Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1416001 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
W sumie racja stivo...
Księdza pedofilów też z wyrokiem jest w Polsce 2-3 i jeden by był ale się powiesił to się nie liczy...

Uogólnianie to bardzo zła cecha. Jeżeli iść tym tokiem, to każdy kto słucha metalu, ma gdzieś w lesie poćwiartowanego i zakopanego kolegę, jeżeli słuchasz Judas Priest to na 100% popełnisz samobójstwo, a jak idziesz na koncert LoG, to jeszcze Rhandy Ci w tym pomoże, jest jeszcze kwestia imprezowania w autobusie Decapitated, ale to tylko dla ołowianych tyłków.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Zomballo

  • Gość
Co do dramatów medycznych chciałbym dodać tylko to, że Vega po prostu kręci filmy z internetowego plotkarstwa i urban legend (temat wybiera akurat taki, jaki jest na topie i to jest cała tajemnica sukcesu). Tam nawet fabuły jakiejś sensownej nie ma.  "Botoks" można obejrzeć pod warunkiem, że po tym, dla rehabilitacji i kąpieli oczu obejrzy się "Bogowie" z 2014. ;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A w jego filmach bohaterowie często jedzą kebaby i mówią:
- Bjorn, to nie jest dobry kebab.
- Nie?
- Dobry kebab pali dwa razy.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470

Wybaczcie ale jak widzę wasze pierdolenie pt. "UUUU LEKASZ CHCE MNIE ZABIDŹ" to mnie letko krew zalewa ;)

Nikt tak nie twierdzi. Chodzi tylko o to, że w interesie koncernów farmaceutycznych jest to, żebyśmy byli ich klientami możliwie jak najdłużej. Najlepiej by było dla nich, żebyśmy żyli bardzo długo i do końca życia dzień w dzień korzystali z ich leków, tak jak to się dzieje w przypadku np: nadciśnienia i cukrzycy. Śmierć pacjenta to dla nich żaden interes.
Kiedyś w słynnym programie telewizyjnym "SONDA" Z Kamiński i A Kurek pokazywali pewien stop metalu. Mówili, że gdyby zrobić z niego żyletkę to kosztowałaby ok 50$ ale wystarczyła by na jakieś +/- 80 lat użytkowania, więc syn mógłby dziedziczyć ją po ojcu i nadal mógłby się nią golić. Przecież to żaden biznes produkować takie żyletki, bo każdy kupił by tylko jedną w życiu. Najlepiej żeby ludzie kupowali zwykłe nożyki do golenia za 1$ dwa razy w tygodniu, Wtedy jest interes.

Posty połączone: [time]03 Maj, 2019, 13:15:41[/time]
Co do dramatów medycznych chciałbym dodać tylko to, że Vega po prostu kręci filmy z internetowego plotkarstwa i urban legend (temat wybiera akurat taki, jaki jest na topie i to jest cała tajemnica sukcesu).

No przecież każdy wie, że filmy Vegi o lekarzach i gangsterach to urban legend. Natomiast filmy Smarzowskiego np: o księżach chociaż przedstawione w równie durny komediowy sposób co filmy Vegi to jednak jest to najprawdziwsza prawda niepodlegająca dyskusji :)
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2019, 13:31:27 wysłana przez Algiz »

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Pozwolę sobie zacytować kolegę @niedziak

I tak wszyscy umrzecie :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Pozwolę sobie zacytować kolegę @niedziak

I tak wszyscy umrzecie :D

Zdania są podzielone XD
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Jeśli o Smarzowskim mowa to też z tym ostatnim filmem to wypierdolił... Dawno się tak nie uśmiałem przy scenie gwałtu, tekst ze ślimakiem był tam szczególnie na miejscu...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Jeśli o Smarzowskim mowa to też z tym ostatnim filmem to wypierdolił... Dawno się tak nie uśmiałem przy scenie gwałtu, tekst ze ślimakiem był tam szczególnie na miejscu...

Serio zaśmiałeś się w kinie na tym?  :o

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Jeśli o Smarzowskim mowa to też z tym ostatnim filmem to wypierdolił... Dawno się tak nie uśmiałem przy scenie gwałtu, tekst ze ślimakiem był tam szczególnie na miejscu...

Serio zaśmiałeś się w kinie na tym?  :o

Błagam Cię to było komiczne :D Plus po medyku masz inny dystans do takich rzeczy. Pokazana była tragedia którą podsumował jakby to był kurwa czar Rona w drugiej części Harrego Pottera przez który ciągle rzygał ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Kolega z aktualnej pracy, Islandczyk, uciął sobie końcówki trzech palców. Jak to stolarz. Kierownikowałem w hurtowni dla stolarzy, to się napatrzyłem na różne przypadki. Przyszyli mu. I... obciął sobie drugi raz! I przyszyli.
Ma nadzieję, że nie będzie trzeciego razu.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Do trzech razy sztuka, chce się zawołać.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Kolega z aktualnej pracy, Islandczyk, uciął sobie końcówki trzech palców. Jak to stolarz. Kierownikowałem w hurtowni dla stolarzy, to się napatrzyłem na różne przypadki. Przyszyli mu. I... obciął sobie drugi raz! I przyszyli.
Ma nadzieję, że nie będzie trzeciego razu.
Jestem młody, wykształcony i z.wielkiego ośrodku. Mogę go zastąpić jakby coś
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Facet może nie mieć palcy, a nawet rąg czy nóg, ważne, że jeszcze nie jest kaleka ;)


A jeszcze mnie sszokowało:

W DRAGONFORCE SĄ JACYŚ BIALI! :D
Paczki z głów!

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
Grać w zajebistej kapeli zrezygnować żeby po latach założyć cover band i jeździć po świecie grając jej covery

Ale zajebiste :)
Szok

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
ale ryjebanię... ;)

Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Grać w zajebistej kapeli zrezygnować żeby po latach założyć cover band i jeździć po świecie grając jej covery

Ale zajebiste :)
Szok

Tak samo z Morbid Angel, Deicide poniekąd też...a u nas Batiuszki ;)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Zauważyłem ostatnio że śrubki przy tym pickupie, co był wymieniany są jakieś dziwne - okazało się że był on za wysoko i po dokręceniu gitara brzmi lepiej.

Kurwa żeby po 10 latach się zorientować. :facepalm:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zauważyłem ostatnio że śrubki przy tym pickupie, co był wymieniany są jakieś dziwne - okazało się że był on za wysoko i po dokręceniu gitara brzmi lepiej.

Kurwa żeby po 10 latach się zorientować. :facepalm:

Wait, masz jedną i tę samą gitare przez (co najmniej) 10 lat?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wait, masz jedną i tę samą gitare przez (co najmniej) 10 lat?

A Ty nie masz?  :o

Ale tak serio to lepiej - w życiu kupiłem cztery gitary: klasyczną jakoś w 2004, chińskie gówno rok później, RG7321 (jeszcze Korea!) w następnym, a w 2008 RG1527 - via to forum zresztą.

Klasyczną oddałem siostrze, resztę posiadam. Dopiero w 2012 zacząłem na serio korzystać ze wszystkich pozycji przełącznika pickupów.  :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
ale ryjebanię... ;)



Intrygująca mieszanka teorii, bredni i zwykłego pierdolenia od rzeczy.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wait, masz jedną i tę samą gitare przez (co najmniej) 10 lat?

A Ty nie masz?  :o

Ale tak serio to lepiej - w życiu kupiłem cztery gitary: klasyczną jakoś w 2004, chińskie gówno rok później, RG7321 (jeszcze Korea!) w następnym, a w 2008 RG1527 - via to forum zresztą.

Klasyczną oddałem siostrze, resztę posiadam. Dopiero w 2012 zacząłem na serio korzystać ze wszystkich pozycji przełącznika pickupów.  :D

Szanuję ludzi, którzy robią to z wyboru, a nie z biedy, jak ja.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Od trzech lat nie sprzedałem żadnej gitary, w sumie żadnego sprzętu - tylko dokupuję :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
ale ryjebanię... ;)



Intrygująca mieszanka teorii, bredni i zwykłego pierdolenia od rzeczy.

Aha?... Przebijasz Hawinga, szacun.
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Szanuję ludzi, którzy robią to z wyboru, a nie z biedy, jak ja.

Tak jakoś do 2015 żarłem gruz, więc nutka biedy też tutaj się znajdzie - zwłaszcza że na każdą z tych gitar prócz pierwszej pożyczałem kasę.  :D

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508