Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385514 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Prędka odpowiedź - byś się zdziwił

Polecam zapoznać się z treścią przysięgi Hipokratesa którą składa każdy student kierunku medycznego ;)

@nikt przenoś do "najlepsze żarty tego milenium". Kwikłem srogo :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Swoją drogą, pamięta może ktoś chryję sprzed kilku lat z fervexem? Wycofano z aptek sporą partię bo znaleziono w nich bakterię, która w ogóle człowiekowi nie szkodzi. Co ciekawiej inicjatorem akcji był sam producent bristol myers. Lepiej było dla nich, żeby to oni znaleźli że coś jest nie tak i chronić reputację marki niż pozwolić na to, żeby zostali oskarżeni o zaniedbania w produkcji. W końcu i tak się na tym skończyło i wiele osób po dziś dzień nie chce brać fervexu "bo coś tam znaleźli" co zapewnie nie małe straty temu koncernowi przyniosło....kurde, mieli szkodzić bo chory przeca kupuje a sami sobie robią koło dupy o bakterię, która spowoduje że najwyżej Cie w pindolu bedzie piekło przy sikaniu a najpewniej tak na prawdę nic, a reszta przecież morduje i autyzmuje jawnie tiomersalem, glifosatem i kurwa cyklonem b, pojebani jacyś ;/ gdzie tu logika

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jesteś związany z big pharma!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
W filmie Vegi " Botoks"  jest fajnie przedstawiona symbioza między koncernami farmaceutycznymi i lekarzami.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nadal nie dam się nabrać i namówić na obejrzenie tego... czegoś ;)
Paczki z głów!

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
Bo szczerze to szkoda czasu... vega skończył się na kilem all...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Chyba nawet nie tyle szkoda czasu, tylko jak z metylem: trzeba unikać za wszelką cenę.
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A kiedy w ogóle się zaczął, ten cały Vega?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Eeee nie przesadzajcie, pośmiać się można, podobnie jak z Kiepskich.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
a reszta przecież morduje i autyzmuje jawnie tiomersalem, glifosatem i kurwa cyklonem b, pojebani jacyś ;/ gdzie tu logika

Zapomniałeś o depopulacji. Koncerny depopulujo. Zwłaszcza Nas, Polan, Starożytnych Słowian, Lechitów. Odwiecznych wrogów Żydów i wszelkiej spiskującej na światową skalę masonerii. Obudzonych, posilonych orgonową energią kosmosu, dobrze odizolowanych foliowymi czapeczkami od złej energii szatańskiego 5G, dokształconych na jutubie, niedających się zwieść jakimś tam gupim naukowcom. A nas się nie da tak łatwo zdepopulować, bo czuwa nad nami Ashtar, dowódca kosmicznej floty, Jerzy Zięba, oraz figurka Matki Boskiej Gidelskiej.

Przepraszam, musiałem :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Chemtrails i putinowskie trolle

Co wy wiecie o życiu, bąble...

 :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Prędka odpowiedź - byś się zdziwił

Polecam zapoznać się z treścią przysięgi Hipokratesa którą składa każdy student kierunku medycznego ;)

A słyszałeś o ślubowaniu posłów?

Poseł nie odpowiada za życia z dnia na dzień, nie wiem czy słyszałeś :)

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
A zaznałęś kiedyś różnicy w podejściu lekarza w gabinecie praywatnym i na NFZ?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Mają taki sam interes jak każda inna firma z każdej innej branży. Sprzedać dobry produkt, skuteczniejszy od konkurencji, który ludzie będą chcieli brać a lekarze go wypisywać.

Jak sprzedajesz coś co szkodzi klientom a lekarze się pokapują to tych klientów tracisz i potencjalnie stawiają Cię przed sądem. Znacznie większy profit przynosisz zdrowy, żywy i zadowolony niż chory i przysypany stertą piachu.

To jest właśnie ten fenomen naszych czasów, że ludzie nie potrafią pojąć czegoś tak trywialnego.

:) śmiechłem troszkę. Tak jak z VW i ich diesel gate.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A zaznałęś kiedyś różnicy w podejściu lekarza w gabinecie praywatnym i na NFZ?

Podejście i płaca to jedno, wyrządzanie szkody pacjentowi naumyślnie to drugie, myśl co piszesz

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
A zaznałęś kiedyś różnicy w podejściu lekarza w gabinecie praywatnym i na NFZ?

Sugerujesz, że składają dwie przysięgi ? państwową i prywatną ? ;)

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Sory, ale nie myślę, bo lekarz na NFZ miał w dupie co do niego mówię i mi źle leki dobrał.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
a reszta przecież morduje i autyzmuje jawnie tiomersalem, glifosatem i kurwa cyklonem b, pojebani jacyś ;/ gdzie tu logika

Zapomniałeś o depopulacji. Koncerny depopulujo. Zwłaszcza Nas, Polan, Starożytnych Słowian, Lechitów. Odwiecznych wrogów Żydów i wszelkiej spiskującej na światową skalę masonerii. Obudzonych, posilonych orgonową energią kosmosu, dobrze odizolowanych foliowymi czapeczkami od złej energii szatańskiego 5G, dokształconych na jutubie, niedających się zwieść jakimś tam gupim naukowcom. A nas się nie da tak łatwo zdepopulować, bo czuwa nad nami Ashtar, dowódca kosmicznej floty, Jerzy Zięba, oraz figurka Matki Boskiej Gidelskiej.

Przepraszam, musiałem :D


Ja szukając materiałów o teoriach spiskowych w Polsce natrafiłem na takie rzeczy i z tego się śmieję (nawet parsknąłem na głos), ale rzeczywiście nie brakuje osłów, które 80% z tego naraz łykają.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Prędka odpowiedź - byś się zdziwił

Polecam zapoznać się z treścią przysięgi Hipokratesa którą składa każdy student kierunku medycznego ;)

A słyszałeś o ślubowaniu posłów?

Poseł nie odpowiada za życia z dnia na dzień, nie wiem czy słyszałeś :)

Nie kumam za bardzo zwrotu "z dnia na dzień" w tym kontekście, ale rozumiem, że wszelkie wojny i konflikty to wywołują sprzątaczki z firm ogrodniczych.
To samo tyczy się też np. przekupnych urzędników i księdzów pedofilów? Ślubowania załatwiają sprawę, no nie? Właśnie dlatego niepotrzebny jest nam kodeks karny, bo wystarczy złożyć przysięgę i już człowiek staje się szczerozłoty. Jakie to proste!
Zazdroszczę Ci tej naiwności.

PS Lekarze, którzy swego czasu masowo podawali swoim pacjentom pawulonik, pewnie kisną teraz niemiłosiernie. O tym pewnie też nie słyszałeś?
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2019, 08:36:02 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
PS Lekarze, którzy swego czasu masowo podawali swoim pacjentom pawulonik, pewnie kisną teraz niemiłosiernie. O tym pewnie też nie słyszałeś?

Właściwie, to udowodnili to jednemu lekarzowi, dostał jakiś śmieszny wyrok. O "masowym" podawaniu, to bym się wstrzymał. Masowe, to było wymieranie w permie czy kredzie, a tu było działanie trzech osób w 38 milionowym społeczeństwie.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
W sumie racja stivo...
Księdza pedofilów też z wyrokiem jest w Polsce 2-3 i jeden by był ale się powiesił to się nie liczy...

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Prędka odpowiedź - byś się zdziwił

Polecam zapoznać się z treścią przysięgi Hipokratesa którą składa każdy student kierunku medycznego ;)

A słyszałeś o ślubowaniu posłów?

Poseł nie odpowiada za życia z dnia na dzień, nie wiem czy słyszałeś :)

Nie kumam za bardzo zwrotu "z dnia na dzień" w tym kontekście, ale rozumiem, że wszelkie wojny i konflikty to wywołują sprzątaczki z firm ogrodniczych.
To samo tyczy się też np. przekupnych urzędników i księdzów pedofilów? Ślubowania załatwiają sprawę, no nie? Właśnie dlatego niepotrzebny jest nam kodeks karny, bo wystarczy złożyć przysięgę i już człowiek staje się szczerozłoty. Jakie to proste!
Zazdroszczę Ci tej naiwności.

PS Lekarze, którzy swego czasu masowo podawali swoim pacjentom pawulonik, pewnie kisną teraz niemiłosiernie. O tym pewnie też nie słyszałeś?

Słyszałem o wszystkich tych epidemiach i masowym podawaniu, wiem dokładnie jak to działa z obydwu stron. Powtórzę raz jeszcze - jeśli naprawdę myślicie że zadaniem farmaceuty i lekarza jest trucie pacjentów to wio do szanownego pana Zięby po witaminkę C lewoskrętną w mięsień sercowy w ilości 150g (jeśli dobrze pamiętam) :D Gwoli wyjaśnienia - to jest według tego guru lekarstwo na zawał jeśli mnie pamięć nie myli.

Leki są ciągle udoskonalane, nie ma czegoś takiego że wiadomo na 100% jak każdy kto przyjmuje dany lek zareaguje, są leki mniej i bardziej toksyczne ale miejcie na uwadze, że każdy lek to trucizna. Dopóki nie musicie nie bierzcie, proste jak drut.

Jeśli mowa o składnikach toksycznych to doskonale zdaję sobie sprawę, że są, i tutaj pewnie bez zaskoczenia - będą dopóki nie wymyśli się lepszego rozwiązania, nad którymi laby na całym świecie właściwie pracują na bieżąco, gorzej jest jak jakaś firma się zorientuje i wykupi patent. Wtedy trzeba szukać kolejnych rozwiązań.

Była tzw. afera Talidomidowa, po tej aferze wprowadzono przepis wymuszający badania kliniczne na określonych grupach pacjentów, na które zresztą muszą się zgodzić. Bez zgody nie ma podania.

Wybaczcie ale jak widzę wasze pierdolenie pt. "UUUU LEKASZ CHCE MNIE ZABIDŹ" to mnie letko krew zalewa ;) Nie ukrywam, że są specjaliści gorsi i lepsi, jak chcecie dobrego to nie idźcie do rodzinnego czy do technika farmaceutycznego (90% czasu) tylko skierowanie i do specjalisty. Jeśli chodzi o kolejki i przyjmowanie prywatne, cóż "don't hate the player hate the game", NFZ i ruchanie w dupę każdego w każdą stronę to nie wina medyków tylko naszego jaśnie panującego rządu który nei potrafi sobie poradzić z narastającym problemem, podobnie jak w przypadku emerytur i ZUSu ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Wybaczcie Panowie, że ukrócę to wasze smutne pitolenie ale mam ważną wiadomość odnośnie tego, co mnie zszokowało ostatnio.

Zjadłem ostrego kebsa i piekło tylko jak jadłem!

Szok.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Wybaczcie Panowie, że ukrócę to wasze smutne pitolenie ale mam ważną wiadomość odnośnie tego, co mnie zszokowało ostatnio.

Zjadłem ostrego kebsa i piekło tylko jak jadłem!

Szok.

Hm. Może powinieneś się wreszcie jednak wysrać?

:D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
PS Lekarze, którzy swego czasu masowo podawali swoim pacjentom pawulonik, pewnie kisną teraz niemiłosiernie. O tym pewnie też nie słyszałeś?

Właściwie, to udowodnili to jednemu lekarzowi, dostał jakiś śmieszny wyrok. O "masowym" podawaniu, to bym się wstrzymał. Masowe, to było wymieranie w permie czy kredzie, a tu było działanie trzech osób w 38 milionowym społeczeństwie.

Masowo, w sensie, że koleś i jego współpracownicy wielu pacjentom, ale ok, słowo na wyrost, mój błąd.

Prędka odpowiedź - byś się zdziwił

Polecam zapoznać się z treścią przysięgi Hipokratesa którą składa każdy student kierunku medycznego ;)

A słyszałeś o ślubowaniu posłów?

Poseł nie odpowiada za życia z dnia na dzień, nie wiem czy słyszałeś :)

Nie kumam za bardzo zwrotu "z dnia na dzień" w tym kontekście, ale rozumiem, że wszelkie wojny i konflikty to wywołują sprzątaczki z firm ogrodniczych.
To samo tyczy się też np. przekupnych urzędników i księdzów pedofilów? Ślubowania załatwiają sprawę, no nie? Właśnie dlatego niepotrzebny jest nam kodeks karny, bo wystarczy złożyć przysięgę i już człowiek staje się szczerozłoty. Jakie to proste!
Zazdroszczę Ci tej naiwności.

PS Lekarze, którzy swego czasu masowo podawali swoim pacjentom pawulonik, pewnie kisną teraz niemiłosiernie. O tym pewnie też nie słyszałeś?

Słyszałem o wszystkich tych epidemiach i masowym podawaniu, wiem dokładnie jak to działa z obydwu stron. Powtórzę raz jeszcze - jeśli naprawdę myślicie że zadaniem farmaceuty i lekarza jest trucie pacjentów to wio do szanownego pana Zięby po witaminkę C lewoskrętną w mięsień sercowy w ilości 150g (jeśli dobrze pamiętam) :D Gwoli wyjaśnienia - to jest według tego guru lekarstwo na zawał jeśli mnie pamięć nie myli.

Wybaczcie ale jak widzę wasze pierdolenie pt. "UUUU LEKASZ CHCE MNIE ZABIDŹ" to mnie letko krew zalewa ;) Nie ukrywam, że są specjaliści gorsi i lepsi, jak chcecie dobrego to nie idźcie do rodzinnego czy do technika farmaceutycznego (90% czasu) tylko skierowanie i do specjalisty. Jeśli chodzi o kolejki i przyjmowanie prywatne, cóż "don't hate the player hate the game", NFZ i ruchanie w dupę każdego w każdą stronę to nie wina medyków tylko naszego jaśnie panującego rządu który nei potrafi sobie poradzić z narastającym problemem, podobnie jak w przypadku emerytur i ZUSu ;)

Mnie zalewa właśnie taki polski dualizm - właśnie to wymyśliłem. Skoro nie głosuję na PO, to na pewno jestem PiSowcem, i odwrotnie. Jeżeli nie ufam w 100% każdemu lekarzowi, to znaczy, że jestem wyznawcą Zięby, antyszczepionkowcem i leczę się energią z piramidy. I oczywiście zakładam, że lekarze są od trucia, nie od leczenia, właśnie tak. Jeżeli Tobie do bezgranicznego zaufania wystarczy fakt, że 20lat temu jakiś lekarz złożył przysięgę, to spoko. Ale nie, to nie ja jestem ślepym wyznawcą.
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2019, 12:31:22 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo