Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385501 razy)

Zomballo

  • Gość
Ja tam furke uważam za sprzęt do jazdy a nie do pucowania ale ja dawno w kościole nie byłem wiec wiecie...

Mój były szef miał takie podejście. Przyszły kontrahent zadał mu pytanie czemu jeździ upierdoloną Insignią na spotkania biznesowe skoro jego pracownik potrafi jeździć czystą Dacią Logan na budowę...
Pewno typo jeździł lancią albo innym włoskim ssiepałkiewozem. Robotę też oceniał po wyglądzie, nie miał miękkich ruchów, nie machał łapkami i przewracał zalotnie oczkami, nie podszczypywał za sutki? Klasyk!

Posty połączone: 25 Gru, 2017, 23:29:40
Smalec dobrze konserwuje
Chyba kondony z owczych jelit? Na drewno bym tego nie wyjebał bo by minie sie psy ze wsi zleciały do gity. Na bank nie pograć.
« Ostatnia zmiana: 25 Gru, 2017, 23:29:40 wysłana przez Dick Retard »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Z cyklu dirty pleasure po polsku:

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
( Obraz usunięty.)

Zawsze powtarzam, żeby zimą nie stawiać gitar przy kaloryferze!
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
To co, widzimy się 6.06 w Progresji??
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
jak uda mi się złapać urlop :L
Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)
Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..
Spójrz na licznik subskrybentów ;)
Grono ludzkich spierdolin wlicza ich :)

Przenoszę tutaj, bo nn spam.
A teraz komentarz:

JA PIERDOLE, TO NIEMOŻLIWE, ŻE TO JEST TEN SAM GATUNEK, CO CZŁOWIEK.  :o
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Zamówiłem na chińskim Aliexpress paczkę u rosyjskiego sprzedawcy z opcją wysyłki z niemieckiego magazynu, paczka została wysłana przez brytyjski Amazon do PL. Wtf? :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Zamówiłem na chińskim Aliexpress paczkę u rosyjskiego sprzedawcy z opcją wysyłki z niemieckiego magazynu, paczka została wysłana przez brytyjski Amazon do PL. Wtf? :D

Ads gettin smarter :p
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)
Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..
Spójrz na licznik subskrybentów ;)
Grono ludzkich spierdolin wlicza ich :)

Przenoszę tutaj, bo nn spam.
A teraz komentarz:

JA PIERDOLE, TO NIEMOŻLIWE, ŻE TO JEST TEN SAM GATUNEK, CO CZŁOWIEK.  :o

Czasami niektórzy po prostu czują wewnętrzną potrzebę pokazania całemu światu, że są ponad coś, co albo ich nie śmieszy, albo czego nie rozumieją i koniecznie też muszą powiedzieć, że coś jest spierdolone ew ludzie, którzy to oglądają/subują/walą konia, też są spierdoleni. W sumie to zabawne.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Czasami niektórzy po prostu czują wewnętrzną potrzebę pokazania całemu światu, że są ponad coś, co albo ich nie śmieszy, albo czego nie rozumieją i koniecznie też muszą powiedzieć, że coś jest spierdolone ew ludzie, którzy to oglądają/subują/walą konia, też są spierdoleni. W sumie to zabawne.

Czasem jednak coś jest po prostu gówniane i lepiej być "ponad to". Ostatnio ktoś przy mnie próbował bronić k-pop jako gatunek muzyki albo chociaż zjawisko i dalej stoję przy swoim, że to zwyczajnie gówno. W tym przypadku sam mam akurat dość ambiwalentne odczucia, bo równie dobrze ktoś mógłby się podobnie przyczepić do jakichś rzeczy, które lubię, że są: bezwartościowe, eskapistyczne, celowo bzdurne i odmóżdżające na podobną modłę i pewnie miałby rację. Ale mówimy to o forpoczcie jutubowego bezmózgowia vlogowego i dla kogoś "spoza" to nic niezdrowego w odruchu (poniekąd całkiem słusznie) uznać, że to jest spierdolone.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Czasami niektórzy po prostu czują wewnętrzną potrzebę pokazania całemu światu, że są ponad coś, co albo ich nie śmieszy, albo czego nie rozumieją i koniecznie też muszą powiedzieć, że coś jest spierdolone ew ludzie, którzy to oglądają/subują/walą konia, też są spierdoleni. W sumie to zabawne.

Czasem jednak coś jest po prostu gówniane i lepiej być "ponad to". Ostatnio ktoś przy mnie próbował bronić k-pop jako gatunek muzyki albo chociaż zjawisko i dalej stoję przy swoim, że to zwyczajnie gówno. W tym przypadku sam mam akurat dość ambiwalentne odczucia, bo równie dobrze ktoś mógłby się podobnie przyczepić do jakichś rzeczy, które lubię, że są: bezwartościowe, eskapistyczne, celowo bzdurne i odmóżdżające na podobną modłę i pewnie miałby rację. Ale mówimy to o forpoczcie jutubowego bezmózgowia vlogowego i dla kogoś "spoza" to nic niezdrowego w odruchu (poniekąd całkiem słusznie) uznać, że to jest spierdolone.

No ok, ale chyba nie nazywasz fanów K-popu spierdolinami? Jeden woli w buzię, drugi w żopu. Każdy ma jakieś swoje upodobania w różnych dziedzinach życia. Jeden w wolnych chwilach będzie oglądał Kiepskich pijąc czwartą taterkę, a inny siądzie sobie do iDubbza i będzie oglądał jak się obrzuca jakimś gównem, a jeszcze inny będzie oglądał Polimaty. Ja również mogę stwierdzić, że dla mnie syfem jest większość polskich jutuberskich kanałów i też mogę nie rozumieć jak można siedzieć godzinami i to oglądać, ale raczej unikam mówienia na forum publicznym, że Ci co to oglądają to spierdoliny. Trochę już z tego wyrosłem. I to tyczy się każdego rodzaju contentu.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
W jakiejś mierze jednak "jesteś tym, co jesz" - tzn. media, które konsumujesz wpływają na Ciebie. Niezależnie, czy oglądasz coś "dla beki", to dla Ciebie prawda objawiona czy nie wiem.

Dla przykładu: nie mam nic do tego, że ktoś ogląda PewDiePie, ale niedawno ktoś (zupełnie poważnie [...i zupełnie nie na temat]!) na fejsie mi wrzucił pod rozmową o współczesnym feminizmie jego głupi filmik, jak głupi dziennikarze jechali na żywo po Korwinie za jakiś głupi tekst w stylu "kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn" z podpisem "proszę uruchomcie myślenie xD".

W sensie: nie myślę przez to, że wszyscy ludzie którzy oglądają tę codzienną masturbację PDP przed kamerą to spierdoliny. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że PDP tworzy content, przy którym podobne "spierdoliny" (choć w innym kontekście bym tego słowa nie użył, po prostu "głupi ludzie") się dobrze bawią i nie chcę mieć tego w swojej diecie medialnej, bo to mnie ogłupi.

Tak samo, jak nie oglądam "Wiadomości TVP" albo mnóstwa innych rzeczy, by "być na bieżąco", nie słucham K-Popu albo disco polo, by sobie nie "stępić gustu". Niech każdy lubi, co mu się podoba, ale to nie stawia znaku równości między formami rozrywki (a także ludźmi, którzy z nich korzystają, ale to faktycznie temat na tyle złożony, że jednak bym został przy samym ostracyzowaniu gówna i głupoty, póki to jeszcze choć trochę możliwe.

.

.

.

Wersja TL;DR: Tribale to nie fajne tatuaże, k-pop to nie dobra muzyka ani nawet kultura, Filthy Frank to nie jest dobry komediant. Jeśli lubisz któreś z nich, to nie jesteś automatycznie "spierdoliną", ale nikt nie powinien się dziwić, jeśli zostanie jako taki zgeneralizowany, bo w wolnych chwilach ogląda gówniarzy jedzących dla "sławy" tort ze swoich włosów łonowych. Bo to, co czytasz, oglądasz i czego słuchasz to bezdyskusyjnie Twój wybór, który możesz zmienić i jeśli go podejmujesz, to licz się z konsekwencjami.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Po prostu z wiekiem i doświadczeniem gusta innych coraz mniej obchodzą. Uważam to za bardzo zdrowe.

Póki mi nikt nie narzuca co mam patrzeć np. na youtubie, tak długo nic mi do tego co inni oglądają. Jeśli to coś chujowego to ich wybór, nie mam potrzeby komentowania.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ale brak potrzeby komentowania to właśnie Twoja sprawa. Choć tym komentarzem sugerujesz nie-wprost, że to wynika z braku dojrzałości, co też jest formą opiniującego komentarza. Gusty nie są w 100% kwestią subiektywną, to jest jakaś wykrzywiona interpretacja postmodernizmu - zawsze są pewne obiektywne/intersubiektywne kryteria, którymi można ocenić, że np. "Korona królów" nie jest równie dobra jak "Wikingowie" czy inne seriale historyczne. Podobnie z innymi formami "sztuki"/kultury.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ale brak potrzeby komentowania to właśnie Twoja sprawa. Choć tym komentarzem sugerujesz nie-wprost, że to wynika z braku dojrzałości, co też jest formą opiniującego komentarza. Gusty nie są w 100% kwestią subiektywną, to jest jakaś wykrzywiona interpretacja postmodernizmu - zawsze są pewne obiektywne/intersubiektywne kryteria, którymi można ocenić, że np. "Korona królów" nie jest równie dobra jak "Wikingowie" czy inne seriale historyczne. Podobnie z innymi formami "sztuki"/kultury.

Przepraszam, nie rozumiem, jestem tylko biologiem molekularnym, to są zbyt trudne pojęcia dla mnie :(
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
Będę bronił swojego zdania. Nie jestem za tym żeby obrażać kogoś,uwłaczać itd.
Nazwałem ich ludzkimi spierdolinami i się tego trzymam ponieważ :
-Nie przedstawiają sobą żadnych wartości w moim mniemaniu
-Propagują złe wzorce
-Są zwyczajnie obrzydliwi
Dla mnie coś takiego jest uwłaczające. Nie lubię disco polo, wkurza mnie ale nigdy bym tak nie określił ludzi którzy tworzą taką muzykę.

 Proszę w takim razie Mother Puncher wytłumacz mi jak byś ich nazwał, tych z tego filmiku ? Pokaż mi proszę jakie wartości oni posiadają. Cokolwiek co sprawiłoby żebym stwierdził że złe określenie na nich użyłem :)
Peace :)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Będę bronił swojego zdania. Nie jestem za tym żeby obrażać kogoś,uwłaczać itd.
Nazwałem ich ludzkimi spierdolinami i się tego trzymam ponieważ :
-Nie przedstawiają sobą żadnych wartości w moim mniemaniu
-Propagują złe wzorce
-Są zwyczajnie obrzydliwi
Dla mnie coś takiego jest uwłaczające. Nie lubię disco polo, wkurza mnie ale nigdy bym tak nie określił ludzi którzy tworzą taką muzykę.

 Proszę w takim razie Mother Puncher wytłumacz mi jak byś ich nazwał, tych z tego filmiku ? Pokaż mi proszę jakie wartości oni posiadają. Cokolwiek co sprawiłoby żebym stwierdził że złe określenie na nich użyłem :)
Peace :)

Problem, że określiłeś w taki sposób ich widzów, czyli również mnie bądź też innych użyszkodniów tutaj, kogo Papa Franku czy HowToBasic mogą bawić (i mają bawić. tylko i wyłącznie). Nie ma sensu szukanie ,,wartości" tych treści, bo one nie mają IMO żadnych, poza szeroko pojętą...rozrywką. Generalnie mam na to wyjebane, możesz mnie cisnąć jak tam se chcesz (tak wiem, winny się tłumaczy) no ale jednak jakieś to takie...słabe i ostentacyjne ;). Jednych bawi Kabaretowa Noc, innych Kiepscy, jeszcze innych Niekryty Krytyk. Tu nie chodzi o krytykę zawartości tych programów, a publiczny wjazd na ich odbiorców. Ja też mogę powiedzieć np. (podkreślam NA PRZYKŁAD), że widzowie Tańca z Gwiazdami to umysłowe imbecyle, ale generalnie mam na tyle rozumu i wyjebane, że zostawiam sobie tego typu przemyślenia dla siebie. Nie będę tu rzucał frazesów, że ,,o gustach się dyskutuje" (bo robimy to na co dzień) ale kurwa no...jakoś z klasą może? :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Kto to kurwa jest filthy frank??
Zostawię Cię z hasłem "human cake" i internetem, wiesz co z tym zrobić  ;)
Co to kurwa za ludzkie spierdoliny są...no nie wierze kurwa..
Spójrz na licznik subskrybentów ;)
Grono ludzkich spierdolin wlicza ich :)

Przenoszę tutaj, bo nn spam.
A teraz komentarz:

JA PIERDOLE, TO NIEMOŻLIWE, ŻE TO JEST TEN SAM GATUNEK, CO CZŁOWIEK.  :o

Czasami niektórzy po prostu czują wewnętrzną potrzebę pokazania całemu światu, że są ponad coś, co albo ich nie śmieszy, albo czego nie rozumieją i koniecznie też muszą powiedzieć, że coś jest spierdolone ew ludzie, którzy to oglądają/subują/walą konia, też są spierdoleni. W sumie to zabawne.

Reasumując, nie mogę nazywać rzeczy, w moim mniemaniu, po imieniu, bo istnieje duża szansa, że po prostu nie rozumiem tej sztuki. Gdzieś na świecie są ludzie, którzy to rozumieją i dla których jest to śmieszne. Paradoksalnie to nie ja mam potrzebę pokazania całemu światu swojego, nazwijmy to tak, "podejścia", bo to nie ja pokazuję milionowej publiczności, jak jem swój kał.
W istocie, w sumie to zabawne, że założyłeś, iż swoim postem wyraziłem dezaprobatę dla takiego zachowania. Nazywanie takich osób spierdolinami może być uważane za obraźliwe w moim gronie, ludzi niedzisiejszych i nierozumiejących nowoczesności. Zapomniałeś o jednej rzeczy, wyznaczając nowe definicje humoru, szyku, stylu, normalności, czy jak to tam nazwiesz, wyznaczamy też nowe definicje epitetów. I tak oto w takim środowisku nowoludzi, określenie "spierdolina" traci swój pejoratywny charakter. Warto się zastanowić, czy zgodnie z nowymi trendami termin 'ty spierdolino' nie oznacza przypadkiem wyrazu uznania? Ja bym tak to odbierał, wszak duża część z grona tych oświeconych sama mówi tak o sobie i do siebie nawzajem. Chociaż jest to tylko moje wolne tłumaczenie terminu "fucking retard".

Będę bronił swojego zdania. Nie jestem za tym żeby obrażać kogoś,uwłaczać itd.
Nazwałem ich ludzkimi spierdolinami i się tego trzymam ponieważ :
-Nie przedstawiają sobą żadnych wartości w moim mniemaniu
-Propagują złe wzorce
-Są zwyczajnie obrzydliwi
Dla mnie coś takiego jest uwłaczające. Nie lubię disco polo, wkurza mnie ale nigdy bym tak nie określił ludzi którzy tworzą taką muzykę.

 Proszę w takim razie Mother Puncher wytłumacz mi jak byś ich nazwał, tych z tego filmiku ? Pokaż mi proszę jakie wartości oni posiadają. Cokolwiek co sprawiłoby żebym stwierdził że złe określenie na nich użyłem :)
Peace :)

Problem, że określiłeś w taki sposób ich widzów, czyli również mnie bądź też innych użyszkodniów tutaj, kogo Papa Franku czy HowToBasic mogą bawić (i mają bawić. tylko i wyłącznie). Nie ma sensu szukanie ,,wartości" tych treści, bo one nie mają IMO żadnych, poza szeroko pojętą...rozrywką. Generalnie mam na to wyjebane, możesz mnie cisnąć jak tam se chcesz (tak wiem, winny się tłumaczy) no ale jednak jakieś to takie...słabe i ostentacyjne ;). Jednych bawi Kabaretowa Noc, innych Kiepscy, jeszcze innych Niekryty Krytyk. Tu nie chodzi o krytykę zawartości tych programów, a publiczny wjazd na ich odbiorców. Ja też mogę powiedzieć np. (podkreślam NA PRZYKŁAD), że widzowie Tańca z Gwiazdami to umysłowe imbecyle, ale generalnie mam na tyle rozumu i wyjebane, że zostawiam sobie tego typu przemyślenia dla siebie. Nie będę tu rzucał frazesów, że ,,o gustach się dyskutuje" (bo robimy to na co dzień) ale kurwa no...jakoś z klasą może? :D

Stawianie polskich seriali komediowych i typa jedzącego swoje wymiociny na jednym poziomie jest co najmniej błędem. Równie dobrze mógłbyś napisać, że jedni lubią oglądać skoki narciarskie, piłkę nożną, a inni srają na podłogę i się w tym tarzają, i jest to sport jak każdy inny.

Generalnie niech każdy robi, co chce, ale nie wytyka mi, kiedy ja nazywam to, jak chcę.

Dobrej nocy.
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2018, 22:41:55 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ale wieża Babel na tym forum się zrobiła XD

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Dajcie spokój, idźcie pograć na gitarach czy coś :)
return to monke

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dajcie spokój, idźcie pograć na gitarach czy coś :)
Do takich rzeczy namawiasz, na forum gitarowym????

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Widziałem tych rzygających gości kilka lat temu i w sumie jak się 2 odcinki obejrzy to ma to swój urok, ale potem jest już nudne. Takie pokłosie dawnych Jackassów, dziwię się, że jeszcze kogoś to szokuje. Nigdy nie robiliście głupich rzeczy w młodości? Takie przełamywanie granic obrzydliwości jest w jakiś sposób ciekawe. Można tarzać się ze śmiechu na filmach Woody'ego Allena, grupy Monty Pythona, a jednocześnie śmiać się gdy ktoś puści głośno bąka, bo to też jest śmieszne tylko na prostym i głupim poziomie. Nie ma nic złego w czerpaniu przyjemności z prostych głupot.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

-Nie przedstawiają sobą żadnych wartości w moim mniemaniu
-Propagują złe wzorce
-Są zwyczajnie obrzydliwi


I właśnie o to tu chodzi. Sam autor o swojej kreacji:

Filthy Frank is the embodiment of everything a person should not be. He is anti-PC, anti-social, and anti-couth.  He behaves and reacts excessively to everything expressly to highlight the ridiculousness of racism, misogyny, legalism, injustice, ignorance and other social blights. He also sets an example to show how easy it is in the social media for any zany material to gain traction/followings by simply sharing unsavoury opinions and joking about topics many find offensive.There is no denying that the show is terribly offensive, but this terrible offensiveness is a deliberate and unapologetic parody of the whole social media machine and a reflection of the human microcosm that that social media is. OR MAYBE IM JUST FUCKING RETARDED.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Ale brak potrzeby komentowania to właśnie Twoja sprawa. Choć tym komentarzem sugerujesz nie-wprost, że to wynika z braku dojrzałości, co też jest formą opiniującego komentarza. Gusty nie są w 100% kwestią subiektywną, to jest jakaś wykrzywiona interpretacja postmodernizmu - zawsze są pewne obiektywne/intersubiektywne kryteria, którymi można ocenić, że np. "Korona królów" nie jest równie dobra jak "Wikingowie" czy inne seriale historyczne. Podobnie z innymi formami "sztuki"/kultury.

To może inaczej bo ten nieszczęsny postmodernizm pchasz do co drugiej swojej wypowiedzi ;)

Gdzieś mam co inni oglądają/słuchają.
A zamiast komentować wolę w tym czasie obejrzeć/posłuchać to co lubię.