Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411890 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@wuj Bat łohohohohho... wstrzymaj konie. On tylko powiedział że by jej nie puknął, a Ty tu od razu z życiorysem wyskakujesz :D.
Osobiście laska z wyglądu nie w moim typie ale jak to mówię "za dramo to i ocet słodki". :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Myślę, że wypadałoby chociaż kawę postawić ;).
Młodość to chyba myśli, że wszystko się należy... Oj... ;)
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Młodość sobie daje radę, a starość niech się nie wpier... :P. Jak starość była młodość to też po swojemu robiła, czyż niet? :D Panie Maćku, kiedyś Ty tak skapczeniał? :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Może tu w makijażu jakoś wygląda średnio, ale przecież nie piszę, że to nie jest piękna kobieta. "Nope" było do tego sarkazmu wyżej, że pewnie ma "małe cycki" i coś tam dalej, a to pierwsze zdjęcie, na którym cokolwiek widać, jak scrollowałem i nie wyglądają na szczególnie małe. :P Jeżu Kriste, jak łatwo teraz w internecie o kłótnię xD

Nawet bym powiedział, że to niemal dokładnie "mój typ/ideał", o ile nie ma wkurwiającego głosu :P
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2016, 22:35:41 wysłana przez gizmi7 »

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Cyt...Gdyby młodość wiedziała i gdyby starość mogła.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ja kiedyś byłem piękny i młody.
Teraz jestem stary i mogę.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Tyle że nie pamiętasz co możesz...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Dla mnie jest okropna, zapadnięte policzki, anoreksja, prawdopodobnie bulimiczka. Piegi na nosie, strasznie koścista twarz, okropne rysy, gruszkowata szczęka, tona makijażu - przesadza z cieniem, a na drugim zdjęciu przesadziła z tuszem i kredką. Okropny biceps i skóra blada jak wapno - na 99% wegetarianka/weganka. Cofnięta szczęka, ma problemy z hormonami - walczy z zarostem (monobrew). Biorąc pod uwagę nieprzeciętną urodę polek, ta jest raczej w środku peletonu.
Oprócz tego jest nawet ładna, ale po zdjęciach wnoszę, że jest bardzo zadufaną w sobie "laseczką", poza tym ma nierówno pod sufitem, bo lubi się przebierać (i to za facetów). W ogóle ważny jest też charakter, a typiara robi sobie sweet focie na pejsbuka. No chyba, że mówimy tylko o jedno-nocnej znajomości, wtedy tak, raz moglibyśmy się spotkać, ale drugi raz bym nie zadzwonił.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
@Johny, kup se sztuczną wagine
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Mam prawdziwą, może dlatego nie lecę na byle szminkę Z INTERNETU   :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884


Posty połączone: 21 Lip, 2016, 22:18:54
Mam prawdziwą, może dlatego nie lecę na byle szminkę Z INTERNETU   :D
A jak ją wycinałeś to baba jeszcze żyła? Ile lat miała?   ;D
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2016, 22:19:14 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nie wycinałem, bo i po co, nadal ma się dobrze. Prawda skarbie? @Mother Puncher :*
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dla mnie jest okropna, zapadnięte policzki, anoreksja, prawdopodobnie bulimiczka. Piegi na nosie, strasznie koścista twarz, okropne rysy, gruszkowata szczęka, tona makijażu - przesadza z cieniem, a na drugim zdjęciu przesadziła z tuszem i kredką. Okropny biceps i skóra blada jak wapno - na 99% wegetarianka/weganka. Cofnięta szczęka, ma problemy z hormonami - walczy z zarostem (monobrew).

Johny, a ty to pewnie Adonis jesteś, nie?
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie wycinałem, bo i po co, nadal ma się dobrze.

Ale wiesz, kozy się nie liczą
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2016, 22:44:14 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Dla mnie jest okropna, zapadnięte policzki, anoreksja, prawdopodobnie bulimiczka. Piegi na nosie, strasznie koścista twarz, okropne rysy, gruszkowata szczęka, tona makijażu - przesadza z cieniem, a na drugim zdjęciu przesadziła z tuszem i kredką. Okropny biceps i skóra blada jak wapno - na 99% wegetarianka/weganka. Cofnięta szczęka, ma problemy z hormonami - walczy z zarostem (monobrew).

Johny, a ty to pewnie Adonis jesteś, nie?

Czy ja wrzucam tutaj swoje zdjęcia z podpisem "paczta jakie ciacho"? Nie każdemu musi się taka podobać. Wyraziłem tylko swoją opinię.
Na brak zainteresowania nie narzekam, dziękuję że pytasz, chociaż ona pewnie też, są różne gusta.

W ogóle to uwielbiam takie argumenty :D

- Milik całe życie gra w piłkę, płacą mu za to kokosy, a jego strzały cały czas lądują 20m od bramki
- A TY BYŚ LEPIEJ STRZELIŁ???

- Jak ten PiS chujowo rządzi... jest gorzej niż za czasów PO...
- A TY CO? LEPIEJ RZĄDZISZ?

- Twój kot linieje, przerzedziło mu się futro.
- A TY CO??? MASZ LEPSZE???

- Ktoś Ci zarysował drzwi, zderzak w sumie też do wymiany, bo jest wgnieciony przy reflektorze.
- A TY CO??? JESTEŚ ŁADNIEJSZY???
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2016, 23:12:59 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
@Johnny dobrze mówi.
Zdrowa baba tak nie wygląda. Owszem jest bardzo atrakcyjna, ale tylko jako aseksualny obrazek. Przez pryzmat seksualny rzeczywiście wygląda jakby była chora, a raczej w ludzkiej naturze leży to, że nie chcemy się rozmnażać z chorymi osobami, więc i nie będzie to działało podniecająco.
Bo atrakcyjna babeczka może być bardzo podniecająca albo bardzo fotogeniczna. Czasami się zdarzy, że jest jedno i drugie naraz, ale przeważnie te co by im się chętnie zrobiło zdjęcie już niekoniecznie wyglądają atrakcyjnie w łóżku. Co tłumaczy także dlaczego w świecie mody to wygląda tak, a nie inaczej. Albo dlaczego w reklamach używa się wizerunku osób o mało charakterystycznej urodzie. Wizualnie atrakcyjne, ale seksualnie nijakie. Przecież nikt nie będzie odwracał uwagi od produktu.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Każda kobieta wiele ma twarzy, a i tak najładniejsze jest to czego nie widać.
W spoilerze Scarlett Johansson w makijażu i bez.
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Jestem zafascynowany tym, co właśnie przeczytałem. Serdecznie pozdrawiam młodszych kolegów. To takie urocze, co piszecie. Mam nadzieję, że zajrzycie tu jakoś tak w roku 2030 i wtedy się razem szczerze pośmiejemy :).

Trolling wporzo, 4/10
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Każda kobieta wiele ma twarzy, a i tak najładniejsze jest to czego nie widać.
W spoilerze Scarlett Johansson w makijażu i bez.
Spoiler
Dla mnie obie spoko, dupa jest dupa.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
UWAGAAA. Zmiana tematu, nie?
Szok ile dziś w Pruszczu jest na skrzyżowaniach potłuczonych szyb samochodowych. Tych resztek, kosteczek, znaczy się.

Ale rozumiem: w pip turystów, rejestracji nie stąd, słońce po oczach daje, gorąco. Dupcie w krótkim po chodnikach chodzą. Rozumiem.

Spoiler
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Jestem zafascynowany tym, co właśnie przeczytałem. Serdecznie pozdrawiam młodszych kolegów. To takie urocze, co piszecie. Mam nadzieję, że zajrzycie tu jakoś tak w roku 2030 i wtedy się razem szczerze pośmiejemy :).

Trolling wporzo, 4/10
Ale ten protekcjonalny ton to dlatego, że nie każdy uważa, że "tak chuda" brzmi jak superlatyw?
Żaden trolling. Po prostu nie każdego kręci anoreksja i to nie jest kwestia wieku, czy doświadczeń. A w zasadzie to antropologia raczej odwrotne do Twoich wysnuwa tezy.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Nie rozumiem. Fajna dupa w sumie. No nie pierdolcie, że jakby się taka wami zainteresowała to byście kopa w dupę dali, bo w to nie uwierzę. I już się misie tak nie krygujcie. A Ty @Johnny to faktycznie pedau jesteś. :|
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Po prostu wiem, co się dzieje z panami jak się pojawia w realu taka obiektywnie trochę bardziej niż przeciętna pani. Ale dobra, nie ma co, też taki byłem :D.

Zresztą: każdy może być po prostu nudny i - oczywiście - mogą walić mu stopy :). A kimś z niepozornym się będzie gadało do rana. Nie sprawdzisz, to się nie dowiesz :).
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Po prostu wiem, co się dzieje z panami jak się pojawia w realu taka obiektywnie trochę bardziej niż przeciętna pani. Ale dobra, nie ma co, też taki byłem :D.

Zresztą: każdy może być po prostu nudny i - oczywiście - mogą walić mu stopy :). A kimś z niepozornym się będzie gadało do rana. Nie sprawdzisz, to się nie dowiesz :).

Wuju, małolat jak widzi prezerwatywe to już renifera tłucze. Taka sosenka przerasta ich wyobrażenie.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Oj, no dobra, bo się zeszczam :D
Paczki z głów!