Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411849 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kupiłem 150g papryczek Red Savina Habanero. Ostra sprawa. Zdecydowanie. Komu tego nie dawałem - każdy przegrywał z kretesem :D To dziadostwo pokona każdego.

Mnie to pikantny keczup z helmansa pokonuje... W ogóle nie mam tolerancji na ostre. A powinienem jeść ostre bo to cośtamzajebiściewch uj* metabolizm :P.

* jakieś dietetyczne pierdolenie którego nie słuchałem ^^
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Na metabolizm wpływa na tyle dobrze że rano tylko na rękach pod prysznic ganiać się chce
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Zawsze możesz sobie pakować cayenne w kapsułki, ale drugiego pieczenia nie unikniesz ;)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Sos też zrobiony, wyszedł zajebisty :) Już po pasteryzacji, czeka w słoiczkach :) Domowa ostra rzecz, która prócz ostrości i octu ma dobry smak. Sklepówki są do niczego w tej kwestii.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Przypomniał mi się Szwedzki kiszony śledź który fermentuje razem z flakami w beczce przez dwa miechy, potem jest
puszkowany i fermentacja trwa dalej. Zobaczcie nawet Finowie nie dają rady.
Bo źle jedzo. Jak barbararzyńcy.
Tak sie je to:

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Kupiłem 150g papryczek Red Savina Habanero. Ostra sprawa. Zdecydowanie. Komu tego nie dawałem - każdy przegrywał z kretesem :D To dziadostwo pokona każdego.
Za 2h. jak co tydzień, szamam pizzę z habanero ;D Grunt to nauczyć się nie nakładać jej rękami i dokładnie myć ręce. :devil:

BTW. kolega z roboty, który już nie pracuje (ale nie przez to ;D) dodał kiedyś do wody w czajniku kilka kropel sosu o ostrości 1M w skali Scoville'a. :devil: ;D :facepalm:
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A ja taką wódeczkę z kolega popijamy, zdrobniale mówimy na nią Skowilówka.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
To na przeczyszczenie przez wielkie P?
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Piotr Niemczyk, ex-UOP kiedyś i teraz. Chyba mu się poprzednia robota dała we znaki...




Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Może to tylko kamuflaż, w którym infiltruje fanclub Gorguts.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Apropo ostrych rzeczy, to dzisiaj z @domas kosztowaliśmy sosu, który ma 2 miliony w skali Scoville'a....
Popłakałem się i boję się teraz do kibla pochodzić :/
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Apropo ostrych rzeczy, to dzisiaj z @domas kosztowaliśmy sosu, który ma 2 miliony w skali Scoville'a....
Popłakałem się i boję się teraz do kibla pochodzić :/

Zapodaj namiary, bo uwielbiam takowe sosy.
Już się jaram na samą myśl.
Jak jadę do Anglii to zawsze idę do hinduskiej knajpy i biorę co najbardziej jara.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Niestety nie zapytałem o nazwę sosu. Jak będę następny raz w tej knajpie to zapytam.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Nowy wpis na głównej stronie portalu http://sevenstring.pl/!!!

Spoiler
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Apropo ostrych rzeczy, to dzisiaj z @domas kosztowaliśmy sosu, który ma 2 miliony w skali Scoville'a....
Popłakałem się i boję się teraz do kibla pochodzić :/

Zapodaj namiary, bo uwielbiam takowe sosy.
Już się jaram na samą myśl.
Jak jadę do Anglii to zawsze idę do hinduskiej knajpy i biorę co najbardziej jara.
to był chyba ten:
http://www.ostrakuchnia.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,185/category_id,20/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,44/
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Właśnie wróciliśmy z imprezy, na której dwie najbardziej wydziarane, wykolczykowane i wydekoltowane kobiety to były... córki pastorów.

Wychodzi, że walka ze stereotypem grzecznej panienki tudzież córeczki jest trudna i wyboista.
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Czy córka pastora to pastorałka?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Czy córka pastora to pastorałka?

Nie, to żona Jaco Pastoriusa
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Księżniczka też nie, bo to córka księdza ;).
« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2016, 01:20:29 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Właśnie wróciliśmy z imprezy, na której dwie najbardziej wydziarane, wykolczykowane i wydekoltowane kobiety to były... córki pastorów.

Wychodzi, że walka ze stereotypem grzecznej panienki tudzież córeczki jest trudna i wyboista.

:fotki:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
^
Niby foty są, ale strach kraść z fejsa ;).


Szukam info o hebanie macassar, wtem:



Jak ważny musi ktoś się czuć, żeby dac 21k USD za biurko? :)
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470


( Obraz usunięty.)

Jak ważny musi ktoś się czuć, żeby dac 21k USD za biurko? :)

Jak to kto? np: dyrektor ZUSu  w każdym większym mieście ma takie coś, i jeszcze płaci kasą z twojej przyszłej emerytury, brawo on ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163


( Obraz usunięty.)

Jak ważny musi ktoś się czuć, żeby dac 21k USD za biurko? :)

Jak to kto? np: dyrektor ZUSu  w każdym większym mieście ma takie coś, i jeszcze płaci kasą z twojej przyszłej emerytury, brawo on ;)

Słabo się robi jak się czyta takie brednie, ludzi, którzy powtarzają tylko bezmyślnie hasła za innymi. Dyrektorowie ZUSów w większych miastach nie mają takich biurek, bo trzymają je w swoich willach pod miastem.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur


( Obraz usunięty.)

Jak ważny musi ktoś się czuć, żeby dac 21k USD za biurko? :)

Jak to kto? np: dyrektor ZUSu  w każdym większym mieście ma takie coś, i jeszcze płaci kasą z twojej przyszłej emerytury, brawo on ;)

Słabo się robi jak się czyta takie brednie, ludzi, którzy powtarzają tylko bezmyślnie hasła za innymi. Dyrektorowie ZUSów w większych miastach nie mają takich biurek, bo trzymają je w swoich willach pod miastem.

Oesu, też gadasz takie głupoty, że mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Dyrektorowie ZUSów nie mają żadnych willi pod miastem, bo wiedzą, że kiedyś to wszystko pierdolnie i od razu stawiają je w Argentynie.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470


( Obraz usunięty.)

Jak ważny musi ktoś się czuć, żeby dac 21k USD za biurko? :)

Jak to kto? np: dyrektor ZUSu  w każdym większym mieście ma takie coś, i jeszcze płaci kasą z twojej przyszłej emerytury, brawo on ;)

Słabo się robi jak się czyta takie brednie, ludzi, którzy powtarzają tylko bezmyślnie hasła za innymi. Dyrektorowie ZUSów w większych miastach nie mają takich biurek, bo trzymają je w swoich willach pod miastem.

Oesu, też gadasz takie głupoty, że mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Dyrektorowie ZUSów nie mają żadnych willi pod miastem, bo wiedzą, że kiedyś to wszystko pierdolnie i od razu stawiają je w Argentynie.

Johnny, co ty gadasz ? w Panamie, nie w Argentynie.