Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385494 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Najgorsza walka Mameda ever
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Najgorsza walka Mameda ever

No bo trenuje w innych dyscyplinach ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Czyli żadnemu z nich wierzyć nie można, choćby nie wiem jak się wydawał sympatyczny.
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Czyli żadnemu z nich wierzyć nie można, choćby nie wiem jak się wydawał sympatyczny.

4string


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
^^

Słyszałem o tym. Świat się nie kończy, bo w Stanach to kożden serjal kiler ma żonę (widziałem o tym audycję), ale czo te babki mają w głowie?... W sumie, co większa awantura kryminalna czy międzynarodowa, to kobita w tym przynajmniej rękę maczała... ;)

A ostatnio to z żoną się na noc do filmu nawtranżaliśmy samorobnych ogórków małosolnych (bo genialne były! Następne się już robią!) i oboje mieliśmy strasznie pogrzane sny!...  :o
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
^^

Słyszałem o tym. Świat się nie kończy, bo w Stanach to kożden serjal kiler ma żonę (widziałem o tym audycję), ale czo te babki mają w głowie?... W sumie, co większa awantura kryminalna czy międzynarodowa, to kobita w tym przynajmniej rękę maczała... ;)

A ostatnio to z żoną się na noc do filmu nawtranżaliśmy samorobnych ogórków małosolnych (bo genialne były! Następne się już robią!) i oboje mieliśmy strasznie pogrzane sny!...  :o
Ty z tą swoją to ciekawe życie masz  :-*
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A ostatnio to z żoną się na noc do filmu nawtranżaliśmy samorobnych ogórków małosolnych (bo genialne były! Następne się już robią!) i oboje mieliśmy strasznie pogrzane sny!...  :o

Wyślij mie słoik z ogórasami! PLS!
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dajesz adres!

Ty z tą swoją to ciekawe życie masz  :-*
Stary, jak bym Ci powiedział co my dziś robili!... :D
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Cytuj
Ty z tą swoją to ciekawe życie masz  :-*
Stary, jak bym Ci powiedział co my dziś robili!... :D

Niech zgadnę, ogórki w zalewie octowej?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Teraz już mnie nie dziwi, że policja w Rio strzela do nich jak do kaczek.


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nie dotrwałem do połowy. Nóż się w kieszeni otwiera...

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ja dotrwałem. Jednego nie czaje... Kolesia okradają na środku skrzyżowania szarpiąc sie z nim. Widzi to 20 osób. Nikt nie reaguje. Plus większość osób które zostały okradzione nie fatyguje sie nawet żeby za nimi biec. Ci kolesie sobie normalnie odchodzą. Wtf?!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Ja dotrwałem. Jednego nie czaje... Kolesia okradają na środku skrzyżowania szarpiąc sie z nim. Widzi to 20 osób. Nikt nie reaguje. Plus większość osób które zostały okradzione nie fatyguje sie nawet żeby za nimi biec. Ci kolesie sobie normalnie odchodzą. Wtf?!

 Za rogiem w razie potrzeby na pewno czekają wyrośnięci koledzy, a pewnie i nożem można dostać. Prawdopodobnie nie pracują na własny rachunek, ktoś tym kieruje i muszą mu dostarczyć pewną ilość fantów, a w zamian dostają pewnie dragi, stąd ich desperacja i bezczelność. Kiedyś widziałem reportaż jak policja w RIO odwiedza nocą favele, wyłapuje tych młodocianych oprychów i bezpardonowo się z nimi rozprawia.



« Ostatnia zmiana: 17 Cze, 2016, 23:50:09 wysłana przez Algiz »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Polecam na to film Elitarni (Tropa de Elite) i Elitarni 2. Inny świat, panie asińdzieju...

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2016, 00:13:30 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
My znamy Brazylię tylko z ckliwych tasiemców filmowych z klasą wyższą w roli głównej. Pamiętam jak podczas wizyty papieża w tym kraju pokazywali jak rdzenny Indianin biegał odziany w pióra w okół papieskiego ołtarza z kogutem, któremu wcześniej obciął albo odgryzł głowę i ochlapywał wszystko krwią  :o Takie swojskie katolickie voodoo, oczywiście za przyzwoleniem tamtejszego katolickiego kościoła.     

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W tym filmie co wspomniałem jest pokazane co oznaczało w praktyce dla faveli, że papież stwierdził, że tam chce pojechać. Sporo śmierci musiało się najpierw stać...
Paczki z głów!

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Zszokowało mnie jaki ten Pitbull 2 był słaby.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dla daltonistów: drewien jest trzy
#nieskervesen

Paczki z głów!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Kupiłem 150g papryczek Red Savina Habanero. Ostra sprawa. Zdecydowanie. Komu tego nie dawałem - każdy przegrywał z kretesem :D To dziadostwo pokona każdego.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Koleżka z jakichś takich habanero na majówkę zrobił sos na grilla. Jedyne takie barbekju w mojej historii na którym wszyscy płakali :D I to bynajmniej nie dlatego bo się wudeczka skończyła ;D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
każdy przegrywał z kretesem :D To dziadostwo pokona każdego.

Przypomniał mi się Szwedzki kiszony śledź który fermentuje razem z flakami w beczce przez dwa miechy, potem jest
puszkowany i fermentacja trwa dalej. Zobaczcie nawet Finowie nie dają rady.


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Heh cipy. Wieśka to jakoś nie zmogło :D
http://youtu.be/mGBNU4pUNNI?t=5m50s
Pachnąca rybka od 5:50
« Ostatnia zmiana: 21 Cze, 2016, 15:32:58 wysłana przez blendamed »

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Wieśkowi dykta zmysły smaku i węchu wypaliła :) a po za tym zjadł z flakami  :o