Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412233 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Myśliwi = mundurowi? lol  :facepalm:

Spoiler
Poproszę o ten sam wykres z morderstwami po przefiltrowaniu przez kolor skóry, legalność pobytu, wcześniejsze notowanie i oczywiście info czy broń z której doszło do zabójstwa pochodziła z legalnego źródła. Dane nie zaskoczą ;)

Ty rasisto!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Pewnie jeszcze mizogin i nie popiera gender! ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dolar ponad 4 ziko...

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Zdałem

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Nie mamy co się obawiać Rosji, wojny turecko-NATO-rosyjskiej, ukraińsko-rosyjskiej, terroryzmu, niczego! Bo polskie nowe Ministerstwo Obrony Narodowej to paranoik, a jego doradcą jest - pardą - gówniarz! Putin jest już na stówę na uspokajaczach, sami popatrzcie:

     
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Niedługo żołnierze będą biegali z nożami (bo szybciej), a symulacje katastrofy w Smoleńsku będą robione w Battlefield 3 :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Ciekawe czy ma jeszcze stulejkę?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Jakby wybrał jakiegoś starego buca, który siedzi przy korycie 30 lat, to byście płakali, że nie wpuszczają nikogo nowego w kręgi polityczne.

Cytuj
Jak dodaje, na uczelni nie tylko studiuje, ale służy również jako prezes Rady Uniwersytetu Rutgers ds. Publicznych i Międzynarodowych, senator Uniwersytetu Rutgers i członek Prezydium Senatu Uniwersytetu Rutgers.

Widać, że to zdolny i ambitny chłopak, także dajcie se siana, bo robi więcej niż Wy. Sevenstringowi sceptycy...
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@majkelk  z całym szacunkiem dla dorobku studenckiego i naukowego dla owego młodziana, jednak w wojskowości i służbach z tym związanych potrzeba jest sporo doświadczenia, obycia itd. Młodym trzeba dać sznsę, często mają bardziej otwartą głowę bo bez naleciałości. Ponieważ jednak, zupełnie w nic nie wierzę Antoniemu, na teraz zwyczajnie szkoda mi tego kolesia, może i zrobi kariere medialną ale nie sądze by jego doradztwo miało większe znaczenie. Lub tez czy nie bedzie niebezpieczne. Młodzież w tym wieku 18-28 tak mniej więcej, jest często bardzo skrajna w poglądach i bezkompromisowa. Słowo tolerancja i margines bezpieczeństwa zazwyczaj nie istnieje, nie liczę więc na nic specjalnie dobrego, jak i po całym pisie.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
@majkelk  A po czym wnosisz, że jest zdolny i ambitny? Bo jest jakimś członkiem, senatorem czy innym chujakiem na jakiejś uczelni? Ja na swojej uczelni przerabiałem już takich "zdolnych i ambitnych prezesów i senatorów", którzy jedyne do czego się nadają to zamiatania resztek stłuczonego szkła laboratoryjnego. Banda cwaniaczków i karierowiczów, którym od małego wpaja się chyba, że należy każdego ojebać byle zarobić. Dla mnie to, że gostek jest "prezesem i senatorem" jakiegoś uniwersyteckiego zgromadzenia nie jest żadnym wyznacznikiem tego, czy jest ogarem czy nie. I nie - nie kupuję argumentu w postaci "bo tamte uczelnie są inne to i studenci inni, bardziej dojrzali itp". Gówno prawda, student to student, młody gostek dopiero uczący się jak to jest żyć jako dorosły. I @commelina bardzo mądrze mówi - MON to nie zabawa plastikowymi żołnierzykami, tu uważam trzeba mieć wyjątkowo dużego dyplomatycznego i politycznego skilla. Nie. 20 latek takiego mieć nie będzie, choćby się zesrał i nie wiem jak urabiał, ale cytując już odnośnie samego doświadczenia życiowego tego szczawika - "gówno żeś widział, w dupie byłeś".

Owszem - dajmy szansę młodym. Ale kurwa nie dzieciom, które ledwo matce spod cyca uciekły.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ministrem Obrony Narodowej powinien być zasłużony wojskowy IMO, który wie na czym polegają konflikty zbrojne. Wiecie kto najszybciej i najchętniej rozpętuje wojny? Ci którzy nigdy na nich nie byli.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@niedziak masz dużo racji ale z historii świata wynika tez ze wojskowym często przyświecają "inne cele" . Zimna mądra głowa na szczycie to to czego tak niebezpieczny resort IMO potrzebuje. Sprawna mocna i apolityczna siła.
Siła, na której wspomnienie, bedzie się budziło zastanowienie u potencjalnych "zainteresowanych" naszym terytorium czy aby na pewno warto i ew jak dużym kosztem to się obędzie. Taka armia mi się marzy w Polsce. Cóż pomarzyć dobra rzecz.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Ehhh... wiedziałem, że będzie gównoburza, których tak bardzo staram się unikać. Nie obchodzi mnie Macierewicz, ani jego wizja polityki. On sam zapewne wie, że nie może w stu procentach polegać na radach niedoświadczonego kolesia, ale też zapewne wie, że może wnieść dużo świeżego myślenia. Chciałem tylko docenić fakt, że do koryta dostał się młody i ambitny człowiek.

Przykro mi, że jakakolwiek, mam nadzieję, pozytywna zmiana polityce, zderza się z falą ostrego sceptycyzmu. Wyłączam się z dyskusji, bo to nie ma sensu.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Chociaż czekaj - może nasz polski Harry Potter zna jakieś silne zaklęcia obronne? ;)
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Przecież nie jest jedynym doradcą, ale jednym z wielu. Rozumiem, że młody i nie wygląda zbyt groźnie, ale też nie rozumiem w tym przypadku nagonki na tego chłopaka, który nie zrobił jeszcze nic poza tym, że został mianowany na jednego z przydupasów czołowego schizofrenika IV RP.


Zresztą, jaki kraj, takie MI6:
Spoiler

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Przecież nie jest jedynym doradcą, ale jednym z wielu. Rozumiem, że młody i nie wygląda zbyt groźnie, ale też nie rozumiem w tym przypadku nagonki na tego chłopaka, który nie zrobił jeszcze nic poza tym, że został mianowany na jednego z przydupasów czołowego schizofrenika IV RP.
Nie wierzę, że to Ty napisałeś.
Zszokowało mnie to :O

:D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jak wygląda, hm dla doradcy IMO wygląd nie ma znaczenia. Nagonki na chłopaka tez moim zdaniem nie ma bo i cóż on do tej pory takiego zrobił, zeby coś do gościa mieć. Czy kolo jest ambitny, nie mam pojęcia, a to ze przyjął posadę nic mi o ambicjach przynajmniej tych które cenię nie mówi. Dla mnie to jakieś jaja. Gdyby zrobił to jakiś Biskup zarty byłyby niewybredne. Tusk,  jeszcze większe. Zastanawiam sie czy kolo trzymał chociaż karabin. No chyba ze to dobry strateg, Starłorsy i inne takie , no kurde jakiś punkt zaczepienia, zeby uwierzyć ze kolo może w czymś pomóc, oprócz wizerunku stawiania na młodych.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Uważam, że ministrem obrony powinien zostać pan Bronisław Komorowski. Świetnie się sprawdził na tym stanowisku. Rosjanie za nim przepadali.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Dziwisz się? :) Z samej Wojskowej Akademii Technicznej "wytransferował" prawie miliard do ruskich... o Pro Civili nawet pisać się nie chce, bo za to w normalnym państwie można otrzymać tylko jedno odznaczenie...

Spoiler
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
JEBAĆ WAT!!

Nie wiem ile w tym prawdy ale oni jakiś tam hajs muszą oddać za badania które nie zostały przeprowadzone, albo coś w tym stylu. I to spory hajs. Mam nadzieję że spłoną!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Zresztą, jaki kraj, takie MI6:
Spoiler
Wyborne! ;)

No chyba ze to dobry strateg, Starłorsy
Tak pomyślałem: pokazał Antoniu, że jest coś takiego jak Xbox i sobie radzi (włączenie zasilania, włożenie płyty) i został przyjęty.

Spoiler
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Uważam, że ministrem obrony powinien zostać pan Bronisław Komorowski. Świetnie się sprawdził na tym stanowisku. Rosjanie za nim przepadali.

Jest wielu dobrych na to stanowisko... jak i na każde inne, bez znaczenia jakie, byle stanowisko. Aktualny tez jest zajebisty, a jaki groźny i zdecydowany.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Wystarczy że zna kilka języków obcych, bo Antonio pewnie nie zna żadnego, poza tym co wy chcecie, nikt nie rodzi się ministrem, czy premierem. Pani Kopacz jest doskonałą ilustracją.
Mieliśmy też nieszczęścia do "nieurodzonych" prezydentów, nawet za Wałęsę nie wstydziłem się tak bardzo, jak za Bula. Serio.
Zobaczcie świat oczyma wieloletniej emigrantki:
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Nie ma to, jak bronić obecnego rządu, który się zdążył tak narazić przez miesiąc rządzenia mówiąc, że poprzedni spierdolił bardziej przez 8 lat. :D

Co do tych super kompetentnych ludzi z PiSu, jak oceniacie nowego ministra spraw zagranicznych? Albo ostatnią wypowiedź Antonia o kontrakcie na Patrioty? :D
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2015, 10:57:42 wysłana przez gizmi7 »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jeśli chodzi o Patrioty to zdaje się sie niestety ma rację. Oczywiście i tak nie wybiorą europejskiego systemu bo trochę jest niemiecki ale kontraktu faktycznie nie było a propozycja systemu bez rakiet do jakiegoś tam 2020któregoś to smieszna propozycja. Są systemy Francuskie no ale wiadomo nie produkowane w Polsce, choć tutaj akurat Francuzi zaproponowali produkcje u nas. Jest i ten wspomniany system europejsko niemiecki który dla nas wydaje sie najsensowniejszy ale w momencie wyboru systemu był w fazie projektów i trzeba było mieć wpisowe 1,2mld.
Stary system Patriot z założenia jest u nas bez sensu.

Waszczykowskiego o dziwo całkiem sensownie wytłumaczyli sami niemcy. AZ napisało ze w zasadzie ostatnie 200 lat u nas to emigracja i walka na uchodźctwie. Mamy we krwi organizowanie sie za granicą gdy nam tutaj wolność zabrano. Od Legionów Włoskich az do ostatniej IIWS. Nie dziwi wiec ze Waszczykowski skwitował młodych imigrantów w ten sposób. Inna sprawa jaki burdel u nich tam panuje ile ugrupowań, religii i narodowości próbuje dojśc do władzy niszcząc po drodze samych siebie.

Wracając do Antoniego, mam opory przed nim gdyż mam w pamięci jak walczył przeciwko Rosomakom i Leopardom i o ile w sttosunku do tych ostatnich kontrakt był źle skonstruowany gdyż teraz wszystkie wtedy kuione wymagają dostosowania do nowych standardów do komputeryzacji całej artylerii a mamy najlepiej zcyfryzowaną ( trudne słowo ) artylerię na swiecie i to za sprawą naszych inż. Co prawda ile innych problemów tam jest to inna sprawa ale faktycznie Leopard czołg dobry tyle ze trezba modernizować 2A4 do wersji przynajmniej 5 i to koszt a niemce coś nie bardzo chą zeby to robiły nasze fabryki. I to jest chujnia
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2015, 11:32:43 wysłana przez commelina »