Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385482 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To może całą od razu z amelinium, tylko nie będzie można pocałować =(

dat autokorekta :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
To może całą od razu z amelinium, tylko nie będzie można pocałować =(

dat autokorekta :D

xd no czasem dowali do pieca :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Nawet cała z metalu będzie lepsza od gównolitu :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Orange

  • Gość
Jeż wrócił.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Zawsze był. Tylko zapadł w sen wiosenno-letni. Teraz się przebudził, i jak sie tak paczy dokoła to chyba na chuja to było poczebne ;) Ma wyjebane, idzie z powrotem spać ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
ufff, dzięki.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Zawsze był. Tylko zapadł w sen wiosenno-letni. Teraz się przebudził, i jak sie tak paczy dokoła to chyba na chuja to było poczebne ;) Ma wyjebane, idzie z powrotem spać ;)

Znowu poleci ban? :D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tutaj nie ma co komentować, ten kraj już dawno zszedł na psy. Czekam na moment, w którym szwedzi zaczną przepraszać, że żyją.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Okrutni wikingowie już dawno zamienili się  w dwumetrowe pizdy, co tylko na sąsiadów potrafią donosić za rzucenie niedopałka na ulicy.
« Ostatnia zmiana: 24 Sie, 2015, 15:36:54 wysłana przez Algiz »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Wiec chcesz mi powiedzieć ze gdybym kiedys przypadkiem nadzial sie na 15 latke w szwecji to dostanę tylko 2 tygodnie pracy?

Jak wyglada sprawa z biletami?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Ty jako biały dostaniesz 15 lat . Somalijczyka nie mogą na tyle skazać bo to byłby rasizm.  Zresztą nie nabijaj się, wiesz co to znaczy dla    czarnoskórego dwa tygodnie pracy ? na bank będzie się odwoływał do Helsinek .

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Powiesz, że są homofobami i jeszcze nią zamkną ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Bo "Cyganie, czarni i saper nigdy się nie myli" można do pracy podciągnąć. Tylko sapera wyjebać
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ty jako biały dostaniesz 15 lat . Somalijczyka nie mogą na tyle skazać bo to byłby rasizm.  Zresztą nie nabijaj się, wiesz co to znaczy dla    czarnoskórego dwa tygodnie pracy ? na bank będzie się odwoływał do Helsinek .

Skad wiesz ze jestem bialy? Jeszcze raz mnie tak nazwiesz czarnuchu i widzimy sie w sądzie. Malpa.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463

Skad wiesz ze jestem bialy?

Dla mnie możesz być nawet zielony, Mam tylko nadzieję że nie jesteś oliwkowy , bo wtedy h.. ci w d... ale tylko do połowy ;)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Oczywiście nóż mi się otwiera w kieszeni kiedy czytam takie doniesienia ale z drugiej strony nie wierzę w każdą taką rewelację.

W tej podanej źródłem jest Fakt, w innych podobnych jest to często przeklejony, trochę zmieniony tekst.
Żadnego poważnego źródła.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Oglądam miasteczko south park, zadziwia mnie jakim dobrym musicalem jest ten film
Jazz, Lounge, Downtempo

Zomballo

  • Gość
Zamówiłem dziecku kilka zabawek i nie wiem czy otwierać...  :headache:





Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Zamówiłem dziecku kilka zabawek i nie wiem czy otwierać...  :headache:

( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

Jak dziecko pełnoletnie, to możecie pobawić się razem ;)

Zomballo

  • Gość
Jeszcze nie. Będę musiał otworzyć razem z kolegami. Najwyżej pobawimy się grabkami, łopatką, foremkami i betoniarką.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Jak wół napisane, że wódka, a Ty się jeszcze zastanawiasz? PEWNIE ŻE OTWIERAĆ
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Oglądam miasteczko south park, zadziwia mnie jakim dobrym musicalem jest ten film
Muzyka w South Park zawsze stała na wysokim poziomie. Polecam serial, tam jest tego jeszcze więcej  ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
W podobnym temacie - jak mi się bardzo gusta muzyczne zmieniają :o Niby jakoś zawsze siedziałem w muzyce lat 70-90 (ociec miał tego od chuja na kasetach), ale zwykle mimo wszystko bardziej hard-, niż -rock ;)

A teraz... pół biedy jakiś Marillion, Genesis, czy nawet Oldfield, bo to znałem już z w/w kaset? Ale Journey? Eloy? Tangerine Dream i w ogóle klimaty typu synth? Łodefak? :D
« Ostatnia zmiana: 26 Sie, 2015, 07:30:14 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.