Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1413703 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Niedługo już ciepłe kapcie, fotel, z czasem pielucha ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Oglądam miasteczko south park, zadziwia mnie jakim dobrym musicalem jest ten film
Muzyka w South Park zawsze stała na wysokim poziomie. Polecam serial, tam jest tego jeszcze więcej  ;)

wytrzymałem 10minut
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Oglądam miasteczko south park, zadziwia mnie jakim dobrym musicalem jest ten film
Muzyka w South Park zawsze stała na wysokim poziomie. Polecam serial, tam jest tego jeszcze więcej  ;)

wytrzymałem 10minut
Zapomniałem dodać, że serial na początku jest prymitywny i nabiera głębi dopiero później  :D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Około roku 2001-go osobiście przetłumaczyłem chyba ze cztery odcinki. Gimby nie znajo! :D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Nie było polskiej wersji na eMule?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Ściągał z KaZaA Lite xD

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Pisało się list i przysyłali na dyskietce.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Wczoraj w tv jakiś wiceminister wyliczył, że ludzie którzy przejdą na emeryturę za 25 lat dostaną 500 pln.
 Zajebiście ! to ponad 100 euro  :tak:

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
500zł? Za tyle nawet porządnych butów nie kupi!

A tak serio to da się za to przeżyć. Tydzień, dwa...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Za 25 lat to za to kupisz bilet miesięczny...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Za 25 lat to za to kupisz bilet miesięczny...

Chyba ulgowy i to w jakiejś mieścince na wschodzie kraju ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
500zł? Za tyle nawet porządnych butów nie kupi!

A tak serio to da się za to przeżyć. Tydzień, dwa...

Ale pod mostem , chyba że emeryci zostaną zwolnieni z płacenia czynszu i opłat za media .
Kurwa to już w Rosji lepiej , tam każdy kto przechodzi na emeryturę dostaje Wołgę !
Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wczoraj w tv jakiś wiceminister wyliczył, że ludzie którzy przejdą na emeryturę za 25 lat dostaną 500 pln.
 Zajebiście ! to ponad 100 euro  :tak:

prawda jest taka, że chuja zobaczą, a nie 500zł
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
prawda jest taka, że chuja zobaczą, a nie 500zł

Chyba w lustrze...



Swoją drogą, to przez x-lat się dochodziłem z rodzicami o składki, emerytury i inne takie. Oczywiście zawsze stali na straży "starego porządku". I ostatnio Mamuśka Moja dostała wyliczenie ile to dostanie jak przejdzie na emeryturę w pierwszym terminie jaki jej zgodnie z prawem przysługuje. Najwyraźniej był to odpowiednio duży kubeł odpowiednio lodowatej wody, bo nagle zmieniła zdanie na temat emerytowania :D

Aha, co ciekawe, ma za sobą xx-lat pracy jako urzędnik państwowy, czyli i składki były niemałe i regularnie odprowadzane. Strach się bać ile wyliczą sklepikarce na pół etatu...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wczoraj w tv jakiś wiceminister wyliczył, że ludzie którzy przejdą na emeryturę za 25 lat dostaną 500 pln.
 Zajebiście ! to ponad 100 euro  :tak:

Czym Wy sie podniecacie, tydzień temu dostałę prognozę od ZUS, wyszło im 360 zł mojej emerytury a to już za 16 lat a nie jakieś 25.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
No to wychodzi na to że jeszcze długo będziemy mogli zamawiać Skerveseny :D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Czym Wy sie podniecacie, tydzień temu dostałę prognozę od ZUS, wyszło im 360 zł mojej emerytury a to już za 16 lat a nie jakieś 25.
Ale wyliczenie masz na dzień dzisiejszy, według składek które wpłynęły. Masz jeszcze 16 lat do emerytury, a brakuje ci tylko 140 zł,dozbierasz do pińcet, bądź dobrej myśli  ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2015, 09:52:42 wysłana przez Algiz »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Patrząc na to jak oni liczą, nie mam zadnej nadziei ani złudzeń. Cała nadzieja w Was :P czyli ->patrz poniżej
No to wychodzi na to że jeszcze długo będziemy mogli zamawiać Skerveseny :D

;)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Szokuje mnie to co wyprawia  P.Kukiz . Zacznę go podejrzewać o brzydkie rzeczy. W ciągu paru miesięcy zjechał z 20%
 do poniżej 5%, prawdopodobnie nie przekroczy progu wyborczego, a po tym jak opuszczają go współpracownicy, będzie miał problem z zebraniem podpisów. Może on był tylko po to, żeby odebrać głosy Dudzie , a że odebrał głosy Bronkowi to kazali mu pakować mandżur ? To że krytykował platformę nie jest argumentem , Palikut  też krytykował, ale głosował z nimi ręka w rękę . Wiem że to  spiskowa teoria, ale nawet Kononowicz by nie roztrwonił takiego kapitału politycznego w tak krótkim czasie, tak żeby niczego nie było ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
A co, Kukiz to jakakolwiek wyrocznia? Swoją drogą jakie on ma w zasadzie poglądy? Od "ksiądz proboszcz już się zbliża", przez lizanie dupy PO, an których się wypiął przy pierwszej lepszej okazji i spiknął z jakimiś narodowcami. W ostatnich wyborach był chyba przeciwko wszystkiemu czemu się da, i pewnie dlatego dostał tyle głosów. Natomiast efekt "łał" się skończył i teraz wychodzi to co wychodzi, patrz np. ostatni (nie)sławny wywiad gdzie strzelił focha jak obrażona gimbaza i wyszedł. I co, to ma być "nowa wielka nadzieja polskiej polityki"? No wolne kurwa żarty :facepalm:

Zresztą czytam sobie pierwsze z brzegu http://polska.newsweek.pl/wybory-2015-kim-jest-pawel-kukiz-kandydat-na-prezydenta,artykuly,358775,1.html - a tam "prawicowiec o lewicowym sercu". Szkoda że nie Żyd, ale taki nie obrzezany, co chodzi do meczetu i na obiad wpierdala schabowe ;D

Zresztą najciekawszy jest jego pomysł sztandarowy, czyli JOW - jak je wprowadzi, to wymiecie z sejmu wszystkie partyjki trzeciego tła, na czele z samym sobą. Pytanie, czy sam o tym wie? :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Szokuje mnie to co wyprawia  P.Kukiz . Zacznę go podejrzewać o brzydkie rzeczy. W ciągu paru miesięcy zjechał z 20%
 do poniżej 5%, prawdopodobnie nie przekroczy progu wyborczego, a po tym jak opuszczają go współpracownicy, będzie miał problem z zebraniem podpisów. Może on był tylko po to, żeby odebrać głosy Dudzie , a że odebrał głosy Bronkowi to kazali mu pakować mandżur ? To że krytykował platformę nie jest argumentem , Palikut  też krytykował, ale głosował z nimi ręka w rękę . Wiem że to  spiskowa teoria, ale nawet Kononowicz by nie roztrwonił takiego kapitału politycznego w tak krótkim czasie, tak żeby niczego nie było ;)

Myślę sobie ze nie ma tutaj nic szokującego, a raczej normalna kolej rzeczy odnoszona do jego poczynań. Koleś nie chce tworzyć tylko burzyć, to taka moja konstatacja. Chce stać z boku i kontrolować, bo tak najprościej. więc ci którzy myslą, widzą ze z nim nie ma przyszłości. Ci którzy chcieli sie nachapać przy korycie tez nie mają czego szukać bo koryta nie będzie i ot cała sprawa. Nie słyszałem nic konstruktywnego prócz Jowów a i to wydaje sie mocno problematyczne.
Powtórzę sie po raz kolejny, ale jakoś tak mamy my Polacy, ze łatwo nam idzie burzenie, ale zbudować coś, to już jest kłopot. Liberum Veto głeboko w nas siedzi.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Nie słyszałem nic konstruktywnego prócz Jowów a i to wydaje sie mocno problematyczne.

Sam pomysł nie jest zły, ale jak to w Polsce bywa wykonanie będzie do dupy. Nikt tego nie upilnuje, więc zamiast ludzi którzy mają coś do powiedzenia do sejmu wejdą ci którzy mają najwięcej kasy na promocję i będzie kilka setek cwaniaków z kasą i z nadzieją na jeszcze większą kasę .

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Cytuj
Mam się z nim przespać? Czy wrócimy do siebie?

O_O

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ja bym się nie zastanawiał :v
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Przespałbyś się z nim Johnny, nie?  :lambanan:
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol