Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1414271 razy)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
ludzie słuchają popka.
myślałem/miałem nadzieję, że to wszystko jest na niby, ze wypuszcza sobie facet nagrania, my sie z niego smiejemy i tyle.
idąc ulicą jakieś dzieci puszczają popka z telefonu i kurwują razem znim.
przejeżdża auto z uchylonymi szybami a w środku - popek.
smutek :<
Mnie zszokowało, że jego płyty sprzedają w empiku.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To nie bede pytał kto to co to

Orange

  • Gość
lekki szokens, że akustyka można tak ciekawie wykorzystać na elektryczną modłę. Bardzo zdolny to typ i do tego spoko ziomki ogólnie.

http://kreciola.tv/video/135564753
Ale bo to widzisz Radku, Francuzi mają bardzo ciekawe podejście do muzyki. Mało wtórne.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
ludzie słuchają popka.
myślałem/miałem nadzieję, że to wszystko jest na niby, ze wypuszcza sobie facet nagrania, my sie z niego smiejemy i tyle.
idąc ulicą jakieś dzieci puszczają popka z telefonu i kurwują razem znim.
przejeżdża auto z uchylonymi szybami a w środku - popek.
smutek :<

Rozróżnij Gang Albanii od Popka. Popek ma kilka fajnych kawałków, Gang Albanii nie
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
ludzie słuchają popka.
myślałem/miałem nadzieję, że to wszystko jest na niby, ze wypuszcza sobie facet nagrania, my sie z niego smiejemy i tyle.
idąc ulicą jakieś dzieci puszczają popka z telefonu i kurwują razem znim.
przejeżdża auto z uchylonymi szybami a w środku - popek.
smutek :<

Rozróżnij Gang Albanii od Popka. Popek nie ma kilka fajnych kawałków, Gang Albanii tez nie

fixed
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Może inaczej. Ma kilka na tyle niechujowych że nie bolą. Pasi?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
huia się znacie na sztuce :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Chwila, to są tu osoby, co Gang Albanii biorą na poważnie?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja z początku myślałem że to jakiś ich pomysł po dragach i robią se jaja ale z czasem mam wrażenie że sami zaczęli to na poważnie robić
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Oho, wszyscy tr00 i każdy hejtuje Gang Albanii ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
No nie powiesz mi że tam jest coś dobrego... Popek śpiewać za chuja nie umie. Rap i jakieś szeptane/mówione wokale są u niego całkiem spoko ale melodyczne ssą pałkę
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Ja nie. A wszystkim oburzonym radzę przywyknąć do obecnego stanu rzeczy. W chwili obecnej, gdy w zasadzie do wszystkiego jest łatwy dostęp, takich rzeczy będzie po prostu coraz więcej. Popek istnieje, bo jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku jakiekolwiek ono nie jest. Wszystko jest stanem umysłu, nawet pizda nad głową.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Stanem obumierającego, skretyniałego umysłu. Już nawet Braci Figo Fagot zacząłem rozumieć/tolerować, bo jakieś poczucie humoru jednak tam jest (choć mnie ono nie rusza). Zacząłem pomału rozumieć sukcesy "Ja uwielbiam ją" - bo niby jakiś to melodyjny motyw ma i wielu ludziom siedzi, nie mam pojęcia - też mnie omija. Ba, zrozumiałem fenomen Justina Biebera! Ale Gang Albanii utożsamia niemal wszystko, czego się brzydzę w dzisiejszej popkulturze. To nawet nie jest żaden nietrafiony manifest, to pretensjonalna sieczka dla zwierząt epoki konsumpcjonizmu - wulgarne dla samej wulgarności; tandetne, bo dla tandetnych ludzi. Patologia sprzedawana na półce z muzyką, zawinięta dla niepoznaki w zwykłe, plastikowe opakowanie. Nigdy, przenigdy nie zrozumiem fenomenu tego ścierwa.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
@gizmi7 aleś ty agresywny ostatnimi czasy jest  :o
Trochę wyluzuj bo ci jakaś żyłka pęknie :-*
I będzie smuteczek. :(
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To wszystko przez brutalne gry komputerowe, kofeinę i batony energetyczne :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
To wszystko przez brutalne gry komputerowe, kofeinę i batony energetyczne :D

Jak nie masz pod ręką kobiety to użyj ręki. Mnie pomaga ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Wyjechała tylko na dwa tygodnie :(

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
To wszystko przez brutalne gry komputerowe, kofeinę i batony energetyczne :D

Jak nie masz pod ręką kobiety to użyj ręki. Mnie pomaga ;)

No ja np jestem elastyczny, więc nawet ręki używać nie muszę. Ani kobiety.

Gang. Jest. No i? Ja cisnę np z tego bekę. Z albańczyków, podrabiańców, klubu goł goł. Od podrabiańców "wyzywam" kumpli z uczelni. Jest beka i śmieszkizm. Czy biorę to na serio? NIE. Przykra nie jest obecność Popka. Przykre moim zdaniem jest branie ich na serio. Masz pewność, że oni nie cisną beki z tego co robią? Znaleźli niszę, zapotrzebowanie rynku - wypełniają to. Ludzie "chwytają to jak bocian żabę" - jest popyt - więc robią na tym hajs. Ty byś jeden z drugim nie skorzystał? Ja bym skorzystał. Zwłaszcza w obecnej koniunkturze.

A co do BFF - chyba kurwa KAŻDY widzi tu ewidentną satyrę. Branie BFF na serio to dopiero zakrawa o gigantyczny brak dystansu do siebie i świata. Ale może bardziej do świata.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Przeca Gang Plebanii to hip hopowe Figo Fagot. 90% ludzi słucha tego dla beki na imprezach. Nie sądziłem, że ktoś jest w stanie wziąć to na poważnie  :D Więcej dystansu gizmi, a będzie Ci się żyło lżej  ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To wszystko przez brutalne gry komputerowe, kofeinę i batony energetyczne :D

Jak nie masz pod ręką kobiety to użyj ręki. Mnie pomaga ;)

No ja np jestem elastyczny, więc nawet ręki używać nie muszę. Ani kobiety.

Gang. Jest. No i? Ja cisnę np z tego bekę. Z albańczyków, podrabiańców, klubu goł goł. Od podrabiańców "wyzywam" kumpli z uczelni. Jest beka i śmieszkizm. Czy biorę to na serio? NIE. Przykra nie jest obecność Popka. Przykre moim zdaniem jest branie ich na serio. Masz pewność, że oni nie cisną beki z tego co robią? Znaleźli niszę, zapotrzebowanie rynku - wypełniają to. Ludzie "chwytają to jak bocian żabę" - jest popyt - więc robią na tym hajs. Ty byś jeden z drugim nie skorzystał? Ja bym skorzystał. Zwłaszcza w obecnej koniunkturze.

A co do BFF - chyba kurwa KAŻDY widzi tu ewidentną satyrę. Branie BFF na serio to dopiero zakrawa o gigantyczny brak dystansu do siebie i świata. Ale może bardziej do świata.

Tu nie chodzi o branie ICH na serio, tylko ich popularności na serio. Co innego jakiś tam śmieszkizm, nisza, a co innego taka popularność i słuchanie co imprezę u sąsiadów na pełen regulator arcydzieła pt. "pizda nad głową" tak, jak zresztą wcześniej "tekila sunrise" - mówię, to mogłem przeskoczyć i odkryłem w FF poczucie humoru, które nadal mnie nie rusza, ale ok. Popek i spółka mogliby sobie zgrywać polskie Die Antwoord, ale nie dość, że nie ta liga, to jednak ich "twórczość" pokazuje, że ich "nisza" jest taka, a nie inna. Dzieciaki miały kiedyś "Włatców móch", potem "Kapitana Bombę", teraz Gang Albanii. Nie dziwi mnie to, że jara ich najwulgarniejsza rzecz, o której słyszeli. Nie boli mnie, że coś takiego istnieje, ale to, że to ma taki zasięg, bo to coś mówi o samym społeczeństwie, które tworzymy i nie mówi najlepiej.
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2015, 19:32:22 wysłana przez gizmi7 »

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Przeca Gang Plebanii to hip hopowe Figo Fagot. 90% ludzi słucha tego dla beki na imprezach. Nie sądziłem, że ktoś jest w stanie wziąć to na poważnie  :D Więcej dystansu gizmi, a będzie Ci się żyło lżej  ;)

Obawiam się, że duża część gimbazy jest w stanie brać to na poważnie. Myślisz, że ten, co sobie pociął mordę, żeby upodobnić się do Popka pomyśłał: "ale Popek gra fajnie bekową muzę, potnę sobie ryj, żeby się do śmieszka upodobnić!" ? ;)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Przeca Gang Plebanii to hip hopowe Figo Fagot. 90% ludzi słucha tego dla beki na imprezach. Nie sądziłem, że ktoś jest w stanie wziąć to na poważnie  :D Więcej dystansu gizmi, a będzie Ci się żyło lżej  ;)

Obawiam się, że duża część gimbazy jest w stanie brać to na poważnie. Myślisz, że ten, co sobie pociął mordę, żeby upodobnić się do Popka pomyśłał: "ale Popek gra fajnie bekową muzę, potnę sobie ryj, żeby się do śmieszka upodobnić!" ? ;)
Jeden przypadek na całą Polskę. Sądzę, że i przez dużą część gimbazy Popek jest również brany z dystansem i nie na serio.
Sama reakcja młodzieży na ten pocięty ryj tego kolesia jest tego dowodem  ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Śmiejecie się ze skaryfikejszyn modyfikejszyn? Rasizm!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Właśnie, skuhwysyny, ja już wizytę u kosmetyczki na ten zabieg mam umówioną.

@gizmi7 - ja rozumiem, frustruje, bo to świadczyć może o ogólnym zdebilnieniu nas, albo raczej - społeczeństwa, dzieciarni czy jak zwał tak zwał, wiadomo o jaką grupę nam chodzi. Ale co zrobisz? Nic nie zrobisz. To moda. A moda zmienia się co i rusz. W końcu i oni z niej wyjdą. Ja słuchałem ciągle jakiegoś Weekendu, Rudej na co na dole też chyba ruda, czy innego gówna. Gang może przy tym jest bardziej prymitywny. Ale w końcu i Gangiem się dzieciarnia znudzi. Nie sądzę też, że zaraz wszyscy sobie (jak ja) mordy zaczną ciąć. A jeśli nawet - chuj z nimi, ja pierdolę. Też jestem nerwus, ale to chyba jest najbardziej błahy powód do wkurwu ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
I właśnie dla takich spin dupy robią muzę :) Ale mam bekę czytając te pierdoły które wypisujecie.
Niech robią kasę, dzieciaki niech słuchają czego chcą, a gość niech sobie tnie ryja i wstrzykuje barwnik w oczy. Nikomu krzywdy nie robią.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan