Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1414263 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Tej, ale tatuaże i przerobienie sobie całego ryja to zupełnie inne rzeczy, ok?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Z tą różnicą że w Ameryce Południowej takie modyfikacje przestają już kogokolwiek szokować. Podobnie jak operacje plastyczne w ilościach hurtowych w ich życiu codziennym.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Jak się dobrze wczytać to ci ludzie są wolnych zawodów, najczęściej programiści pracujący na zlecenie w domu. No ale ci od komputrów tak majo , nas kręci rzeczywistość wirtualna, a ich wirtualność rzeczywista .
« Ostatnia zmiana: 03 Sie, 2015, 23:38:50 wysłana przez Algiz »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Jak się dobrze wczytać to ci ludzie są wolnych zawodów, najczęściej programiści pracujący na zlecenie w domu. No ale ci od komputrów tak majo , nas kręci rzeczywistość wirtualna, a ich wirtualność rzeczywista .

Najlepszym przykładem jest człowiek tygrys który odwalił kitę http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,15092478,wiadomosc.html?smgnzebaxbaxheftica id=11556f

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Pewnie go ten dentysta z Ameryki odjebał przypadkowo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Tej, ale tatuaże i przerobienie sobie całego ryja to zupełnie inne rzeczy, ok?

Większość tych akcji to przekonanie pracodawcy ale problemem jest różna akceptowalność w społeczeństwie ;)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ten zawodnik ma stuprocentową akceptowalność w swoim społeczeństwie. Nasza zacofana kultura zachodnioeuropejska ma jednak jeszcze dużo do nadgonienia cywilizacyjnie. Magdalena Środa ma w chuj roboty uświadamiającej przed sobą.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Ten zawodnik ma stuprocentową akceptowalność w swoim społeczeństwie. Nasza zacofana kultura zachodnioeuropejska ma jednak jeszcze dużo do nadgonienia cywilizacyjnie. Magdalena Środa ma w chuj roboty uświadamiającej przed sobą.
( Obraz usunięty.)

W śród swoich był akceptowany, ale biali jeszcze w 19 wieku kolekcjonowali ich wydziargane maoryskie głowy. Na zdjęciu gen.Horacy Gordon Robley ze swoją kolekcją .

Spoiler

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jakby nie patrzeć, to ciche hobby Mr. Robley'a jest jakby warunkiem wstępnym akceptacji :D

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Mail do mnie:
Cytuj
Szanowny Panie,

Ponownie zwracamy sie z prosba o kontakt telefoniczny lub za posrednictwem poczty e-mail w sprawie zobowiazan wobec Grupa Allegro Sp. z o.o..

Naleznosci naszego Mocodawcy nadal pozostaja nieuregulowane.

Wartosc zadluzenia 0,00 PLN, w tym:

Naleznosc glowna:       0,00 PLN

Konto do dokonania wplaty:

arvato Polska (...)

Moja odpowiedź:
Cytuj
Drogie arvato services Polska,

Tak jak zalecali Państwo w emailu poniżej, wpłaciłem na powyższe konto kwotę 0.00zł
Proszę o informację czy została dodana do Państwa rachunku ;)

pozdrawiam

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Z tematu allegro - ostatnio mnie jeden sklep wkurwił (powinienem odebrać towar osobiście po max pół godzinie od transakcji, a przepychałem się z nimi 5 dni i dopiero telefon do centrali pomógł) to dostali odpowiedni komentarz. Kilka godzin później dzwoni gość z tegoż sklepu i przeprasza że żyje :P i czy byłbym łaskaw się zgodzić na anulowanie komentarza :D I bez pytania daje mi za to zniżkę na następne zakupy i co ciekawsze, rekompensatę za chyba straty moralne w wysokości darmowej karty 16GB :o :tak:

Tylko teraz...

Spoiler

Swoją drogą, kolejny raz bycie wrednym chujkiem się opłaca :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Zszokowałem się jak pozytywnie może na proces twórczy wpłynąć humor pt. "na chuj w ogóle żyję?" :o

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Zszokowałem się jak pozytywnie może na proces twórczy wpłynąć humor pt. "na chuj w ogóle żyję?" :o

www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Na chuj w ogóle żyjesz?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
@niedziak nie narzekaj, skąd wziąłbyś taką ładną Arię co? :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
To nie było pytanie stricte personalnie, a zdziwienie na to co przeczytałem.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Aaa to... Mam takie fazy raz na jakiś czas, akutalnie nie mogę nawet w spokoju siedzieć we własnym domu, takie fazy, nie wiem chyba jeszcze mi hormony odpierdalają...

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Aaa to... Mam takie fazy raz na jakiś czas, akutalnie nie mogę nawet w spokoju siedzieć we własnym domu, takie fazy, nie wiem chyba jeszcze mi hormony odpierdalają...

Kiedyś czytałem wywiad z Dalajlamą i dziennikarka zapytała go czy ma natrętne myśli ? Oczywiście odpowiedział, ale od tego mam umysł żeby je rozgonić .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur


w Chinach coś jebło
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
;o
i always go full retard

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Może nie elektrownia...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nowa strefa ekonomiczna i magazyny materiałów wybuchowych w porcie Tiencin czy jakos tak . \wszystkie portale chucza i o 'kurwa debile Ławrowa'  też  :P

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
lekki szokens, że akustyka można tak ciekawie wykorzystać na elektryczną modłę. Bardzo zdolny to typ i do tego spoko ziomki ogólnie.

http://kreciola.tv/video/135564753

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ludzie słuchają popka.
myślałem/miałem nadzieję, że to wszystko jest na niby, ze wypuszcza sobie facet nagrania, my sie z niego smiejemy i tyle.
idąc ulicą jakieś dzieci puszczają popka z telefonu i kurwują razem znim.
przejeżdża auto z uchylonymi szybami a w środku - popek.
smutek :<
i always go full retard