Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385508 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Biblioznawstwo .

uwaga: spoiler zawiera opinie własną ;)
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2015, 09:33:15 wysłana przez commelina »

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Na 411 postów i około 500 niepoliczonych wpisów, tych z działu offtopic, użyłem cytatów z Biblii może z 10 razy.
To jest wszędzie? Najwidoczniej zupełnie inaczej rozumiemy słowo "wszędzie".
Ja nikogo nie epatuję ani swoją wiarą, ani nie agituję poglądami politycznymi. Pisałem tylko o tym co mnie szokuje.
I jeśli to jest przewinienie, to przepraszam wszystkich, których zgorszyłem  ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Nie to że gorszy, ale za to Cię tak naprawdę wszyscy zapamiętaliśmy, a w większości przypadków nie jest to niestety pozytywne wrażenie. Szanujemy siebie nawzajem i ja np. za okazanie szacunku uznaję również nie wpychanie swoich racji, przekonań i poglądów wszędzie gdzie się da :) A na forum jesteśmy for fun więc miło by było jakby tak pozostało ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Słyszałem, że na atak histerii dobrze robi dać w ryj ;).

Wuju, domyślam się, że to jest żarcik w takiej słabej formie. Dziwi mnie taki akurat komentarz pisany przez Ciebie. Nie spodziewałbym się - albo po prostu mam nadzieję źle odbieram. Szokłem.

Prezydent to prezydent. Niechcę się znów wstydzić - już raz za Wałęsę wystarczy.

Wałęsa, Kwaśniewski, Komorowski... każden z nich warty pozostałych, wstyd poza skalą...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Orange

  • Gość
[...] przychodzę tu się rozerwać [...] pojarać fajnymi obrazkami sprzętu[...] Kurwa. Proszę.

Mówisz- masz

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Na Ciebie można zawsze liczyć. Może rozważę usunięcie tych grubych nici ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Orange

  • Gość
hehehehe Nie będzie śladu?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Panowie, tak narzekamy na nasze głowy państwa, a czy Francuzy czy Amerykanie mają z tego tytułu większe powody do dumy ? Oba kraje ostatnimi czasy mają równie żenujące głowy państwa. Oczywiście należy równać w góre ale niestety wszędzie są tylko ludzie, wybrani w taki czy inny sposób

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Mi się wydaje, że tam głowy państwa cieszą się jednak większym szacunkiem - u nas byle oszołom może wyskoczyć na Komorowskiego, stojąc za jego plecami - niby z reklamą książki, ale i tak potencjalnie sprawiał zagrożenie - gdy zgarnęli go BORowcy, wrzawa na cały internet, jak tak można traktować człowieka (po prostu zgarnęli go ze sceny i wynieśli). Gdyby ktoś tak wyskoczył na Obamę, w ogóle nie byłoby gadki. No i IMO jeśli chodzi o KLASĘ, to Komorowski do Obamy czy nawet Hollande'a jednak jest trochę daleko...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A co rozumiesz w takim razie przez Klasę

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Kiedyś funkcjonowało słowo -klasa polityczna, ale zauważcie że już dawno nikt tego słowa nie używa.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ciężko mi zdefiniować tę "klasę", więc pokażę to graficznie:



versus


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Ci ciemniejsi stoją opok promptera , ktoś w nich więcej kasy wjebał ?

Orange

  • Gość
Widzę też różnicę taką, że Obama jest milionerem. Tzn kasę już miał zanim został prezydentem. Jak ktoś to kiedyś powiedział: nie ma ludzi brzydkich i ładnych. Są biedni i bogaci.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Oczywiście, nie zmienia to faktu, że prezydent ma pełnić przede wszystkim funkcję reprezentatywną, a Obama nie wchodzi na krzesła w japońskim parlamencie, jest wybitnym mówcą - nie twierdzę, że to nie dlatego, że jest bogaty, pochodzi z dobrej rodziny, ma za sobą wykształcenie, którego nikt u nas nie miał nawet szans odebrać ze względu na taką, a nie inną sytuację geopolityczną w ostatnich latach oraz oczywiście ma za sobą think tank z budżetem o kilka zer większym. Ale jak już porównujemy, to porównujmy to, co jest, a nie "mogło być".

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Na 411 postów i około 500 niepoliczonych wpisów, tych z działu offtopic, użyłem cytatów z Biblii może z 10 razy.
Dlatego na ten przykład ja użyłem określenia "często". To trochę jak z budowniczym mostów... ;)

Słyszałem, że na atak histerii dobrze robi dać w ryj ;).

Wuju, domyślam się, że to jest żarcik w takiej słabej formie. Dziwi mnie taki akurat komentarz pisany przez Ciebie. Nie spodziewałbym się - albo po prostu mam nadzieję źle odbieram. Szokłem.
No raczej. To jest po prostu standardowy tekst z filmów video 80' ;). Niemniej chciałem zaznaczyć dawkę histerii, jaką odczytałem z wypowiedzi kolegi. Jakbym ostatnie lata żył w innym kraju, albo nie miał porównania z rządami PiSiorów... Mieliśmy określenia typu
"PiS, przy całej swojej nieporadności 2 lat rządów, wygląda na tle tego co się dzieje teraz w PO jak piękny diament (przy całej niechęci do polityków PiS)."
"premier Ewa (Kłamacz) Kopacz"
"Żeby pan, który dysponuje nagraniami, nie mógł bardziej skompromitować (o ile to jest możliwe) partii rządzącej"
"R. Sikorski (...) mamrotał o własnych aspiracjach politycznych na tle dobra skompromitowanego rządu PO"

Jak ktoś to kiedyś powiedział: nie ma ludzi brzydkich i ładnych. Są biedni i bogaci.
Wg mnie to wypowiedź dyskryminująca kobiety ;).
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Ciężko mi zdefiniować tę "klasę", więc pokażę to graficznie:

( Obraz usunięty.)

versus

( Obraz usunięty.)

To może wrzuć zdjęcie Obamy z żonką jak spędzają ten czas prywatnie, będzie uczciwiej, co? ;)
Nie bym bronił Komoruska, ale grajmy fair.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
***albo dobra, delete, nie wpakuję się w to gówno***
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2015, 13:38:11 wysłana przez bandit112 »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ciężko mi zdefiniować tę "klasę", więc pokażę to graficznie:

( Obraz usunięty.)

versus

( Obraz usunięty.)

To może wrzuć zdjęcie Obamy z żonką jak spędzają ten czas prywatnie, będzie uczciwiej, co? ;)
Nie bym bronił Komoruska, ale grajmy fair.

Faktycznie, mój błąd, wziąłem pierwsze zdjęcie z google (teraz w sumie też) - ale wiadomo, o co chodzi


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
No no, wiadomo o co chodzi.

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
NIe robi to na nie wrażenia. Bronka fota dla mnie jest robiona przez paparazzi i jęsli w tym czasie był juz prezydentem to źle swiadczy raczej o ochronie. Zdjęcie Obamy to "czysta poza" i trudno by był przedstawiony w "złym świetle" na pozowanym zdjęciu
Kązdy ma swoje za uszami choćby i "polskie obozy śmierci" Obamy,no sorry, koleś z taka klasą i takim wykształceniem, takie rzeczy mówi ?
Wpadki Bronka przy chorobie filipińskiej i wykladach na uniwerku w Kijowie Kwaśniewskiego są dla mnie zdecydowanie "mniej bolesne" choć faktem jest ze kilka "błysków" miał, także i tego nie ma co chować pod dywan.

:D Niedziu, ale ony z dżogingu wraca

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jeden robi dżoging, a drugi łomżing ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli


komp mi nie wyrabia ;o
i always go full retard

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Mie wyrabia. Ale jakim kosztem! ;)

Spoiler
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
mi 4k na kompie wyrobi ale 8to juz smierc :D
na telefonie nei sprawdzalem :P
i always go full retard