Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1397748 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ja pierdole znowu się zaczyna ::)

Dziwisz się ? w tfurczości nuda, w konkretach brak konkretów czyli nuda, w polityce Duda , jak żyć.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 515
  • Venus as a goodboi
Dobra. To może: własnie mnie naszło wyliczyć, że ludzkość waży jakoś 400 milionów ton! Ależ by była ulga dla planety jak byśmy się powybijali :).
Patrząc na to, że na jednego człowieka przypada na Ziemi około 200 mln insektów, a ich masa jest ~300 razy taka, jak masa człowieka wychodzi, że insekty ważą 120 000 mln ton :D Wybicie insektów to by była ulga :D (chociaż masa Ziemi to 10 miliardów razy więcej)
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2015, 14:48:52 wysłana przez gizmi7 »

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Jeśli mówimy o uldze i o masie, to rozumiem że masa układu ziemia-ludzie-insekty uległa by zmianie gdyby ktokolwiek umarł? :D

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Dobra. To może: własnie mnie naszło wyliczyć, że ludzkość waży jakoś 400 milionów ton! Ależ by była ulga dla planety jak byśmy się powybijali :).
Patrząc na to, że na jednego człowieka przypada na Ziemi około 200 mln insektów, a ich masa jest ~300 razy taka, jak masa człowieka wychodzi, że insekty ważą 120 000 mln ton :D Wybicie insektów to by była ulga :D (chociaż masa Ziemi to 10 miliardów razy więcej)
Nie liczy się, bo Ci insektowie to se latajo! Waga insekta się liczy jak siedzi... więc trzeba policzyć ile takich insekt przesiaduje, a ile se lata i ile insektów se siedzi razem, w sensie że jednocześnie. Albo wybić tylko tych insektów co se nie latajo, tylko ciągle se siedzą i łażą, bo oni są dla nas ciężarem.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jeśli mówimy o uldze i o masie, to rozumiem że masa układu ziemia-ludzie-insekty uległa by zmianie gdyby ktokolwiek umarł? :D

Nie, jak już go robale zeżro :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 515
  • Venus as a goodboi
Jeśli mówimy o uldze i o masie, to rozumiem że masa układu ziemia-ludzie-insekty uległa by zmianie gdyby ktokolwiek umarł? :D
TAG :D Przez wybicie miałem na myśli zdematerializowanie ;)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Co do ubioru to nie zgadzam się. Polityk, urzędnik, pani Marysia ze sklepu spożywczego mają dobrze wykonywać swoją pracę. A ubiór nie ma żadnego znaczenia. Chyba, że ze względów bezpieczeństwa (na budowie itd).

Jak przyjechałem 3 lata temu do Hamburga to przeżyłem niemały szok. W urzędzie meldunkowym obsługiwała mnie bardzo miła pani. Ubrana w podarty, stary sweter w spadku chyba od powodzian. I tak później po innych urzędach chodziłem i to samo. Ludzie zupełnie na luzie poubierani, jak komu wygodnie.

Dla przeciwwagi. Nie zapomnę jak w PL ładna pani w urzędzie się do mnie uśmiechała. Dobrze ubrana. Tylko wszystko po co przyszedłem było źle zrobione i musiałem tam wracać jeszcze raz. Więc chuj z ciuchami.

Z resztą teraz jak przyjeżdżam do PL to Polki chodzą odjebane, kipi bogactwem, którego nie ma.

Kukiz niech sobie chodzi w swetrze, którego historii nigdy nie zrozumiem. Jak gada sensownie, ma mój głos. Kropka.
007

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
No jak ktoś dobrze gada to go wygląd nie dyskwalifikuje, ale z tym też jest różnie. Chciałbyś, żeby reprezentował Cię adwokat w podartym swetrze? ;)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Yhy. Z chęcią. O ile zna się na swojej robocie i ma moje zaufanie!
007

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Bo Tobie osobiście może to nie przeszkadzać, ale zrobiłby złe wrażenie w sądzie. Tak jak z tym prezydentem. Ja też nie muszę mieć eleganckiego prezydenta w garniturze, ale fajnie by było gdyby na arenie międzynarodowej nie wyglądał jak dziad.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Genialnie ;) Nie będę się odnosił do nikogo personalnie, ale zaczynam się zastanawiać, czy można się bardziej skompromitować niż PO, bo na moje oko nie, i PiS, przy całej swojej nieporadności 2 lat rządów, wygląda na tle tego co się dzieje teraz w PO jak piękny diament (przy całej niechęci do polityków PiS).
A wygląda na to, że to dopiero początek, bo p. premier Ewa (Kłamacz) Kopacz, wezwała na dywanik wszystkich, wymienionych w aktach, ci grzecznie się przyznali, że są nagrani, o czym rozmawiali, i... zdymisjonowała... dlaczego? Żeby pan, który dysponuje nagraniami, nie mógł bardziej skompromitować (o ile to jest możliwe) partii rządzącej, ujawniając w strategicznych momentach kolejne rewelacje.
Na dodatek ustępujący marszałek sejmu R. Sikorski, z miną cierpiętnika mówi, że od jego osobistych ambicji ważniejsze jest dobro PO... matko i córko... nie zająknął się o Polsce, o Polakach, o narodzie... mamrotał o własnych aspiracjach politycznych na tle dobra skompromitowanego rządu PO.
I ja mam czytać, o tym co robił PiS w latach 2005-2007?? Albo kompletnie oderwane od rzeczywistości komentarze na temat swetrów Pawła Kukiza?
Wuju, r u ok?

Ludzie, powiedzcie że wy tak na niby, że to nie jest na serio...
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Czynasty  a ty wiesz ze krzescijanie się do polityki nie mieszajo   :lol:
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Słyszałem, że na atak histerii dobrze robi dać w ryj ;).
Paczki z głów!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Czynasty  a ty wiesz ze krzescijanie się do polityki nie mieszajo   :lol:

Rzm 13:1-7
(1)  Każda dusza niech będzie poddana władzom zwierzchnim. Nie ma bowiem władzy innej, jak tylko od Boga, a te władze, które są, zostały ustanowione przez Boga.
(2)  Tak więc kto się sprzeciwia władzy, sprzeciwia się postanowieniu Boga. Ci zaś, którzy się sprzeciwiają, sami na siebie ściągają potępienie.
(3)  Przełożeni bowiem nie są postrachem dla uczynków dobrych, ale złych. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a będziesz miał od niej pochwałę.
(4)  Jest bowiem sługą Boga dla twojego dobra. Ale jeśli czynisz zło, bój się, bo nie na próżno nosi miecz, gdyż jest sługą Boga, mszczącym się w gniewie nad tym, który czyni zło.
(5)  Dlatego trzeba być poddanym nie tylko z powodu gniewu, ale i ze względu na sumienie.
(6)  Z tego też powodu płacicie podatki. Ci bowiem, którzy tego właśnie ustawicznie pilnują, są sługami Boga.
(7)  Oddawajcie więc każdemu to, co mu się należy: komu podatek, temu podatek, komu cło, temu cło, komu bojaźń, temu bojaźń, komu cześć, temu cześć.

Czyli jestem zobligowany do posłuszeństwa władzy, i jestem za tym. Chyba, że władza robi coś, co uderza w posłuszeństwo Bogu, temu samemu, który nakazuje uległość wobec władzy i płacenie podatków.

Ty partycypujesz w systemie wuju? Bo już tak zalatuje powoli.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
No cóż. Z faktami nie da się dyskutować. Rządy pisiorów bezapelacyjnie były lepsze niż peło
Spoiler
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A pierdolita, aż mnie sie w stratokastsze męzura wycianga.
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2015, 03:05:56 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Czynasty  a ty wiesz ze krzescijanie się do polityki nie mieszajo   :lol:

Rzm 13:1-7
(1)  Każda dusza niech będzie poddana władzom zwierzchnim. Nie ma bowiem władzy innej, jak tylko od Boga, a te władze, które są, zostały ustanowione przez Boga.
(2)  Tak więc kto się sprzeciwia władzy, sprzeciwia się postanowieniu Boga. Ci zaś, którzy się sprzeciwiają, sami na siebie ściągają potępienie.
(3)  Przełożeni bowiem nie są postrachem dla uczynków dobrych, ale złych. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a będziesz miał od niej pochwałę.
(4)  Jest bowiem sługą Boga dla twojego dobra. Ale jeśli czynisz zło, bój się, bo nie na próżno nosi miecz, gdyż jest sługą Boga, mszczącym się w gniewie nad tym, który czyni zło.
(5)  Dlatego trzeba być poddanym nie tylko z powodu gniewu, ale i ze względu na sumienie.
(6)  Z tego też powodu płacicie podatki. Ci bowiem, którzy tego właśnie ustawicznie pilnują, są sługami Boga.
(7)  Oddawajcie więc każdemu to, co mu się należy: komu podatek, temu podatek, komu cło, temu cło, komu bojaźń, temu bojaźń, komu cześć, temu cześć.

Czyli jestem zobligowany do posłuszeństwa władzy, i jestem za tym. Chyba, że władza robi coś, co uderza w posłuszeństwo Bogu, temu samemu, który nakazuje uległość wobec władzy i płacenie podatków.

Ty partycypujesz w systemie wuju? Bo już tak zalatuje powoli.

cholera, nie wiedzialem ze zyjemy w panstwie wyznaniowym...
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
KURWA JEBANA MAĆ BĘDZIE TU SPOKÓJ CZY MAM ZACZĄĆ WRĘCZAĆ BANY? Trzynasty, ja rozumiem, że masz kontakt z Ziemią głównie przez eter i świętych obcowanie, ale co do kurwy nędzy ma znaczyć "ku uciesze"? Ku uciesze, to możecie mnie przestać osłabiać na forum. Bo przychodzę tu się rozerwać, ponapierdalać z chujowych blach w miksach, pojarać fajnymi obrazkami sprzętu i popierdolić o dupie Maryni. Bierz swoje cytaty, bierz swoje agitki i spadaj. Chcesz popolitykować to idź na Onet.

Ładnie. Kurwa. Proszę.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Skoro tak ładnie prosisz, to jak mógłbym odmówić?
Przy okazji wypisz mi listę rzeczy, które mogą mnie szokować, albo kiedy mogę użyć jakiegoś cytatu, kiedy ktoś się tego domaga ode mnie, bo nie bardzo wiem, co jest po jedynie słusznej linii, albo co mogę napisać, żeby ciebie nie zdenerwować.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
 :))
Skoro tak ładnie prosisz, to jak mógłbym odmówić?
Przy okazji wypisz mi listę rzeczy, które mogą mnie szokować, albo kiedy mogę użyć jakiegoś cytatu, kiedy ktoś się tego domaga ode mnie, bo nie bardzo wiem, co jest po jedynie słusznej linii, albo co mogę napisać, żeby ciebie nie zdenerwować.

Czynasty lepiej usuń ten  wpis bo banik poleci. Nie drażnij  lwa.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
To nie je lew to je Cthulhu

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
No może i Cthulhu ::)
Podobny nawet.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • It is useless, to resist.
Cthulhu. Zdecydowanie tak.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Widziałem foto Cthulhu w gajerku i pląsach - faktycznie może być mylące :D.

Pojutrze zapytam pastora co to jest, jak ktoś tak często zapodaje cytaty biblijne :).
Paczki z głów!