Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385478 razy)


Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Mnie bardziej śmieszy, niż szokuje jak w tym roku nie było nic w mediach o "bestialskim" mordowaniu karpi i w związku z tym jaka to u nas jest chujowo tradycja. Wygląda na to, że nawet Żydzi mają poczucie dysonansu wewnętrznego w związku z klepnięciem ustawy o uboju rytualnym :D


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Mnie bardziej śmieszy, niż szokuje jak w tym roku nie było nic w mediach o "bestialskim" mordowaniu karpi i w związku z tym jaka to u nas jest chujowo tradycja. Wygląda na to, że nawet Żydzi mają poczucie dysonansu wewnętrznego w związku z klepnięciem ustawy o uboju rytualnym :D

To chyba popularnych mediów nie słuchasz ;) bo nawet na esce nawijali o tym 2-3 dni przed świętami, wypowiadały się jakies brzydkie baby (pewnie feministki), etc.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Że mamy taki dział jak: Struny
« Ostatnia zmiana: 28 Gru, 2014, 21:03:52 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Że mamy taki dział jak: Struny

owned.

Mnie zszokowała cena za Mesę Mark V 25. Znaczy o tych siedmiu kaflach to wiedziałem od dawna, ale ogrywając ją na 4x12 V30 to zastanawiam się za co taki hajs. Brzmi może zacnie, ale bez dopałki to ni chuja. Zero ataku, agresji. Gainu też tak se. Ogromny plus, że przełącznik 10/25W, ale mimo to, 6505 zjadło ją bez popity. Porównanie może z dupy, ale jednak... :D Szkoda tylko, że Piwi nie zrobi czegoś o mniejszej mocy, a nie tylko 120W potwory (tak, wiem, że jest combo. ale ono się nie liczy.) :(
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
O, jeszcze konkursy znalazłem.
Już wiem czemu nigdy w życiu nic nie wygrałem
Jazz, Lounge, Downtempo

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
I'll just leave it here


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
I'll just leave it here


Do metodologii można by się przywalić, ale IMO nawet przez jutuba słychać różnicę.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
I to dużą. Szczególnie koa się wyróżnia. Ale jakby włożył EMG... :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
IMO WEDŁUG TEJ PRUPKI
Zebrano najprzyjemniej brzmi :)
Cokolwiek to jest lol
Koa też fajnie brzmi na wysokich tonach, na dole już mniej fajnie
Jesion i Olcha na dole fajnie brzmią ale u góry to tragedia :p
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Koa zapierdala :)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Zszokowało mnie jak ciężko jest dostać kredyt nawet na minimalne kwoty bez umowy o pracę.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
a jak dostaniesz umowę o pracę to będą dzwonić co tydzień, żeby Ci hipotekę sprzedać ...
i always go full retard

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Zszokowało mnie jak ciężko jest dostać kredyt nawet na minimalne kwoty bez umowy o pracę.

Sprawdź w swoim banku, jeśli masz sensowną historię transakcji na koncie, powinno być łatwiej.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Pierdolę, kupiłem za gotówkę :P

Posty połączone: 29 Gru, 2014, 14:22:31
a jak dostaniesz umowę o pracę to będą dzwonić co tydzień, żeby Ci hipotekę sprzedać ...

Nie dostanę umowy o pracę, bo nią gardzę.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zszokowało mnie jak ciężko jest dostać kredyt nawet na minimalne kwoty bez umowy o pracę.

Zszokuje Ciebie dopiero wtedy gdy bedziesz miał dobrą prace lokatę na koncie a oni i tak bedą wymagali dwukrotnego zabezpieczenia, i innych stert dokumentów, pomimo dobrej historii konta itd itd, Teraz przyjmij ze jesteś lekko rozczarowany. Natomiast gdy już nie bedziesz potrzebował bo sobie inaczej poradziłeś, zaczną sie telefony o Ty nasz najlepszy kliencie specjalna oferta tylko dla Ciebie itd itd. Przerabiałem to kilkukrotnie. Nawet Getin z którym w czasach trudnych dla mnie i problemach ze spłacaniem po zakończonej sprawie, gdzie byłem faktycznie chooiowym klientem przysłał mi specjalną oferte dla wybrańców, nie wiedziałem czy sie smiać czy płakać. A i uważaj na jedno zadaj pisemnej informacji o zamknięciu rachunku kredytowego jak już spłacisz. Getin przysłał mi po 3 lata info ze zalegam im 49 zł i proszą o ugodę :o Zapomniałem o tym i za miesiąc dostałem info ze mój dług został sprzedany i wynosu teraz ok 1500 zł zeby nie wdawać sie w wyliczenia. Także jak sie domyślacie same dobre rzeczy myślę o Getinie.

Posty połączone: 29 Gru, 2014, 14:29:33
Pierdolę, kupiłem za gotówkę :P

Posty połączone: 29 Gru, 2014, 14:22:31
a jak dostaniesz umowę o pracę to będą dzwonić co tydzień, żeby Ci hipotekę sprzedać ...

Nie dostanę umowy o pracę, bo nią gardzę.

Tak z czystej ciekawości i wątpliwości , gardzisz pracą czy umową ? Chyba umową sądząc z ostatnich opowieści o wypłacie ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2014, 14:29:34 wysłana przez commelina »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
zalogowałem się na forum dzisiaj :x
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Franq

  • Gość
zalogowałem się na forum dzisiaj :x

 :-*

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Zszokowało mnie jak ciężko jest dostać kredyt nawet na minimalne kwoty bez umowy o pracę.

Zszokuje Ciebie dopiero wtedy gdy bedziesz miał dobrą prace lokatę na koncie a oni i tak bedą wymagali dwukrotnego zabezpieczenia, i innych stert dokumentów, pomimo dobrej historii konta itd itd, Teraz przyjmij ze jesteś lekko rozczarowany. Natomiast gdy już nie bedziesz potrzebował bo sobie inaczej poradziłeś, zaczną sie telefony o Ty nasz najlepszy kliencie specjalna oferta tylko dla Ciebie itd itd. Przerabiałem to kilkukrotnie. Nawet Getin z którym w czasach trudnych dla mnie i problemach ze spłacaniem po zakończonej sprawie, gdzie byłem faktycznie chooiowym klientem przysłał mi specjalną oferte dla wybrańców, nie wiedziałem czy sie smiać czy płakać. A i uważaj na jedno zadaj pisemnej informacji o zamknięciu rachunku kredytowego jak już spłacisz. Getin przysłał mi po 3 lata info ze zalegam im 49 zł i proszą o ugodę :o Zapomniałem o tym i za miesiąc dostałem info ze mój dług został sprzedany i wynosu teraz ok 1500 zł zeby nie wdawać sie w wyliczenia. Także jak sie domyślacie same dobre rzeczy myślę o Getinie.

Posty połączone: 29 Gru, 2014, 14:29:33
Pierdolę, kupiłem za gotówkę :P

Posty połączone: 29 Gru, 2014, 14:22:31
a jak dostaniesz umowę o pracę to będą dzwonić co tydzień, żeby Ci hipotekę sprzedać ...

Nie dostanę umowy o pracę, bo nią gardzę.

Tak z czystej ciekawości i wątpliwości , gardzisz pracą czy umową ? Chyba umową sądząc z ostatnich opowieści o wypłacie ;)

Umową gardzę - na pracę nie narzekam :P

Historię na koncie mam nieskazitelną. Mam lokatę, środki na koncie, stałe wpływy. Wszystko jak krew w piach.
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2014, 14:39:36 wysłana przez pivovarit »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Bo przyznanie kredytu, to ma być dla współczesnego niewolnika nagroda, wyróżnienie, prestiż i cel sam w sobie :D

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Bo przyznanie kredytu, to ma być dla współczesnego niewolnika nagroda, wyróżnienie, prestiż i cel sam w sobie :D

Pracowałem przez miesiąc w pewnej chujowej firmie na zesłaniu i tam jedna laska dostała kredyt hipoteczny i przyniosła z tej okazji cukierki... ;D


Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Hehe, jak w podstawówce dzieciaki z okazji urodzin ;)

Raz byłem świadkiem w firmie w której pracowałem, jak pracownik z szefem owej firmy dyskutował na temat kredytu. Gdzie najlepiej, na co zwracać uwagę.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Do mnie dzwonią z banku co jakiś czas i oferują za każdym razem coraz większy kredyt "bez formalności".

Zwykle tracą rezon jak pytam o oprocentowanie i prowizję. :D

Mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o umowę o pracę. Z jednej strony szkoda tej całej kasy, z drugiej zaś na umowie o śmieci, o czym się na własnej skórze przekonałem, człowiek nie ma praw i jego los zależy w dużej mierze od dobrej woli pracodawcy.

Oprócz tego w zeszłym roku państwo dopłaciło jakieś 60mld zł do ZUSu, bo mamy kombinację przechodzącego na emerytury powojennego wyżu demograficznego oraz odpływu(w większości na zawsze) ponad dwóch milionów ludzi, więc to nie jest tak, że od finansowania ZUSu można łatwo uciec.

Jak żyć?

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
o czym się na własnej skórze przekonałem

Możesz rozwinąć?

Jak dla mnie to UoP jest prawdziwą umową śmieciową. Stabilizacji zero. Zabierają Ci prawie połowę tego, co wydaje pracodawca a w zamian dostajesz wizję chujowej emerytury( po przepracowaniu pierdyliarda lat) i przepychania się w kolejkach do lekarzy razem z wsiokami, którym się "należy". I nie masz możliwości negocjacji tego, bo tak działa KP.

Na umowach cywilnoprawnych masz to, co sobie wynegocjujesz. Stabilizację i inne bajery zdobywa się przez podwyższanie swojej wartości w oczach pracodawcy a nie przez drobny druczek w umowie.
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2014, 22:06:57 wysłana przez pivovarit »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Sorry, że się wcinam ale znieśli testy psychologiczne czy co??

Jazz, Lounge, Downtempo