Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385472 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Pedałów nie znoszę

A za co KONKRETNIE? Potrafisz podać trzy konkretne powody, takie bez ściemy, że "to chore"? Uznajmy, że jestem ciekaw.  ;)

Bo miał kiedyś rower i mu ukradli.
4string

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Pedałów nie znoszę

A za co KONKRETNIE? Potrafisz podać trzy konkretne powody, takie bez ściemy, że "to chore"? Uznajmy, że jestem ciekaw.  ;)

Bo miał kiedyś rower i mu ukradli.

Tak właśnie.

Rozumiem że Cię to cieszy? o.O

Nie, obojętne mi to.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@Amal_68  Ty jesteś 68 rocznik czy to tylko taki żarcik ? Z reszta nieważne. Dla niezorientowanych a zszokowanych, przypomnę iż kolega Vik przeczytał wywiad Masvidala z którego dowiedział sie ze kolo jest gejem. Jak powszechnie wiadomo Masvidal jest jednym z istotniejszych muzyków współpracujących ze Strandbergiem. Jak wiadomo Strandberg robi wyłącznie headlessy . To własnie jednym zdaniem skwitował Vik, ze teraz już wie dlaczego nie znosi takich gitar.
Pojechał tym samym po Strandbergu i innych zacnych muzykach. Owszem jest wolnośc słowa ale doprawdy czy trzeba obrażać i deprecjonować ? Z wolności trzeba umieć korzystać, niestety wielu się nią zachłysnęło.
Teraz to już w zasadzie mogę powiedzieć, jakiś czas temu Vik poszukiwał producentów w UE, biznesowo zrozumiałe,  cła itd, byc może Vik USA tez coś nie zabardzo mu poszło. Zwrócił sie i do nas. Dzisiaj cieszę sie ze nie doszło do współpracy, miałbym spory problem ale podziękowałbym za współprace. Nie nie, nie dlatego ze nie lubi gejów, ale dlatego ze jest nieobliczalny i nieprzewidywalny a to fatalna cecha w biznesie. Nigdy nie wiesz z czym wypali.

A teraz wypbraźcie sobie mądrale ze rodzicie sie ciut inni ze w okresie dojrzewania nagle okazuje sie ze fujara zaczyna wam stawać na widok jakiegoś herosa generalnie faceta. I nagle okazuje sie ze zapewne z poczatku macie problem ze sobą a w kolejności z otoczeniem, nie macie na to zadnego wpływu i dwa wyjścia : pogodzić sie z tym i być narażonym na takie zachowanie jak np Amal albo nie pogodzić sie z tym ukrywac to nabawić sie nerwicy i innych problemów w imię poprawności ewolucji???
Jakież dla Was to jest paskudnie proste. Młodość charakteryzuje sie tym, ze ma sie bardzo radykalne poglądy, albo białe albo czarne. Mam nadzieję ze zycie nauczy Was, rozróżniać kolory.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wię ze jesteś jaśnie oświecony, ale rozmydlasz problem wiedząc dokładnie o co chodzi. Choć może faktycznie, skoro niektórzy są tak bardzo zszokowani to i matkę naturę też na pohybel a co , ... no chyba ze to wina Tuska.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Rozejm? Bo już mi się nawet czytać nie chce, ani kucić. Jeden lubi czekoladę, drugi jak mu nogi śmierdzą. Ja w głębi duszy to mam wyjebane na to co oni robią, gdzie, jak i kiedy (byle dzieci nie adoptowali), ale jak już widzę na własne oczy to mi się nóż w kieszeni otwiera. No sorry, tak mam i już.

@commelina '94. Mam nadzieje że Cie nie zawiodłem :).
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi

IMO idealna analogia do całego shitstormu o LGBT

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Rozejm? Bo już mi się nawet czytać nie chce, ani kucić. Jeden lubi czekoladę, drugi jak mu nogi śmierdzą. Ja w głębi duszy to mam wyjebane na to co oni robią, gdzie, jak i kiedy (byle dzieci nie adoptowali), ale jak już widzę na własne oczy to mi się nóż w kieszeni otwiera. No sorry, tak mam i już.

@commelina '94. Mam nadzieje że Cie nie zawiodłem :).

O czym Ty piszesz jaki rozejm, to nie są zawody, najwyżej miłosne. Nie nie zawiodłeś mnie, jedynie utwierdziłeś w przekonaniu, ze młodzież w Twoim wieku ( przynajmniej co poniektórzy ) nie powinna jeszcze samodzielnie dokonywać wyborów ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Bo mam inne poglady niz ty? :D Na razie sie nie przejechalem na swoich wyborach. Peace

Wysłane z mojego GT-I9300

Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
heh, ale tu sie prawie gównoburza rozpętała, a wystarczyłoby czytać przeczytać ze 2-3 strony wstecz w temacie kiedy kwestia Vik'a zostala już, a przynajmniej tak myślałem, że była wyjaśniona. Ech.

@Guziel
pompa z ViKa, jak dla mnie to jego posunięcia ratowania twarzy po syfie, który sam zrobił są równie efektywne jak zbieranie wody sitkiem. Ten ss z iphone'a niesamowity, biorąc pod uwage ile da się przekłamać w momencie kiedy nie ma daty ani czasu, ale pomijajac tego typu teorie spiskowe, to się Bulbowi nie dziwie, najpierw chciał załatwić sprawę na neutralnym gruncie, bo w końcu czekał 2 lata na gitare, za która zapłacił, a Vik ma widać totalnie wbite skoro Bulb wydał oficjalne oświadczenie. Zresztą, polecam poczytać wątek o Viku na ss.org - jego ostatni PiAr-owy strzał z łuku w kolano to tylko "wisienka na leczo" (propsy dla Vicola :D ) w porównaniu z tym jak prowadzi swój biznes, traktuje całą rzesze klientów, którzy wpłacili zaliczki, niemałe zaliczki.

@commelina

mnie osobiscie rozbawił wątek z Carvinem, gdzie Vik dlugo rozsiewał ploty, że Carvin bedzie "ghost builderem" dla marki Vik USA, kiedy oni z miejsca odrzucili jego propozycje bo koncentruja sie na rozbudowie linii swoich autorskich modeli. Jakiś kolo z ss.org dalej siał te same ploty, a po całym już syfie na fb, reprezentant Carvina wrzucił na orga oswiadczenie samego szefa ze to nie prawda i ze odrzucili jego propozycje i tym bardziej teraz nie podpisaliby.

"filozując" teraz: to jest tak niszowy rynek mimo wszystko, widać ewidentnie co należy robić a czego nie (<machając palcem wskazujący> "oj! oj!"), żeby niczego nie zjebać i utrzymać klientów, ba nawet żeby wrócili po więcej, a i tak wypływają na wierzch co jakiś czas pojedyncze firmy/lutnicy, którzy psują biznes innym co dopiero zaczęli.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Bo mam inne poglady niz ty? :D Na razie sie nie przejechalem na swoich wyborach. Peace

Wysłane z mojego GT-I9300

Absolutnie nie dlatego, jedynie dlatego, ze nie potrafisz rozwiązywać problemów nie widzisz złożoności problemu a od razu wyciągasz wnioski i najlepiej to byś strzelał. Nie chcesz trafić do takiej pracy lub w takich zespół ludzi,  który tak bedzie Ciebie traktować, ale innych osądzasz w mgnieniu oka i bez wahania.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
http://www.deklaracja-sumienia.pl/img/lista_pod.pdf 2488 nazwisk pod deklaracją ciemnoty...
Ale cieszy mnie to, że są udostępniane publicznie i wiem, których konowałów nie odwiedzać.
A przeczytałeś liste? Bo jest bardzo zabawna.
Jakie znaczenie mają poglądy w przypadku "specjalizacji" typu neurolog, dermatolog, diabetolog, okulista, ortopeda, radiolog, protetyk, rehabilitant, laborant, laryngolog, emeryt (?!!?), "student" ? itd. hahahahahahahaha... ....... i z każdym będziesz się wdawał w światopoglądową dyskusje, a potem recepta? 2488 nazwisk w skali kraju, to problem? hahahahaha
Przez NFZ lecze tylko katar, reszta "PanStoZłotych". To jest problem.  A nie jakaś śmieszna "deklaracja wiary".
Jak dla mnie i jedno i drugie to wierzchołek góry lodowej syfu w NFZ'cie - ale tak, ta deklaracja wiary pokazuje, jak bardzo nie potrafimy oddzielić tego, jaki zawód wykonujemy od tego, jakie mamy prywatne poglądy. No błagam, w XXI wieku sprzeciwiać się antykoncepcji? Albo in vitro? Protezy też złe?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Gizmi ależ ze też sie dziwisz , przeca Twoi rówieśnicy w XXIw. nie potrafią docenić dobra tolerancji , patrz kilka postów wyzej, to co dopiero ci z solidnymi naleciałościami.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Zupełnie nie rozumiem, jak można nie chcieć nie mieć kolejnego dziecka przynajmniej raz do roku przez 20-30 lat życia. Przecież potem można własne rozgrywki wszelakich sportów drużynowych na starość urządzać, a i przecież wszystkim żyje się na tyle lepiej, że i utrzymanie takiej gromadki nie powinno stanowić problemu. Poza tym, jak ktoś już musi, bo na przykład jest chory na coś brzydkiego, pozostają "legalne" prezerwatywy z dziurką. Poza tym, ciekaw jestem, jakie argumenty związane z wiarą mają osoby dumnie znajdujące się na tej liście przeciwko na przykład takiej wazektomii, albo, antykoncepcji hormonalnej. Nie przypominam sobie także, by w Biblii gdziekolwiek zakazywano kastracji, będącej, jakby nie patrzeć, charakterystycznym dla tamtej epoki zamiennikiem wyżej wymienionych metod. Ja rozumiem, że można wierzyć, można nie wierzyć, ale warto przy tym kuźwa użyć głowy do czegoś innego, niż zatyczki, by woda nie lała się do środka.

edit:
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2014, 13:40:05 wysłana przez lwronk »

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
No widzisz. Gdyby twoja matka poddała się aborcji, kiedy była w ciąży z tobą, to ja teraz nie musiałbym czytać tej strasznej mentalnej biedy.
Podoba ci się taki argument?
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jest różnica pomiędzy aborcją, a antykoncepcją. Jak dla mnie, dosyć spora. Rozumiem, że jedyną metodą, jakiej używasz, jest szklanka wody? Zamiast.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Różnica jest zasadnicza, tylko że z twojej wypowiedzi nie mogę wyciągnąć żadnego konkretnego wniosku.
To co robię z moją żoną w łóżku, to wyłącznie nasza prywatna sprawa.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Różnica jest zasadnicza, tylko że z twojej wypowiedzi nie mogę wyciągnąć żadnego konkretnego wniosku.
To co robię z moją żoną w łóżku, to wyłącznie nasza prywatna sprawa.

Zgadzam się z tym w pełni. Tylko zastanawiam się, na jakiej podstawie ktoś doszedł do wniosku, że antykoncepcja to zło z punktu widzenia Chrześcijaństwa. Owszem, niektóre metody podpadają pod "Nie będziesz zabijał", aczkolwiek nie wszystkie. A listy tego typu, mogą robić ludziom z mózgu papkę.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jest różnica pomiędzy aborcją, a antykoncepcją. Jak dla mnie, dosyć spora. Rozumiem, że jedyną metodą, jakiej używasz, jest szklanka wody? Zamiast.

Z zoną na jej wyraźną proźbę były tylko metody naturalne, zadnej antykocepcji itd. Uszanowałem jej wybór i daliśmy rade. Mamy jednego syna drugie dziecko, w którymś tam tygodniu nie przetrwało grypy małzonki. Ani nie traktuję tego jako wyczyn, nie czuję sie ani zwycięzcą ani przegranym ani zasciankowy. To był w sumie nasz wybór a piszę to tylko po to byś młody człowieku wiedział ze sie da i ze to nie boli. Ze kazdy jest inny i próby oiśmieszenia czasami mogą uderzyć w nas samych. No i ze  tez nie chooi nie wiem, o co Tobie właściwie chodzi w poście powyżej.

Zeby wyjaśnic dlaczego w niektórych przypadkach antykoncepcja to zuo. Otóż w takich w których naraża zdrowie kobiety na szwank. Dlatego samodzielne podchodzenie do tematu bez konsultacji lekarskich to IMO duże zuo. Osobna sprawa to gumki itp.
Jako przykład mężczyzny z XXI w uważam ze powinieneś dać nam przykład i swojej kobiecie i dać sie podwiązać. Nie skazując tym samy kobiety, na łykanie hormonów czy innych "świństw" właczając w to jak mawiała moja koleżanka ze nie bedzie sobie w tyłek gumy wkładać.
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2014, 14:04:09 wysłana przez commelina »

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
IMHO...bo służba zdrowia powinna mieć tyle wspólnego z wiarą co ja mam z opakowaniem cukru, ktore stoi u mnie w szafce...no jest, no mam, kupilem, moj wybor, jak bede chcial poslodzic, to poslodze, tez moj wybor. Etyka w przypadku służby zdrowia = TAK, religia = WTF?

Jezeli prawo w panstwie nie zabrania, czlowiek chce, to ktokolwiek wierzący, nawet lekarz, osoba postronna moga pomachać palcem co najwyzej, wyrazic głosno sprzeciw, bo w koncu wolno i ja tego nikomu tez nie zabronie.

przyklad z życia sprzed owej deklaracji: znajomy z pracy byl z dziewczyna u ginekologa (u państwowego, nie prywatnie), no i pan lekarz oznajmij ze nie przepisze takiego a takiego leku (antykoncepcja) bo to jest sprzeczne z jego wiarą.

sami oceńcie

<sarkazm ON>ja czekam, aż się tace pojawia w gabinetach lekarskich<sarkazm OFF>

@commelina jestem w stanie zrozumiec zwlaszcza ze organizm kobiety reaguje roznie na chemie zawarta w tabletkach antykoncepcyjnych.. .zaburza gospodarke hormonalna, moze nawet powodowac obnizenie libido :facepalm:

EDIT(pisalem jeszcze zanim zedytowales posta)

EDIT2:

Jako przykład mężczyzny z XXI w uważam ze powinieneś dać nam przykład i swojej kobiecie i dać sie podwiązać

jak przekonania religijne lekarza na ktorego trafi mu na to pozwola :D
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2014, 14:09:01 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Lubię Cię Jarek :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Nie lubię strzelać do ludzi. Nie poszedłem do wojska, bo wiem, że tam czasem trzeba.

...ale część osób usłyszała, że zawód lekarza to dobrze płatna fucha, więc przymknęli na niektóre rzeczy oko a teraz kombinują jak się z tego wykręcić.
Niech ich chuj. Sumienie nie pozwala mi programować w Javie.
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2014, 14:30:47 wysłana przez pivovarit »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Lubię Cię Jarek :D

x2 :D

Po wypowiedziach Amala i Lwronka (i w sumie kilku moich znajomych) to się tak coraz bardziej zastanawiam - czy ja po prostu jestem jakiś dziwny, czy po prostu ludzie w moim wieku są dziwni. Zastanawia mnie to, dlaczego ludzie nie mogą sobie odpuścić i zmienić rozrywkę z "patrzę komuś w talerz" na "patrzę na swój talerz" - jeśli ktoś jest gejem to to jest jego i wyłącznie jego sprawa i nikomu nic do tego, po co się w ogóle przypierdalać. To samo z antykoncepcją i aborcją - jedni wlewają sobie szklankę wody, inni używają gumek, jeszcze inni ruchają jakoś inaczej; aborcja - to jest wybór osoby (pary) którą to dotyczy - po ki chuj się wszyscy do tego wpierdalają.

IMO ludzie najpierw powinni zająć się sobą, swoimi pojebanymi odpałami a dopiero potem zastanawiać się nad losem innych. Albo nie, po prostu zostawili innych samych sobie.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie lubię strzelać do ludzi. Nie poszedłem do wojska, bo wiem, że tam czasem trzeba.

...ale część osób usłyszała, że zawód lekarza to dobrze płatna fucha, więc przymknęli na niektóre rzeczy oko a teraz kombinują jak się z tego wykręcić.
Niech ich chuj. Sumienie nie pozwala mi programować w Javie.

Widzisz pivo ja z kolei chetnie poniektórych bym odstrzelił i chyba sumienie by mnie nie ruszyło a wręcz przeciwnie byłbym z siebie zadowolony ale mi kurde wiara zabrania ;D jak zyć

Posty połączone: 28 Maj, 2014, 14:44:17
Lubię Cię Jarek :D

;) do usług, ale na wszelki wypadek nie bedę sie odwracał do Waści plecami ;D
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2014, 14:44:36 wysłana przez commelina »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
jeśli ktoś jest gejem to to jest jego i wyłącznie jego sprawa i nikomu nic do tego, po co się w ogóle przypierdalać. To samo z antykoncepcją i aborcją - jedni wlewają sobie szklankę wody, inni używają gumek, jeszcze inni ruchają jakoś inaczej

Widzisz, ale problem jest w tym, że pedały robią jakieś kurwa manifestacje swojej seksualności, jakieś gejowskie parady - na chuj to? Na chuj eksponują swoją orientację w taki sposób? Czy ktoś widział (poza Japonią i festiwalem kutasa) aby jakiś normalny człowiek robił hetero parady?

To samo tyczy się wiary - keep your religion to thyself, nikt nie ma nikomu prawa mówić z punktu widzenia religii - co jest dobre a co złe w kwestii antykoncepcji

Paradoks wiary i pedalstwa & polityki: słynny "gdzie jest" krzyż zabrali, bo "powodował niepokoje społeczne", ale już kurwa zjebanej pedalskiej tęczy to nie usuną. Spalili ją, podpalali, ludzie nie chcą jej - ale co z tego, bo przecież nie powoduje niepokojów społecznych, nie?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wiesz gdyby tak zupełnie sprawoidliwie na to spojrzeć to każde całowanie sie z laską na ławeczce i gdzie popadnie jest taką manifestacją . Mało tego nawet stsunki seksualne w parku par hetero jesteśmy w stanie "przezyć" ale co o całowaniu sie facetów pisali wyżej to wole nie wspominać i to już jest "be". Mało tego niektórych nas jara gdy laski sie całują ale panowie to już obraza. A to tylko nasze kulturowe przyzwyczajenia.