Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410476 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
O MÓJ BELZEBUBIE...

http://olx.pl/oferta/esp-eclipse-CID751-ID33bh5.html#468917f022
Moje oczy! Moje biedne oczy! What has been seen, cannot be unseen... :(

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
custom szop za tak małe pieniądze? kupuję w ciemno!
i always go full retard

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ten egzemplarz wala sie po tablicach i allegrach od jakiś 4-5 lat
B ( o ) ( o ) B S

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
Mię szokuje to jak Bulba MąSiur próbuje wypłynąć jeszcze bardziej na lotnym ostatnio temacie Vika.


"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mię szokuje to jak Bulba MąSiur próbuje wypłynąć jeszcze bardziej na lotnym ostatnio temacie Vika.

( Obraz usunięty.)

A co jest dla Ciebie bardziej szokujące ze jako muzyk w jakiś tam sposób związany z Vikiem popierający go wycofuje sie ze współpracy czy ze mówi o tym oficjalnie ?
Jeśli to ze mówi o tym oficjalnie zwracając na siebie uwagę to muszę Ciebie zszokować jeszcze bardziej. To samo uczyniło jeszcze wielu muzyków.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Na tumblerze napisał że zamówienie zostało anulowane, a w prywatnej wiadomości do VIKa że dostał wiosło (przynajmniej ja tak wnioskuje). Co było pierwsze?

Jeśli to ze mówi o tym oficjalnie zwracając na siebie uwagę to muszę Ciebie zszokować jeszcze bardziej. To samo uczyniło jeszcze wielu muzyków.

I wielu jeszcze uczyni... brace yourself :D

Wczoraj na Agrykoli stała sobie grupka takich dosyć młodych łebków. I nagle 2óch z nich jak nie pójdzie w ślimaka! Ja myślałem że zastrzele na miejscu! Kurwa, tyle dup na świecie, takie sztuki na juwenaliach a oni się będą po jajach (czy co oni tam mają) macać?! :/... gdyby nie to że wyglądali na +-15 lat to przystąpiłbym do szturmu, bo na jebany byłem i wszystko mi yolo. No i dlatego uważam że VIK w tym co mówi (a mówi na luzie), ma racje. Ja rozumiem wolność przekonania, jakieś tam kurwa prawa, cokolwiek... ale jak ja poczuję że chce kogoś zabić? I będę to usprawiedliwiał czymś tam? Nie bałdzo nie? Nie rozumiem natomiast co mają headlessy do tego.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
@commelina   Bulb, oficjalnie w prywatnej wiadomosci, wycofuje się ze współpracy, ktorej wg. producenta gitar nie było. Chyba, że posiadanie gitary jakiegoś producenta jest obarczone współpracą typu "ja tobie wiosło (taniej?) a ty mi fotki, filmik i powiesz, że zajebista". Bulb rezygnuje w momencie, kiedy wiosło jest gotowe do wysyłki czy nawet już je ma u siebie (nie wiem czy prawidłowo wnioskuję z tej wiad. Bulba do Vika). Chuj już z tym, że dwa lata. Ale wypłynęła cała ta afera... Zarzewia jej nie znam, nie wiem od dokładnie jakiej wypowiedzi Vika wszystko się zaczęło. Ale uważam, że kłapanie o tym aż do wyrzygania to już przesada.
W końcu każdy ma prawo do posiadania poglądów i myślenia w sposób w jaki ma się ochotę. Niestety...
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Bulb tej gitary nie dostał i odwołał swoje zamówienie. Nie wiem, jak z promocją, ale gitary Vika promował już od jakiegoś czasu poprzez posiadanie, fotki, plejsru itd. chcąc nie chcąc, więc teraz nie dziwne, że chce się od tego syfu odciąć.

Mię szokuje to jak Bulba MąSiur próbuje wypłynąć jeszcze bardziej na lotnym ostatnio temacie Vika.

Zarzewia jej nie znam, nie wiem od dokładnie jakiej wypowiedzi Vika wszystko się zaczęło. Ale uważam, że kłapanie o tym aż do wyrzygania to już przesada.

Przecież to Vik wrzucił screen tej konwersacji u siebie na oficjalnym fanpejdżu? Misha wygłosił raz oświadczenie i poza tym nic.

Wczoraj na Agrykoli stała sobie grupka takich dosyć młodych łebków. I nagle 2óch z nich jak nie pójdzie w ślimaka! Ja myślałem że zastrzele na miejscu! Kurwa, tyle dup na świecie, takie sztuki na juwenaliach a oni się będą po jajach (czy co oni tam mają) macać?! :/... gdyby nie to że wyglądali na +-15 lat to przystąpiłbym do szturmu, bo na jebany byłem i wszystko mi yolo. No i dlatego uważam że VIK w tym co mówi (a mówi na luzie), ma racje. Ja rozumiem wolność przekonania, jakieś tam kurwa prawa, cokolwiek... ale jak ja poczuję że chce kogoś zabić? I będę to usprawiedliwiał czymś tam? Nie bałdzo nie? Nie rozumiem natomiast co mają headlessy do tego.

Pewnie trollujesz, ale ja jak widzę takie sceny, to się po prostu cieszę, że ludzie potrafią znaleźć w tym nieprzyjaznym świecie szczęście i im z tym dobrze. Zdecydowanie wolę "ślimaczących się chłopaczków" niż kolejne posty w temacie o wkurwach "jakie to baby są głupie".
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2014, 00:23:42 wysłana przez mondomg »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Nie trolluję. Pedałów nie znoszę i imho przez takie coś że ludzie starają się być poprawni politycznie potem faceci w kieckach wygrywają eurowizję, zasiadają w sejmie itp... No do czego to kurwa doszło? Dla mnie to chore. Weź dziecku tłumacz co i jak... Albo gorzej, weź się dowiedz że to twoje dziecko się ślimaczy...

Cytowanie Ci się nie odznaczyło. Misha napisał że dostał. I czekał prawie 2 lata.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Ja tam widzę zwrot "dasz mi", a nie dałeś. Dasz mi wiosło, za które zapłaciłem i czekam, a będę trzymał buzię zamkniętą.
Ale może to tylko ja ;)
Natomiast to:
Cytuj
Nie trolluję. Pedałów nie znoszę i imho przez takie coś że ludzie starają się być poprawni politycznie potem faceci w kieckach wygrywają eurowizję, zasiadają w sejmie itp... No do czego to kurwa doszło? Dla mnie to chore. Weź dziecku tłumacz co i jak... Albo gorzej, weź się dowiedz że to twoje dziecko się ślimaczy...
jest kurwa post sezonu. Dżizias, wstyd mi za ludzi w moim wieku, którzy piszą takie pierdoły.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2014, 00:54:46 wysłana przez blackdahlia »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Twoje dziecko - Twój problem ;) Holokaust albo Konflikt w Syrii, czy bigotyzm na pewno łatwiej mu wytłumaczysz.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2014, 01:13:27 wysłana przez mondomg »

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
W sumie dla mnie najbardziej szokujace jest nie to, ze Bulb "oficjalnie" wycofuje sie ze wspolpracy z VikGuitars ale powod z jakiego to robi. Na fali niecheci do producenta? Vik mial czelnosc przyznac sie do tego co mysli na temat gejow i jest za to linczowany przez srodowisko. Srodowisko zlinczuje Bulba jesli bedzie gral na jego gitarze i do tego powie, ze jest zajebista? Co ma przedmiot do pogladow?
Generalnie nie rozumiem lansowania jednego toku myslenia jako ten wlasciwy i negowania przeciwstawnego, robienie wszystkiego aby spolecznie byl nieakceptowalny. Temat oczywiscie delikatny bo jak wspomnial Mondo, kazdy ma prawo do szczescia. Ale kazdy tez ma prawo do wyrazania swoich pogladow i myslenia w sposob jaki dyktuje mu jego barwne czy nie wnetrze. Tolerancja działa tylko w jedna strone? :D

Mi tam nie wstyd za nikogo.
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
O jakiej tolerancji mówisz? Jeszcze nie widziałem geja wrzeszczącego "jebać hetero, wszystkich pozamykać, pojebów" :D
To co zrobił Vik to nie jest okazywanie własnych poglądów, tylko buracki hejt.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Czytałeś w ogóle temat na orgu o Viku? Powtarzam, jego bigotyzm to nie jest najgorsza rzecz, jaką można mu zarzucić, ale faktycznie szkoda, że dopiero przez takie rzeczy wychodzi przy okazji wiele innych, o niektórych jednak wiadomo było znacznie wcześniej.

P.S. To, że wolność słowa jest legalna, znaczy tyle, że nie mogą Cię zamknąć za wyrażane opinie. Jednakowoż, ludzie wciąż mogą uważać Cię za dupka ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
@blackdahlia bo powiedziałem że nie lubię pedałów i nie cieszę się z tego że potrafią sobie znaleźć miejsce na tym smutnym jak pizda świecie? (Racja, nie dostał.)

@mondomg jest mniejsza szansa że Holocaust dotknie dziecko niż pedał ;)

Jebać to, będziemy się żreć o jakiegoś kołkostruga...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
@blackdahlia ano m.in. takie pojecie tolerancji i sposob wyrazania swoich pogladow mam na mysli
Rozni sie to troche od PISANIA w necie o tym co sie mysli. Nie bronie ani katotalibow ani srodowisk gejowsko-lesbijskich.
Wkurwia mnie jedynie zaznaczanie swojej obecnosci w lotnych tematach i robienie na nich procentu do popularnosci w pokretny sposob. Takie to troche niewiele odbiegajace od polityki.
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog


Dobranoc ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Nawet jeżeli mój przyszły kiedyś tam dzieciak będzie homo no to kurwa trudno, nie takie rzeczy się zdarzają byle zdrowie było - ta mantra jest dla mnie wyzwoleniem.

Nie masz pieniędzy? Idź kurwa zarób
Nie masz zdrowia? Chuj z marmoladą



Co do sprawy ViKa i Mishy "MąSiura" - no cóż, cenię talent ViKa i jego wyroby, ale poglądów ni chuja nie poprę, nie znoszę homofobii - dla mnie jest to jednoznaczne z zamkniętym, troszeczkę (bez urazy dla nikogo) głupiutkim umysłem. A Misha - no cóż dał oficjalne oświadczenie, a że oczekuje gitary za którą zapłacił i na nią czekał... Nie dziwię się ani trochę, a teraz ViK sobie jeszcze bardziej podcina skrzydła, bo Misha i tak zakończył sprawę już jakiś czas temu, a teraz ViK sam to rozdmuchuje i kontynuuje antyreklamę swoją, bo nie swoich produktów.

Przykro się robi, że z tak błahych powodów ludzie się do siebie rzucają, jeszcze tak tylko nadmienię - nie przeszkadzają mi homoseksualni ale tzw. przeze mnie "pedały" czyli wszystkie parady i wciskanie ludziom ich poglądów do mózgu jest jak wpychanie czopka dla nie mogącej się bronić osoby, dlatego
Homoseksualizm i Biseksualizm - wyjebane, niech będą nie przeszkadza
Parady gejów - wypierdalać mnie stąd

To co do moich poglądów, i serio troszkę otwartości umysłu - to pomaga przy robieniu muzy ;)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
  Ford nigdy nie ukrywał swoich poglądów rasistowskich i finansowo bardzo hojnie  wspierał partię Hitlera zanim jescze doszła do władzy , Hugo Boss zaprojektował mundury dla ss i hitlerjugend , Ferdynand Porsche też był pupilkiem wodza rzeszy itp itd . Wymieniam tych ludzi bo jakoś nie słyszałem żeby żydzi , geje czy ciemnoskórzy stronili od samochodów ford , porsche albo perfum i ubrań boss-a .
Geje krzyczą o tolerancji , a przecież są tolerowani  mają własne kluby, lokale , organizacje , sex parady, programy tv , mają swoich przedstawicieli  w partiach politycznych i co by nie mówić to całe to środowisko jest bardzo wpływowe l . Jeszcze dwadzieścia lat temu to wszystko było by nie do pomyślenia  . Problem polega na tym że im nie chodzi o tolerancje tylko o  akceptacje  !  i o ile tolerancję można wprowadzić niemal ustawowo i zapisać że wszyscy jesteśmy równi wobec Boga i prawa , to do akceptacji kogoś lub czegoś nikt nas nie zmusi  , tak jak nikt nas nie zmusi do lubienia zupy pomidorowej  bo to nasza prywatna sprawa . Vik ma prawo do wyrażania swego zdania , po prostu taki ma światopogląd i sam poniesie konsekwencje za swe poglądy . Poza tym  czepianie się jego zdania i jakiś pseudo bojkot jego wyrobów to jak by nie patrzeć brak tolerancji wobec niego .

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Pedałów nie znoszę

A za co KONKRETNIE? Potrafisz podać trzy konkretne powody, takie bez ściemy, że "to chore"? Uznajmy, że jestem ciekaw.  ;)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Nie chce mi się wierzyć, że w swoim uroczym zakątku sieci widzę ten zjebany argument "nie jesteś tolerancyjny dla mojego braku tolerancji". Srsly, jak tępą strzałą trzeba być, żeby tego użyć w dyskusji i jeszcze być zadowolonym, że się takiego gnadensztosa oponentom zadało?

Dla mnie to co powiedział Mondo kawałek wyżej jest totalnym podsumowaniem tematu Vika - mamy wolność słowa, co oznacza tyle, że ty mów se co chcesz, a ja mogę uznać cię publicznie za buca, odciąć się od twoich poglądów, napiętnować je i co tam jeszcze, tak długo jak nie ograniczam twojej swobody wypowiedzi. Powiem więcej, jest to moim jebanym obowiązkiem, jeśli mam chociaż odrobinę szacunku dla siebie samego i swoich poglądów.
Ostatni raz jak sprawdzałem, to żyjemy w kraju w którym koleś w sukience (czarnej, więc powszechnie akceptowanej) może wylewać z ryja sraczkę na temat tego, że gej = pedofil (w jebanym kurwa wasza mać SEJMIE), można w ryj obskoczyć za to, że na ulicy trzyma się niewłaściwą osobę za rękę, a tolerancja sprowadza się do tego, że róbta se w domu, po kryjomu. TO JEST TOLERANCJA? No chyba Was moi drodzy współforumowicze POPIERDOLIŁO.
O ile nie reagujecie takim samym zgorszeniem i chęcią napierdalania kiedy zobaczycie "lecącą w ślinę" parę hetero, to zwyczajnie jesteście ciężkimi bucami, którym nie podoba się to, że ktoś kto nie trafia w Wasz gust estetyczny chce mieć te same prawa co Wy.
Rzygać mi się chce, jak czytam takie smętne pierdolenie, bo to przez łosiów takich jak Wy jeden z moich znajomych ma ciągłe problemy w swoim miejscu zamieszkania, a jedna z moich najbliższych przyjaciółek niekoniecznie dobrze się czuje na mieście trzymając swoją dziewczynę za rękę. Dziewczynę, z którą jest 8 lat, więc jak usłyszę coś na temat "mody" albo "kaprysu" to rozszarpię na strzępy.

I nie, nie mam w tym temacie poczucia humoru. Chcecie pogadać na spokojnie, pogadamy na spokojnie. Chcecie rzucać mięchem i być tak bardzo "niepoprawni politycznie", to pokażę Wam, co znaczy sowiecka cenzura i gestapowskie metody moderacji. Gitara.pl style. Wtedy będziecie mogli krzyczeć o braku tolerancji i terrorze homolobby. Ale już nie tutaj.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2014, 13:01:15 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
http://www.deklaracja-sumienia.pl/img/lista_pod.pdf 2488 nazwisk pod deklaracją ciemnoty...
Ale cieszy mnie to, że są udostępniane publicznie i wiem, których konowałów nie odwiedzać.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?


Szok :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Rozumiem że Cię to cieszy? o.O
B ( o ) ( o ) B S