Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385594 razy)

Orange

  • Gość
Nowy Frontside mnie szokł


Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Co tam Frontside to jest szokujące   :choszatan:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Co tam Frontside to jest szokujące   :choszatan:



Doskonałe!

                         *               *               *

Mnie zaś zszokowała Szanowna Małżowizna. Poprosiła o przygaszenie światła i nagle wyskoczyła w makijażu death metalofcuf (podobno miało być w stylu Zombie Boy'a). Szymonek był wniebowzięty, ale jakoś tak się to wszystko odbyło, że się po prostu przestraszyłem... No, masakra, chyba już psycha za bardzo wychechłana...
Paczki z głów!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Zakochałem się na nowo w Death Metalu :D

myślałem, że nic mnie specjalnie nie zaskoczy już, bo jestem strasznie wybredny jeżeli chodzi o ten gatunek i mnie jakies Morbid Angele, Deicide nie ruszają, ale...

w miedzy czasie to Job For A Cowboy "Ruination" mi weszlo i calkiem dobrze "Demonocracy"
i dwie plytki Dissipate (ale to jest akurat tech-deszcz na 8kach)

ale, no wlasnie "ale"

jakis czas temu (bedzie z pare miesiecy ale kij w to) ktos tu wrzucil singiel z nowej plyty Ulcerate

pare dni temu zapodalem sobie plytke Destroyers of All

dzisiaj leci cale Vermis.... :devil:

jakie to jest zajebiste:D

PS. a i dzieki za Gorguts Semedi (Coloured Sands <--- o tak o tak) :)


EDIT:

Wlaczam sobie zgola cos odmiennego a tu w ramach reklamy leca forumisie  :o

« Ostatnia zmiana: 03 Kwi, 2014, 14:57:32 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Marlon Brando before and after Don Vito Corleone makeup.

Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dziś wyrwałem kotu największego kleszcza jakiego widziałem. Gdyby był człowiekiem, to by miał 2,2m wzrostu i nazywał się Atilla 3000!
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Marlon Brando before and after Don Vito Corleone makeup.

( Obraz usunięty.)

Obejrzyj sobie całkiem sympatyczny program, chyba polsatu, "Twoja twarz brzmi znajomo" jakie tam cuda robią.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Ło matko, ceny k7 mnie zszokowały. Wychodzi, że gram już ze 3 lata na tym i zarobiłem 1k. LOL

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE


o.O

Orange

  • Gość
o_O

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
really? Bo to jest stare jak internety (w XP też było)
B ( o ) ( o ) B S

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
jakis czas temu na forum ktos zapodal

.letlive - Banshee (Ghost Fame)



jee zajebisty kawalek,

zaintrygowany zapodalem sobie cala plyte i....łomatko!!!

autotune na wokalach w praktycznie w kazdym utworze :/ tylko ten wspomniany singiel promujacy nie ma (a moze ma? ale tak delikatny ze sie kamufluje franca jedna)

tak czy inaczej, jak dla mnie wielkie rozczarowanie, mimo ze utwory daja rade, to ten wyrazny autotune razie cholernie w kontrascie do surowego rockowego klimatu

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
jakis czas temu na forum ktos zapodal

.letlive - Banshee (Ghost Fame)



jee zajebisty kawalek,

zaintrygowany zapodalem sobie cala plyte i....łomatko!!!

autotune na wokalach w praktycznie w kazdym utworze :/ tylko ten wspomniany singiel promujacy nie ma (a moze ma? ale tak delikatny ze sie kamufluje franca jedna)

tak czy inaczej, jak dla mnie wielkie rozczarowanie, mimo ze utwory daja rade, to ten wyrazny autotune razie cholernie w kontrascie do surowego rockowego klimatu



Dat stopa, ale punch! Super to brzmi i jasne, że tutaj też jest autotune. Numer jest robiony pod dzisiejsze standardy produkcji komercyjnej = grube strojenie i krojenie wokalu.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
jakis czas temu na forum ktos zapodal

.letlive - Banshee (Ghost Fame)



jee zajebisty kawalek,

zaintrygowany zapodalem sobie cala plyte i....łomatko!!!

autotune na wokalach w praktycznie w kazdym utworze :/ tylko ten wspomniany singiel promujacy nie ma (a moze ma? ale tak delikatny ze sie kamufluje franca jedna)

tak czy inaczej, jak dla mnie wielkie rozczarowanie, mimo ze utwory daja rade, to ten wyrazny autotune razie cholernie w kontrascie do surowego rockowego klimatu



Dat stopa, ale punch! Super to brzmi i jasne, że tutaj też jest autotune. Numer jest robiony pod dzisiejsze standardy produkcji komercyjnej = grube strojenie i krojenie wokalu.


ja jestem w stanie zrozumiec korekcje zeby bylo slodko i ladnie i wypolerowane jak hebanowe biurko prezesa oddzialu ZUS ale w innych utworach ten autotune "wyplywa" i to strasznie, robi sie z tego cos a la T-Pain :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kurde, zaczął spiewać, zebrał pochwały i od razu zaczyna sie to mądrować i krytykować :P

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Kurde, zaczął spiewać, zebrał pochwały i od razu zaczyna sie to mądrować i krytykować :P

nie e, nieprawda:P

sam przyznasz ze ostatnia rzecz jaka chcialbys uslyszec na albumie rockowym z porzadnym wygarem to autotune wprost z najnowszego popowego hiciora z VIVY czy innych takich
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Autotune tyle fajnej muzyki uratował ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kurde, zaczął spiewać, zebrał pochwały i od razu zaczyna sie to mądrować i krytykować :P

nie e, nieprawda:P

sam przyznasz ze ostatnia rzecz jaka chcialbys uslyszec na albumie rockowym z porzadnym wygarem to autotune wprost z najnowszego popowego hiciora z VIVY czy innych takich

Trochie to były podśmiechujki, a co do autotun. Wiesz, sam nie wiem, ostatnio jeśli coś mi pasuje w danym momencie, niezależnie od tego co to jest , uznaje za właściwe. To tylko kwestia gustu upodobań itd itd. Tylko to warunkuje naszą chęć lub niechęć tak na prawde... no i religia jak np blasty i kartofle u Vicola :P
Nie ma blastów nie ma co słuchać. Nie ma grołla to znaczy ze facet jest pedałem a takich on nie słucha z założenia , gdyż właśnie z założenia nie może to być dobre a wszelkie założenia Vicola odnośnie muzyki ( i nie tylko ) są jedynie słuszne ;D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Kurde, zaczął spiewać, zebrał pochwały i od razu zaczyna sie to mądrować i krytykować :P

nie e, nieprawda:P

sam przyznasz ze ostatnia rzecz jaka chcialbys uslyszec na albumie rockowym z porzadnym wygarem to autotune wprost z najnowszego popowego hiciora z VIVY czy innych takich



[kropka]
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@Musza

SYQEM uwielbiam, i kolejny raz powtorze, ze takie polerowanie to mnie nie razi, a wrecz pasuje mi (co innego powielane w amerykanskich kapelach metalcore'owych i okolo identycznej produkcji czystych wokali ktore w kazdym nagraniu pierwszego lepszego zespolu brzmia identyko - obczaj kanal na yt Beheading The Traitor gdzie prezentowane sa wszelakie kapele w takim gatunku -> multum przykladow wspomnianej produkcji wokalu)

Jak jest cukierkowo/dobrze/prawidlowo itepe itede, nie bede wolal o pomste do niebios, ja mowie o T-Pain-owaniu, wiesz walnij autotune na prezentera wiadomosci i jazda

@commelina

"Grołlokartoflizm" Vicola to calkiem osobny temat :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2014, 13:45:24 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Kurde, zaczął spiewać, zebrał pochwały i od razu zaczyna sie to mądrować i krytykować :P

nie e, nieprawda:P

sam przyznasz ze ostatnia rzecz jaka chcialbys uslyszec na albumie rockowym z porzadnym wygarem to autotune wprost z najnowszego popowego hiciora z VIVY czy innych takich



[kropka]

Wstęp rewelacja, ale jak wchodzi wokal to zaczyna się pedalstwo.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Kurde, zaczął spiewać, zebrał pochwały i od razu zaczyna sie to mądrować i krytykować :P

nie e, nieprawda:P

sam przyznasz ze ostatnia rzecz jaka chcialbys uslyszec na albumie rockowym z porzadnym wygarem to autotune wprost z najnowszego popowego hiciora z VIVY czy innych takich



[kropka]

Wstęp rewelacja, ale jak wchodzi wokal to zaczyna się pedalstwo.

to źle?
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Autotune tyle fajnej muzyki uratował ;)

Dokładnie. Ja, osobiście, mam szczerze wyjebane jeżeli ktoś używa autotune - jeżeli jest to użyte ze smakiem, da się tego słuchać (a nawet T-Painowo, jeśli to współgra z muzą) to, jak dla mnie, autotune mógłby być zaimplementowany nawet cymbałkami :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Kumplom spłonęła salka z kupą sprzętu :/
https://www.facebook.com/FreakinRudeboys/posts/653523368054125
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wiem, że to żaden powód do śmiechu, ale te roztopione klawisze wyglądają kosmicznie :x