Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385575 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Urwałem najgrubszo strune. Jebła na siodełku. Na graphtechowym kurwa black Tusq. :facepalm:
synkopy to guwno

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Widocznie siodełko krzywo :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Wina Tusqa


Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad


Orange

  • Gość


Gość co perfidnie i ordynarnie robi vibrato mostm a nie łapą. Ale przynajmniej wiem co to flutter :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771


Gość co perfidnie i ordynarnie robi vibrato mostm a nie łapą. Ale przynajmniej wiem co to flutter :D
Chciałbym komisyjnie podziękować: o cóż to za pięknym wykonaniu właśnie dowiedziałem niniejszym się!
Paczki z głów!

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Zamówiłem sobie pizzę...
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 13 Mar, 2014, 20:56:49 wysłana przez grz_ost »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Łoooo, to ile sztuk będziesz mieć teraz za free? :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Po takiej wtopie nie tknę już żarcia od nich. Jutro tylko pójdę do lokalu i oddam zgubę. :P

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Powinieneś zażądać darmowej pizzy przez rok.

:D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jak znalazłeś to w sumie przeproszą i może dadzą rabat a może nie. Ale powiem Ci co zrób - zjedz pizzę z tym, potem poproś w szpitalu o opis zdarzenia (ew. niech Twoja rodzina poprosi patologa o sporządzenie notatki z sekcji) - darmowa pizza do końca życia
B ( o ) ( o ) B S

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
W Stanach po czymś takim mógłbyś być ustawiony do końca życia. ;)

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
W Stanach po czymś takim mógłbyś być ustawiony do końca życia. ;)

Zwłaszcza jakby się zgłosił z ta 'notatka'  z własnej sekcji :-D

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal


Gość co perfidnie i ordynarnie robi vibrato mostm a nie łapą. Ale przynajmniej wiem co to flutter :D
Łapo też robi. Czasem tak, czasem tak.
synkopy to guwno

Orange

  • Gość
Nie miałem gitary w ręku od września. Dzisiaj roznosząc CV-ki wdepnąłem do sklepu, gdzie była cała ściana Szekterów. Zażyczyłem sobie Loomisia a potem Garzę. Nie potrafiłem nic zagrać. Jedynie nastroić wiosło. Wszysko mi wyleciało z głowy. Masakra jakaś...

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Tez tak mam. Kilka miesiecy temu przestal istniec projekt, w ktorym sie udzielalem i w ktory wwalilem whui kasy, czasu i energii, co mnie po prostu muzycznie wytracilo z rownowagi (ot taka pizda ze mnie). No nic to, po kilku miesiacach nie robienia niczego muzycznego, zaszedlem do sklepu szukac jakiejs gitary fajnej, co by natchnienie wrocilo i jedynie co bylem w stanie zagrac to akordy D A G. Chujowe uczucie.

Orange

  • Gość
Ja właśnie przglądam internety żeby chociaż jakiegoś klasyka mieć. Bo po normalne wiosło to dopiero w czerwcu pewnie do domu wrócę...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W poniedziałek jakoś nie było jak zjeść w robocie, przyjechałem na chatę i na praktycznie pusty brzuch najadłem się pierogów z kapustą i grzybami. Dobre były, to walnąłem dokładkę...

;)

Na późną kolację zrobiłem szybką sałatkę (przy okazji polecam):
- puszka czerwonej fasolki
- puszka ananasa
- puszka tuńczyka
- puszka kukurydzy
- sól, pieprz, majonez

;) ;)...

A już na koniec (jakoś tak całkiem nieświadom co robię ;D) stwierdziłem, że walnę browara, którego dostałem od Skervesen Teamu z okazji urodzin - a było to Piwo Żywe.
I wtedy się zaczęło... :facepalm: :headache: :D
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
I wtedy się zaczęło...



:D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu


^THIS

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Logika mojej popierdolonej nauczycielki od chemii :facepalm: Co to kurwa w ogóle za logika żeby dawać ludziom na rozszerzeniu nauczycielkę od podstaw? :(

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?


^THIS

brzmi jak guitar pro :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
a typ do złudzenia wygląda jak Leon ;D