Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385574 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
http://occultblackmetalzine.blogspot.com/2013/10/crown-of-twilightmist2013-ep-review.html

Ktoś tego słucha oO

Do tego jacyś ludzie repostnęli niektóre numery na YT... aż kurwa dziwne
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ojciec robil porzadki w piwnicy i odkopał... efekt Wah-Wah marki KODA !!! pierwszy efekt gitarowy ktory sobie kupilem :) zabrałem go do siebie, zatrzymam go na pamiatke z czasow fascynacji hendrixem :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zapuszczam brodę i zapuszczam, a żona nic nie mówi! Zaczynam podejrzewać jakiś podstęp... ;)
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Zapuszczam brodę i zapuszczam, a żona nic nie mówi! Zaczynam podejrzewać jakiś podstęp... ;)
No shave november? ;)
Movember :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Zapuszczam brodę i zapuszczam, a żona nic nie mówi! Zaczynam podejrzewać jakiś podstęp... ;)

I znów planujesz ogolić głowę? :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Po prostu posłuchajcie.... :D


||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Chiny, Rosja,  Kuba i Arabia Saudyjska  zostały we wtorek wybrane do oenzetowskiej Rady Praw Człowieka.

No teraz to mam pewność że prawa człowieka będą respektowane . Nie no qrwa  idę spać bo chyba obudziłem się w jakimś alternatywnym świecie :o
http://www.wnp.pl/informacje/wybrano-nowych-czlonkow-rady-praw-czlowieka,211090_1_0_0.html

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
A co my robimy w tej radzie?
4string

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Zapuszczam brodę i zapuszczam, a żona nic nie mówi! Zaczynam podejrzewać jakiś podstęp... ;)

Ha, a ja nie golę wąsa już 4-ty dzień. Zaczynam nie poznawać siebie w lustrze. Zawsze goliłem.
I tak, też nic nie mówi ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Chiny, Rosja,  Kuba i Arabia Saudyjska  zostały we wtorek wybrane do oenzetowskiej Rady Praw Człowieka.

No teraz to mam pewność że prawa człowieka będą respektowane . Nie no qrwa  idę spać bo chyba obudziłem się w jakimś alternatywnym świecie :o
http://www.wnp.pl/informacje/wybrano-nowych-czlonkow-rady-praw-czlowieka,211090_1_0_0.html

Jebłem śmiechem, że tak powiem. Komuniści, dla których liczą się własne interesy i fanatycy, którzy kierują się w życiu jedną bzdurną książeczką.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
A co my robimy w tej radzie?

Dobrze wyglądamy.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zapuszczam brodę i zapuszczam, a żona nic nie mówi! Zaczynam podejrzewać jakiś podstęp... ;)

I znów planujesz ogolić głowę? :D

Jak wiesz, już po ptokach - ogoliłem cześć twarzową. W planach plecy i genitalia ;).

W temacie:
veni, vidi, VOMIT!!!



Kuźwa, ciągle mam wrażenie, że po upływie kadencji kolo po prostu zrzuci to wszystko i powie: tak, to był żart!
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
sorry Batsy, nie chce na Ciebie wchodzic, ale jak bardzo plytkim trzeba byc zeby szokowala odmiennosc innego czlowieka? Tania sensacja ktora idzie za poslanka Grodzka jest wynikiem podniecenia powierzchownych polglowkow, dla ktorych tego typu wydarzenia sa glowna pozywka. To nie ona lansowala sie na celebrytke, zrobilo to spoleczenstwo ktore pokazalo droge mediom.
B ( o ) ( o ) B S

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
To nie ono
Fixd. Nie mogłem się powstrzymać.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
sorry Batsy, nie chce na Ciebie wchodzic, ale jak bardzo plytkim trzeba byc zeby szokowala odmiennosc innego czlowieka? Tania sensacja ktora idzie za poslanka Grodzka jest wynikiem podniecenia powierzchownych polglowkow, dla ktorych tego typu wydarzenia sa glowna pozywka. To nie ona lansowala sie na celebrytke, zrobilo to spoleczenstwo ktore pokazalo droge mediom.

A politykiem została za wybitne osiągnięcia? Czy tak jak Godson za to że są medialni i pokazują jak zajebiście tolerancyjny i przekrojowy mamy rząd?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
jak bardzo plytkim trzeba byc zeby szokowala odmiennosc innego czlowieka?
Czyżbyś zatem kreował się na człowieka... głębokiego? :P
synkopy to guwno

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
g-zs - to ja może wyjaśnię: wg mnie w tej "kobiecie" nie ma NIC z kobiety. Jak powiedziała inna posłanka: ona ma twarz boksera! Wszyscy widzieliśmy choć raz wybory miss transów itp., gdzie nie można uwierzyć, że to byli kiedyś faceci. A tutaj jakbyś założył perukę najbrzydszemu facetowi w okolicy. Howgh.
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Wydaje mi się, że to właśnie było zamysłem Janusza Palikota przy tworzeniu tej partii. Pokazać, że da się wprowadzić do sejmu  każdego, niezależnie od tego, jakie ma kompetencje, byle tylko trzeba było pokazać, jakim to się jest dogłębnie tolerancyjnym i stosując inne PR'owe sztuczki. I złapali na to wystarczająco wiele głosów, by stać się realną siłą w sejmie. Można panu Januszowi pogratulować zakpił z narodu na sporą skalę i pewnie takie było przynajmniej częściowo założenie, o ile rzeczywiście od niego wyszło to całe tworzenie partii.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Bo sie kurwa pierdołami zajmują a nie konkretami, chcą błyszczeć i brylować a wyciągają byle gówno by gawiedzi dać temat do dyskusji. Jebie mnie to czy to babka facet czy ki chooi, wali mnie to jaką ma twarz , nie wali jakim jest człowiekiem i co zrobił dla kraju jako ten czy ta "polityk", oprócz marszy o wolność tą czy tamtą, czy zaglądania kobietom w majty z racji aborcji i innych takich. Kiedy w końcu zaczną pracować dla kraju ! Pracować kurwa a nie dbać o wizerunek.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
g-zs - to ja może wyjaśnię: wg mnie w tej "kobiecie" nie ma NIC z kobiety. Jak powiedziała inna posłanka: ona ma twarz boksera! Wszyscy widzieliśmy choć raz wybory miss transów itp., gdzie nie można uwierzyć, że to byli kiedyś faceci. A tutaj jakbyś założył perukę najbrzydszemu facetowi w okolicy. Howgh.

Zmiana płci to nie tylko ucięcie nabiału i doszycie wymion, ale także korekta twarzy - kości policzkowych, szczęki, nosa i wałów nadoczodołowych. Widocznie kasy nie starczyło. Ale się nie martw - przez kadencję się odkuje i odłoży sobie z diety na plastykę.
4string

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Dowiedziałem się o istnieniu Rings of Saturn i gatunku aliencore. :o Szokuje mnie fakt, że chciałem o tym napisać w ''co nas w życiu cieszy'' :facepalm:
synkopy to guwno

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Łazik Curiosity zasilany jest plutonem a nie, jak sądziłem wcześniej, torem. :o

Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
sorry Batsy, nie chce na Ciebie wchodzic, ale jak bardzo plytkim trzeba byc zeby szokowala odmiennosc innego czlowieka? Tania sensacja ktora idzie za poslanka Grodzka jest wynikiem podniecenia powierzchownych polglowkow, dla ktorych tego typu wydarzenia sa glowna pozywka. To nie ona lansowala sie na celebrytke, zrobilo to spoleczenstwo ktore pokazalo droge mediom.

A politykiem została za wybitne osiągnięcia? Czy tak jak Godson za to że są medialni i pokazują jak zajebiście tolerancyjny i przekrojowy mamy rząd?

A ktoś z rządzących lub wannabe rządzących jest tam za wybitne osiągnięcia? Już dużo wcześniej przed nią pokazali że do politykowania potrzebne są plecy, nie skandale. ALE! nie o tym mowa, tylko (tylko i wyłącznie) o ocenie wyglądu. Polityki w to nie mieszam i w politykę na tym forum brnąć nie mam zamiaru.
Jeśli można się śmiać z tego że komuś płeć psychiczna nie pokrywa się z płcią fizyczną (co można uznać za pewien rodzaj kalectwa) to może pośmiejemy się z syndromu downa, ludzi na wózkach i ogółem innych rodzajów kalectwa (fizycznego i umysłowego)? W końcu jak przekraczać granice, to w każdą stronę.

Oczywiście wziąłem pod uwagę, że Grodzka stając się osoba publiczną liczyła się z krytyką, ale na litość, może zachowujmy się jak ludzie cywilizowani, a nie banda kretynów.

g-zs - to ja może wyjaśnię: wg mnie w tej "kobiecie" nie ma NIC z kobiety. Jak powiedziała inna posłanka: ona ma twarz boksera! Wszyscy widzieliśmy choć raz wybory miss transów itp., gdzie nie można uwierzyć, że to byli kiedyś faceci. A tutaj jakbyś założył perukę najbrzydszemu facetowi w okolicy. Howgh.

A jesli ja uznam że Ty masz kobiece rysy to od razu znaczy że nie jesteś mężczyzną?
Jasne, ja też nie uważam że jest kobieca w jakikolwiek sposób. Co nie zmienia faktu, że ocenianie kogokolwiek przez wygląd jest po prostu chujowe i burackie. Naprawdę Cię szokuje tak bardzo, że kolo stał się kobietą, nawet jeśli nie wygląda? Spójrz na ulicę, jest więcej mężczyzn, którzy nie wyglądają jak mężczyźni. I co z tego? Czasy są takie a nie inne i nie zniknie coś, tylko dlatego że Tobie albo mi się nie podoba. I dopóki jej/ich wolność nie godzi w Twoją, to względy estetyczne (i poczucie tejże) nie mają tu żadnego znaczenia. Nie wszystkimi poglądami musisz się dzielić z innymi, niektóre po prostu zachowaj dla siebie i swojego najbliższego otoczenia.

Zmiana płci to nie tylko ucięcie nabiału i doszycie wymion, ale także korekta twarzy - kości policzkowych, szczęki, nosa i wałów nadoczodołowych. Widocznie kasy nie starczyło. Ale się nie martw - przez kadencję się odkuje i odłoży sobie z diety na plastykę.

Zmiana płci to przede wszystkim akceptacja siebie i znalezienie akceptacji u innych.
« Ostatnia zmiana: 17 Lis, 2013, 16:59:08 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline Gonash

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Tak mu się płeć nie zgadzała, że zdążył się ożenić i mieć syna?
Zgodzę się, że jest to pewien rodzaj kalectwa. Nawet bym powiedział zboczenia. Więc, co taka osoba robi w sejmie? Czemu nie wrzucimy tam pedofila dla równowagi? I nie śmiać się z niego, bo go zranisz...
Doprawdy, dziwię się, że ludzi, którzy mają tak oczywiste problemy z głową dopuszcza się do miejsca, gdzie decyduje się o przyszłości naszego kraju. Brakuje tylko ślepych i głuchych. Tak poważnie, to wiem, że facet ma problem konkretny, i szkoda mi go, ale z pewnością nie będę tego popierał.
Jezus żyje!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
... Brakuje tylko ślepych i głuchych...
No bez jaj...