Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1384497 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Mnie tam nikt nigdy gnata do głowy nie przystawił, ani nikt mnie nie bije ani nie zaczepia.
Pewnie dlatego, że jestem duży i wszyscy się mnie boją. Hehehe.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja miałem duże problemy z koncentracją.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Ja miałem duże problemy z koncentracją.

To jakieś mocno kwaszone gówno musiało być ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ilość mogła mieć znaczenie (3 lata non stop). Na szczęście teraz mam lepsze rzeczy do roboty :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Zielsko też nie zawsze jest zielskiem. Znam pośrednio jednego "dilera" i różne chujostwa się sprzedaje "gratis" z zielonym. Nie mówię tu tylko o podobnych produktach syntetycznych, które w większości poza tym, że mają intensywniejsze działanie, nie są jakoś szczególnie "bebe". Ale dodawanie np. plastiku dla zwiększenia masy produktu albo warunki w jakich to jest hodowane nieraz pozostawiają wiele do życzenia. Wiele osób nieraz miesza to z alkoholem i przez takie mieszanie nieraz powstaje wiele negatywnych stereotypów.

Osobiście jestem za legalizacją, ale na odpowiednich warunkach - bardzo wysokie podatki, wprowadzenie wymogu spełnienia odpowiednich norm produkcyjnych, dystrybuowanie tylko w małych ilościach niemal "na kartki", tak by można było kontrolować wypadki związanie z niewłaściwym stosowaniem + w chuj wysokie kary za nielegalną hodowlę. Nikt niby nie zmarł bezpośrednio od jarania, ale chyba każdy zna kogoś kto chodzi wiecznie spizgany i sam się prosi o jakiś wypadek. Głównym problemem z  THC jest fakt, że to często jest tylko entry level narkotyk - wiele osób zaskoczonych brakiem drastycznych konsekwencji po użyciu bierze się za cięższe używki, które uzależniają, nieraz już po pierwszym spożyciu.

Wbrew pozorom, handel marihuaną to jest olbrzymi nielegalny biznes; wyprodukowanie tego jest mega tanie, zyski ze sprzedaży są nierelatywnie duże... Głównym minusem legalizacji byłoby to, że ceny by padły na łeb na szyję i każdy, nawet najgorszy menel, mógłby sobie na to pozwolić, nawet gdyby dopieprzyć olbrzymie podatki. [dlatego jestem za "okartkowaniem"]

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
To mnie zawsze zastanawiało... Jak koleś leży nieprzytomny z przepicia, obrzygany i obszczany to społeczeństwo jakoś nie huczy z oburzenia - "w końcu prawie każdy czasem wypije a ten tu akurat przesadził" a jak ktoś spali lufkę czy dwie to od razu narkoman i degenerat...

Z mojej strony EOT bo możnaby tak godzinami... muszę ćwiczyć wolę i nie jarać tyle zioła nie wchodzić w durne tematy na forum :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Tylko zwróć uwagę na to, że alkohol jest legalny i w za dużym stopniu społecznie akceptowany/popularny, by go zdelegalizować, a wraz z wprowadzeniem THC doszłaby kolejna powszechnie dostępna używka i kolejni uzależnieni. Oczywiście, że jak ktoś już teraz chce, to ma. Jednak to by było co innego. Chodzi tu raczej o to, by nie pogłębiać już istniejącego problemu.

A teoretycznie wszystkie narkotyki ciężkie mogą uzależnić już przy pierwszym "użyciu". Oczywiście, wszystko zależy od predyspozycji osobistych.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
możnaby tak godzinami...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wczoraj dostęp do broni dla każdego, dzisiaj legalizacja marihuany, na jutro tematy do wyboru aborcja/eutanazja/związki partnerskie.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Zapomniałeś o In vitro!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Mam dość. Idę postrzelać z okna do kotów, póżniej spalę jointa i puknę w pierdziuchę mojego chłopaka z probówki :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Mam dość. Idę postrzelać z okna do kotów, póżniej spalę jointa i puknę w pierdziuchę mojego chłopaka z probówki :D
No to żeś mi zaimponował wąski znaczy OMLET :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Panowie, jeszcze odnośnie broni. Tak narzekacie, ale pukaweczkę można sobie wcale-nie-tak-trudno w PL załatwić. Jest to w 100% legalne, ale trzeba być zdrowym pod kopułą, a pewnie niektórzy pacjenci to by pierwszej rozmowy z psychologiem 'nie przeszli'.

To czy będą z tego konsekwencje później czy nie, już zależy od indywidualnego użytku i odpowiedzialności. Ale przy konfrontacji z typami, którzy chcą nam wpierdzielić za dojrzałą stylówę w stylu 'forever unemployed', widok gnata powinien zmienić nastawienie, a też nie sądzę, że poskarżyliby się polismenowi, że takową nosicie.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dość gadania o gównach. W temacie - to mnie zszokowało. Totalnie.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To nie jest szokujące, Omlecie. To jest esencja przezajebistości!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Niedźwiedź jest zapewne innego zdania.
It's always nice to have a penis.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Panowie, jeszcze odnośnie broni. Tak narzekacie, ale pukaweczkę można sobie wcale-nie-tak-trudno w PL załatwić. Jest to w 100% legalne, ale trzeba być zdrowym pod kopułą, a pewnie niektórzy pacjenci to by pierwszej rozmowy z psychologiem 'nie przeszli'.

Jest to legalne, ale załatwienie tego to koszmar. Sąsiad sobie załatwiał i wcale nie było tak łatwo chociaż miał dobre powody.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A jak kogoś postrzeli i tak pójdzie siedzieć.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Dobra, nie chcę prowokować dalszych shitstormów (a padło parę rzeczy się o to proszących :D ), ograniczę się tylko do jednego bo kurwa nie mogę:

ENTRY LEVEL DRUG :facepalm:

Kurwa, to jest chyba największa bzdura jaka, niestety, powszechnie funkcjonuje w świadomości społeczeństwa. Bo równie dobrze tym entry level może być przetlenienie się, zapach kleju albo ropopochodnych, czy nawet kurwa cukierki. Nie wspominając o papierosach i alkoholu :facepalm:

Bo co takiego sprawia, ze akurat marihuana jest "entry level drug" bardziej, niż np. właśnie alkohol? Ano jest nielegalna i "skoro i tak już spróbowałem nielegalnego, to spróbuję innych [sranie po ścianie, serio ktoś tak myśli?]"... i w momencie, gdy marihuana stanie się legalna cały czar zakazanego owocu pryśnie i już przestanie być "entry level drugiem".

Jeśli ktoś ma sięgać po coraz cięższe rzeczy, to będzie to robił niezależnie od tego, czy coś stanie się legalne bądź nielegalne. Tym bardziej, że po legalizacji marihuany automatycznie w hierarchii ona się przeniesie poniżej alkoholu, który jest czymś zdecydowanie "cięższym".
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2013, 12:56:27 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Może tak poukładane w głowie masz ty, ja, czy wiele innych osób na tym forum, ale niestety spora część społeczeństwa jest trochę bardziej ograniczona i myśli innymi kategoriami. I w rzeczywistości marihuana jako entry level drug jak najbardziej funkcjonuje - to nie są żadne logiczne wywody, tylko tak to wygląda w praktyce.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Owszem, funkcjonuje, bo jest nielegalna.

Jak będzie legalna, to będzie krótki boom i jak ludzie przywykną do świadomości, że ona istnieje, przestanie tak funkcjonować (i stanie się to szybciej, niż mogłoby się to niektórym wydawać).

Coś innego na jej miejsce stanie się legendarnym "entry level drugiem", bo zawsze jakiś symboliczny w powszechnej świadomości musi być (a tak naprawdę to też będzie gówno prawda, bo w zależności od osoby wszystko nim może być - żaden narkoman od nielegalnych narkotyków nie zaczynał).

ED: ode mnie już dość, bo nic w tej kwestii mojego przekonania już raczej nie zmieni, a jeśli mamy sobie zacząć odbijać piłeczkę, to
możnaby tak godzinami...
;)
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2013, 13:25:21 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Orange

  • Gość
Poszedłem wczoraj z moją :love: na spacer. Fajna pogoda, cieplutko, miłe stare miasteczko (Haarlem). I nagle jabs - wystawa sklepu muzycznego, a na niej siódemka Ibananeza z nowości tegorocznych. No ja się pytam czy kotoś widział coś takiego w jakimś sklepie? W dodatku otoczona jakimiś innymi Zjebananezami



Cykłem komórką :D

Ten pomarańczowy całkiem ładnie na żywo wygląda :D


Posty połączone: 07 Mar, 2013, 14:49:27
A i jeszcze przerzuciłęm tak o - oględnie kilka forów gitarowych i wychodzi, że Vicol na SS wypowiada się do rzeczy i konkretnie. NAwet Trololo ma u nas na poziomie :D
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2013, 14:49:27 wysłana przez Orange »

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Chuja tam.
synkopy to guwno

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
"tolerancja" i to ciągłe przesuwanie granic...
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Było... ;)
Tolerancja jest przez niektórych źle pojmowana i tyle w temacie jak dla mnie, gdyby nie to, to by takie nadużycia i manipulacje pewnych grup nie działy.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: