Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385500 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
http://pclab.pl/news52351.html
Ale zwała. Webowy nauczyciel gry na gitarze :D
Super, wbijam i bije rekordy :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Chce sobie ogarnąć taby do jednego kawałka Cypecore, bo w necie nie ma żadnych, a tu jebs. Stroją sie w G#. Co najlepsze - MTM kurwi w tym stroju aż miło  :o A już chciałem wystawiac na giełdę i kupować 7mke.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Chce sobie ogarnąć taby do jednego kawałka Cypecore, bo w necie nie ma żadnych, a tu jebs. Stroją sie w G#. Co najlepsze - MTM kurwi w tym stroju aż miło  :o A już chciałem wystawiac na giełdę i kupować 7mke.

W takim strojeniu mało która gitara z wysokim outputem nie kurwi :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Chce sobie ogarnąć taby do jednego kawałka Cypecore, bo w necie nie ma żadnych, a tu jebs. Stroją sie w G#. Co najlepsze - MTM kurwi w tym stroju aż miło  :o A już chciałem wystawiac na giełdę i kupować 7mke.

W takim strojeniu mało która gitara z wysokim outputem nie kurwi :D
Najgorsze jest to, że mam tylko jedno wiosło, a niczego innego w tym stroju nie gram.  :( Chyba czas pozbierać srebrniki na RG7321

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,130517,13348516,Masz_16_lat__zdecyduj_jakiej_jestes_plci__Nowy_projekt.html

Zajebiste! Witaj wczesniejsza emeryturo! :D

Po za tym jakby byla sytuacja - masz zone, dzieci i BAM - nagle Twoja druga połówka stwierdza że jest lesbijką. Nie przejmujesz się, idziesz do urzedu, zmieniasz płec i dalej ruchasz, ale jako kobieta :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,130517,13348516,Masz_16_lat__zdecyduj_jakiej_jestes_plci__Nowy_projekt.html

Zajebiste! Witaj wczesniejsza emeryturo! :D

Po za tym jakby byla sytuacja - masz zone, dzieci i BAM - nagle Twoja druga połówka stwierdza że jest lesbijką. Nie przejmujesz się, idziesz do urzedu, zmieniasz płec i dalej ruchasz, ale jako kobieta :D

Przynajmniej nie bedzie mogla z Tobą wziąć rozwodu.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Takie pojebane pomysły, a ja dalej nie mogę napić się legalnie piwa z koleżanką na ławce w parku! Co za chory kraj!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
( Obraz usunięty.)
Nie wiem czy wiecie, ale profil THE DJENT-LEMEN'S CLUB ma ponad 32 tysiące fanów.

Wiecie, wiecie - czuję to po ilości napływających maili... :)

ED: Muszka - poważnie, co to za główka? Google images nie znają.
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2013, 15:42:44 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Główka Ibaneza RG z dodanym Viperowym wcięciem. Wczoraj jeszcze mogłem ją polubić i skomentować (i tak uczyniłem)... dzisiaj już nie mam dostępu, wtf :D

https://www.facebook.com/Svartsol
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Główka Ibaneza RG z dodanym Viperowym wcięciem. Wczoraj jeszcze mogłem ją polubić i skomentować (i tak uczyniłem)... dzisiaj już nie mam dostępu, wtf :D

https://www.facebook.com/Svartsol

"ZAWARTOSC CHWILOWO NIEDOSTEPNA"



||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Orange

  • Gość
Takie pojebane pomysły, a ja dalej nie mogę napić się legalnie piwa z koleżanką na ławce w parku! Co za chory kraj! Jak żyć?

Poprawiłem, bo zapomniałeś

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
szokuje mnie ilość 5150 na giełdzie O_O
i always go full retard

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
szokuje mnie ilość 5150 na giełdzie O_O

bo to było tak że w grudniu, jak chciałem 5150, to był wysyp 6505. W styczniu, jak chciałem cokolwiek, to nie było nic. Teraz jak już nie chce niczego (poza 5153) to jest wysyp 5150 :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
! Bonamassa gra na DSLce!

Orange

  • Gość
Wrócił Rachet

bandit112

  • Gość

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Mój stary dobry znajomy. Zawsze pogodny, pozytywnie nastawiony, po prostu w porządku koleś. Do tego chłop jak dąb, okaz zdrowia i witalności. W ciągu kilku miesięcy z herkulesa stał się wrakiem człowieka. Wykryto u niego nowotwór. Jest tak wykończony że nie mogą mu podać chemii. Do tego jego ojciec też walczy z rakiem już od 2 lat. Smuci mnie to, szokuje i wkurwia. Trzeba cieszyć się życiem, a nie narzekać na jakieś mało istotne pierdoły. No i trzeba regularnie się badać.


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
W piątek zmarł mój dziadek, dziś się dowiedziałem, że mój ojciec otrzymał w spadku m.in. tytuł szlachecki... O_O
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
czyli od dzisiaj mowimy do Ciebie per Panicz? ;)
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Acan!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
czyli od dzisiaj mowimy do Ciebie per Panicz? ;)

Osobiście bym wolał per Milordzie.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.