Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385503 razy)


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Też znalazłem :P. Bo Cię przeszukiwałem ;).
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,7509
Kurwa mać, jeśli tłamsić religie, będą się opierać i wzmacniać. Dać im wolną rękę - będą się rozbestwiać. Jak tu kurwa to tałatajstwo opanować?

Posty połączone: 04 Lis, 2011, 21:59:27
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,7509
Kurwa mać, jeśli tłamsić religie, będą się opierać i wzmacniać. Dać im wolną rękę - będą się rozbestwiać. Jak tu kurwa to tałatajstwo opanować?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
To kebaby już rządzą we francji? Szybko, myślałem, że to nastąpi dopiero za jakieś 15-20 lat.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
We Francji to już od dawna jest więcej meczetów, niż kościołów i jak widać powoli już Francuzi tracą siłę przebicia. Za 15-20 lat, to będzie w Niemczech tak, ze Niemcy nie będą mieli nic do gadania. A później w IuKei-u, jeśli wcześniej się nie nauczą wzorem zachodu kontynentu.
« Ostatnia zmiana: 05 Lis, 2011, 01:00:06 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Mi tam ich nie żal - sami się o to prosili. Trzeba było nie kolonizować afryki północnej i prowadzić inną politykę wobec imigrantów, ale zachciało im się wielkiej "wolności, równości i braterstwa".
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A co mają hasła wielkiej rewolucji burżuazyjnej we francji do światowego do kolonializmu?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
A co mają hasła wielkiej rewolucji burżuazyjnej we francji do światowego do kolonializmu?
Rachet :headache:. Odniosłem te hasła (które, swoją drogą są dewizą nie tylko rewolucji francuskiej, ale też samej Francji i o ten drugi kontekst mi chodziło) do polityki imigracyjnej, to chyba widać :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No widać, ale ciągle nie widzę związku ;P

Olejmy to.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Rachet, ty wiesz dlaczego we Francji jest tak wiele imigrantów?:P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Tak, i niewiele to ma wspólnego z obalaniem arystokracji, myślisz, że oni nie mięliby zapędów kolonizacyjnych? A jak już mięli te kolonie to w naturalny sposób wraz z cywilizowaniem się świata (znaczy niby teraz) musięli ich wpuszczać do kraju. A, że nie kontrolowali tego jak należy (bo są durni? Nie wypadało? Chuj wi) to mają co mają.

A fakt, że Francja najsprawniejszym krajem od dawna nie jest raczej tylko ułatwia ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Cytat: Bulb
This is where the flaming is probably going to start, but i have found that when it comes to 7 strings, the absolute best sounding ones i have tried have always had these 3 things in common: Basswood body, Maple neck and Bolt-on construction. Basswood is relatively inexpensive and pretty ugly, and i think it gets a bad rap for that, but still my goto recording 7 string is my mystic dream jp7 because the low end is so tight and that guitar just has a stupid amount of attack, its a lightweight and porous wood and i really think that is the reason it sounds the way it does. The exact same can be said for my Ibanez 7620, and the RGD 7 i briefly owned. Hell those guitars had more attack and bite than Alex or Jake's alder bodied LACS.



Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
znaczy się poznaliśmy sekret super oryginalnego brzmienia Perpiperi? ;)
do widzenia.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Cytat: Bulb
This is where the flaming is probably going to start, but i have found that when it comes to 7 strings, the absolute best sounding ones i have tried have always had these 3 things in common: Basswood body, Maple neck and Bolt-on construction. Basswood is relatively inexpensive and pretty ugly, and i think it gets a bad rap for that, but still my goto recording 7 string is my mystic dream jp7 because the low end is so tight and that guitar just has a stupid amount of attack, its a lightweight and porous wood and i really think that is the reason it sounds the way it does. The exact same can be said for my Ibanez 7620, and the RGD 7 i briefly owned. Hell those guitars had more attack and bite than Alex or Jake's alder bodied LACS.


Kiedyś bardzo podobne herezje mówiłem Amanicie, ale im dalej ta rozmowa zachodziła tym mniej z niej pamiętam. Wczoraj po przeczytaniu powyższego posta od razu się nim posiliłem i mu wysłałem. Czemu to piszę? Niektórzy mogliby pomyśleć, że to bullshit, żeby podnieść sprzedaż i odsunąć pogardę od lipowych wioseł, ale uważam, że coś w tym jest.
« Ostatnia zmiana: 05 Lis, 2011, 11:00:34 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No, w porównaniu do Olchy, to zdecydowanie imo lipa jest fajniejsza. Ale i tak Jesion>mahoń>reszta
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
No, w porównaniu do Olchy, to zdecydowanie imo lipa jest fajniejsza. Ale i tak Jesion>mahoń>reszta
Zazdroszczę, że miałeś wiosła, ze wszystkich rodzajów drewna używanych do produkcji gitar ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
W sumie tylko olchy nie miałem, ale i nie chciałem mieć z wyżej wymienionych powodów.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Rachet, pieprzysz byle pieprzyć w dodatku głupoty. Weź to wreszcie do siebie, bo są tacy którzy Cię nie ignorują i muszą to czytać, np. ja ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
No, w porównaniu do Olchy, to zdecydowanie imo lipa jest fajniejsza.
W sumie tylko olchy nie miałem...
;)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Rachet ma rację, w końcu najpopularniejsze brzmienia świata sa wyciągane np przez Claptona na jego Mahoniowym Stracie albo prze Slasha na Jesionowym LP z topem z machonia.
Rachet, naprawde uważasz, ze gdyby wspomniana przez Ciebie tendencja miała sie jakoś do rzeczywistości, to Fender dalej by robił olchowe straty ktróre kosztują furę siana a Ibanez wcale nie tańsze paździerzowe RG? Przecież nie było by problemu ze zmiana drewna na mahoń albo jesion i podniesienie ceny o XXX zielonych za badyla, bo i tak są pojeby które to kupią, bo napis się liczy i chcąc mieć dobre wiosło musisz wybrać z jednej z kilku firm, z której mało która robi seryjnie badyle tylko i wyłącznie z jesionu lub mahoniu
B ( o ) ( o ) B S

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
kwestia osobistych preferencji.
ja akurat zgoodze się z tym ze olcha jest do dupy, lipa też mi nie siedzi,
a machoń i jesion ociekają zajebistością.
natomiast tak, grając na LP chwytając do ręki ibaneza odpowiedz na pytanie 'na czym są lepsze djenty?' sama się nasuwa.
i always go full retard

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Z tym machoniem to żartujecie, prawda?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Rachet ma rację, w końcu najpopularniejsze brzmienia świata sa wyciągane np przez Claptona na jego Mahoniowym Stracie albo prze Slasha na Jesionowym LP z topem z machonia.
Rachet, naprawde uważasz, ze gdyby wspomniana przez Ciebie tendencja miała sie jakoś do rzeczywistości, to Fender dalej by robił olchowe straty ktróre kosztują furę siana a Ibanez wcale nie tańsze paździerzowe RG? Przecież nie było by problemu ze zmiana drewna na mahoń albo jesion i podniesienie ceny o XXX zielonych za badyla, bo i tak są pojeby które to kupią, bo napis się liczy i chcąc mieć dobre wiosło musisz wybrać z jednej z kilku firm, z której mało która robi seryjnie badyle tylko i wyłącznie z jesionu lub mahoniu

Uważam, że to kiepski argument, bo marketingowcy są właśnie od tego, żeby wciskać gówno podpisane "złoto" ;)

ale

Czy każdy szuka tego samego w brzmieniu? Czy jest coś takiego jak obiektywnie lepsze brzmienie? Czy Rachet ma wieloletnie doświadczenie i osłuchał mnóstwo różnych instrumentów, żeby móc się w ogóle wypowiadać w tej kwestii i miało to jakąkolwiek wartość? Czy te pytania można zadawać bez końca?
« Ostatnia zmiana: 05 Lis, 2011, 12:00:35 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT


Masz racje Tomaszu
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig