Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1417692 razy)


Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
co? że jest taniej niż u Ciebie? :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
w końcu przestali robić wiochę
Wiochę to przestaną robić, jak będzie w .pdf
Najlepiej by było, jakby było to po prostu udostępnione jako strona HTML (toć nawet w M$ Wordzie da się eksportować dokumenty do HTML, cholera jasna! Chuj, że pewnie pełne śmieciokodu, ale przeglądarki to wyświetlą, a panie w dziekanacie będą mieć WYSIWYG) + ew wersja printable do wyświetlenia. Ale i tak to już ogromny postęp ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Wrz, 2011, 14:30:47 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
w końcu przestali robić wiochę
Wiochę to przestaną robić, jak będzie w .pdf
Najlepiej by było, jakby było to po prostu udostępnione jako strona HTML (toć nawet w M$ Wordzie da się eksportować dokumenty do HTML, cholera jasna! Chuj, że pewnie pełne śmieciokodu, ale przeglądarki to wyświetlą, a panie w dziekanacie będą mieć WYSIWYG) + ew wersja printable do wyświetlenia. Ale i tak to już ogromny postęp ;)
WYSIWYG? Chłopie, no way. To zbyt trudne słowo dla tych wszystkich babć z sekretariatów i dziekanatów, które godziny pracy liczą w wypitych kawach i obejrzanych telenowelach.
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Zomballo

  • Gość

Yyy no to niezłe jajca...
Edit.
Żeby było śmieszniej:
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz, 2011, 09:46:51 wysłana przez Zomballo »

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.


mind = blown

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 831
No, dobra, ale nie obyło się raczej bez operacji twarzy, a przynajmniej nosa. Jedną znajomą podejrzewam o taką transformację, tylko w drugą stronę ;).


ED:
Re: Bruce Lee playing ping pong (full version)????

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 26 Wrz, 2011, 16:11:56 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
WYSIWYG? Chłopie, no way. To zbyt trudne słowo dla tych wszystkich babć z sekretariatów i dziekanatów, które godziny pracy liczą w wypitych kawach i obejrzanych telenowelach.
One go znać nie muszą. Wystarczy, że ktoś im pokaże magię. Przecież ktoś się tymi komputerami opiekuje chyba, nie? Jakich choć jeden "technik-informatyk" na telefon się znajdzie na cały wydział (lub chociaż wypożyczany z któregoś ścisłego wydziału)? :facepalm:
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
WYSIWYG? Chłopie, no way. To zbyt trudne słowo dla tych wszystkich babć z sekretariatów i dziekanatów, które godziny pracy liczą w wypitych kawach i obejrzanych telenowelach.
One go znać nie muszą. Wystarczy, że ktoś im pokaże magię. Przecież ktoś się tymi komputerami opiekuje chyba, nie? Jakich choć jeden "technik-informatyk" na telefon się znajdzie na cały wydział (lub chociaż wypożyczany z któregoś ścisłego wydziału)? :facepalm:
Jakby te babki były zadbane i miały 20-25 lat to sam mógłbym im pokazać "magię" 8)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

WTF?!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Za kamerzystą musiało chyba stać w pogotowiu 10 karków, bo jak patrzę na bierność tych chłopaszków to oczom nie wierzę :o

Ale i tak to nie ma startu do meksykańskiej najebki na emo :devil:

Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
jak patrzę na bierność tych chłopaszków to oczom nie wierzę :o
Emo...

Ale to jest dobre - jeden zapaśnik... xD jak zaczął gościom suplesy wykręcać - myślałem, że się posikam.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ja tylko nie rozumiem co im te biedne emo przeszkadzają, żeby ot tak po prostu iść komuś wpierdolić... szkoda słów  :facepalm:
i always go full retard

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
ja tylko nie rozumiem co im te biedne emo przeszkadzają, żeby ot tak po prostu iść komuś wpierdolić... szkoda słów  :facepalm:

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
ja tylko nie rozumiem co im te biedne emo przeszkadzają, żeby ot tak po prostu iść komuś wpierdolić... szkoda słów  :facepalm:
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1367 02 Paź, 2011, 00:12:33 »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1368 03 Paź, 2011, 05:12:36 »
Aaaaaaaa czarny chumor jak chooy :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1369 03 Paź, 2011, 05:17:17 »
Nie wiem, czy to miało być śmieszne.

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1370 03 Paź, 2011, 05:40:29 »
O kurwa, z rozpędu źle kliknąłem i myślałem, że wszedłem do tematu kącik humoru wujka purpla :D
« Ostatnia zmiana: 03 Paź, 2011, 05:43:11 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 831
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1372 03 Paź, 2011, 13:58:36 »
Ja tam patrzę na te wszystkie prognozy futurologów z przymrużeniem oka zwłaszcza, że większość z tego co przepowiadali się nie sprawdziła :D
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 831
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1373 03 Paź, 2011, 14:22:22 »
Jasna sprawa! Dlatego też zerkam na źródła w miarę rozsądne. Ale i czasem zastanawiam się nad możliwościami prekognicji niektórych wizjonerów, np. już w 1869 przewidziano sztuczne satelity (wtedy z cegieł ;)), czyli znacznie szybciej, niż przypisuje się Arthurowi C. Clarke, który - jak uważam - miał znacznie łatwiejsze zadanie. Albo "przepowiedzenie" dekady temu, że (spłycając) ludzkość będzie miała jedno określenie na wszystko - i od niedawna mamy "lubię to!" ;).
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1374 03 Paź, 2011, 17:43:54 »
Szokłem, bo mi wódka w zamrażarce zamarzła :| choc nie powinna bo miałem ustawione tylko na -18
B ( o ) ( o ) B S