Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1417738 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 831
W sumie standard od czasu Świata Młodych. Doganiamy Amerykie i tyla ;).

ED: Bibej w jego wieku już miał za sobą film biograficzny w HD!
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2011, 09:34:33 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!



Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 831
Kiedyś miało się kolegów/koleżanki (bleh!), bo: miało się najnowsze nagrania, fajne znaczki (tak, tak! nawet jeden kolega odwiedził mnie z tego powodu), karty z gołymi dupami, 4szt. klocków lego (ja też miałem lego: znalazłem raz nogi o od ludzika, niebieskie. Razem przeżyliśmy więcej niż Frodo Baggins, miałem do niedawna), bo się umiało bekać na zawołanie i podpalać pierdy. Teraz wystarczy allegro. Szkoda, że dopiero teraz i kiedyś musiałem się tyle namęczyć.
Paczki z głów!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
No ale to jest raczej dla firm rozkręcających biznes, a nie dla kuców lurkujących ze swoich piwnic.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
I szokujące jest jeszcze to, że sprzedawane "osoby" nie są tego świadome. Najczęściej zbierane są w akcjach typu "kliknij lubie to! a wygrasz bluzę, koszulkę/ będziesz mógł zobaczyć jakieś głupie zdjęcia".

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Można w js napisać skrypt, który zrobi "lubię to" po klikniąciu w cokolwiek nieklikalnego(tło, ramka etc) na stronie.
Bez powiadomienia o czymkolwiek zakładając, że jest się zalogowanym na FB.
Przynajmniej jeszcze nie dawno się dało.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Normalne rozwiązanie marketingowe, a już widzę u niektórych wielki bulwers ^^ . I tak wiadomo ile są warci "kumple" z fejsa i te wszystkie serwisy społecznościowe 8)

PS. Jak założę własną działalność to pewnie sam z tego skorzystam ;)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
a czy to się wiele różni od topiku na forach "kliknijcie mi na fb lubie to" "mój bend potrzebuje jeszcze 20 lajków na fb" etc etc
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No to jest za pieniądze, wyproszone lajki nic nie kosztują ;)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
nie?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon


Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
wyproszone lajki nic nie kosztują ;)
Wolę zabulić, ale mieć kurwa jebaną kurwa pewność, że potem nikt nie będzie mi wchodzić w dupę z hasłami typu "polubiłam was, to teraz polubcie mój słitaśny ofiszyl fanfejs comy bo się sfocham :3" :facepalm:
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja się takich sytuacji nie spodziewam, musiałeś prosić o lajki nieodpowiednie nastki :P


Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ja się takich sytuacji nie spodziewam, musiałeś prosić o lajki nieodpowiednie nastki :P
Problem w tym, że nigdy nie wiesz na pewno do czego będziesz zdolny w akcie desperacji :P
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Mamy plan nie o 23 w niedzielę przed pierwszym poniedziałkiem zajęć, tylko już dzisiaj, żeby ludzie jednak mieli szanse się dowiedzieć na czas :D

I jeszcze większy szok - plan lekcji jest w .ods, a nie .xls, w końcu przestali robić wiochę i nie oczekują, że każdy będzie posiadał płatnego M$ Office ;O
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
w końcu przestali robić wiochę
Wiochę to przestaną robić, jak będzie w .pdf
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek


 :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 831
Podejrzewam, że dowcip polega na tym, że WIADOMO kim jest typ z gitaro - tylko, ze ja nie wiem ;).
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Dr Lol coś tam rzucił tekstem, że to gość z Vesanii. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 831
Nie takie poniżenia się bierze na klatę, żeby utrzymać rodzinę ;). Poza tym przy stawkach takich kapel pracujesz 4 dni w miesiącu.

Bat, co kiedyś intensywnie "kamerował" wesela.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrz, 2011, 23:55:31 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
To jest bez kitu gość z Vesanii. Nie no ogólnie chałtury to dobra kasa. Tylko jak słyszę: "Dobry jest ten pojemnościowy SM58. Mam na weselach." z opowieści pewnych ludzi to nie wiem co robić...
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/