Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 244933 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 859
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 859
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
"W imieniu Polski podziemnej - dej mi zupę."
4string

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
  • http://trylionband.com
    • Trylion

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 859
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Cytuj
ciepłe życzenia,

Wysłałem ci ten list miesiąc temu, ale nie jestem pewien, czy go otrzymałeś, ponieważ nie otrzymałem od ciebie żadnej odpowiedzi i dlatego przesyłam go ponownie.

Jestem baristą Robert Granzy Handry, prawnikiem klienta osobistego, który zmarł przed swoją przedwczesną śmiercią wraz z rodziną. Otrzymałem mandat od jego banku, aby przelać / przedstawić krewnego jego dwudziestu dziewięciu milionów pięćset osiemdziesiąt tysięcy tysięcy 29 580 000 dolarów amerykańskich, więc skontaktowałem się z tobą. Po nieudanej próbie znalezienia krewnego mojego zmarłego klienta postanowiłem się z tobą skontaktować, ponieważ ma on to samo imię.

Proszę o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji: (███████████████████████)

szczerze
Barista Robert Granzy Handry
Prawnik / radca prawny
E-mail: █████████████████████
4string


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Sraczka na FB profilu Loudwire, że wg obliczeń Eddie Munson ze Stranger Things miał tylko 2 tygodnie na nauczenie się numeru "Master of Puppets" bez tabów i internetu. Niemożliwe! :D :D :D

"Tylko dwa tygodnie" :D :D Millenialsy się zesrały, jak to, tylko ze słuchu??? :D :D
Całego albumu nauczyłem się w 4 tygodnie ;) Nie było innej opcji, niż na ucho... Chyba, że Twój ziom nauczył się wcześniej i pokazał.
Paczki z głów!

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
metalica sretalica, kate bush!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 859
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Puściłem mojej dziewczynie, która nie znosi Polyphii i powiedziała, że tak nie brzmi dla niej Polyphia

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Bo to jest muzyka dla dziewczyn :D
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Za każdym razem gdy straż pożarna wjeżdża na nasze osiedle (takie tam blokowisko na 10k osób) to nagle wszyscy sobie przypominają, że trzeba psa na spacer wyprowadzić :D



Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Niektóre małe gnojki mogą popuszczać w domach ze względu na hałas syreny. Psina mojego brata tak ma - jak raz był tort z taką płonącą jak fajerwerk świeczką, to wystrzeliła przez cały pokój, tylko mokry pas pozostał na podłodze, jak po samolotach odrzutowych na niebie XD

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Sraczka na FB profilu Loudwire, że wg obliczeń Eddie Munson ze Stranger Things miał tylko 2 tygodnie na nauczenie się numeru "Master of Puppets" bez tabów i internetu. Niemożliwe! :D :D :D

"Tylko dwa tygodnie" :D :D Millenialsy się zesrały, jak to, tylko ze słuchu??? :D :D
Całego albumu nauczyłem się w 4 tygodnie ;) Nie było innej opcji, niż na ucho... Chyba, że Twój ziom nauczył się wcześniej i pokazał.

A dobrze się chociaż nauczyłeś  czy na zasadzie żeby przypominało to co na płycie :D ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Oczywiście, że dobrze! Kto się przyzna, że nie? :D Wiesz, może nie np. dokładnie w tej pozycji, ale te dźwięki. Ostatnio był Rob z Machine Head u Englunda i mu pokazywał jak się gra Davidiana. Ola uczył się z tabów, a mimo to Rob gra to w innych pozycjach.
W ogóle dla mnie i kolegów grajków to nigdy nie był żaden problem uczyć się ze słuchu czy szybko zobaczyć jak kumpel gra riff, który przeniósł na próbę i od razu lecieć z tematem. Kiedyś jakiś młodzik zapytał: ale wy sobie wcześniej wysyłacie taby mailem, nie? :D :D
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Niektóre małe gnojki mogą popuszczać w domach ze względu na hałas syreny. Psina mojego brata tak ma - jak raz był tort z taką płonącą jak fajerwerk świeczką, to wystrzeliła przez cały pokój, tylko mokry pas pozostał na podłodze, jak po samolotach odrzutowych na niebie XD
Po osiedlu nie jeżdżą z włączonymi sygnałami dźwiękowymi.
Swoją drogą, ja i mój pies zauważyliśmy, że niektórzy mieszkańcy to mogliby sobie już wyrobić kartę stałego klienta u PSP ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Paczki z głów!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Oczywiście, że dobrze! Kto się przyzna, że nie? :D Wiesz, może nie np. dokładnie w tej pozycji, ale te dźwięki. Ostatnio był Rob z Machine Head u Englunda i mu pokazywał jak się gra Davidiana. Ola uczył się z tabów, a mimo to Rob gra to w innych pozycjach.
W ogóle dla mnie i kolegów grajków to nigdy nie był żaden problem uczyć się ze słuchu czy szybko zobaczyć jak kumpel gra riff, który przeniósł na próbę i od razu lecieć z tematem. Kiedyś jakiś młodzik zapytał: ale wy sobie wcześniej wysyłacie taby mailem, nie? :D :D

Na salce to spoko -  możesz się dobrze przypatrzeć i ewentualnie spytać. Gorzej z tymi nieśmiertelnymi tematami gdzie 90% gitarzystów źle je gra bo jako tako wyłapali ze słuchu jak np. Cowboys From Hell na jednej strunie bez kwint :P

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Gorzej z tymi nieśmiertelnymi tematami gdzie 90% gitarzystów źle je gra bo jako tako wyłapali ze słuchu jak np. Cowboys From Hell na jednej strunie bez kwint :P
Smoke on the water kwintami na strunie E :D
Walk z legato zamiast podciągnięcia
Paranoid i Iron Man od VII progu (chyba że w wersji R.Rhoadsa, to wtedy ok)
Highway to hell tylko barowymi akordami
itd.



Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 859
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 859
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Tak, znam http://forum.sevenstring.pl/index.php?topic=5261.msg466460#msg466460

Iommi i May chyba nie oglądali shortów na YT  :D
« Ostatnia zmiana: 17 Paź, 2022, 20:49:18 wysłana przez theremin »
4string

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Gorzej z tymi nieśmiertelnymi tematami gdzie 90% gitarzystów źle je gra bo jako tako wyłapali ze słuchu jak np. Cowboys From Hell na jednej strunie bez kwint :P

Highway to hell tylko barowymi akordami



Albo pełnymi "ogniskowymi" :D

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Tak, znam http://forum.sevenstring.pl/index.php?topic=5261.msg466460#msg466460

Iommi i May chyba nie oglądali shortów na YT  :D

Raczej chodzi o to, że Iommi ma palce tylko do chwytania kwinty :D