Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 245037 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...
« 11 Lut, 2010, 09:59:33 »
Tak, tak, tak!... - W ten sposób właśnie elokwentnie rozprawiłem się z wszystkimi malkontentami podobnych tematów - i tymi, którzy wezmą mnie za prostaka :D

Raz do roku śmieję się do łez. Zawsze coś takiego mi się trafi, ale troszki to rzadko! Uwielbiam humor absurdalny, ale on działa mi na inne mięśnie ;) Chciałbym, żeby tak intymną rzeczą, jak extremalne poczucie humoru, można było dzielić się w tym miejscu. Uwaga! - wyłącznie udokumentowane przypadki, kiedy płakaliście ze śmiechu, nie mogliście złapać oddechu, zlaliście się, albo... Ale nie uprzedzajmy faktów ;), bo:


Ostatnio trafiłem na perełkę, którą (nie będę cham i świnia) się podzielę z Wami. Po prostu łzy leciały mi na plecy podczas czytania "komciuff"...
En garde!

Drogie Bravo...
Wczoraj wieczorem zachciało nam sie kochać z moim chłopakiem i namawiał mnie do sexu analnego czego bardzo pragnełam. Niestety mu odmówiłam z uwagi na to, że nie czułam sie zbyt czysta w tym intymnym
miejscu. Zatem Marcin zaczął mnie całować i pieścić jezyczkiem moją cipke.
Po paru minutach doszłam do takiego podniecenia dostałam takich skurczy, że nie wytrzymując tego napiecia póściłam mu bąka prosto w twarz. I tu sie zrodził nie lada problem gdyż Marcin szybko uciekł i do dzisiejszego dnia sie do mnie nie odezwał. Co robić? Dziewczyny pomóżcie jago tak bardzo kocham a tak sie wstydzę tego co wczoraj zaszło. Pozdrawiam z nadzieją uzyskania pomocy

zrozpaczona Sabina.

I KOMCIE:

- Istnieje możliwość, że jemu to się bardzo spodobało,a jednocześnie poczuł się nieco zaskoczony sytuacją i stąd jego nagła ucieczka.
Myślę, że szuka kontaktu z Tobą i powinnaś mu pomóc. Spotkajcie się i zachowujcie naturalnie. Pomyśl, że on może ciągle nosić w pamięci zapach Twojego bąka.
Czy to nie romantyczne? Nie rozpaczaj Sabinko, tylko działaj.



- Oj, chyba dobrze ,że zrezygnowałaś z seksu analnego, widać wyczuł pismo nosem i szuka fajnej, czystej pupci a nie z batonem krymskim skitranym wewnątrz. Hihihihihihi. Możliwe, że jakieś odpryski poszły w biedny nosek kolegi, albo jest teraz piegowaty. BO TRZA MYĆ PUPĘ ZAWSZE I WSZĘDZIE BO NIE WIADOMO CO BĘDZIE.............


- Sabinko jeśli go jeszcze spotkasz zaproponuj mu wspaniały sex analny a jak juz do tego dojdzie to pierdz na niego ile wejdzie.Niech sie przekona co to natura.


- No tak... biednemu zawsze wiatr w oczy...


- Nie ma to jak poczuć wiatr we włosach! Niezapomniane uczucie wolności!


- Saba! Jestes wielka! Ciekaw jestem czy wrocil tez Twoj luby. Pewnie do tej pory docenia wyszukana won Twojego analnego wyziewu. Trzymam za Ciebie kciuki. Mam nadzieje, ze Twoj lover wroci i nie bedziesz miec brazyliany w stylu - tutaj nazwa jak najbardziej adekwatna - "Przeminelo z wiatrem"


- Nawal mu na jego przyrząd...


- SABINA:
1)UMYJ DUPE NASTEPNYM RAZEM
2)JAK CHCESZ SIE ZJEBAĆ TO NIE NA RYJ FACETA
3)POWIEDZ MU ŻE JAK SIE NIE ODBRAZI TO MU WALNIESZ
JESZCZE JEDNEGO KAPUŚNIAKA, TAKIEGO, ŻE MU OCZY WYJDĄ I PRZESIAKNA MU UBRANIA
4)NIE JEDZ WIĘCEJ KAPUSTY I GROCHUWY
5)KUP MU ODŚWIERZACZ DO POKOJU, CHYBA ŻE PIERDZISZ TYLKO W DOMU
6)O JAAAAAA pie...le, MUSISZ MIEŚ BARDZO ROZJEBANEGO ROWA, JAK CI POWIETRZE SAMO SCHODZI


- Myslę że oznaczenie 110 przy nicku, to nic jak ciśnienie 110 atmosfer z jakim wymsknąl się bączek, więc facio wylecial w kosmos i nic dziwnego, że jeszcze nie wrócil. Zostal odrzucony w kosmos o miliony lat świetlnych. Myślę że powinnaś dziś wieczorkiem usiąść na parapecie i walnąć mega bączora aby polecieć w kosmos i poszukać go we wszechświecie, tylko uważaj na zielone lub brązowe ufoludki...


- Wydaje mi się że w takiej sytuacji warto by bylo zaopatrzyć się w spinacz do wieszania bielizny. Przed minetą partner powinien za pomocą wspomnianego spinacza zabezpieczyć sobie nos. Tak na wszelki wypadek proponuję również zakupić stopery do uszu, co by bebenki nie popękaly:)))
Gogle narciarskie też są wskazane co by nie dostal partner wytrzeszczu oczu. Jedyny problem w calej sytuacji, to brak zabezpieczeń w przypadku puszczenia przez partnerkę bączora z kleksem............ .....


- Mam pytanie z innej beczki, jaki byl dźwięk wspomnianego bączka, czy to byl taki cieniutenki strzal - prut albo piard albo sru, czy to byl jakiś mocniejszy dźwięk jak z porządnego Subwoofera w sylu BUUUMMMM-BASSSEEE,SRRRUU-BAAASSSEEEE?


- Ciekawe Sabinko czy twoj pierd byl smaku szamba czy tez zgnitego jajka, niewaze twojego chlopaka jeszcze pewnie trzyma jest tak nacpany tym pierdem, ze cie nie pamieta. Doupierdzenia.


-Dobrze że nie buchnęla bąka podczas dziurkowania bo by gościowi wybuchly jaja...


- hehe Ciężka sprawa... Moim zdaniem chłopak powinien się cieszyć, że wydobyłaś z siebie tylko pierda (hahaha) a nie popuściłaś czegoś większego... Ten chłopak uciekł bo pewnie nie mógł sie nacieszyć czystym powietrzem i tym ze nie wyszedł od Ciebie z twarzą w gównie hahahaha!


- No cóż... Nastepnym razem zrezygnuj z minetki bo jeszcze sama się zatrujesz...
Wiesz co? Na Twoim miejscu to ja bym się wstydziła powiedzieć o tym komu kolwiek... Naprawde podziwiam Cie ze umieściłaś swoją gafe w necie...
Wysłałam tą strone wszystkim moim znajomym i zwijali się ze śmiechu tak samo jak i ja. Dzięki za darmowy kabaret hahaha trzymaj się....


- Każdy lubi puszcać bąki. Ale ty nie masz a zatem:
1)Poćwicz troche mięśnie zwieracza, dzięki czemu będziesz sama decydować kiedy chcesz puścić baniacz
2) 3 razy dziennie stawiaj cegłe w kiblu bo wtedy będziesz opróżniona i nie będzie ci sie chciało puszczać purozaurów.
Ponadto po kązdym postawieniu porcelanki będziesz się czuła lżej i ędziesz miała lepsze samopoczucie
3) Jak juz musiałas zapuścić purozaura to mógł to być cichacz. Koleś by nie usłyszał piarda, a jak by poczuł smród to bys powiedziała, że ci smierdzi "cipka" (ktora jak sama napisałaś nie jest "zbyt czysta")
4) WALNIJ KLEKSA



- Hmm...mam nadzieje droga Sabinko, że nie robiliście tego wtedy w
pozycji 69, bo wtedy nos w zasadzie leży bezpośrednio na kakaowym oczku i w razie pierda to koleś ma zamiast nosa spadochron. I jeśli z kleksem to na dodatek jeszcze deszcz meteorytów w zatokach. A tak generalnie to pierdzonko sie zdarza... Ale w twarz to przesada... Mnie kiedyś dziewczątko pryknęło jak bzykałem ją od tylca... Aż mi jaja zawibrowały.
Była z tego "kupa" śmiechu... ale jakbym dostał musztardowym w twarz to chyba bym sie nie śmiał... Pozdro Sabinko i jak bedziesz miała jeszcze kiedyś ochote coś takiego zrobić to poprostu złap gościa za głowe i odciągnij z miejsca rażenia.



- Nastepnym razem jak mu bedziesz pierdziala w twarz podstaw se pod dupe zapalniczke ale bedzie jazda...


-WiTAJ,
Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. Powinnaś uprawiać sex w wodzie, ponieważ
woda stłumi dźwięki i zapachy. Pojawią się jedynie cudowne bąbelki, które
wzburzą odrobinkę wodę w wannie. Plus jest taki, że nie musisz kupować jakuzzi.
Najesz się grochówki i do wanny, robić bąble!

- Nie no fajna historia, ale wiesz jest takie przyslowie: Gadaj z dupa to cie osra

-NiE SaMyM BąKiEm CzŁoWiEk ŻyJe....Hehehehehe sam sie zesrałem ze śmiechu.....
LOL LOL LOL Hahahahahahahahaha Przegięcie


Sa to komentarze z Forum.Gazeta.pl (wątek "na luzie")
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2010, 11:37:26 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
pełen szacunek ale  :facepalm: to jest starsze od internetu ...
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Przecież nie piszę, że znalazłem to dzisiaj ;) Men - widziałeś, ile kończę w tym roku? ;) Jak się wysilę, to wkleję jeszcze gadżety z lat minionych: mam taki jeden szit, który nieodmiennie mnie rozwala, a to już lata mijają :P Dawaj swoje!
Paczki z głów!

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Domyślam się dlatego szacun. Też mnie śmieszą te bzdury ale niestety siostry nie mam, tylko jak ktoś przyniesie :) Coś wygrzebałem dla was

http://s615.photobucket.com/albums/tt240/bravofan/?action=view&current=szatanowcy01.jpg

trv komiks dla prawdziwich zboczonych seventringowcow
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
http://emo-martynka.blog.onet.pl/
mnie nieustannie rozpierdala ten "blogassek". Jeżeli to nie jest fake, to tracę wiarę w ludzi :facepalm:


http://klub.chip.pl/arendt/szatanowcy.html
kilka odcinkow SZATANOWCÓW
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2010, 11:26:37 wysłana przez davqoniu »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Przy tym się autentycznie mało co nie zlałem:

Dramatic Prairie Dog vs. Kung Fu Baby (Best Remix Ever)
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2010, 11:38:15 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline t0ma

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • Agent Tomasz
    • http://myspace.com/philosophyPL
ze tak powiem, absurdalny humor

The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon


i w HD :)
This far away night life keeps it in it's vault. You'll never come back from that place in pieces. Boring, Drilling, dictator

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Przypominam, że mamy tematy o filmikach i kącik purpla, tu wyłącznie udokumentowane przypadki, kiedy płakaliście ze śmiechu, nie mogliście złapać oddechu, zlaliście się, albo...

Bo zacznę prosić o próbki moczu ;)
Paczki z głów!

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
http://emo-martynka.blog.onet.pl/
Kurwa mam ochotę jej poskakać po głowie........ ktoś jeszcze chętny?
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2010, 12:44:29 wysłana przez maślak »

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659


stare jak świat. dowiedziałem się o filmiku od kumpli w 2005 i wtedy mną turlało po ziemi.
teraz już tak nie śmieszy, ale wtedy na prawdę było świetne :)

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

stare, ale mną turla za każdym razem :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
http://www.pown.it/439
Naprawdę długo się z tego śmiałem :D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Był sobie fanatyk wędkowania. Pewnego dnia dowiedział się o
fantastycznym wprost miejscu, małym jeziorku w lesie, gdzie ryby o
wielkości niesamowitej same wskakują na haczyk. Nie mógł się już
doczekać weekendu, zakombinował w pracy, pozamieniał się na dyżury,
nastawił budzik na 4 rano, po długiej podróży odnalazł małe jeziorko w
lesie, rozstawił wędki i czekał... godzine... drugą godzinę trzecią...
wreszcie spławik drgnął... wędkarz szarpnął... i wyciągnął ogromne nadziane na haczyk gówno.
Zaklął szpetnie i zauważył, że z tyłu ktoś za nim stoi. Byl to
miejscowy. Wędkarz z żalem powiedział:
- no patrz pan, taki kawał drogi jechałem, tyle wysiłku, kombinowania, i
co? GÓWNO...
Na to gościu:
- A bo wie pan, z tym jeziorkiem związana jest pewna legenda. Otóż niech
pan sobie wyobrazi, przed 1 wojną światową żyl tu chłopak i piękna
dziewczyna, kochali się niesamowicie. Ale wzięli go do wojska. Po jakimś
czasie nadeszła wiadomość że on zginął na froncie. I prosze sobie
wyobrazić, że ona przyszła tu, nad to jeziorko i z wielkiego żalu się
utopiła!
- Niesamowite - odparł wędkarz
- Ale to jeszcze nie koniec proszę pana! Otóż po wojnie okazało się, że
chłopak przeżył, był tylko ranny. przyjechał tu, dowiedział się o
wszystkim, przyszedł tu, w to miejsce na którym pan siedzi, i z żalu i
wielkiej miłości również sie utopił!
- To szokująca historia- powiedział wędkarz - ale co z tym gównem?
- A to nie wiem. Widocznie ktoś nasrał.

o kurwa xD

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
zajebiste :D

Offline Lisu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
    • Myspace


pewnie widzieliście już, ale .. hyhyhy...

Geniusz:


i standardowo:
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2010, 20:03:58 wysłana przez Lisu »

Offline Krupo

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Dawno dawno temu przy tym spadłem z krzesła  :D
http://www.kontraband.com/videos/10911/Batman-Chacarron/

a ostatnio przy tym  ;D

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
teoretycznie nie jest super śmieszne ale śmiech innych się udziela  ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Geniusz:

Jebaniutki - wziął mnie! :D
« Ostatnia zmiana: 12 Lut, 2010, 13:49:50 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
EDIT_> Dobra miało być udokumentowane więc startuję

Notatki osobiste, 12 luty 2010r. Kraków:
  Jest około godziny 23ej. Poza mną w pomieszczeniu znajdują się 3 osoby. Wspólnie z nimi postanawiam obejrzeć film o jakimś wybitnym umyśle. Padło na Mc Givera. Jedna z osób włącza pierwszy odcinek niesamowitej serii. Od pierwszych słów lektora odczuwam lekkie problemy z przełknięciem spożywanej wówczas potrawy. Minęło kilka minut. Z głośnika wydobywają się słowa: "co robisz?" w odpowiedzi "-wyrzutnie rakietową" FUUUUUUUUUU...

...Zbliża się kwadrans po 23ej. Reszta domowników spogląda na mnie, w głębi czuję że oczekują wytarcia zaplutego monitora. THE END

Polecam :)
« Ostatnia zmiana: 12 Lut, 2010, 01:49:24 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide

Pewnie większość z Was to zna, ale mnie za pierwszym razem dziadek powalił.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Geniusz:

Jebaniutki - wziął mnie! :D

Inne etiudy gościa są również bosskie - polecam!!! THX Lisq! ;)
Paczki z głów!

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

bez kitu, jak obejrzałem do końca, to przez bite 5 minut nie mogłem wyrobić ze śmiechu :D

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
tak to jest jak się zaczyna grać od tabulatur i przez całe życie się na nich jedzie... :D

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"



wow :D



dzisiejsze..
« Ostatnia zmiana: 13 Lut, 2010, 14:59:15 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !