Autor Wątek: B.C. Rich Kerry King Signature 7 Warlock  (Przeczytany 25485 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Może ja jestem jakiś z księżyca spadły, ale od kiedy Kerry gra na siódemkach...?  :D
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Jakoś ze 10 lat będzie: http://www.metal-rules.com/interviews/SlayerKings.htm

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 08 Lut, 2010, 21:23:21 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
i jeszcze Kerry ściera papierem ściernym łożyska w każdym mostku na sprzedaż żeby jego fani nie mogli wajchować jak on :D
Buahahaha xp

Mi marzy się biały warlock (czy co to jest to coś na czym grał Litza w '95 na tym koncercie w Krakowie z trasy Infernal Connection) :D:D

za pijanego łepka dał kiedys potrzymac i pomacac ta gitare po sztuce w moim miescie  ;D
swoja droga ciekawe kto ma teraz to wiesło,pamietam ze pozniej zmieniło kolor chyba na hmm.. czerwony

Sie.. sie.. sie..

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
W sam raz na granie w jakiejs pozersko metalowej kapeli :D... Najbardziej kozacka z BC Richów.
I'm back!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
nic nie zmienilo. ani wlasciciela ani koloru. chyba ze byly dwa, ale nic mi o tym nie wiadomo, a bialas jest nadal bialy i nadal w tych samych rekach.
Łe tej.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
no to ciekawe kurde ;D ale nie widziałem jakoś ostatnio, żeby Litza grywał na nim ;)
w każdym razie zajebiście podobające mi się wiesło :)
Ssiecie.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
nic nie zmienilo. ani wlasciciela ani koloru. chyba ze byly dwa, ale nic mi o tym nie wiadomo, a bialas jest nadal bialy i nadal w tych samych rekach.

+ stara wypowiedź Domina

byl taki jeden co sprzedawal Richa ponoc od Licy na Allegro za 750 zeta, jeden EMG i przemalowany korpus na bordo. pytalem Roberta czy to jego, mowil ze jego Rich lezy w chacie i z tego co zrozumialem ma dozywocie w futerale. tez mi sie wydaje ze Warlockow bylo co najmniej dwa, jeden z dziura na neckowy pickup i drugi bez niej (ten co mial Chrystusy na calym korpusie swego czasu). generalnie - znam temat pobieznie, ale ponoc ten niby-Licowy Warlock co krazy po Polsce wcale do niego nie nalezal.

A tak poza tym, to ja tam czasem Worloki lubię. Ten (KK) jest naprawdę niezły.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
byl taki jeden co sprzedawal Richa ponoc od Licy na Allegro za 750 zeta, jeden EMG i przemalowany korpus na bordo.

przypomina mi się sytuacja kilka lat wstecz, kiedy to studiując w Poznaniu często krążyłem po muzycznych szopach i w jednym takim na Marcinie wisiał rzeczony Łorlok, bordowy itd. i sprzedający widząc, że troche zawiesiłem sie nad nim mówił właśnie, że należał do Licy... Ale, że mnie to mało zainterere to wisiał sobie tam dalej :P Co do Łorloków to spox, kiedyś miałem ciśnienie na taką deche i generalnie na Bi.Si.Bicze, z tej okazji sprawiłem sobie... Beast :D o żesz w dupe palec jaka ta decha niewygodna, nie polecam... chyba, że ktoś jest ortodoxyjnym czcicielem czterokopytnego rogatego i nie przeszkadza mu jak z każdej możliwej strony wbijaja się w żebra, uda i inne członki, wysublimowane kształty owej Beast... ;) pzdr
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Glebogryzarka ja przez półtora roku gralem na Warlocku NJ. Zajebiście wygodne wiosło i na stojąco i na siedząco (nawet w klasycznej - to wycięcie na dole ładnie się wkomponowuje w udo i gytarra się nie rusza :)) Ogólnie mam straszny sentyment do tego modelu :) A ta od Kerryego jest sweet :>
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
^^ok ok, mnie chodziło o kształt Beast, te wcięcia, wycięcia...



Warlock troche delikatniejsze ma
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Wiem wiem. Przeca Cię nie atakuję :) Jeno taki swobodny flow wspomnień ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Jeśli chodzi o białego warlocka to zdaje mi sie, że dla Licy wzorem był ten pan:
Leweoczkomisiarysia

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Jeśli chodzi o białego warlocka to zdaje mi sie, że dla Licy wzorem był ten pan:


I to były czasy, kiedy ktoś z gitarą o takim kształcie to był IDOL, a dziś dobrze, jak połowa Cię nie obśmieje. Chociaż Maksiu nie zbastował w swoich sygnaturach - szacun: http://www.espguitars.com/guitars_max.html

BTW: znajdź jakieś istotne różnice poza ceną... :P
« Ostatnia zmiana: 10 Lut, 2010, 10:56:27 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Wiem wiem. Przeca Cię nie atakuję :) Jeno taki swobodny flow wspomnień ;)

wiem wiem, luz... 8)

Jeśli chodzi o białego warlocka to zdaje mi sie, że dla Licy wzorem był ten pan:


o to to! za gnoja zawsze miałem ślinotok na jej widok :love:
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl

I to były czasy, kiedy ktoś z gitarą o takim kształcie to był IDOL, a dziś dobrze, jak połowa Cię nie obśmieje. Chociaż Maksiu nie zbastował w swoich sygnaturach - szacun: http://www.espguitars.com/guitars_max.html

BTW: znajdź jakieś istotne różnice poza ceną... :P

Racja, racja. Poza tym jak wiemy Max nie przesadzał z ilością strun i zakładał... 4 :P Taki szczery chłop :D

« Ostatnia zmiana: 10 Lut, 2010, 11:19:28 wysłana przez m4ody »
Leweoczkomisiarysia

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
O ile pamiętam to jedna z sygnatur nie miała nawet tych dwóch kluczy ;)

I nie jedziemy za wielkim OT, ponieważ Sepa była nazywana brazylijskim Slayerem, przez co mieli kosę i dopiero parę lat temu się ziomy ze sobą pogodzili.
« Ostatnia zmiana: 10 Lut, 2010, 11:40:30 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
I nie jedziemy za wielkim OT, ponieważ Sepa była nazywana brazylijskim Slayerem, przez co mieli kosę i dopiero parę lat temu się ziomy ze sobą pogodzili.

Zuch chłopak ;)
Leweoczkomisiarysia

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Paczki z głów!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Jeśli chodzi o białego warlocka to zdaje mi sie, że dla Licy wzorem był ten pan:





I to były czasy, kiedy ktoś z gitarą o takim kształcie to był IDOL, a dziś dobrze, jak połowa Cię nie obśmieje. Chociaż Maksiu nie zbastował w swoich sygnaturach - szacun: http://www.espguitars.com/guitars_max.html

BTW: znajdź jakieś istotne różnice poza ceną... :P

Obsmieje?! kto? banda pryszczatych filozofów z wycacanymi ibkami? Daj spokój,kogo to obchodzi. Pare razy mi sie zdarzyło wyjsc na dechy z moim Virgin'em 7 i tak jak przed sztuka kazdy ogladał gitare jak jakies zjawisko z lekkim usmieszkiem pogardy tak widziałem jak potem opadały ludziom kopary po paru pierwszych taktach i juz miałem totalne wiosło nagle. 1800zł + JB pod mostem. Olac lanserów  ;D
Sie.. sie.. sie..

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Chciał - nie chciał trendy się zmieniają. Czekam na opad kopary jak wyjdę z moim białym Batocasterem i jebnę w struny! :P
Paczki z głów!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
wszystko w Twoich rekach
Sie.. sie.. sie..

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
8520 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2008, 19:36:23
wysłana przez Tolein
11 Odpowiedzi
5801 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2009, 19:29:14
wysłana przez Muchatek
10 Odpowiedzi
6048 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2011, 13:42:07
wysłana przez zerotolerance
2 Odpowiedzi
1760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Wrz, 2013, 08:51:47
wysłana przez Arconio
34 Odpowiedzi
25664 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2016, 09:12:49
wysłana przez drann