Autor Wątek: Kahler Kerry King Signature series  (Przeczytany 5832 razy)

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
eee no juz biegne, grozny mostek tylko co w nim zajebistego poza tym podpisem? ;)
Łe tej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Akurat Kerry wie, co to znaczy wajchowanie i jak mostek powinien działać i wyglądać - i słusznie dostąpił zaszczytu bycia pierwszym. Nawet nie-gitarzyści jak widzą wajchę, to mówią: jesteś jak Kerry King? (cytat z zeszłego tygodnia). Tera jest moda na sygnatury, chyba raczej wymóg marketingowy. Nie dość, że sprzedasz więcej, to jeszcze drożej - any questions? ;) Jestem mega fanem tego typu mostków, mam podróbę w self-hand-made gitarce i działa zajebiście!!! W przeciwieństwie do FR, gdzie tylko mega tr00 dają radę. Chciałbym mieć Kahlera w następnej gitarze - 7 albo i 8.
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Designed by Kerry himself, each bridge is sequentially numbered and includes an engraved signature.

Only 200 in production."

rozśmieszyło mnie to do łez :)

"Powder Coat Gun metal" a to dla mnie syf, tym bardziej że w swoich gitach wszystkie ma czarne a nie cosmo black, zasrany RoHS
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Cytuj
Akurat Kerry wie, co to znaczy wajchowanie i jak mostek powinien działać i wyglądać - i słusznie dostąpił zaszczytu bycia pierwszym. Nawet nie-gitarzyści jak widzą wajchę, to mówią: jesteś jak Kerry King?

No dobra, tylko co z tego? Na tej zasadzie to własne FR powinni mieć Edek, Vai i pewnie paru jeszcze innych.

Kolor nawet bylby spoko, tylko ja wiem? dobrac klucze do tego (nie patrzyłem na siodełko) - z tym już pewnie słabiej.

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
W sumie dla maniakow 'Slayer'a' a tych nie brakuje,my mamy w dupie ze to jego sygnatura a oni sa posrani i pewnie paru takich sie znajdzie co nie maja gitary a i tak sobie kupia taki mostek i moze zawiesza na łancuszku  :zuo:  :facepalm:
zreszta to nie do 7mki to  ch.j w to  ;)
Sie.. sie.. sie..

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
W sumie dla maniakow 'Slayer'a' a tych nie brakuje

Przecież Dział Marketingu firmy Kahler Sp. z o.o. dzięki temu puścił sygnał "żyjemy!" w rynek, dzięki temu ludzie kupią też coś innego przeglądając stronę. Widzę tu z pktu widzenia ich firmy same plusy. Śmiać się można, w sumie czemu? Mają ulotki rozdawać na koncertach Slayera? To jest po prostu dobra reklama. Jakbym ja był szef-ziomem, który pracuje dla Kahlera i nadarzyłaby się szansa współpracy z Kerrym - oczywiście temat by poszedł do przodu - a Wy byście tak nie zrobili?
Paczki z głów!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
SLAYER!!!!!!!!!

Ta.

Dziś idę z tej okazji kupić longsleeva, daj Boże (sic!) ze Slayerem ;) W miarę słuchania - nowa płyta coraz lepsza!!!
Paczki z głów!

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
my mamy w dupie ze to jego sygnatura a oni sa posrani

Yyy no nie ma jak elita. Co nie?
Leweoczkomisiarysia

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
W sumie to spoko sprawa. Kwestia promocji i prestiżu straconego po przegranej batalii z Floyd Rosem. Cena nie jest dużo wyższa od seryjnych Kahlerów made in USA.

Glenn Tipton, K. K. Downing (Judas Priest) do tego King i Hanneman, swojego czasu Mustaine - lista 'sław' dosyć spora, no ale w porównaniu do wszechobecnego floyda to jest jednak mało.

W sumie to po cichu liczę że w końcu stagnacja floyd rose się skończy. Do tej pory Kahler i Ibanez byli głównymi pomysłodawcami zmian w tym starym, jakby nie było, i na pewno nieidealnym systemie (Tremking to nie do końca to, ale też warto odnotować).

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Szkoda, że nie ma fot "podwozia" tego mostu. Na pierwszy rzut oka wygląda jak stare mosty Kahlera z lat 80-tych, te które montowane były głównie w różnej maści Gibsonach. Jeśli działa tak samo jak tamte, to zrobienie tylko 200 sztuk było naprawdę niezłym posunięciem - im mniej sztuk, tym mniej wkurzonych klientów.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
7982 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Cze, 2009, 19:22:57
wysłana przez purpleman
4 Odpowiedzi
3245 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Paź, 2008, 13:14:08
wysłana przez DeathMaster
94 Odpowiedzi
29858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2010, 21:51:27
wysłana przez Icchok Lejb Perec
45 Odpowiedzi
25596 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2010, 15:51:18
wysłana przez DeathMaster
2 Odpowiedzi
1771 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Wrz, 2013, 08:51:47
wysłana przez Arconio