Autor Wątek: BC Rich Warlock "Szczęśliwa ósemka" :D  (Przeczytany 25607 razy)

Offline James

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Tak się akurat składa, że kilka dni temu stałem się właścicielem nówki sztuki szuchy Ryśka Warlocka NT i kompletnie nie wiem, co wy chcecie od tych gitar ;) Jest zajefajnym, mega wygodnym wiosłem. Zresztą dla chcących, zapraszam do siebie w Wawie, gdzie można zobaczyć i ograć wiosło. Z Ryśkami przypomina mi akcja, podobna do Alfy Romeo, że do d, że ujowe, itp. Mało kto jezdził, miał, ale większość mówi, że be  :facepalm:

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
One dla mnie są bardzo specyficznymi gitarami. Nie do końca poprawne ale jednak mają w sobie coś fajnego. Może to kwestia modelu/egzemplarza który podpasuje

Offline James

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
To dobre słowo - specyficzne. Fakt, faktem, że nie każdemu pasuje ich wygląd. Dla mnie Warlock, czy na siedząco, czy na stojąco jest mega wygodną gitarą i nie mówię tylko o wcięciu na nogę, podczas gry na stojąco. Chodzi mi tez o położenie prawej ręki na korpusie podczas gry. Wiele gitar przerzuciłem ostatnio i np. Elf2, którego ostatnio pogoniłem mi nie pasował na stojaka, bo właśnie w ramię wbijał mi się rant gitary. Można sobie tak pograć 10 minut, ale nie 2-3h na próbie ;) W Warlocku taka akcja nie występuje.

Offline PayPass11

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
jeśli chodzi o serie BRONZE, bo kiedyś miałem takiego diabła i był faktycznie słabo skończony

Offline James

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Fakt, seria Bronze to dobra jest na ścianę, a nie do grania. Miałem kilka BCRich w życiu i wiem jedno. Nie dostanie się tak zajebistej gitary w cenie 1k u żadnego z konkurentów na rynku. Tak, dałem za swojego nowego 1k, choć cena katalogowa to coś ok. 1.8k.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Fakt, seria Bronze to dobra jest na ścianę, a nie do grania. Miałem kilka BCRich w życiu i wiem jedno. Nie dostanie się tak zajebistej gitary w cenie 1k u żadnego z konkurentów na rynku. Tak, dałem za swojego nowego 1k, choć cena katalogowa to coś ok. 1.8k.

czyli jeszcze 6 postów i wyląduje na forumowej giełdzie? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline James

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Ni hu hu ;) Tutaj rządzą 7 i 8 ;)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 416
  • It is useless, to resist.
Ni hu hu ;) Tutaj rządzą 7 i 8 ;)

Jasne jasne. Każdy tak mówi :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline James

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Naprawdę od serca polecam to wiosło. Miałem MTM2 i uważam, że Ryszard go wciąga nosem ;)

Offline drann

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
One dla mnie są bardzo specyficznymi gitarami. Nie do końca poprawne ale jednak mają w sobie coś fajnego. Może to kwestia modelu/egzemplarza który podpasuje

Oczywiście, że to jest kwestia podpasowania.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
8499 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2008, 19:36:23
wysłana przez Tolein
25 Odpowiedzi
24217 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
18 Odpowiedzi
15858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 15:16:10
wysłana przez przemekprzemek
42 Odpowiedzi
55976 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper
2 Odpowiedzi
7816 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2015, 10:01:24
wysłana przez OMSON