Autor Wątek: Dopalanie wzmacha? Czym, jak ?  (Przeczytany 14381 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Wiadomo, że każdy instrument musi mieć swoje miejsce w odpowiednim zakresie Hz-ów, przerabiałem to w studio. 4 ścieżki klawiszy a każda musi być słyszalna ;) Ale jak grasz sam to nawet a-moll musi wyrywać z butów :D

Swoją drogą będę ogrywał za niedługo jeszcze sajda IV+, może w tym kierunku skieruję swoje kroki i portfel ;) Z bashami nie miałem jeszcze styczności więc liczę na miłe zaskoczenie :)

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Wiadomo, że każdy instrument musi mieć swoje miejsce w odpowiednim zakresie Hz-ów, przerabiałem to w studio. 4 ścieżki klawiszy a każda musi być słyszalna ;) Ale jak grasz sam to nawet a-moll musi wyrywać z butów :D

Swoją drogą będę ogrywał za niedługo jeszcze sajda IV+, może w tym kierunku skieruję swoje kroki i portfel ;) Z bashami nie miałem jeszcze styczności więc liczę na miłe zaskoczenie :)
wpadnij do wro ograć triampa - może Ci przypasuje. - ma najpotężniejszy przester jaki było mi dane usłyszeć, a do tego może nawet uda sie zrobić porównanie do mesy dr. (oczywiście jak znajdziesz jakąś sensowną salkę żeby to rozkręcić ;/)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
We wro będę za jakiś tydzień, może dwa przelotem do szklarskiej poręby :) Jak będę znał termin do dam znać na prv/gg - a salkę to ja mogę skombinować akurat bo odwiedzam tam znajomego gitarzystę więc pewnie chętnie też to usłyszy :)  A oni coś tam mają podobno :)

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
We wro będę za jakiś tydzień, może dwa przelotem do szklarskiej poręby :) Jak będę znał termin do dam znać na prv/gg - a salkę to ja mogę skombinować akurat bo odwiedzam tam znajomego gitarzystę więc pewnie chętnie też to usłyszy :)  A oni coś tam mają podobno :)
Za 2 tygodnie, to może już go nie być, ale mimo wszystko dam znać ;)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
A fakt w sell był ;) Więc mam nadzieję że będzie XD Na przekór Twym niecnym planom ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Dopalanie ampa

Zaczęty przez maślak « 1 2 » Efekty

36 Odpowiedzi
20043 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2010, 02:35:34
wysłana przez So99
37 Odpowiedzi
9563 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2012, 21:24:36
wysłana przez primer
3 Odpowiedzi
1720 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2012, 23:09:21
wysłana przez Orange
5 Odpowiedzi
2409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2018, 13:52:44
wysłana przez Skibodeptak
3 Odpowiedzi
1747 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2018, 07:33:56
wysłana przez rafalek