Autor Wątek: Bloki efektów w Intellifexie  (Przeczytany 1799 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Bloki efektów w Intellifexie
« 23 Sty, 2010, 21:37:26 »
Dobra pewnie zaraz posypie się tona RTFMów etc... ale nie ogarniam, ogólnie Intelifex jest nawet intuicyjny, tylko za huia nie wiem jak w danym presecie zmienić blok efektów. Wyjaśnię na przykładzie :)

Jest preset 1  z łańcuchem - hush - chr/dly rev ,
a chce żeby był np hush - pitch - delay -rev .

Jak wejdę w config, i kręcę prawą gałą preset to zmienia się łańcuch na ekranie, ale wygląda tak jakbym po prostu przeglądał presety, bo wyskakuje (press recal... ).

Help out ;)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Bloki efektów w Intellifexie
« Odpowiedź #1 24 Sty, 2010, 02:43:07 »
no wciskasz recall i wczytuje Ci dany blok. modujesz sobie w nim co chcesz i zapisujesz :D niebardzo doszedlem do tego jak zapisac w konkretnym miejscu konkretny preset, ale i tak naprawde potrzeby bo i tak mam midi  i se ustalam jak chce co ma sie wybierac, wiec specjalnie do tego nie dochodzilem, ale..

domyslam sie ze chcesz to tak zapisac zeby miec jeden pod drugim, bo switcha bedziesz mial up/down, wiec mozesz skorzystac z mapowania presetów. tj ustalasz ze zamiast wywolywac 30 preset ma wywolywac 15, a w 15 na odwrot i presety zamieniaja sie jakby miejscem. nie pamietam juz gdzie sie to ustawialo, ale gdzies tam jak kreciles gala przy konfiguracji presetu miales ta opcje. korzystam z mapowania presetów w majorze i sprawdza się to znakomicie.

kiedys Mikos tlumaczyl mi jak to tam jeszcze mozna ogarnac ale nie pamietam juz.. :/

w kazdym razie, jest to do zrobienia. pierwsze dni z intelli sa ciezkie, a pozniej juz idzie z górki :P
z tego co wyczailem to instrukcje od intelli ltd odpowiadaja blackface, a przynajmniej odpowiadaly w tym stopniu w jakim ja do nich zagladalem wiec moze tam przeszperaj.
pzdr

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Bloki efektów w Intellifexie
« Odpowiedź #2 24 Sty, 2010, 07:44:46 »
Właśnie mam manual z LTD, ale nie potrafię się tam tego doczytać :/

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Bloki efektów w Intellifexie
« Odpowiedź #3 24 Sty, 2010, 09:18:02 »
Jak wejdę w config, i kręcę prawą gałą preset to zmienia się łańcuch na ekranie, ale wygląda tak jakbym po prostu przeglądał presety, bo wyskakuje (press recal... ).

Help out ;)

Bo to tak dziwnie działa. :)
Wybierając łańcuch przewijasz się przez kolejne presety, żeby wybrać wciskasz recall. Edytujesz sobie i żeby zapisać dajesz store i kręcisz gałą żeby znaleźć miejsce, w którym chcesz zapisać.
Osobliwa jest ta edycja, za każdym razem jak coś przestawiam to boje się, że pokasuje/zmienię jakieś inne presety.

Instrukcje gdzieś mam, taką do Black Face, jak bardzo jesteś chętny to zeskanuje i zapodam.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Bloki efektów w Intellifexie
« Odpowiedź #4 24 Sty, 2010, 09:33:48 »
Dzięki, za moment się z tym zmierzę ;)

HA!! Robi :) Dzieki Mikosku :D
« Ostatnia zmiana: 24 Sty, 2010, 10:51:37 wysłana przez Harvest »

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Bloki efektów w Intellifexie
« Odpowiedź #5 25 Sty, 2010, 19:45:14 »
Proszszsz ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
5451 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2008, 22:36:13
wysłana przez James Dean
10 Odpowiedzi
10150 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2009, 16:19:25
wysłana przez Dale Cooper
29 Odpowiedzi
10755 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2010, 17:40:10
wysłana przez Wilk
2 Odpowiedzi
2331 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2011, 12:25:51
wysłana przez p0ison
Wypożyczalnia efektów

Zaczęty przez cygan « 1 2 3 4 » Efekty

83 Odpowiedzi
25872 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2012, 19:26:19
wysłana przez Arek