Autor Wątek: Digidesign Eleven Rack Guitar Multi Effects Processor  (Przeczytany 121493 razy)

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
[...] nawet nie zwalnia. Tylko procek ma 97 stopni
Od razu zapytam - a słychać go? Przyznam, że cichy komputer to mój priorytet (jak wielu siedzę po nocy i hałas przeszkadza.)
Moje muzowanie.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Apple ma dość rygorystyczne normy emisji hałasu, więc nie bardzo słychać. :)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A rozwiązali już w nich problem z "wygrzewaniem matrycy"?
Nie żebym się przypierdalał poraz setny do maca, ale przy 97 stopniach matryca nie ma szans utrzymać swoich właściwości przez dłuższy czas i różne artefakty pojawiały się w starszych imacach.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Ja mam pytanie trochę z innej beczki jaki macie pomysł na na jak najtańszy sterownik obsługiwany własną nogatowością do tego urządzenia 

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Jeżeli chcesz coś całkiem po kosztach, lub maksymalnie małego np. na próby, to nie zapomnij,  że można sobie zrobić footswitch up/down za pare zł.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Celowałem bardziej w informacje o np. jakiś rodzimych producentach, którzy może (zaznaczam, że niem wiem za wiele jeśli chodzi o te kwestie) oferują proste sterowniki (nie wiem patch do przodu patch do tyłu, więcej mi nie będzie trzeba)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Jak już znajdziecie, to poprosimy wkleić w temacie o poradach dla 11R ;).
Paczki z głów!

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Na inszym forum trwa konkurs na solufke. Jak kto zainteresowany, wrzucam moje dotychczasowe trzy podejścia, wszystkie nagrane na 11R do gotowych backtracków. Akustyk też
http://kryho.wrzuta.pl/audio/13XKlR17ePl/gitarzysci_forum_solo_3
http://kryho.wrzuta.pl/audio/484VVQY7RPF/gitarzysci_konkurs_solo_2_kryho
http://kryho.wrzuta.pl/audio/3XSfWLKYmvB/gitarzysci_konkurs_solo_kryho
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline zietek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
Mam mały problem. Kiedy nagrywam coś, to dźwięk jest całkowicie czysty, sterylny - mimo, że mam włączony przester. Jak sobie z tym poradzić ?

Offline SakulK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
a nie masz przypadkiem w PT ustawionego inputa na Guitar IN ?

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No bo nagrywasz czysty tor, do późniejszego reampingu.

Offline zietek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
Ja na razie bawię się w Cool Edit Pro. No i dupa, nie wiem gdzie kliknąć by grało jak powinno.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Może po prostu masz wybrane w outputs "guitar in" "rig out".

Melduję, że na lenovo y550 (windows 7 32bit) instalacja przebiegła bezproblemowo (choć trwało to dobre 20-25 minut).

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Melduję, że na lenovo y550 (windows 7 32bit) instalacja przebiegła bezproblemowo (choć trwało to dobre 20-25 minut).

Z nie-płyty też poszło dobrze. Wina nośnika, nie programu. Zassaj jeszcze upgrejdy i wrzucajmy presety w temat o poradach.
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Tu masz liste moim zdaniem dobrych słuchawek:

 Sennheiser 600s
 Sennheiser 650s
 Sennheiser HD 25-I II
 AKG K240 MKII
 Sony MDR-7506
 Grado SR225S
 Ultrasone HFI-700
 Audio-Technica ATH-M50
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Ja używam z 11R tego http://www.proaudiostar.com/headphones/closed-back/shure-srh-440-professional-studio-headphones.html
Dają radę, z tym że są dość ciężkie i po kilku godzinach pracy jest średnio komfortowo.   
- mix your style -

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Isurez, a w jakiej cenie? Ja używam Beyerdynamic DT 770 PRO i bardzo je polecam.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pociągnie. Straszny z Ciebie leń, nawet Ci się wyszukać wymagań systemowych nie chce.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jak z Ciebie taki Amerykańczyk, to na sevenstring.org pomocy szukaj ;)

Offline SakulK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
ja podpinałem starego keyboarda przez MIDI do ER no i.. działa :P nie wiem co więcej o tym powiedzieć :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Klawiaturę sterującą chcesz podpiąć do 11R? W jakim celu? Miałem Keystation i podpinałem przez USB do kompa.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Klawiaturę sterującą chcesz podpiąć do 11R? W jakim celu? Miałem Keystation i podpinałem przez USB do kompa.
Hmm skoro kupujemy interfejs który ma midi to chyba możemy je wykorzystać? np. mój wcześniejszy fatar nie miał USB więc podpinanie klawiatury do midi w interfejsie było dobry rozwiązaniem. W ogóle CME mi się na USB wiesza, pogra 5min i tyle a na midi chodzi normalnie.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Owszem, możemy je wykorzystać w wypadku Fatara albo wieszającego się CME, ale Isurez zamawia M-Audio, które przez USB nie sprawia żadnych problemów.

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Gdzie to można ograć na śląsku, bo gas załapałem a w ciemno nie chce wchodzić.
Oczywiście chodzi o 11R
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline pc131

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Cytuj

Pan Zorro

Pamiętam jak pracowałem w Audio Factory, to mieliśmy non stop problemy z klientami, którzy kupili jakiś interfejs, a potem okazywało się, że nie bangla toto z kompem. Okazywało się potem zazwyczaj, że mieli jakiś komp z mediamarktu i były konflikty sprzętowe. Szczególnie wymagające były karty ECHO, które kłóciły się z czym się dało, a w szczególności z wielce popularnymi wówczas chipsetami VIA. Dlatego często klienci przychodzili z prośbą o konfigurację kompa pod zastosowania audio. Mieliśmy swoje sprawdzone rozwiązania i potem nigdy nie było problemów (np. kompletnie bezkonfliktowe były płyty z chipsetem Intela 845).

Tutaj może być podobnie, specem nie jestem, ale znając życie amerykańce testowali to na Makach, a jak przyszło to spinać z pecetem, to pewnie spinali to z jakimś porządnym ustrojstwem, a nie Asusem z Reala (nie żebym chciał kogoś obrazić, sam mam dwa takie). U mnie na VAIO hula bez problemu.

Witam

przechodziłem kiedyś te przygody, dodam, że znam się na sprzęcie komputerowym co nie co. Chodzi o współpracę chipsetu FireWire VIA z urządzeniami na szynie FireWire. Po zmianie karty FireWire na taką wyposażoną w chipset TexasInstruments (droższa od VIA) nie było żadnych problemów. U mnie urządzeniem, które nie polubiło karty FireWire na VIA był TC Electronics Desktop Konnekt 6. A komputery z MediaMarktu wiadomo, ładna reklama, karta Gerofce, 2 giga ramu, ale części najtańsze...

Pozdrawiam
T

Posty połączone: 21 Paź, 2011, 11:52:10
Cytuj
zietek
Ja na razie bawię się w Cool Edit Pro. No i dupa, nie wiem gdzie kliknąć by grało jak powinno.

Nie wiem czy w Cool Edicie jest to samo co w Adobe Audition (następnca CE), ale jeśli tak to spróbuj takiego ustawienia (powinno być Audition MIX)



Posty połączone: 21 Paź, 2011, 13:44:01
Cytuj
OK, rośniemy w siłę :) Do grona ERU (Eleven Rack Users) doszli Hader i Ziętek. Lada moment dołączy do nas Donnie. W sumie pogubiłem się już ilu nas tutaj...

1. Yony
2. Zorro
3. Mondo
4. Domaś
5. Wujo
6. Hader
7. Ziętek
8. Waluś
9. SakulK
10. Gladiator

Kogoś przeoczyłem?

Na początku nast tygodnia powinienem mieć 11r u siebie, więc mogę być.... 11 na liście ;-)
« Ostatnia zmiana: 21 Paź, 2011, 13:44:02 wysłana przez pc131 »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3080 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2010, 23:47:59
wysłana przez Pneumonia2
2 Odpowiedzi
6304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 11:03:10
wysłana przez Radek M
25 Odpowiedzi
26616 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
5 Odpowiedzi
5597 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2011, 10:24:03
wysłana przez dan777
10 Odpowiedzi
5031 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2013, 18:44:52
wysłana przez mariaczi