Autor Wątek: MYLY LUDZIE "PROMO NA ŻYWCA 2009"  (Przeczytany 13144 razy)

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
MYLY LUDZIE "PROMO NA ŻYWCA 2009"
« 17 Gru, 2009, 17:28:31 »
witam, a otóż i nasze wypociny, zapraszam do sprawdzenie, krytyczne opinie myle widziane http://www.myspace.com/mylyludzie
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
przesłuchałem część i nie podoba mi się jakoś. Jedyny utwór który mi spasował z tych które słyszałem to jestem bogiem

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
no widzisz i pięknie dzieki za ocenę pozdry
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
na zywca gitary nie stroja, bebniarz gra nierowno, wokalista spiewa niewyraznie, za to w studyjnych nagraniach (byly?) wokalista wyspiewuje takie bzdety ze glowa mala, a gitary nie maja ustawionej menzury i nie stroja jeszcze bardziej, ale tak hardkorowo, ze japierdole :D

bardzo mi sie podoba zmiana wokalisty, to wielki krok dla ludzkosci ;)
Łe tej.

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
:) bardzo mi się podoba twoja krytyka. Niestety na żywca to na żywca koncert rządzi się swoimi prawami co nie dograsz to dowyglądasz i tak ma być to jest rokendrol nie opera:) było troszkę kłopotu ze strojeniem bo koncert był plenerowy i późnym wieczorem chłodek rozstroił troszkę ale nie było tak tragicznie, jednak muszę ci powiedzieć kolego że menzurka to u Mnie na perfekt jest , gram na ibanie 7321 ale z niego tylko deska i gryf został ma zrobionby tuning przez Krzysia Kłosa a ten pan robi gitary wielu tuzom polskiej muzyki np. Raduliemu czy Adasiowi z behemota Budce braciom bajmowi i wielu wielu innym. Super że chciało ci się tam zajżeć i napisać. W lutym wchodzimy do studio obiecuję skopać dupy materiałem pozdry Danie ML
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 118

 sorry ale nic konstruktywnego nie potrafię o waszych "wypocinach" napisać

PS. jeśli chcecie żeby ludzie gościli dłużej niż 5 s. na waszym profilu, to wywalcie ten pierwszy utwór z playera.

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
aż chce się żyć :) Chłopaku pochwal się swoją twórczością bardzo chętnie posłucham
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Heh, no to się przekonasz zaraz :D
ed: Ej, czemu mi się zdawało, że to Frantick a Lord ten post napisał? :P
Ok, to nie wiem czy się przekonasz ;)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Aston - domyślam się, że to przez tego facepalma :)
co do muzy to w sumie mi też się osobiście za bardzo nie podoba. te nagrania z żywca tak trochę nie najwyższych lotów. osobiście jestem zdania, że żeby wydawać materiał live, trzeba mieć wszystko ślicznie ograne, zarejestrowane, a później i tak domiksowane :) na wokalu też nie do końca dajesz rady men, ale to może kwestia gustu ( bo wiesz, dla mnie np. dickinson i hetfield to wiocha hehe ).
nagrania domowe już o niebo lepsze, jednak całość trochę tak o niczym jest.

a że się tak zapytam - jak się stroicie? i na ilu strunach pogrywacie?
pozdro.
« Ostatnia zmiana: 18 Gru, 2009, 02:29:19 wysłana przez maarioo »

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
tragedia. naprawde probowalem przesluchac to wszystko i napisac cos innego niz koledzy z forum, ale nie dało sie. nagrania w takiej jakosci to wstydzilbym sie puscic najblizszym w najwiekszej tajemnicy, a nie mowiac juz  o  tym zeby je upubliczniac. gitary nie stroja, wokal costam bełkocze.

Sztuka na zywo faktycznie rzadzi sie swoimi prawami, albo umiesz grac na zywo, albo tego nie robisz. Nie chodzi o to zeby grac aby grac i mowic "na zywo to na zywo". zeby grac na zywo to trzeba troche w domu posiedziec i pocwiczyc ziomuś :)

eh, normalnie nie moge sie doczegac tego kopiącego dupe materiału :]

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
ok, ok, chłopaki, oczywiście liczyłem na surowe i krytyczne opinie, jednak z pewnymi sprawami zgodzić się nie mogę. Jesteśmy młodym zespołem i uważam, że takiej jakości nagranie jest bardzo dobre jak na debiutancki materiał, posiada klimat koncertu, babole i sporą siłę jak na jedną gitarę w zespole. Nienawidzę nagrań koncertowych robionych w studiu, ponieważ nie są one koncertowe, nienawidzę też nagrań studyjnych sztucznie wyczyszczonych, sterylnych i chirurgicznie poprawnych, na nagraniu jest słyszalna siódemka z naturalnym brzmieniem i przesterem z pieca i brzmi tak jak tego chcieliśmy, czyli bardzo potężnie. Nie zgadzam się też z teorią, że należy czekać, czy też ćwiczyć w piwnicy, by coś wydać, coś pokazać, czy tez pograć koncerty. Nic tak nie buduje i nie rozwija kapeli, jak granie koncertów, wydawanie płyt promo, wysyłanie ich do recenzji, nawiązywanie kontaktów, oraz wysłuchiwanie konstruktywnych ocen, także już tutaj wielkie dzięki za odsłuchanie tych kilku naszych piosenek, a za słowa krytyki podwójnie. I tak będziemy grać, nagrywać, wysyłać, koncertować, by w końcu stać się dobrym profesjonalnym zespołem, wciąż się uczymy i wolimy to robić na scenie a nie w piwnicy, lub na forum, lub dla kolegów z klasy, lub z klatki, wydaliśmy ta promówkę profesjonalnie w tłoczni i zamierzamy ja posłać wszędzie gdzie się da, Dziękuję wszystkim za opinie i szczęśliwego nowego, pa
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2009, 11:37:47 wysłana przez stasiekmylyludzie »
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W wieku 13 lat też tak myślałem, ale potem mimo postępów kiedy miałem 15 lat wszyscy dalej pamiętali te promo płyty i koncerty z przed dwóch lat. Poważniejsze możliwości były dla nas już niedostępne. I trzeba było robić nowy zespół, nowy materiał i wszystko od nowa. Bo se złą markę wyrobiliśmy.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
bardziej sensowne moim zdaniem wydaje się granie w piwnicy dłużej po to żeby wychodząc na koncert wszystkich roz*$&@^%lić :). My gramy z półtorej roku i koncertów jeszcze nie dajemy

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
no niestety my kariery nie zrobimy i nie bardzo chcemy granie jest formą rozrywki więc marka tu nie ma znaczenie poza tym zawsze tam gdzie graliśmy wywieraliśmy dużo pozytywnych opinii więc nie jest tak źle jak panowie tutaj piszecie ale bardzo dobrze że piszecie. Życzę wszystkim takich zajebistych sztuk co my tępe ciecie zagraliśmy:) w swojej krótkiej historii. Oto link do dyskusji po jednym z koncertów które zagraliśmy  http://www.lastfm.pl/user/qereidid/journal/2009/06/11/2sg459_ale_tu_dużo_ludzi!  wypowiedzi są nieco inne niż wasze ale nikt z was nie był na naszym koncercie tylko słuchałiście tzw. melodii więc ciężko jest wam coś innego napisać po takim nic nie poprawianym materiale. Do kolegi Maarioo, gram na 7demce strój mam normalny od E do E ale 7dma żyłka jest obniżona do A, wzmak laboga mr hector
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2009, 12:55:50 wysłana przez stasiekmylyludzie »
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A gdzie ta dyskusja bo coś nie widzę w linku?
Po koncercie czy zagrasz świetnie czy beznadziejnie i tak znajdzie się trochę ludzi co podleci i powie, że było zajebiście. Nie wiem skąd to się bierze.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
no to terrormuzik gratulacje to co ci zostaje, tylko forum a jak się zdziwisz jak wyjdziesz na scenę i zdrętwiejesz widzę że chcesz być profesjonalny a wygląda na to że pojęcia nie masz o graniu na scenie. Ogólnie odnoszę wrażenie że jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji i ktoś obcy jak się pojawił to nie jest mile widziany smutne to.
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Czekaj, czekaj... bo widzę tu niekonsekwencję, najpierw piszesz:

Cytuj
I tak będziemy grać, nagrywać, wysyłać, koncertować, by w końcu stać się dobrym profesjonalnym zespołem, wciąż się uczymy i wolimy to robić na scenie a nie w piwnicy, lub na forum, lub dla kolegów z klasy, lub z klatki, wydaliśmy ta promówkę profesjonalnie w tłoczni i zamierzamy ja posłać wszędzie gdzie się da,

A następnie:
Cytuj
no niestety my kariery nie zrobimy i nie bardzo chcemy granie jest formą rozrywki więc marka tu nie ma znaczenie

Abstrahując już od warstwy językowej.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Stasiek chłopie zrozum, że są tutaj ludzie, którzy na muzyce się znają. Nikt nie robi prywatnych wycieczek, ani specjalnie nie ocenia warstwy muzycznej - muzyka jest jaka jest, może się podobać, nie podobać, podobać trochę, nie podobać trochę...
Chodzi o to, że brzmi to jak brzmi, słychać jak słychać. Jeżeli były rozstrojone gitary, bo wiało, albo było zimno, to trzeba było tego nie pokazywać ludziom. Jeżeli wokal wyszedł jak z dupy, to trzeba było tego nie pokazywać. Wypuszczasz produkt, który jest marny i dziwisz się reakcji ludu. Mało tego - węszysz zmowę i oceniasz forum jako towarzystwo wzajemnej adoracji. W takim razie nie znasz tego forum - przestudiuj dział z Twórczością Użytkowników i zobaczysz jak bardzo się mylisz. Pamiętaj: dobre samo się obroni. To nie jest dobre. Powinieneś to zaakceptować. Im szybciej, tym lepiej.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 204
Cytuj
wydaliśmy ta promówkę profesjonalnie w tłoczni i zamierzamy ja posłać wszędzie gdzie się da
samo tłoczenie to nie jest profesjonalizm

posłuchaj nagrań demo jakie na własnych barach i za własne siano (a niekiedy za free) porobiły takie zespoły jak: Chaqma,  ctrl-alt-del (CAD) , Co.In., ENBLEMA, Maigra.

ODrazu będziesz wiedział skąd tutaj taka reakcja na forum. Osobiście uważam że wydawanie w sieci materiału takiej jakości to brak szacunku dla słuchacza i niechlujstwo, skoro można to kosztem kilku stówek nagrać o niebo lepiej choćby przez guitarporta

pozdrawiam i życzę mimo wszystko sukcesów
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
no to terrormuzik gratulacje to co ci zostaje, tylko forum a jak się zdziwisz jak wyjdziesz na scenę i zdrętwiejesz widzę że chcesz być profesjonalny a wygląda na to że pojęcia nie masz o graniu na scenie.

A Ty nigdy nie wyszedłeś na scenę pierwszy raz? Ja przynajmniej wiem że jak ja pierwszy raz wyjdę na scenę, będę miał dobrze opanowany materiał.

Co do dyskusji na temat waszych nagrań..
krytyczne opinie myle widziane

czyżby?

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Stasiek, przy umieszczaniu nagrań w necie trzeba liczyć się z krytyką, a wydaje mi sie że Ty nie do końca to robisz, jakieś wymówki dajesz, a to że na żywo, a to że blablablabla

Ja też zagrałem kilka fajnych sztuk ze swoim zespołem, wygrałem jeden festiwal  i co? I nic ;)

Uważam ze Twoje podejście jest złe, byli u nas kolesie, którzy podobnie jak Ty podchodzili do sprawy i mimo, że zaczynali z 5-6 lat temu i teraz graja zdecydowanie lepiej, to wszyscy omijaja ich wielkim łukiem i śmieją się za plecami, wyrobili sobie markę słabo brzmiących, nierówno grających z roztrojonymi instrumentami frajerów i teraz ciągnie sie to za nimi latami.

Zastanów się zatem, czy czasem nie lepiej sobie odpuścić  skok na wielką wodę i poczekać.

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
a kto powiedział że ja nie mam materiału opanowanego, mam tylko chodzi o to że na scenie opanowany materiał który w piwnicy wychodzi perfekcyjnie często jest grany po sąsiadach itd bo to koncert i ruch sceniczny emocje są zupełnie inne a stanie na scenie jak figura woskowa tylko dlatego że chce się coś zagrać perfekcyjnie nie wygląda dobrze i kiedyś się o tym przekonasz.  Ja naprawdę się cieszę że jest o tym gównianym materiale tyle huku i bardzo mi z tego powodu miło i opinie jeszcze bardziej krytyczne będą jeszcze milej widziane
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
a kto powiedział że ja nie mam materiału opanowanego, mam tylko chodzi o to że na scenie opanowany materiał który w piwnicy wychodzi perfekcyjnie często jest grany po sąsiadach itd bo to koncert i ruch sceniczny emocje są zupełnie inne a stanie na scenie jak figura woskowa tylko dlatego że chce się coś zagrać perfekcyjnie nie wygląda dobrze i kiedyś się o tym przekonasz. 

No nie wiem, byłem na kilkunastu koncertach podczas których gitarzyści nie stali jak figury woskowe, a pomimo tego mieli nastrojone gitary, brzmieli jak trzeba i grali równo :) Kumam, że tego się nie uczy grając koncerty i nie zawsze muszą wychodzić idealnie, ale kurna jak nie wychodzi i się słyszy że nie wyszło, to się tego nie pcha w lud :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
byłem na kilkunastu koncertach podczas których gitarzyści nie stali jak figury woskowe, a pomimo tego mieli nastrojone gitary, brzmieli jak trzeba i grali równo :)

To samo w drugą stronę- Koncert na których ludzie stali w miejscu i wypadali zajebiście, chociażby Death

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
dziekuję wszystkim za opinie wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku pozdrawiam Stasiek
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
25030 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
3050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2010, 00:37:53
wysłana przez Widek
7 Odpowiedzi
3124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 10:52:38
wysłana przez mondomg
20 Odpowiedzi
6036 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2011, 21:34:28
wysłana przez Dale Cooper
5 Odpowiedzi
2797 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2013, 10:21:35
wysłana przez Ajbi7