Autor Wątek: MYLY LUDZIE "PROMO NA ŻYWCA 2009"  (Przeczytany 12713 razy)

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
ale ja się tego nie wstydzę Kolego i dlatego to jest, każdy robi tak jak uważa. Ty możesz mieć inne zdanie na ten temat, a ja mam takie. Wydaje mi się że już wszystko zostało powiedziane.
« Ostatnia zmiana: 22 Gru, 2009, 01:34:52 wysłana przez stasiekmylyludzie »
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
MILY LUDZIE - tacy poczatkujacy to wy juz nie jestescie. Slyszałem was w 2007 na Chelmstoku.
Od razu mowie ze nie sluchalem tego koncertu o którym toczy sie dyskusja.

No to skoro gracie juz ponad 2 lata a zaraz beda 3 to juz chyba mozna cos tam zagrac, nie?

Ale pamietam ze napewno byliscie MILY;) - jakos tam gadalismy chwile;)

pozdrawiam

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Harv - o tym samym pisalem, ciekawi mnie cel zalozenia :)
chopoki Ci tu nie wmawiaja ze masz zagrac wszystko cacy bezblednie. Im chodzi o to, zebys nie popelnial podstawowkowych bledow jak nastroil gitare i zeby zamiast 5 dobrze zagranych riffow na caly utwor bylo 5 bledow na caly utwor. No chyba ze podstawowa zaocznie.... :D
Nie mysl, ze jestes tu swiezak to sobie kazdy ulzy :) Ale jak ktos sie broni i uspawiedliwia, ze mozna grac z rostrojona gitara, bo w koncu na koncercie mozna to sam sie osmiesza.
Teraz dziekujesz i dziekujesz...
Zalozyles temat to teraz cierpliwie wytrwaj, moze jeszcze ktos wpadnie powiedziec ''o kurwa, sztanga na jadra!!''

pozdrawiator 696


-stasiek, stroisz wioslo?
-po co? przeciez koncert jest :)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
na pół tonu nie leci ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Tez dodam, ze usprawiedliwianie sie warunkami koncertowymi nie ma sensu.
Imho koncert to jak zawody dla sportowcow. Cwiczysz wieksza czesc zycia po to, aby pokazac sie z jak najlepszej strony przez godzine lub dwie. To jest sprawdzian, dostajesz szanse i od Ciebie zalezy jak ja wykorzystasz. Chyba jest wystarczajaco duzo czasu przed, zeby sie odpowiednio przygotowac. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi tak jak powinno, ale trzeba sie starac i wyciagac wnioski.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
-stasiek, stroisz wioslo?
-po co? przeciez koncert jest :)

Spoko:

"nie strój zdobi człowieka" :P
"luzik, nie takie chałtury się kładło" :D
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
"- nie mam tjunera"
"- wczoraj stroilem"
"- jak kupowalem gitare to stroila"

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
a w którym kawałku mi wiosło nie stroi ??;) w sensie że w którym wam się to tak strasznie rzuciło na uszy??
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Już nie przesadzajcie z tym strojeniem , byłem na koncercie Vai'a w Zabrzu też mu nie stroiła gitara, inna mu nie robiła "miał-miał" i dziadziuś od gratów latał na scenie i mu przy wiszących kabelkach z gitary, grzebał, a vai się wku..rzał i robił jakieś dziwne tańce tyłem do publiki; ale ...... myślę, że to nigdy by się nie znalazło na żadnym oficjalnym DVD live.. (chyba że w  Secret Jewel Box :) )

tak, że ode mnie muza nie jest zła, mnie akurat nie kręci, ale materiał niedopieszczony w sensie nagrania (każdy czysci ścieżki żeby były idealne przed wydaniem plyty) chyba że się jest np. Frankiem Gambale który nagrywa kawałki od początku do końca w całości z zespołem naraz.

głowa do góry
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
O Chłopie gdzie tomanom z chełma do vaia:) gita rozjechała mi się na jednym z tych czterech kawałków które są na myspacu ale myślę że ktoś kto gra koncerty wie że to jest norma, rozjazd gity podczas grania, oczywiście bardziej doświadczony koncertowicz przerywa w środku numeru i stroi gite ja jednak dograłem go do końca. Na ocieplenie i dowód tego że jestem bardzo przyjaznym człowiekiem i reszta kapeli też chętnie wyślę wam promo w całości jest na nim 7 kawałków które może noszą znamię pomyłek w paru miejscach ale bardzo fajnie oddają klimat konceru i mają dużo energii. Jeśli się nie wstydzicie to adresy proszę podesłać na gg. 10389800
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Mój pierwszy post został zignorowany totalnie, ale no nie mogę się powstrzymać przed kolejnym.
OCZYWIŚCIE że normalną sprawą jest rozstrojenie gitary. OCZYWIŚCIE że się to zdarza na koncertach. Bardzo często nawet sam grający tego nie słyszy z powodu hałasu i harmideru na scenie. OCZYWIŚCIE zdarza się to nawet najlepszym. Ale jeżeli chcemy się kreować na poważnych ludzi, grających w poważnym zespole to do (*%^$(*^&$#&^)*&^(*^!!! nie pokazuje się tego ludziom i nie oczekuje pozytywnych opinii! Bo jeżeli coś jest do dupy, to tłumaczenia bo to, bo tamto tego nie zmienią.
mniut i piah

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
dla ciebie do dupy a dla mnie nie i znalazło się jeszcze paru takich którym też się podoba bo nie rozbierają tego na czynniki pierwsze tylko oceniają  jako całość. I co mi zrobisz:) przepraszam ale myslałem że ci napisałem o tym paliwie znaczy napewno pisałem ale pewnie mnie ktoś napadł i nie wysłałem. Nie oddają za palywo ale mam blisko więc bidy nie ma
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Nic Ci nie zrobię, bo i po co?
Próbuję Ci wytłumaczyć jak to wygląda z drugiej strony. 7 lat temu jak zaczynałem koncertować też mi znajomi mówili że jest super, ekstra, wypas, mega, giga, turbo zajebiście. Ale wraz z wiekiem i doświadczeniem oczekiwania rosną.
A Ty już taki młody nie jesteś, a dalej żyjesz w tym wyimaginowanym świecie?

Co do WOŚPu, jakbyś miał zagrać w Gdańsku, też byś wywalił ~700 zł na transport? :>
mniut i piah

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
no właśnie muszę cie rozczarować bo to nie znajomi mi to mówią tylko te nagrania są grane w np. radiu białystok  w trójce w audycji strefa rokendrola wolna od angola również nie raz jeszcze się pojawią i w paru innych miejscach ale to nie ważne bo ty wiesz lepiej. Co do wośpu to jak trzeba to i 1500zł bym za transport zapłacił jeśli by trzeba było zagrać w szwecji np. bo takie mam do tego podejście daliśmy na licytację 10 koszulek zespołu a ja ze strony mojej firmy podarowałem bon o wartości 500zł na zakup okularów bo mam salony optyczne. Jestem staruch mam całe 30 lat ale gitarzysta jestem młody a śpiewak jeszcze młodszy  granie jest formą rozrywki i pasji, napisano tu wiele słów mocno krytykujących naszą muzę ale napisano też wiele słów które bardzo budują i zachęcają do pracy nad sobą z czego się bardzo cieszę.
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
wydaje mi sie ze muzyki ci prawie nikt nie skrytykowal, bo to rzecz gustu ale skrytykowane zostalo podejscie i organizacja od kuchnii
ja tez jak zaczynalem bawic sie w gre na gitarze czy nagrywanie bylem mocno podjarany i wszytsko mi sie podobalo, znajomym tez sie podobalo...a dzisiaj jak tego slucham to mam ochote sie zakopac i przed ''pochwaleniem'' sie czyms sprawdzam to u 5 zaufanych zrodel, ktore wiem ze mnie zjada jak cos bedzie zle.

jak dla mnie to mozecie leciec nawet na liscie przebojow w radiu wolna europa ale na miejscu 21 brygady strzelcow podhalanskich dokonalbym dezercji, i nie zmieni to faktu, ze jest nierowno itd itd.

W Poznaniu mamy prznajmniej raz w miesciacu jakis koncert, na ktorym ja nie wiem czy chopoki sie stroja czy juz graja utwor, a to ze grali to pamietaja chyba tylko sami wykonawcy.
i chuj mnie to obchodzi czy po zejsciu ze sceny sa megaprzytulasnymi tuptusiami.
podoba mi sie ze tal wolontariacko podchodzicie do sprawy, ze nie zwazacie tak bardzo na koszta - bardzo fajnie i chetnie bym pewnie sie zapisal na jakas plytke, chodzby dla samego posluchania i postawienia na polce, gdyby tam cos chociaz bylo do posluchania...nie chce wlaczyc czego i sie wkurwiac :)

to mowilem ja, jarzabek

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
i buziaki dla ciebie :)
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
no właśnie muszę cie rozczarować bo to nie znajomi mi to mówią tylko te nagrania są grane w np. radiu białystok  w trójce w audycji strefa rokendrola wolna od angola
Przykro mi, ale wtopę zaliczyłeś. Ta audycja owszem jest wolna od języka angielskiego, ale polskiego również. Jej celem jest właśnie rock w innych językach niż te dwa najbardziej Polakom znane. Także albo z rozpędu albo ktoś tu kręci.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
no właśnie muszę cie rozczarować bo to nie znajomi mi to mówią tylko te nagrania są grane w np. radiu białystok  w trójce w audycji strefa rokendrola wolna od angola
Przykro mi, ale wtopę zaliczyłeś. Ta audycja owszem jest wolna od języka angielskiego, ale polskiego również. Jej celem jest właśnie rock w innych językach niż te dwa najbardziej Polakom znane. Także albo z rozpędu albo ktoś tu kręci.

Może dlatego, że znając te dwa języki i tak ciężko cokolwiek zrozumieć z tekstów ;)

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
ta audycja panowie jest również patronem imprezy która odbędzie się w lipcu 2010 nazywa to się rock na bagnie a ponieważ jest to impreza tzw. międzynarodowa to od czasu do czasu lecą tam utwory wszystkich uczestników nie tylko tych zagramanicznych na chwilę obecną jest tam małe ciśnienie bo termin jakby odległy ale bliżej terminu będzie grane coraz częściej. Gramy tam drugiego dnia imprezy ale zapraszam na wszystkie trzy dni bo dużo fajnych zespołów gra około 50 kapel z polski białorusi i litwy, nie biję piany tylko informuję http://www.myspace.com/festiwalrocknabagnie. Jak chcieliście żebym się ze wstydu spalił to qrwa się nie spaliłem:)  ;D
« Ostatnia zmiana: 28 Gru, 2009, 00:52:17 wysłana przez stasiekmylyludzie »
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline bartolinho77

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Mysta bombastyk
    • Gamheden
muzyka, jak na tego typu rock, nawet spoko. macie jakis pomysl na granie - to jest najwazniejsze. choc subiektywnie mam wrazenie ze to tak troche o niczym to jest. jestem bogiem zdecydowanie sie wybija ponad przecietna reszty nagran, te z live takie mocno srednie. generalnie nie chce sie wypowiadac jakos mega krytycznie, bowiem mam dopiero 17 lat, male doswiadczenie sceniczne, ale za to wraz ze swoim zespolem mam wizje i material piszemy wg pewnej zasady, ze wszystko musi sie ze soba scalac, tak po krotce. problem jedynie pozostaje w sferze nagrywania. wszelkie nagrania robimy na sali prob, wykorzystujac wszystko co wpadnie w rece, wiec jakosc nagran jest niska. ale zapraszam do posluchania. www.myspace.com/gamheden

tutaj nie wiem czy macie jakas wizje na zespol, czy po prostu piszecie, bo sprawia wam to frajde, i po prostu zostajecie w kregu rocka, ale tematycznie poruszacie niebo i ziemie. ale generalnie uwazam ze twoj zespol, Stasiek, ma szanse dostac rozglos, chcialbym was  posluchac na koncercie.
pozdrawiam.

PS Jackson COW 7 rulezz

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
97% końcowych słuchaczy naszych wypocin to ludzie których interesuje energia i dobra zabawa

Dobra men. Koncert to koncert - jest rokenrol, jest energia i nikt nie dba o to czy cokolwiek słychać, poza napierdalaniem. Jestem w stanie to pojąć.
Jednak w domu nie ma moshu, nie wyjesz też tak, żeby bardziej słyszeć siebie, niż wokal (mi czasem się zdarza, ale sza ;)).
W domu ludzie siadają przed swoimi wypucowanymi głośnikami, które oddają z chirurgiczną precyzją każdy jeden peak sinusoidy i wsłuchują się w każdy najdrobniejszy detal. Wsłuchują się w melodię, rozkminiają kompozycję. I takie rzeczy jak (to nie do ciebie tylko ogólna uwaga) niestrojąca gitara, czy odkurzacz w tle nie są do przyjęcia, bo od razu odrzucają potencjalnego słuchacza.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline stasiekmylyludzie

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
wszystko się zgadza z tą chirurgią itd. ale chodzi o to że my jako zespół jesteśmy tego świadomi i nie to że nas nie stać na studio czy coś jak najbardziej nagramy za trzy miechy album studyjny i dołożę wszelkich starań żeby końcowe jego brzmienie naprawdę było zawodowe ale to wysrane promo którego melodie są na ms. jest dla nas tak samo wartościowe, co najbardziej wyczesane nagrania studyjne, mimo tego że gitara się rozjechała podczas grania którejś melodii, było zagrane i zaśpiewane po sąsiadach itd.
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Stasiek ma zdeczka inne podejscie do grania i uszanujcie to. Ja go rozumiem, chce nam pokazac jak gra i jaka jest energia, jest OK. Nikt nie krzyczal z publiki "nastroj gitare". Na swiecie sa miliony zespolow, niektore sa wybitne inne bardzo slabe. Sa rozne powody dla ktorych ludzie graja, nie kazdy musi kierowac sie wielkimi haslami.
Wiem, ze sie ze mna nie zgadzacie, ale czy to cos zmieni?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24307 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
6 Odpowiedzi
2989 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2010, 00:37:53
wysłana przez Widek
7 Odpowiedzi
2997 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 10:52:38
wysłana przez mondomg
20 Odpowiedzi
5945 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2011, 21:34:28
wysłana przez Dale Cooper
5 Odpowiedzi
2755 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2013, 10:21:35
wysłana przez Ajbi7