Autor Wątek: Wszelkie mosty ruchome - plusy dodatnie i plusy ujemne ;)  (Przeczytany 4235 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 770
Czy jest możliwe/sensowne zebranie tu w jednym miejscu informacji eksploatacyjnych nt. mostów ruchomych wszelkiej maści?
Jest ich mnóstwo, w jednych można bez obaw podnosić wiosło za wajchę, na widok innych należy uspokoić wzrok, nakryć się mokrym prześcieradłem i czołgać w kierunku najbliższego lazaretu...
Taka propozycja:
w pierwszym poście fotka (po czym poznać, charakterystyczne elementy) i edytując każdy dopisuje plusy/minusy, szczególnie w warunkach scenicznych, bo w domciu, to sobie mogę śrubokrętem dłubać.
A w następnych postach sobie dyskutujemy.

Y?
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?


Zajebisty most, pełna dowolność regulacji, nawet odstepu strun od siebie, możliwość szybkiego zablokowania, za wajchę ciągnać można i podnościć nawet i nadal wszystko działa.
Dodatkowo brak ostrzy, czyli nie grozi nam ze za pare lat mogą być jakieś nieprzyjemności. Co prawda jest to mój pierwszy flojd w życiu (wcześniej miałem tremolka mayonesowe i TOMy) i korzystac z tego mostu jeszcze nie potrafię i niestety nie mam gdzie tego użyć, bo nie gram solówek i raczej nie mam jak go wykorzystywać, ale nawet po ostrej zabawie w dajwbombowanie mostek działa, chodzi lekko i ogólnie jest zajebisty :D
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
46 Odpowiedzi
88580 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2018, 13:40:17
wysłana przez spacelord7