Autor Wątek: Periphery Live  (Przeczytany 3977 razy)

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Periphery Live
« 01 Gru, 2009, 07:55:00 »
Kontynuując wątek o Periphery, tym razem w innym dziale - trochę świeżych klipów z koncertów:

Totla Mad (z wokalem!)



Intro + Insomnia



The Walk



Icarius Lives



Kurde no, fajna ta blakmaszynka :-)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Periphery Live
« Odpowiedź #1 01 Gru, 2009, 12:07:20 »
wokalista lubi Incubus i troche falszuje. to znaczy ze to sa jednak ludzie, a nie jakies boskie wytwory. bo sluchajac ich wczesniej mialem watpliwosci, czy tak sie naprawde da i czy oni sa na 100% prawdziwi ;D
Łe tej.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Periphery Live
« Odpowiedź #2 01 Gru, 2009, 12:16:18 »
Co jak co, ale roboty na scenie nie robia :) Wole słuchac ich studyjnych nagrań.

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Odp: Periphery Live
« Odpowiedź #3 01 Gru, 2009, 13:24:55 »
a domnie ten caly djent jakos nie przemawia, po zaz tym ze bulb gra tak jaby byl na speedzie jakims (szacun wogole ze wymysla takie porobane rzeczy i potrafi je jeszcze zagrac) to calosc jest za bardzo chaotyczna brakuje mi w tym jakiejs "melodii" ktora by mi utkwila w glowie pokusze sie o stwierdzenie ze w porownaniu z Pheripery to nawet malo ambitny death brutal fuckin twoja stara metal jest bardziej przystepny :D (kamienujce....)

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Odp: Periphery Live
« Odpowiedź #4 01 Gru, 2009, 13:29:59 »
a domnie ten caly djent jakos nie przemawia, po zaz tym ze bulb gra tak jaby byl na speedzie jakims (szacun wogole ze wymysla takie porobane rzeczy i potrafi je jeszcze zagrac) to calosc jest za bardzo chaotyczna brakuje mi w tym jakiejs "melodii" ktora by mi utkwila w glowie pokusze sie o stwierdzenie ze w porownaniu z Pheripery to nawet malo ambitny death brutal fuckin twoja stara metal jest bardziej przystepny :D (kamienujce....)

Kwestia gustu/osłuchania/preferencji IMO. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od muzyki, której słuchasz.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Periphery Live
« Odpowiedź #5 01 Gru, 2009, 19:58:10 »
Kwestia osłuchania IMO
W każdej pieprzonej grupie społecznej i subkulturze sprowadzą w końcu twój odmienny światopogląd do kwestii zbyt małego/krótkiego stażu i braku rozeznania/osłuchania/oczytania/czy innego osrania... xD

A tak serio
to wideło mnie odrzuciło po kilku sekundach... nic tam kurda nie słychać.. : /
ja również zostanę przy nagraniach domowych mishky...

co do braku melodii, to właśnie mi się podoba, że nawet w kawałkach takich jak (i tu muszę sięgnąć niestety do foobara, bo jakoś ostatnio za często nie słucham, ani tytuły jakoś mi za bardzo w pamięć nie wpadły - wstyd się przyznać xD) Freak the Gods ja czuję jakąś.. melodię to chyba za dużo powiedzane, ale jakiś motyw ogólny jest. No i super-jakiśtam-death-metal-twoja-stara jak dla mnie zbyt piardem niestety leci, tak że nieczytelny się staje zupełnie... choć z drugiej strony jestem fanem takich dziwolągów jak The Red Chord np...
tak więc tymczasem, podczas kiedy będziecie się zastanawiać jaką tak na prawdę wiadomość chciałem tym postem przekazać i jakie uczucia wyrazić.. zapraszam na ciasteczka...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Periphery Live
« Odpowiedź #6 02 Gru, 2009, 00:33:25 »
poszukiwaczom melodii polecam kawałek Light
http://www.soundclick.com/bands/page_songInfo.cfm?bandID=147108&songID=7120565

mnie wgniata!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Periphery Live
« Odpowiedź #7 02 Gru, 2009, 00:38:11 »
ja tam lubię periphery ale po dłuższym słuchaniu staje się bardzo monotonne. Zyglrox- dla mnie miszcz. poczętek icarus lives też. a reszta to klony :P. moje odczucie. Fajnie wokalista robi. Ale szkoda że Travis Orbin nie gra z nimi już. Kombinował dużo lepiej niż aktualny perkusista

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
40 Odpowiedzi
15004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2012, 22:46:24
wysłana przez Omlet
0 Odpowiedzi
820 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2013, 12:40:54
wysłana przez lopatron
16 Odpowiedzi
4641 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2013, 07:25:56
wysłana przez escape_artist
25 Odpowiedzi
3525 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2015, 17:42:20
wysłana przez SWK.LethalInjection
14 Odpowiedzi
3925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2015, 14:40:03
wysłana przez matisq