Autor Wątek: Nagrywanie w domu przez USB - POD XT LIVE  (Przeczytany 18451 razy)

Offline p.

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Ok bede cos kombinował, napisze pozniej jakie efekty, pozdro!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Lekko odswieze temacik.
Czy jest mozliwosc przez POD'a XTL nagrac sciechy DI i od razu z symulacja POD'a ? Typowe nagranie na raz nie tam ze zmieniam ustaiwnia itd, ale od razu leca mi dwa rozne kanaly na nagranich ! Jak cos korzystam z Reapera !

Pozdro !

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
W FL Studio się da, to w Rejperze pewnie tym bardziej
(no ale ja nie wiem jak trololo :D)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Hehe :D To dajcie cynka jak w FL moze jakies screeny co gdzie i jak :D Bo chetnie bym to przewalil na Reapera :D

Pozdro !

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Tylko, że to jest taki myk mały... Ja w FL Studio nagrywam wrzucam sobie jednocześnie INPUT z PODa Studio GX (niestety nie XTL, więc pomoc marna) na dwa różne kanały w mixerze i na jednego daję symulacje, na drugiego nie i nagrywam oba jednocześnie. I tutaj jest taka sprawa, że przy nagrywaniu słyszysz czysty sygnał :D

Ale jak takie coś Cię urządza to po prostu w inpucie dwóch kanałów robię SEND 1 z GXa i uzbrajam nagrywanie jednego/obu/żadnego :)

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
w Reaperze to będzie zapewne w ten sposób, że również dajesz 2 ścieżki uzbrojone, ale na jednej z nich dajesz "record output" i tam wybierasz, zamiast "record input", bo "record input" z kolei dajesz na tą ścieżkę gdzie chcesz mieć czysty sygnał, a gdy nie chcesz go słyszeć przy nagrywaniu to po prostu dajesz "record monitoring" na "off" i powinno działać
nie lubie placki

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Ok posprawdzam to jeszcze na ktorych dokladnie ustawieniach to zadziala w L6 audio device i w reaperze :P
Piszcie, piszcie kazda pomoc dobra :)
Co do GX to tutaj tak jak pisales to inaczej wyglada wg mnie :) Choc hmm gdybys podpial jakas kostke np DS1 badz inne cudo przed GX to wtedy moze i by dzialalo tak samo :P


EDIT 19.04.11
Niestety panowie nic to nie dale kazda opcje sprawdzilem w L6 audio i reaperze na out i in ... Lapie jako jedna scieche wydaje mi sie ze dopiero od X3 mozna sie tak bawic...
« Ostatnia zmiana: 19 Kwi, 2011, 17:58:58 wysłana przez mlodysatan »

Offline igorkite

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
tez mam podobny problem .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2012, 21:12:04
wysłana przez lord_awesomeguy
7 Odpowiedzi
8028 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2012, 11:24:35
wysłana przez Vicol
32 Odpowiedzi
8247 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2014, 10:02:43
wysłana przez BetoNova
1 Odpowiedzi
1560 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2013, 18:42:04
wysłana przez Sali
2 Odpowiedzi
1959 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2014, 20:39:16
wysłana przez allc1422