Autor Wątek: NE(R)D - Bat wita Pana G-Majora  (Przeczytany 10810 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
NE(R)D - Bat wita Pana G-Majora
« 24 Lis, 2009, 09:10:48 »
Wiem, że to nie NGD, ani nawet NAD, ale kilka słów się należy. Przede wszystkim refleksja - ile człowiek może zrobić jak dostanie GASu, albo się wkurwi... ;) Pierwszy przypadek zaspokoiłem Batocasterem, potem kostki doprowadziły mnie do szału, więc je odprowadziłem na pocztę ;) Rozeznanie na naszym forum - i wiem! Wojskowe klimaty w randze G-Majora! Potem poszukiwania kandydata. Ale jak w życiu - byli piękni i wymuskani kawalerowie, jednak z wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi (ludzie! póki co musimy żyć z jednej pensji! ;)), albo niedrodzy - ale szczerbaci, czyli z wylatającą klawiaturą.
Nagle ktoś za granicą przeczytał, że szukam Majora, podrapał się po głowie i stwierdził, że faktycznie czas na coś lepszego, a Pan Major może iść do Wujka. A, że za granicą srają na te parę naszych stówek w tą czy tamtą - wczoraj nastąpił New Effect (Rack ;)) Day. Wygląd sklepowy, a cena odpadów z allegro, już z wysyłką, ze wszystkim! Any questions?! ;D (fotki wrzucę soon)

Piszę to, bo chciałbym podziękować Zagranicznemu Koledze z Forum oraz Maćkowi "Koledze Kolegi z Zagranicy", który z narażeniem życia przytargał efekt do Polski. Dla ułatwienia powiem, że przedtem pomagał mi kiedy szukałem EC-1000 i Vipera (ale kogo to w sumie interesuje ;)) - oraz, że jest na literkę A i mieszka w mieście na L ;D Kto zgadnie?

Ale jest i Pytanie - jestem lama, to mój pierwszy kontakt z rackiem i broń Boże z rakiem ;) - jak zrzucić presety/ustawienia do kompa? Jest jakiś program do edycji w kompie?
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2009, 09:14:22 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
jest cos takiego jak real major
poszukaj w sieci - ja kiedy s gdzies to znalazlem ale nie pamietam juz gdzie.

podłączasz sie do kompa przez midi i sru - ustawiasz sobie co chcesz

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
jest cos takiego jak real major
poszukaj w sieci - ja kiedy s gdzies to znalazlem ale nie pamietam juz gdzie.

podłączasz sie do kompa przez midi i sru - ustawiasz sobie co chcesz

Ło, dziękuję!
Paczki z głów!

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Wuju gratuluje spelnionego gasu bo wiem jak bardzo boli gdy sie go spelnic nie da

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Wuju gratuluje spelnionego gasu bo wiem jak bardzo boli gdy sie go spelnic nie da

Spełniłem 2 GASy w kilka tygodni, więc jest mi aż głupio...

Przedtem czytałem Hessego, Dukaja, a teraz ulubiona lektura to instrukcja Majora... ;)
Paczki z głów!

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
skoro tak ci dobrze idzie spelnianie gasow to moze tez moje spelnisz wuju :-p
jeszcze raz gratuluje

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
skoro tak ci dobrze idzie spelnianie gasow to moze tez moje spelnisz wuju :-p
jeszcze raz gratuluje

Dziękuję!
Stary, ja mam takie gasy, nie mylić z GASami... ;) Men, jadę na maxa budżetowo, żeby coś mieć idą a to wszystkie kostki, a to jedna z gitar, nerka, itp.

No chyba, że jesteś mega przystojny i znasz mega sztuczki, to pogadamy... ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja! ja znam! ;D

Gratki, baw się dobrze przy ustawianiu i nie przesadzaj z 'pirdułami'. Jak rokendrol to rokendrol!

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
oj nawet nie wiesz ile ja znam sztuczek :-p i ja tez spelniam swoje male gaski za nerke i tego typu rzeczy wiec witam w klubie

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
  Dla ułatwienia powiem, że przedtem pomagał mi kiedy szukałem EC-1000 i Vipera (ale kogo to w sumie interesuje ;)) - oraz, że jest na literkę A i mieszka w mieście na L ;D Kto zgadnie?

Proscizna. Andy to mega wporzo gosc, takze stary ciesze sie ze Ci sie udalo zrobic fajnego dila ;) kiedys kupilem wzmak od Andrzeja i jedyne co moge o nim powiedziec, to ze to jest bardzo uczciwy i fajny czlowiek :)
No pain No gain !

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Gratsy. Dobrze wiedzieć, że wśród nas są zajebiści i uczciwi ludzie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Proscizna. Andy to mega wporzo gosc, takze stary ciesze sie ze Ci sie udalo zrobic fajnego dila ;) kiedys kupilem wzmak od Andrzeja i jedyne co moge o nim powiedziec, to ze to jest bardzo uczciwy i fajny czlowiek :)

Braffo! I o tym tak naprawdę jest ten wątek. Dokładnie tak samo go odbieram.
Andy - to była sama przyjemność, 111%
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Proscizna. Andy to mega wporzo gosc, takze stary ciesze sie ze Ci sie udalo zrobic fajnego dila ;) kiedys kupilem wzmak od Andrzeja i jedyne co moge o nim powiedziec, to ze to jest bardzo uczciwy i fajny czlowiek :)
Andy - to była sama przyjemność, 111%
Mocny! Popijałeś? Lub raczej - zagryzłeś? ;D

;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Tym razem, również z zagranicy, przyjechał do mnie G-Major 2. Tak dla porządku tylko nadmieniam. Jedynka znalazła nowego pana, a ja podjąłem ryzyk i się opłaciło - dosłownie i w przenośni. Ze stanu Waszyngton przybyło do mnie pudło, zawartość zgodna z opisem ;) Major 2 nie ma już tych wkurzających podwójnych pokręteł, wygląda bardziej pr0 i ładniej komponuje mie się w racku ze sreberkiem DTR-1000 ;) Najważniejsze - major 1 grał ładnie jak mu pokręciłem, a major 2 gra tak ładnie już na fabrycznych presetach. Po poprzedniej probie ograłem dokładnie wszystkie 100 ;) No i ma te nowości i gadżety z prosto z G-Systemu. Inspiruje do grania nowych dźwięków, w sumie jak prawie każdy nowy klocek w torze (sygnałowym) ;) Dla mnie spoko600 i dziś druga próba.


Powiedzcie tylko - inni właściciele dwójki - czy udało Wam się kupić jakiś niedrogi z tych kabelków midi-usb, który działa (wgrywanie presetów) ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
ładniej komponuje mie się w racku ze sreberkiem DTR-1000
Bat, od kiedy się stroicie?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
ładniej komponuje mie się w racku ze sreberkiem DTR-1000
Bat, od kiedy się stroicie?

Nadal pracujemy nad wizerunkiem, a prywatnie - to od pierwszej randki, z 20 lat już będzie...

O kabelku coś słyszałeś? ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2011, 16:12:51 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
8123 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 12:03:02
wysłana przez wuj Bat
95 Odpowiedzi
49901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2011, 08:25:18
wysłana przez wuj Bat
2 Odpowiedzi
1809 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2010, 20:53:59
wysłana przez sei.tahn
12 Odpowiedzi
11190 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2011, 09:25:34
wysłana przez wuj Bat
2 Odpowiedzi
4639 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2019, 18:33:26
wysłana przez ITHMW