Autor Wątek: VST i inne takie - duzy zbior, wszystko w jednym miejscu  (Przeczytany 154195 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Poszukuję dobrych darmowych IR paczek basowych, ktoś coś? :D

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
Poszukuję dobrych darmowych IR paczek basowych, ktoś coś? :D
Seacow Darkglass?

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Zbiór zajebistych wtyczek od Analog Obsession za free (m. in. kompresor optyczny LA-2A aka LALA) - trzeba zjechać w dół bloga i są linki do pobrania:

https://www.patreon.com/analogobsession/posts?fbclid=IwAR1KNzkZAQ6zfh91maKyTwnzyvJKQJ-18hwllVn9iIgt6kiYLN219F9uRPY

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Zbiór zajebistych wtyczek od Analog Obsession za free (m. in. kompresor optyczny LA-2A aka LALA) - trzeba zjechać w dół bloga i są linki do pobrania:

https://www.patreon.com/analogobsession/posts?fbclid=IwAR1KNzkZAQ6zfh91maKyTwnzyvJKQJ-18hwllVn9iIgt6kiYLN219F9uRPY
Wiem, ze kwestia wygladu ma najmniejsze znaczenie w brzmieniu (aczkolwiek sie slucha oczami, oj sie slucha) ale te wtyczki wygladaja tak smacznie, ze az sie chce krecic galami

Online maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 250
    • DEADLY NIGHTSHADE

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Nagrałem 3 odpowiedzi impulsowe kolumny DL David Laboga 212 PRO na V30, którymi chciałbym się z Wami podzielić - jestem ciekaw opinii i ew. jak u Was zagada.
Odpowiedzi nagrane w warunkach domowych. Końcówka Peaveya 5150II na 6L6, lampy JJ (3 różne ustawienia końcówki). Mikrofon Heil PR20 ustawiony na łączeniu z kopułką. Interfejs Focusrite 2i2.
Brzmi to tak:


Proszę się częstować  :D

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
dzięki, wypróbuję jutro. Od dawna używam tego samego IR, ciekawe czy mi podejdzie.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Koleżanki i Koledzy, chciałbym sobie sprawić coś takiego jakTorpedo Wall of Sound, ale totalnie nie potrafię we wtyczki. Chciałbym gitarę wpinać w Fractala Standard, tego w Focusrite Saffire 6 i szczęśliwie użytkować symulacji paczek z wyżej wymienionej wtyczki. Ktoś poratuje?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Niedziak, ale ja w sumie nie rozumiem o co Ci chodzi :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Z symulacji kolumn chcę korzystać z owej wtyczki, bo zatykam Fractala m.in. używając dwóch IR na raz. Sam Axe i tak jest wyłącznie podłączony do komputera. A mój problem polega na tym, że za chuj nie wiem jak obsługuje się takie wtyczki.
« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2021, 15:50:30 wysłana przez niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Z symulacji kolumn chcę korzystać z owej wtyczki, bo zatykam Fractala m.in. używając dwóch IR na raz. Sam Axe i tak jest wyłącznie podłączony do komputera. A mój problem polega na tym, że za chuj nie wiem jak obsługuje się takie wtyczki.

Axe Fx out do input w Focusrite, instalujesz Reapera (lub inny DAW), tam ustawiasz interfejs na Focusrite, dodajesz ścieżkę w Reaper/DAW, ustawiasz na record i monitoring inputu, odpalasz Torpedo Wall of Sound. Pamiętaj tylko, żeby wyłączyć symulacje w Axe.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
No, teraz to jestem zdecydowanie bliżej celu ;D Reaper jest darmowy czy po prostu masa ludzi użytkuje "nieoficjalnie i hobbistycznie"?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
No, teraz to jestem zdecydowanie bliżej celu ;D Reaper jest darmowy czy po prostu masa ludzi użytkuje "nieoficjalnie i hobbistycznie"?

"darmowy" przez 60 dni, potem też działa, ale $60 za taki soft to aż wstyd nie zapłacić ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Nie nie, unikam wersji "hobbistycznych". Za stary na to jestem ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Nie nie, unikam wersji "hobbistycznych". Za stary na to jestem ;)

Ta wersja niczym od pełnej się nie różni, tylko upierdliwie się włącza - trzeba odczekać.

Ale faktycznie wstyd nie zapłacić im za to, licencja jest chyba na kilka wersji oprogramowania do przodu. Warto bo reaper + darmowe wtyczki to jest i tak mega duża biblioteka. Ja się jeszcze szarpnąłem na Granophyre z Neruala i na razie mam wszystko czego mi trzeba. Może na black friday jeszcze dobiorę sobie coś od nich, np. gojirę.

Na marginesie, na YT jest seria dość szczegółowych warsztatów z reapera, może się komuś przyda jak zaczyna, tutaj pierwsza część:


Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 367
Audio Assault Blacksun za darmo do wzięcia do 01/12:

https://audio-assault.us10.list-manage.com/track/click?u=103973dfc53e49bb06f89a912&id=8454c27c02&e=dfb61146f5

A do tego zniżka na 412 Mesa Oversized (ale tego nie wziąłem bo impulsów mam już od zajebania + te od Neurala i tak używam).


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 746
Tanio nie będzie:



Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Zapowiada się obiecująco. Później napiszę, jak się sprawdza.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ja sprawdzilem i nawet calkiem spoko wtyka. Nie wiem czy warta normanla cene $150 (w swiecie UAD bywa za $70) ale za $0.00 to zdecydowanie dobry deal.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
40% zniżki ma Aurora dzisiaj.
Ja lecę po Mammoth :)

« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2021, 12:26:52 wysłana przez Pronounce »


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
12738 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2008, 21:25:55
wysłana przez nikt
17 Odpowiedzi
16173 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2012, 11:24:18
wysłana przez Mordimer
12 Odpowiedzi
13771 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2012, 14:04:47
wysłana przez Orange
18 Odpowiedzi
22653 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2013, 17:23:31
wysłana przez sinquestsound
3 Odpowiedzi
14850 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2018, 23:48:59
wysłana przez Rot