Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 529411 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1150 05 Gru, 2011, 09:52:14 »
Podobny temat, nawet pewne kadry, wreszcie udało się zobaczyć:

Melancholia, 2011



Kolejne podobieństwo:
Uwaga: dla fanów "szybcy i wściekli" itp. to będzie zwyczajny smęt ;)
Krótko:
10/10

Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1151 05 Gru, 2011, 09:57:34 »
Potrójne uderzenie:



Część 1: :facepalm:
Część 2: :facepalm: :facepalm:
Część 3: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

I właściwie tyle za komentarz. Aż się boję się o czwartą...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1152 05 Gru, 2011, 11:00:14 »
E tam piełdolisz. Gdy pierwszy Underworld wchodził do kin wampiry nie były jeszcze tak modne i robił całkiem niezłe wrażenie.
Szczególnie Kate :P
mniut i piah

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1153 05 Gru, 2011, 11:23:23 »
Cytuj
robił całkiem niezłe wrażenie

Gdzie i na kim? Nie chodzi mi o wampiry jako takie, ale o film, bo wygląda jak budżetowy martix tylko ze scenariuszem na poziomie gry komputerowej dla gimnazjalistów. Kate... sorka, ale żeby grać w latexie to trzeba mieć cycki ;D czego poza nią nie zrozumiała też np. Mila Jovovich w dalszych częściach "RE" (o którym też chyba napiszę niedługo ;) *) i dlatego efekt jest nie bardzo taki jaki mógłby być. A Nighy jako Victor jest śmieszno-durny z tym swoim wyrazem twarzy pt. "chuj mnie boli" z którym chodzi przez wszystkie trzy części, niezależnie od nastroju :P

Chociaż... ewentualnie dałbym plusa za to, że w pewnej chwili okazuje się że nie wszystko jest takie czarno-białe jak na początku się wydaje, i co robi lepiej dla dramaturgii (ech, dramaturgia w takich filmach...), ale nadal nie uważam tego za jakiś hiper-hicior, nawet w kategorii gotyk-napierdalanka. A ze spraw spraw balistycznych (trudne słowo, trochę siedzę amatorsko-hobbystycznie w temacie) miałem taki polew że... oj jak ja lubię choćby 30-sekundowe serie z peemów gdzie do magazynka wchodzi w porywach ze 20 nabojów, albo pociski z płynnym środkiem które nie dość że nie wybuchają w lufie, to jeszcze nie wybuchają po trafieniu w cel, chociaż powinny :devil:

A szkoda, bo się troszkę napaliłem na tę serię, i wyszła kiszka.

*i jak napiszę to się pewnie zacznie rzucanie mięsem że się nie znam :P Chociaż IMO gdyby "RE1" było nakręcone w bardziej "dusznym" klimacie, i pozbawione paru idiotycznych scen z fotoszopo-efektami, to mogłoby być naprawdę przyzwoitym filmem typu "escape" (patrz od "Cube" po "Outpost") z jeszcze bardzo naturalną wtedy Millą, co jest dla mnie plusem samo w sobie. A tak dokręcili 3 części, im dalej tym głupiej, i się skichało.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1154 05 Gru, 2011, 11:32:47 »
E, no tak, to panie by nic do oglądania nie zostało ;D.
Paczki z głów!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1155 05 Gru, 2011, 11:53:59 »
@Pan Dżej
Oglądasz filmy i analizujesz w nim sprawy balistyczne? :D To jeżeli widziałeś "Wanted" to powinieneś być po trzech zawałach :P

Dalej się upieram przy swoim, pierwsza część jest rozrywkowa na przyzwoitym poziomie. Później jest dużo gorzej.
mniut i piah

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1156 05 Gru, 2011, 12:47:56 »
Kapitan Kronos łowca wampirów (1974)



Jako, że wczoraj byłem mocno niedysponowany zapragnąłem filmu, starego filmu. Rozsiadłem się więc wygodnie i wcisłem plej :) Hehe film kiczowaty jak cholera, ale powiem, że oglądałem go z przyjemnością. Generalnie nie polecam, bo chyba tylko ja lubię takie obrazki :D
Nie jest to może ludzka stonoga, ale ma swój klimat.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1157 05 Gru, 2011, 16:55:15 »
Podobny temat, nawet pewne kadry, wreszcie udało się zobaczyć:

Melancholia, 2011

( Obraz usunięty.)

Kolejne podobieństwo:
Uwaga: dla fanów "szybcy i wściekli" itp. to będzie zwyczajny smęt ;)
Krótko:
10/10 ( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)


Też widziałem. Tak samo oceniam na 10/10. To jeden z tych filmów, do których wracasz myślami jeszcze długo po obejrzeniu.
Zaskakujące jest natomiast podobieństwo obu filmów. Spokojnie mogłyby  być 2 częściami jeden serii.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1158 05 Gru, 2011, 17:09:19 »
E tam piełdolisz. Gdy pierwszy Underworld wchodził do kin wampiry nie były jeszcze tak modne i robił całkiem niezłe wrażenie.
Szczególnie Kate :P

KAAAAATEEEE :onan: :onan: :onan:

Będę bronił. Tzn, jedynka daje radę, dwójka gorzej, trójki nie pamiętam, ale no KAAAAAAATEEEEEEEEEE E... (tak, mam poważny problem).

No i plus za Victora, bardzo mi tam Najti pasował.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1159 05 Gru, 2011, 21:09:02 »
Podobny temat, nawet pewne kadry, wreszcie udało się zobaczyć:
Melancholia, 2011
Też widziałem. Tak samo oceniam na 10/10. To jeden z tych filmów, do których wracasz myślami jeszcze długo po obejrzeniu.
Zaskakujące jest natomiast podobieństwo obu filmów. Spokojnie mogłyby  być 2 częściami jeden serii.
Podobieństwa sprawdzę (Another... jest w kolejce), ale z pewnością von T. trzyma widza w takim podskórnym napięciu, że w ciągu kolejnych 10s filmu można się po nim spodziewać wszystkiego.
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1160 05 Gru, 2011, 21:13:38 »
No oglądałem wczoraj Another Earth, dobry ale nie zrobil na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1161 06 Gru, 2011, 11:08:06 »
Dodam a propos Melancholii, że posiedziałem chwilę dłużej z muzyką i napisami końcowymi i okazuje się, że część efektów robiło studio "naszego" Bagińskiego.
Paczki z głów!

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1162 08 Gru, 2011, 22:12:19 »
Ja rzadko oglądam filmy - lubię te, co już znam ;) Stąd raczej wiszę na serialach. Dzisiaj jednak obejrzałem "Millenium. Mężcyźni, którzy nienawidzą kobiet" - MASAKRA!! Świetny film, trzyma w napięciu do napisów (końcowych!), fajna muza, zdjęcia... no czad. Dawno nie widziałem takiego filmu.
(Niebawem ma się ukazać amerykancka wersja tej adaptacji - bo na podstawie książki jest - "Dziewczyna z tatuażem", może też być ok).

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1163 08 Gru, 2011, 22:20:50 »
Moja kobieta łyknęła książki w pare wieczorów ( ja jeszcze sie za nie, nie zabrałem), ale filmy oglądałem i uważam (moge się mylić, ale wątpie), że amerykańce tylko zepsują tą serie... Bardzo polecam.

Właśnie obejrzałem London Boulevard i powiem, że całkiem całkiem. Zbyt wiele razy nie naciskałem przewijania, wiec myśle ze tak z 6-7/10 mogę dać.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1164 08 Gru, 2011, 23:17:21 »
To i ja polecę serię Millenium. Bardzo dobrze się ogląda, czas mija niezauważony.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 372
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1165 09 Gru, 2011, 01:35:19 »
Millenium było polecane na początku tego tematu :D

A wersja z Craigem może nie być zła, za kamerą Aronofsky, Reznor za konsolą. Klimat powinien być.
mniut i piah

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1166 09 Gru, 2011, 07:59:37 »
Deconstructing Harry Woody'ego Allena



A co ja się będę... Jak kocham prawie wszystko Allena, tak to jest produkt najwyższego sortu, spokojnie do postawienia obok największych filmów tego człowieka, polecam całym sobą, wszystkimi rękami i nogami. Nie koniecznie do oglądania z małym Szymonkiem, ale z drugiej strony... :P

8,5-9/10 :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1167 09 Gru, 2011, 08:49:44 »
Popieram. "Deconstructing Harry" jest genialne :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1168 09 Gru, 2011, 09:13:23 »
Czyli Woody ustawiony w kolejce, thx za inspirację. Pierwsze co, to poszukam Tree of Life, chociaż recenzje są mieszane.
Millenium - polecam również całą oryginalną serię. Nie wiem, czy adaptacja amerykancka mimo takiego składu wypali, bo oglądałem z podjarem szwedzką serię Wallander, a potem wersję z Branaghem i IMO dokładnie caluteńki klimat prysnął. Wręcz te jego stroskane miny mnie tylko śmieszyły.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1169 09 Gru, 2011, 09:20:21 »
Wuju, Jak Ci Woody wejdzie to dam Ci co najmniej kilkanaście innych wartych uwagi jego filmów, więc na dłuższy czas będziesz miał spokój :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1170 09 Gru, 2011, 09:41:16 »
Dziękuję, ale mam 36 lat ;).
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1171 09 Gru, 2011, 09:55:38 »
Limitless (2011)


Przyjemna ścieżka dźwiękowa i przyzwoita akcja w kilku miejscach. Niestety niczym mie nie zaskoczył. Daję 6,5/10.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1172 09 Gru, 2011, 10:18:08 »
Łooo Bacio ty zaraz bedziesz umierał ;) sorki za offa

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1173 09 Gru, 2011, 10:33:28 »
Dziękuję, ale mam 36 lat ;).

Nie wiem o co mnie ochrzaniasz, ale nie spotkałem nikogo, w żadnym wieku, kto znał by, choć połowę filmów Allena, a wiele z nich to perełki.
Ale co mię to, oglądaj co chcesz :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1174 09 Gru, 2011, 10:58:36 »
Zaraz ochrzaniasz - jak z kobietą!... Zaledwie delikatnie zasugerowałem, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mało którego mogłem nie widzieć.

Wiem, że Ty cyt. "kochasz Allena", ja znów pisałem, że "Allena nie oceniam, bo jest całkowicie obok tradycyjnego systemu ocen" - ale to było z 1,5 roku temu, masz prawo nie pamiętać ;).

Siara - na razie nie narzekam, prawda o młodym duchu jest najprawdziwszą prawdą ekranu (sic!). Mnie z kolei kładzie werwą mój przyjaciel, aktualnie 63l. oraz w drodze powrotnej z latania w Meksyku.
« Ostatnia zmiana: 09 Gru, 2011, 11:01:15 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!