Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551073 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #500 31 Sie, 2010, 09:28:15 »

( Obraz usunięty.)

Film dziwny. IMHO powinien być puszczany w szkołach jako film antynarkotykowy.

No, nie wiem... Dorośli, albo w miarę rozumni ludzie, coś z niego zrozumieją. Natomiast brat dawnej znajomej, nastoletni gnojek, który bierze i zaliczył już odwyk oraz sprzedał obrączki starych za dragi :o - strasznie się jarał (też dosłownie) tym filmem...
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #501 31 Sie, 2010, 09:34:23 »

( Obraz usunięty.)

Film dziwny. IMHO powinien być puszczany w szkołach jako film antynarkotykowy.

No, nie wiem... Dorośli, albo w miarę rozumni ludzie, coś z niego zrozumieją. Natomiast brat dawnej znajomej, nastoletni gnojek, który bierze i zaliczył już odwyk oraz sprzedał obrączki starych za dragi :o - strasznie się jarał (też dosłownie) tym filmem...

Wiesz ja mam 16 lat, idę do I liceum, nigdy  nie brałem i film zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #502 31 Sie, 2010, 09:46:57 »
Wiesz ja mam 16 lat, idę do I liceum, nigdy  nie brałem i film zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Już wiem ;) Dlatego napisałem "Dorośli, albo w miarę rozumni ludzie, coś z niego zrozumieją." i po prostu łapiesz się do tego zbioru, czego Tobie (i sobie ;)) gratuluję! Witaj w naszym zb(i)orze! :D
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #503 31 Sie, 2010, 09:49:14 »
Jak widać większość Maćków to osoby inteligentne ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #504 31 Sie, 2010, 10:12:38 »
Jak widać większość Maćków to osoby inteligentne ;D

Oczywiście! Do tego piękne, bogate wewnętrznie i - skromne! ;) Znam tylko jedną czarną offcę, któremu to panu mało w zęby nie wyjebałem - co potwierdza tylko regułę jeszcze bardziej. Piona!

BTW - też kiedyś miałem 16 lat. Taraaaa! Nieźle, co? :D :D
Paczki z głów!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #505 31 Sie, 2010, 10:17:10 »
Nie kłam Maciek, Ty nigdy nie miałeś 16 lat;) "Requiem dla snu"... widziałam ten film wiele razy, trauma...
Ocena 10/10, pomimo potwornej dramaturgii...

Pozdro.
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #506 31 Sie, 2010, 10:23:23 »
Nie kłam Maciek, Ty nigdy nie miałeś 16 lat;)

:D Nie zgodzę się. Miałem tylko jeden przeskok - z 12 na 14 lat ;) Porwali mnie wtedy obcy i wstawili ten czip, po którym m.in. widzę jaką kobieta ma bieliznę i mam o 23% szybszy wzwód!
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #507 31 Sie, 2010, 10:31:04 »
Jak widać większość Maćków to osoby inteligentne ;D

Oczywiście! Do tego piękne, bogate wewnętrznie i - skromne! ;)

z przykrością muszę się z tobą zgodzić ;D


BTW - też kiedyś miałem 16 lat. Taraaaa! Nieźle, co? :D :D
:fotki:


żeby nie robić więcej offa



Ostatnio oglądany ale po raz kolejny ;D Ile razy oglądam ten film zawsze mi się podoba. IMHO must watch.
 ;D 9,5/10 Ten film ma coś w sobie

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #508 31 Sie, 2010, 12:52:27 »
+1
za każdy razem jak słyszę "I'm gonna get medival on your ass" to trzeba mnie zbierać z podłogi :D

A co do requiem - ten film JEST puszczany w gimnazjach i w liceach w celach dydaktycznych.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #509 31 Sie, 2010, 13:06:54 »
A co do requiem - ten film JEST puszczany w gimnazjach i w liceach w celach dydaktycznych.

2 się nawróci a jeden zacznie ćpać, ale bilans jest na + ;)

BTW - też kiedyś miałem 16 lat. Taraaaa! Nieźle, co? :D :D
:fotki:

Chyba dam radę! :P
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #510 31 Sie, 2010, 14:02:01 »
Nie zgodzę się z obiegową opinią na temat "Niezniszczalnych" (co w ogóle mają kurwa niezniszczalni wspólnego z expendables, co, w moim skromnym mniemaniu znaczy raczej "spisani na straty", niemniej - jak rzadko - w tym przypadku tytuł pasuje jak ulał). Nikt chyba nie wybiera się na to do kina oczekując wielkiej moralno-egzystencjalnej rozkminy. Idziemy popatrzeć na wybuchy i ostry wpierdol, który wpuszczają Stallone, Statham, Lee i ci pozostali (lol).
Pragnę też zauważyć, że film traci wieeele na tłumaczeniu (tak jak to napomkniane przez Wuja "przyjszłem").
Mi z kolei pozostał w pamięci inny tekst (pozwolę sobie przytoczyć luźno z pamięci):
"Hałas deprymuje wrogów. Nikt nie oprze się sraniu po gaciach słysząc 250 pocisków na minutę."
A potem ta scena, ujęcie zza jakichś drzwi i wypadające kolejno mięso armatnie. I wiele więcej.

Generalnie, w mojej opinii, kupa śmiechu.
Z przymrużeniem oka 6, może nawet 7/10 (a co, że nie przelicytuję Wuja?).
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #511 31 Sie, 2010, 14:08:20 »
Z przymrużeniem oka 6, może nawet 7/10 (a co, że nie przelicytuję Wuja?).

Dale'a
Paczki z głów!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #512 31 Sie, 2010, 17:43:04 »

( Obraz usunięty.)

Film dziwny. IMHO powinien być puszczany w szkołach jako film antynarkotykowy.

No, nie wiem... Dorośli, albo w miarę rozumni ludzie, coś z niego zrozumieją. Natomiast brat dawnej znajomej, nastoletni gnojek, który bierze i zaliczył już odwyk oraz sprzedał obrączki starych za dragi :o - strasznie się jarał (też dosłownie) tym filmem...

Wiesz ja mam 16 lat, idę do I liceum, nigdy  nie brałem i film zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Też oglądałem w szkole - rzeczywiście robi duże wrażenie.
Ssiecie.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #513 31 Sie, 2010, 17:55:13 »
Ja nie powiedziałem, że oglądałem to w szkole ;)
Po prostu wiem z pewnych źródeł.
Jak dla mnie film z kategorii tych "mniam" ;)
Ale wolę mimo wszystko "Źródło"."Zapaśnik" mi średnio podszedł. Gdyby zmarł na ringu, kochałbym ten film a tak to tylko 6/10 ;p

A ja właśnie obejrzałem z lubą "In the cut" (tatułaż - ?!?!?!?!). Chyba jedyna rola Meg Ryan, która przypadła mi do gustu.
Widać rękę mistrzyni. I że jednak kobietom-reżyserom  wolno wiecej w kinie ;)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #514 31 Sie, 2010, 17:56:44 »

Ale wolę mimo wszystko "Źródło"."Zapaśnik" mi średnio podszedł. Gdyby zmarł na ringu, kochałbym ten film a tak to tylko 6/10 ;p


jak dla mnie
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2010, 18:00:36 wysłana przez Maciek »

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #515 31 Sie, 2010, 18:05:29 »
Ale wolę mimo wszystko "Źródło"
+1234892634934, uwielbiam! ;) duet Aronofsky i Mansell to jeszcze lepsze połączenie niż Kirk Windstein i Pepper Keenan :D
« Ostatnia zmiana: 31 Sie, 2010, 18:07:38 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #516 31 Sie, 2010, 18:06:54 »
no a ja właśnie chciałem tej jednoznaczności! ;] oczywiście tylko w tym przypadku.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #517 01 Wrz, 2010, 09:29:07 »
Przepraszam, ale skoro nic nie wskazuje na to, że nie umarł, to umarł ;) Logika. Ale też z całości, wcześniejszych scen - język filmu dla mnie nie zostawił wątpliwości - jednak wziął i umar*... Możesz zacząć kochać ten film ;)

* cyt. wuj Bat, styczeń 1996.
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #518 01 Wrz, 2010, 09:43:37 »
Na szybko - z ostatnich kinowych wyczynów:

- "Ryś i spółka" ;D - najbardziej bzdurny, przegadany i bezpłciowy film jaki ostatnio widziałem, wliczając w to 3cią część "Zmierzchu" i "PercegoJakiegośtam i złodzieja pioruna" :D :D :D
- "Incepcja" - :allah: - i tyle za komentarz
- "Uczeń czarnoksiężnika" - miał podstawy do zrobienia z tego wywrotowej fantastyczno-komediowej opowieści, takiej w sam raz na niedzielne popołudnie, ale moim zdaniem zmarnowali szansę. Szkoda. Plusy za Cage'a, Molinę i jakiegoś gejowatego miglanca ;D
- "Niezniszczalni" - głupie ale śmieszne. Daj się streścić w zdaniu "90274560928682756 sposobów na najbardziej nieprawdopodobne urwanie komuś łba przez robiące sobie jaja z samych siebie gwiazdy kina kopanego tak żeby widzowie jak najbardziej się uśmiali" :D

A dzisiaj idę na "Salt" to dam na dniach znać czy jest tam cokolwiek godnego uwagi poza Angeliną ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 393
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #519 01 Wrz, 2010, 10:34:20 »
Człowieku nie idź na Salt :P Nie opłaca się :P Użyj R5 ;)
mniut i piah

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #520 01 Wrz, 2010, 17:39:52 »
Baraka (1992)
http://www.imdb.com/title/tt0103767/

Wersja 1080p... 10/10!
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Przedwczoraj obejrzałem, specjalnie ściągałem wersję 1080p. Jedyne, co mogę powiedzieć do powyższego to "+1".
Film ciekawy, chociaż trzeba mieć troszkę oleju w głowie, żeby załapać o co chodzi. Dla reszty to będą tylko obrazki i muzyczka.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #521 04 Wrz, 2010, 23:59:31 »
Alicja w Krainie Czarów (2010)



Słabe to było. Spodziewałem się czegoś dużo lepszego. 4/10.

edit:
+1 za Białą Królową...

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #522 05 Wrz, 2010, 00:33:02 »
Wlasnie skonczylem ogladac Hydrozagadke ;D Kvlt i tyle. Alkohol! Najwieksza trucizna!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #523 05 Wrz, 2010, 09:55:40 »
Lordzie - mnie też "Alicja" nie podeszła. Owszem, jest mocno halucynogenny klimat, mega kocur w wykonaniu Jana Peszka, ale... co poza tym?

A "Hydrozagadkę" wpisuję sobie na listę filmów i seriali pt. "40 lat temu było zajebiście śmieszne, dzisiaj jest bez sensu", zaraz po szczytowym osiągnięciu polskiego debilizmu tamtych lat, czyli serialu "Niewiarygodne przygody Marka Piegusa". Jak to oglądam to się zastanawiam, co tacy aktorzy robili w takiej szmirze... A teraz możecie się ze mną nie zgadzać :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #524 05 Wrz, 2010, 10:00:21 »
Hydrozagadka nie była śmieszna ani 40 lat temu, ani nie jest smieszna dziś, nie wiadomo o co chodzi w tym filmie bo to... Hydrozagadka :D, chociaż to jedna z moich ulubionych pozycji obok "Rejsu" i "Brunet Wieczorową Porą" ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...