Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 532037 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #525 05 Wrz, 2010, 10:23:56 »
"Rejsu" nie rozumiem, mimo usilnych prób, wybaczcie ;D Ale to może i też dlatego, że mam w domu kogoś kto na hasło "stara polska komedia" bez zastanowienia włącza trajkotę, niezależnie czy jest co oglądać czy nie, a potem siedzi przez 1,5 godziny z debilnym uśmiechem na facjacie, niezależnie czy film jest chociaż w ułamku zabawny :facepalm:

Za to "Bruneta" mogę ciągle. "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", jednego z bardziej niedocenianych filmów Barei, też ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #526 06 Wrz, 2010, 09:12:40 »
"Hydrozagadka" jest przezajebista. Polska próba humoru, który nad Tamizą jest od lat standardem.
"Rejs" - bo oglądanie tego bez rozumienia kontekstu politycznego tamtego czasu - jest bez sensu.
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #527 07 Wrz, 2010, 16:53:09 »
Frozen - wyłączyłem jak babka zlała się w gacie... gupie jakieś te hamerykanckie ludziska...

Remember Me - komedia romantyczna. Do tego z Pattinsonem. Niemniej bardzo mi się ten obraz podobał. Tym samym nie polecam go nikomu, bo wam z pewnością się nie spodoba. Z początku nieco się dłuży, może niektórzy się nawet znudzą, ale ja tam lubię takie klocki. Generalnie oglądamy sobie kolejny film, oparty na tym samym, starym, wytartym schemacie - dwoje ludzi się poznaje, zakochują się, do tego mamy sporo tych elementów, dzięki którym nazywamy gatunek komedią, potem koniecznie coś się psuje, koniecznie za sprawą nieżyczliwych znajomych/rodziny, potem serdeczni znajomi/rodzina ratują związek i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Ale czy aby na pewno?

The Ghost Writer - całkiem fajny thriller, co ciekawe Polańskiego. I uwaga, tym razem nie jedziemy TYLKO po hamerykancach, jakie to one niedobre ludzie som i wszystkim robią na złość. Plus za Ewana McGregora, którego uwielbiam (no może poza aniołami & demonami (w sumie to mój ulubiony aktor zaraz po Siffredim)).

Seven Pounds - po raz drugi oglądałem. Poryczałem się mniej więcej tak samo jak za pierwszym. Świetny film, fabuła tak przebiegle zachachmęcona, do tego jak dla mnie bardzo dobra gra aktorska (z tym że ja się gówno a nie znam), ja przynajmniej uwierzyłem w to wszystko. Na dokładkę piękna muzyka, urocza Rosario Dawson. No i w sumie tyle.
« Ostatnia zmiana: 07 Wrz, 2010, 19:35:04 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #528 08 Wrz, 2010, 16:55:50 »
The Other Man ("Niewinna" :facepalm:) 2008 - ale dopiero w zeszły piątek była premiera w Polsce.



Nie wiem, dlaczego na Filmwebie i IMDb są niskie oceny. Film jest zajebisty! Chyba po prostu trzeba coś takiego samemu przeżyć!...

Spoiler

7-8/10
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #529 08 Wrz, 2010, 17:19:33 »
masakra, kiedy niczego nie przeczuwasz, a tu taki zonk!!!!... A potem jeszcze większy!...
Coś dla mnie!
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #530 11 Wrz, 2010, 23:54:38 »
Wlasnie obejrzalem The Thing sprzed 30 lat i musze przyznac ze jest  :fire: :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #531 12 Wrz, 2010, 00:35:59 »
Kilka dni temu oglądnąłem Avatar w 1080p rzecz jasna ;) Bardzo przyjemne i wciągające widowisko - daję 9/10 :)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #532 12 Wrz, 2010, 08:12:57 »
Po prostu zobaczcie... sami, z żonami, jak tam chcecie, ale warto.

Ocena: 9/10
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #533 12 Wrz, 2010, 11:18:40 »
A w istocie całkiem fajny obraz. Może nie tak na dziewięć, ale mi się bardzo podobało.

P.S. Zostaję od dzisiaj fanem kina szwedzkiego.
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2010, 19:07:11 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #534 14 Wrz, 2010, 16:21:31 »
SALT - najgorzej, jak się dobrze zaczyna. Potem, z minuty na minutę łocki robiom się coraz bardziej zdziwione...
Za zawiedzione nadzieje 3/10
Za Olbrychskiego 4/10, bo wreszcie nasz aktor ma coś do powiedzenia w filmie zza Wody, a nie tylko 12s epizod.
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #535 14 Wrz, 2010, 19:52:22 »
Ja jebie! Zmieńcie mi nicka na Darko, bo Donnie już zajęty.

Donie Darko - geniusz!
Jestem absolutnym fanem tego filmu, bede go co drugi dzień oglądał! Wpisuje się do bardzo wąskiego grona moich ulubionych filmów.
10/10 dla mnie!

Aż sobie avatar wsadzilem :D

Dopiero teraz zauważyłem tego posta :] A dziwiłem się czego mi awatara zabrałeś.
Film odbija się na psychice. Długo o nim myślałem po obejrzeniu. Chyba każdy rozumie ten film jak chce :)
Jest jeszcze siostra Donnie Darko ale pozostawia niesmak...

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #536 14 Wrz, 2010, 21:04:43 »
No siostra ssie pałę Donniemu, nudziłem się baaardzo. Jedynka niezła, muszę sobie jeszcze raz obejrzeć.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #537 14 Wrz, 2010, 21:05:33 »
S.Darko nie chcę oglądać coby uniknąć zniesmaczenia właśnie ;)

Btw. Mam identyczne buty jak Donnie Darko, ale kupilem je przed obejrzeniem filmu :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #538 14 Wrz, 2010, 22:13:25 »
A ja właśnie kończę drugi sezon FRINGE. Jak ktoś lubi klimaty typu X-Files to polecam :)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #539 15 Wrz, 2010, 17:01:20 »
A ja właśnie kończę drugi sezon FRINGE. Jak ktoś lubi klimaty typu X-Files to polecam :)

+1

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #540 15 Wrz, 2010, 17:46:11 »
Mieliśmy nie pisać o serialach... -__-


Edit: KURWA!
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2010, 20:38:01 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #541 15 Wrz, 2010, 20:29:25 »
Nienawidzę was za Donnie'go Darko. Tak mi zrył beret że nie pamiętam jak mam na imię ;<. Zajebisty.
return to monke

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #542 15 Wrz, 2010, 20:32:41 »
A ja właśnie kończę drugi sezon FRINGE. Jak ktoś lubi klimaty typu X-Files to polecam :)

Ja wlasnie ogladam 6-ty sezon X-Files na scifi channel. Alez to jest mega :D. I do tego kilkanascie sezonow :). Caly rok akademicki przede mna :>

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #543 15 Wrz, 2010, 20:40:37 »
Mieliśmy nie pisać o serialach... -__-

To załóż oddzielny topic o serialach. Albo nie. Rozbij jeszcze na komediowe, obyczajowe , sci-fi.... Ja zrobie o mondo movies.

A tak serio- Fringe to raczej film odcinkowy niż serial - więc dyj spokoja.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #544 15 Wrz, 2010, 22:28:05 »
Ja pierdole.
Spoiler

Szwedzkie kino pochłania mnie bez rejszty.

Najpierw zrobiłem obie części Arna. Całkiem ciekawe toto, kino, zda się, całkiem historyczne (nie jestem żadnym specjalistą, szczególnie od XII w., niemniej wydaje mi się to bardziej rzetelne, kompletne i dopracowane, niż np. ostatni Robin Hood), fabuła całkiem niebanalna, no i jest epickie niedojebane zakończenie.
Ode mnie wielki plus, chyba dla pierwszej części nieco większy niż dla drugiej. Dałbym może odpowiednio 8 i 7/10.

Teraz z kolei zasuwam trylogię Milenium. Skończyłem właśnie część pierwszą, zaczynam drugą. Wiele rzeczy mi się tu podoba. Np. brzydki aktor w roli głównej to czad (serio, lepszy imo niż wypacykowane jakieś france). Fabuła to chyba w dużym stopniu zasługa autora powieści, ale scenarzyście i reżyserowi też na pewno należą się jakieś creditsy. Tym bardziej mi się chyba ten film podobał, jako że jestem ostatnio w takim moodzie odpowiednim po obejrzeniu niedawno Ghost Writera (brakuje mi tylko tego epickiego stylu McGregora tamże (mam na myśli ubiór)).
Generalnie wielki plus, kolejny, dla tegoż filmu, jak i szwedzkiego kina. Może u nas też coś będą kręcić fajnego kiedyś.
9/10!
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #545 15 Wrz, 2010, 22:41:24 »
A kto Ci powiedział, że chcę o nich pisać :)
Ja po prostu nie rozumiem takiego bulwersu u dorosłego i poważnego człowieka, jak inny poważny i szanowany pan wrzuca jedno zdanie o serialu, w topicu o filmach :) . Już się zamykam.

"Tańcząc w ciemnościach" Von Triera.10/10 Za Larsa . Za Bjork . Za Muzykę.
W ogóle kocham kino duńskie.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #546 15 Wrz, 2010, 23:16:25 »
Millenium 2:
Spoiler
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #547 15 Wrz, 2010, 23:52:00 »
Fakju. Ja mogę pisać gdzie chcę i o czym chcę. No :)
Dobrze, film... film... Generalnie mało oglądam, bo chyba nawet niezbyt lubię ale ostatnio obejrzałem sobie Green Zone bo staram się nie przepuszczać żadnych filmów wojennych - taka faza - i nawet się mi podobało. Za to zacząłem już ze dwa razy The Four Kind i ni chuja, nie mogę dalej przebrnąć.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #548 16 Wrz, 2010, 09:08:19 »
A kto Ci powiedział, że chcę o nich pisać :)
Ja po prostu nie rozumiem takiego bulwersu u dorosłego i poważnego człowieka, jak inny poważny i szanowany pan wrzuca jedno zdanie o serialu, w topicu o filmach :) . Już się zamykam.

"Tańcząc w ciemnościach" Von Triera.10/10 Za Larsa . Za Bjork . Za Muzykę.
W ogóle kocham kino duńskie.

O, popieram! Ciekawie zrobiony film, czasem trochę przyjebany, czasem trochę nudnawy, ale ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Jebać Amerykę, Europa i nasze dobra kulturowe rządzą.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #549 16 Wrz, 2010, 09:12:43 »
Oj nieeee. IMO film zrobiny z naciskiem na jak najsilniejsze wkurwienie widza emocjami, tylko gdzieś po drodze się przesłanie zagubiło.