Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 552235 razy)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2925 11 Paź, 2019, 21:01:55 »
W moim odczuciu to była historia o osobie, która zainspirowała późniejszego Jokera czyli właściwego przeciwnika Batmana.

Uwaga maly spoiler:
Spoiler

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2926 12 Paź, 2019, 07:50:35 »
Na moim seansie 3 osoby wyszły mniej więcej w połowie :)
Totalnie tego nie rozumiem. Słyszałem tę urban legendę, że jest brutalny i ludzie wychodzą z kina. Wczoraj oglądałem Jurassic World i jest 10x więcej przemocy.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2927 12 Paź, 2019, 13:02:12 »
S&M2
Niby nie film, ale w kinie więc wrzucam tu. Pierwszy raz oglądałem koncert w kinie. Zdecydowanie polecam. Może nie było takiego klimatu jak na koncercie, ale za to wrażenia wizualne i dźwiękowe to wynagradzały. Każdy koncert powinni transmitować w kinie dla tych co iść nie mają możliwości ;)
Po ostatnich doniesieniach dobrze było zobaczyć Jamesa jeszcze w formie. Wielkim fanem grania z orkiestrą nie byłem ani wtedy ani teraz, jednak cieszę się, że mnie to nie ominęło. Najlepiej wydane 26PLN ostatnio.

Wysłane z mojego p30pro przy użyciu Tapatalka


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2928 12 Paź, 2019, 21:36:52 »
Na moim seansie 3 osoby wyszły mniej więcej w połowie :)
Totalnie tego nie rozumiem. Słyszałem tę urban legendę, że jest brutalny i ludzie wychodzą z kina. Wczoraj oglądałem Jurassic World i jest 10x więcej przemocy.
W filmie zamiera 6 osób. Bo to przecież tylko aktorzy, nie? ;) W Janku Wacku z Keijjanu zabija sumarycznie 306 osób. I żadna mnie nie wzruszyła tak jak pies.

Swoją drogą, gdyby ktokolwiek z nas był przy jednym prawdziwym zabójstwie, to by miał przejebane noclegi do końca życia.
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2929 12 Paź, 2019, 23:26:32 »
@Donnie mi się wydaje ze to było coś w stylu: "Kurwa, ale to nudne. Nic nie wybuchło, nikt nie wystrzelił 5tyś sztuk amunicji bez zmiany magazynku i kiedy w końcu będzie jakiś żart o ruchaniu? Grażyna... Wychodzim."
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2930 13 Paź, 2019, 10:56:37 »
Oooooo :D :D :D :allah:

Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2931 15 Paź, 2019, 23:27:03 »
Wróciłem właśnie z Jokera. Świetny film pod każdym względem.
Dawno mi tak szybko czas w kinie nie minął. Huśtawka emocji w odbiorze głównego bohatera. Od współczucia po odrazę. Od zrozumienia przez złość.
Joaquin Phoenix powinien zgarnąć komplet statuetek jakie tylko są do zgarnięcia IMO.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2932 15 Paź, 2019, 23:49:33 »
To pa to:

Dałem suba. Słowa klucz (po chamsku: hasztagi...): kultura słowa, potęga słowa, dziennikarstwo, analiza, nie wideo reakcja, ni ma klikbajta, ni ma przebitek co 4s.



PS: zalecam prędkość odtwarzania 1,25 ;)
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2933 20 Paź, 2019, 19:44:45 »
The Game Changers
Oglądałem zajadając wątróbkę. Daje do myślenia. Jak dla mnie na razie nie na tyle żeby porzucić mięso całkowicie, ale może trochę ograniczę na rzecz czarnej fasoli i soczewicy .

Wysłane z mojego p30pro przy użyciu Tapatalka


Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 123
  • A-zero
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2934 22 Paź, 2019, 09:25:43 »
Joker było już, ale dodam od siebie - wg mnie rola Oskarowa. Film prze-ge-nia-lny! Całe studium postaci  od genezy charakteru, przez historię życia -  czuło się emocje głównego bohatera. Cała opowieść niebagatelna, dająca do myślenia.

The Divine Fury / Sa-ja niby temat oklepany, ale podany z jakimś świeżym polotem. Black Bishop... ;) Bardzo mi sie podobało.


Eli - jak wyżej ;) Dobra fabuła, wciągający.



Impostor - The Hole in the Ground dziwny, niedopowiedziany, ciekawy. Bardzo podobał mi się klimat.





Posty połączone: 22 Paź, 2019, 09:29:45
Rambo - Last Blood surowy, prawie realistyczny. Wg mnie całkiem niezły, chociaż poprzednia część bardziej mi się podobała (większa surowizna).
« Ostatnia zmiana: 22 Paź, 2019, 09:29:47 wysłana przez OMSON »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2935 23 Paź, 2019, 00:10:03 »
Cały film też był taki:



7/10
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2936 23 Paź, 2019, 16:08:03 »
The Game Changers
Oglądałem zajadając wątróbkę. Daje do myślenia. Jak dla mnie na razie nie na tyle żeby porzucić mięso całkowicie, ale może trochę ograniczę na rzecz czarnej fasoli i soczewicy . ( Obraz usunięty.)

Wysłane z mojego p30pro przy użyciu Tapatalka

Słuchałem niedawno podcastu Tima Ferrisa z Cameronami i szczerze mówiąc, mam mieszane odczucia. Zwłaszcza, że jest cała masa badań, które pokazują alternatywne opcje.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2937 23 Paź, 2019, 17:36:25 »
Ja też daleki jestem od rzucania mięsa (mięsem to rzucam regularnie). Co chwila pojawia się hype na coś innego i co inne jest modne. Kazdy do swojej ideologii dopasuje badania naukowe. W tym filmie ciężko nawet nazwać badaniami to co oni udowadniali tym klarownym osoczem czy ilością i jakością erekcji. Na podstawie jednego posiłku to zbyt dalekoidące stwierdzenia. To samo może być jak będziesz w kołko jadł to samo. Sama zmiana może być dodatkowym bodźcem dla organizmu, ale żeby dzięki temu ktoś jechał bądź nie na olimpiadę. Podobnie jest z crossfitem czy innymi systemami szkoleniowymi. Na jednych działa na innych nie. Robilem ostatnio smolov'a na klatkę. Miałem zajrbisty progres po dwóch cyklach. To samo 2 kolegów, ktorym to poleciłem a laska, która próbowała noe podniosła nawet 1kg więcej. Czy to czegoś dowodzi... tak - że każdy jest inny.

Tu jest ciekawy komentarz do filmu:
https://medium.com/@timrees/watched-the-game-changers-now-you-must-watch-this-fcc877b0104


Wysłane z mojego p30pro przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2019, 17:55:08 wysłana przez fireboy »

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2938 25 Paź, 2019, 10:03:29 »
Ja na ten moment lecę tym z załącznika i póki co też widzę bardzo duży progres. Swoją drogą, spodobało mi się programowanie treningowe w excelu. Wygodne to i łatwe w udostępnianiu znajomym :)

Zomballo

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2939 25 Paź, 2019, 12:19:48 »
Ja na ten moment lecę tym z załącznika i póki co też widzę bardzo duży progres. Swoją drogą, spodobało mi się programowanie treningowe w excelu. Wygodne to i łatwe w udostępnianiu znajomym :)
Dziwne filmy oglądasz. :/

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2940 25 Paź, 2019, 13:23:06 »
Ja na ten moment lecę tym z załącznika i póki co też widzę bardzo duży progres. Swoją drogą, spodobało mi się programowanie treningowe w excelu. Wygodne to i łatwe w udostępnianiu znajomym :)
Dziwne filmy oglądasz. :/

Wątek fitnesowy chyba umarł, a @fireboy zaczął ze Smolovem... ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2941 03 Lis, 2019, 01:04:39 »
Pane Terminatore VI

Właśnie byłem, widziałem i kurdę - polecam!



Ponieważ okazuje się, że odmładzanie komputerowe idzie im już bardzo dobrze, do końca filmu jednego nie wiadomo:
czy to Mackenzie Davis czy odmłodzona Brie Larson... 😀 😀
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2942 02 Gru, 2019, 00:50:16 »
...i znów mamy komputerowe odmładzanie, a i nie wiem czy nie lepsze postarzanie!
"Irlandczyk" -2019, Netflix.

Jebaniutki Scorsese wziął do kupy swoich samych najlepszych, swoich ulubionych, swój ulubiony temat - i co niby miało wyjść? 8,4/10 na IMDb! Kto by pomyślał, he he





Paczki z głów!

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2943 09 Gru, 2019, 01:24:04 »
https://www.youtube.com/channel/UCrPwcDdBNGscYuzTcPFZ2zw

No jako fan Wiedźmina, zwłaszcza ksiazkowego, to musze powiedzieć, że sztos. Oczywiście trzeba przymknac oko na niedociagniecia techniczne, bo budżet ale kurde ten klimat....oesu....b oje sie ze serial netflixowy wszystko spieprzy.

Druga sprawa - obawialem sie nieco historii gdzie nie ma już części moich ulubionych postaci (jesus troche sie wkurzyłem że Jaskra autorzy uśmiercili), ale z drugiej strony strasznie spodobała mi się końcówka - serio z chęcia bym poczytał co się dalej potoczy. Na pewno jak beda zbierac na druga część, rzuce sowity grosz ;)
Sam Lambert zreszta odegrany genialnie moim zdaniem. Brakuje jednak moim zdaniem troche dynamiki w walce...ale sam fakt ze przy tym budżecie dostalismy 1,5h film, który nie śmierdzi sandałem - to już naprawdę coś.
« Ostatnia zmiana: 09 Gru, 2019, 01:27:13 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2944 12 Gru, 2019, 02:20:58 »
Idę dzień przed premierą na Star Wars - bo Islandia :) Oni tu zawsze dzień wcześniej wszystko mają, tak jak płyty na rynek japoński muszą mieć bonus track ;).

Ale coś czuję, że to będzie moja recenzja:

Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2945 12 Gru, 2019, 07:43:58 »

Fajny klimat, super zdjęcia, super aktorzy, dobre jak i złe dialogi, mało muzy jak na Tarantino, kilka fajnych akcji ale jakoś tak ospale i leniwie. Na bank sporo wyżej od Nienawistnej Ósemki ale do górnego pułapu troszkę brakuje. Raczej dla koneserów i miłośników kina, którzy wyłapią wszystkie ukryte smaczki, kruczki, gwiazdki, cienki druk a zwykli ludzie tak jak ja obudzą się gdzieś 20 min. przed końcem. ;)
Moja ocena: 9843268971358416508 4708734616349819873 4173814783414736478 74763108378934/234513658436546195364615934961539549135

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 123
  • A-zero
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2946 12 Gru, 2019, 10:26:21 »
Pane Terminatore VI

Właśnie byłem, widziałem i kurdę - polecam!




Panie Uju - Pan tak serio? ;D

Muszę przyznać, że większego konglomeratu oklepanych myków, głupot, infantylnej poprawności rasowej i bardzo słabej fizyki ruchu (nosz kurwa skoki jak z pokemonów) nie było w żadnej z poprzednich części.  Jedynie dla dowcipów Arniego można obejrzeć... Nie wiadomo po cholerę właściwie stara baba Connor wsadzona do fabuły - chyba tylko żeby zabić widza babskim ględzeniem, ale przynajmniej Arni inteligentnie obnaża jej tępotę. :) Na bilet do kina szkoda było kasy.

Na fali powrótów starych bohaterów filmowych myślałem, ze ta cześć Terminatora przebije wszystkie pozostałe, lub utrzyma co najmniej poziom Last Bloood z Sylwkiem. Obsrywałem sie na miętowo trailerami... Niestety - jest nachujowszą szmirą z całego cyklu.

Co do Irlandczyka - bardzo dobre kino. Niby fabularyzowany dokument, a ogląda się z zaciekawieniem do samego końca. Tez mi się podobał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2947 12 Gru, 2019, 21:09:15 »
Poszedłem jak dziecko do lunaparku, zabawa bez myślenia :) No i dla Arniego <3 :D
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2948 15 Gru, 2019, 11:53:19 »


Wczoraj widziałem - nieźle poryty film. Wszechogarniający, wciągający mroczny klimat choć sama fabuła dość banalna, do tego świetne zdjęcia, Willem Dafoe chyba w jednej z najlepszych swoich ról. No i Robert Pattison w końcu pokazał, ze jednak jest aktorem, a nie kołkiem z romansidła dla nastolatek
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2949 15 Gru, 2019, 14:26:25 »
Już się napalam od jakiegoś czasu, czyli trzeba będzie zobaczyć :)
Paczki z głów!