Autor Wątek: Filmiki [Te głupje i mondre]  (Przeczytany 718076 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wiadomo, np. Cobain.

Swoimi trzema akordami wiekszą rewolucje w muzyce zrobił niż tysiące absolwentów akademii muzycznej , którzy co roku opuszczają  uczelnie na całym świecie i grają na statkach albo w cyrku . ;)

Za co, swoją drogą, jest naprawdę niezła kasa :)

Tylko żal jak chuj :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Wiadomo, np. Cobain.

Swoimi trzema akordami wiekszą rewolucje w muzyce zrobił niż tysiące absolwentów akademii muzycznej , którzy co roku opuszczają  uczelnie na całym świecie i grają na statkach albo w cyrku . ;)

Za co, swoją drogą, jest naprawdę niezła kasa :)

Tylko żal jak chuj :(

Z graniem w cyrku? Oddam swojego tele + wszystkie graty które mam w pokoju, że nie dałbyś rady uciągnąć grania czy na statku czy w cyrku :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
ps: Też się wychowałem na ich muzyce  , ale rajtuzy to było zuo . :evil:  :)
No :zuo: Ale tak se też myślę, że pewnie bekę z tego mieli w chuj, pewnie mieli problemy z zachowaniem powagi podczas kręcenia tych zjebanych teledysków i randomowymi grymasami lola skręcającymi ich mordy podczas sesji fotograficznych. W sumie to ten ich cały dizajn i wdzianka z lumpeksu to pewnie też nie były na poważnie. Swoją drogą strzał w dziesiątkę, bo laskom to się wtedy najwidoczniej podobało. A że z perspektywy czasu ich dizajn wydaje siem pedalski... No ale co se poruchali to ich :D
synkopy to guwno

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Z graniem w cyrku? Oddam swojego tele + wszystkie graty które mam w pokoju, że nie dałbyś rady uciągnąć grania czy na statku czy w cyrku :D

No niby tak ,ale jakbyś ukończył np : ASP to nie było by ci przykro że malujesz pokoje na budowie u niemca ? kasa to nie wszystko,  są ważniejsze rzeczy np:........( forsa )    ;) :D

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Z graniem w cyrku? Oddam swojego tele + wszystkie graty które mam w pokoju, że nie dałbyś rady uciągnąć grania czy na statku czy w cyrku :D

No niby tak ,ale jakbyś ukończył np : ASP to nie było by ci przykro że malujesz pokoje na budowie u niemca ? kasa to nie wszystko,  są ważniejsze rzeczy np:........( forsa )    ;) :D

Wiesz co, akurat granie w cyrku jest i całkiem zajebiste i całkiem wymagające (jak i na statku). Chociaż, sporo racji masz - mnie byłoby trochę przykro - ale są i inni, którym może to pasować :D

(i potem toną z Titanicami albo innymi... :D)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline PrImItIvE

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
lubię grać na gitarze więc jest szansa, że kiedyś sie nauczę :P
po co Ci siedem strun jak grasz tylko na jednej :D :D :D

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
:headbang:


Nasz solowy co koncert robił popisówy przed panienkami. Jeszcze wszyscy nie zdążyli się rozłożyć, a on szybko podłączał piec i zaczynał nakurwiać sola. Dostał raz plaskacza i kopa w dupe to przestał pitolić. :devil:

To chyba syndrom solowego gitarzysty. Nie spotkałem jeszcze żadnego, który miałby w sobie tyle pokory żeby nie odpieprzać tanich popisówek.  :D

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Chuj z pokorom. Liczy się iloraz skill/tendencja do popisówy :D Siara jest odwrotnie proporcjonalna do tego ilorazu 8)
synkopy to guwno

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


I lold
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Chciałbym lekko wtrącić się w temacie Kurtełe Kombajne. Nirvana swoją najsłynniejszą płytę, zresztą drugą, wydała w 1991 roku. Paru z Was było jeszcze wtedy mamą i tatą. Ew. płynną masą ;). Był wtedy na "Nevermind" taki szał, że tych płyt brakowało w sklepach, ludzie kupowali innym pod choinkę itp. I mówię o trendach ogólnoświatowych. Nie wydaje mie się, żeby od tamtej pory coś było takie świerze, szczere i porwało tylu ludzi. Analizowanie dziś i rozbiórka logiczna Nirvany to błąd logiczny. Jak analiza nieszkolonego głosu Hendixa czy Dylana - faceta, który śpiewa przez trąbkę ;).

Zresztą zobaczcie, co to był za rok:

http://pl.wikipedia.org/wiki/1991_w_muzyce

Dobrze też trochę użyć scrolla w myszce ;). Wtedy powstawało techno, grunge, nu metal, masa rzeczy się działa. Teraz mamy co? Randomowe zera, pedlaskie wokale i dubstep. Gratulacje ;). Nie nawijam "pierdziel mode" tylko chciałbym przeżywać dziś taki wysyp zajebistości.
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Kurt był amuzykalnym ćpunem. Jedyny pozytyw jaki można mu przypisać to te stada hot 16 z naszywkami nirvany, które pojawiają się na metalowych koncertach i podnoszą poziom estetyczny publiczności.

Bardzo łatwo jest oceniać ludzi ,zwłaszcza tych znanych . Ale sztuka to jest taki potwór co się żywi cierpieniem artysty . Wymień mi 10-ciu znanych artystów którzy jedzą kiełki , uprawiają jogging i dbają o wygląd i zdrowie ( z wyjątkiem Krzysztofa Ibisza )  ;)   a na każde twoje dwa nazwiska ja wymienie dziesięc znanych postaci które się zaćpały ,albo właśnie to robią ,zachlały , zakrztusiły się śmiertelnie wymiocinami , wyzioneły ducha  na skutek pomieszania środków przeciwbólowych z alkocholem  albo w amoku wyskoczyły z hotelowego okna .Tylko nie wiem czy zacząc od muzyków ,aktorów , malarzy , pisarzy czy sportowców ?
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2012, 01:27:21 wysłana przez Algiz »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
chciałbym przeżywać dziś taki wysyp zajebistości.
Nie ma szans. Zajebistość skończyła się na Kill'em All. :devil:
synkopy to guwno

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

Tak, jakby ktoś, przypadkiem wcześniej nie miał okazji... njoy

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Zawsze się zastanawiałem, czy on z tymi wideorecenzjami na poważnie, czy to takie jaja. Jakoś nie chce mi się wierzyć że można być takim gamoniem.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Cytuj
cirtlem jest sprint
:facepalm:
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

bandit112

  • Gość
To jest genialne :D


Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu


Mistrzostwo!