Autor Wątek: Kącik humoru wujka purpla ;-) [jeden dowcip w poście!]  (Przeczytany 664771 razy)

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Trochę długi, ale to nic.

Młode małżeństwo gra w golfa. Zaliczają dołek po dołku, aż w pewnym momencie dziewczyna niefortunnie uderzyła w piłeczkę tak, że wybiła okno w pobliskim domu. Mąż:
-No dobra, stało się, wejdziemy przeprosimy, zapłacimy i gramy dalej, świat się nie kończy...
Jak powiedział tak zrobili. Wchodzą do domu, przeszli do salonu, a tam wybite okno, rozbita lampa i dziwnie ubrany facet siedzący po turecku na stole. Żona:
-My bardzo Pana przepraszamy, tak się niefortunnie zdarzyło, że wybiliśmy Panu okno i...
-Och, nie nie, nie przepraszajcie. Wiecie ja jestem Dżinem zamkniętym w tej oto lampie którą rozbijając uwolniliście mnie. Tak się składa, że mam do spełnienia trzy życzenia, a jako że jest nas trójka wypada po jednym dla każdego, ok?
-OK
Dziewczyna mówi pierwsza:
-No ja to bym chciała mieć willę z basenem w każdym mieście na świecie.
<Pstryk>
-Proszę bardzo.
Mąż:
-Ja chciałbym być właścicielem bardzo dobrze prosperującej firmy i zarabiać powiedzmy milion złotych tygodniowo.
<Pstryk>
-OK. Teraz moja kolej, mianowicie chciałbym przespać się z Twoją żoną.
-Nie, no tak nie można...
-Ej, wy macie to czego chcieliście, no odrobinę empatii
-OK
Dżin z dziewczyną poszli do sąsiedniego pokoju. Gdy już skończyli Dżin ubierając się pyta:
-Ile Ty masz lat?
-25.
-Ja pierdole, 25 lat i w dżina wierzy...
« Ostatnia zmiana: 16 Lip, 2010, 15:11:28 wysłana przez Dexter »

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A tutaj kawał w formie wideło.
Widziałem to jakiś czas temu ale znowu się na to natknąłem i znowu mnie rozwaliło :D
To jest też hidden track na którejś z płyt Mushroomhead.
« Ostatnia zmiana: 17 Lip, 2010, 00:38:57 wysłana przez Frantic »

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
pytanie tylko czego szukaleś, że to znalazłeś :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
O kurwa... Trza przyznać - ma biskup bardzo kompletne informacje. G-zs to tak zawsze jest, wpisujesz w gugle "harry potter" a tutaj Ci wyskakują gołe baby i murzyński kutach w dupie biskupa ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to tak zawsze jest, wpisujesz w gugle "harry potter" a tutaj Ci wyskakują gołe baby i murzyński kutach w dupie biskupa ;)

http://www.google.pl/images?hl=pl&q=harry%20potter&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=harry%20potter&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw

nie oszukuj mnie :( nie znalazlem :(
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Bo Leon szukał pewnie Cherry Potter? ;D

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Przejrzałeś mnie :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
No Cherry Potter jest niezła XD Ale ja wolę Jordan Capri albo Liz Vicious :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774
to tak zawsze jest, wpisujesz w gugle "harry potter" a tutaj Ci wyskakują gołe baby i murzyński kutach w dupie biskupa ;)

http://www.google.pl/images?hl=pl&q=harry%20potter&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi

nie oszukuj mnie :( nie znalazlem :(

Ale Harry Impotter - to już coś! ;)
Paczki z głów!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Mowi pączek do pączka:
-Ty sluchaj, złożyłem niedawno podanie na studia
-I co, przyjęli cie?
-No co ty, pączka?

;p

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
sorry że Wam zepsuje zabawe...ta Cherry Potter była facetem
B ( o ) ( o ) B S

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Wypierdalać mi z tematu jeśli dowcipów nie macie.
Bo psem poszczuję!

;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Coraz bardziej rozczarowują mnie produkcje filmowe z Tel Awiwu wzorowane na kinie hollywoodzkim. O ile jeszcze "Szpidermann" wnosił coś nowego, to już "Batman i Rabin" w ogóle nie porywa widza.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
To podobnie jak z niemieckimi wersjami musicali - "Skrzypek w Dachau" mnie nie zachwycił...

************
A teraz cos z zupełnie innej beczki :D



« Ostatnia zmiana: 23 Lip, 2010, 23:05:59 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ruchaj póki ciepła XD

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

locco

  • Gość


toothpastefordinner .com, polecam

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 868
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
;D

Nie chcieliście po dobroci, to wstawiam siłą - owoc nocnej poetico-libacjo-gejozy z shouta :zuo: Czytamy od dołu:

[Wt 01:59] <wrobelsparrow> wybacz mi to zdanie, nie chcę być niegrzeczny idź już chłopie spać i zjedź se na ręcznym
[Wt 01:58] <Martens_emenems> życzę więc i Tobie, i całej forumowej braci dużo piwa, chłopców oraz czystych gaci
[Wt 01:57] <Martens_emenems> a teraz wybacz mistrzu, Wróblem często zwany, idę spać, bo z rana będę rozklekotany
[Wt 01:56] <Martens_emenems> wiedziałem, że bardzo mojej cielesności pragniesz - gdy raz ją poczujesz, na zawsze w nią zapadniesz
[Wt 01:55] <wrobelsparrow> hej młody człowieku niezły masz tam tupet- zaczekaj troszeczke z włażeniem mi w dupe
[Wt 01:53] <Martens_emenems> Tyś moją latarnią, wśród umysłu ciemności, jakżebym mógł nie brać przykładu z takich, jak Ty gości :)
[Wt 01:52] <wrobelsparrow> na co teraz liczysz? chyba na oklaski, wiem - nie możesz zasnąć bez zrobienia laski
[Wt 01:50] <Martens_emenems> nie płacz drogi wróblu, próżny twój frasunek, wpadaj do Rzeszowa na wieczór i trunek
[Wt 01:49] <wrobelsparrow> mama to zrozumie, że się z ziomem tarłem stary za to powie, że dla niego umarłem
[Wt 01:47] <Martens_emenems> mamo moja droga, jestem pewny, raczej, że od dawien dawna ja kocham inaczej
[Wt 01:46] <wrobelsparrow> teraz tak tu myślę, co ja powiedziałem jak ja powiem mamie że jestem pedałem?
[Wt 01:45] <Martens_emenems> niechże boli, co mi tam, chcę doświadczyć tego, gdy kolega uprawia stosunek z kolegą!
[Wt 01:44] <wrobelsparrow> uważaj o co prosisz będzie cię bolało, tutaj nie pomoże nad morzem hadwao
[Wt 01:43] <Martens_emenems> powiedz mi mój Wróblu, cóżeś taki pewny, skąd wiesz, czy pod moim fizysem nie czai się powierzchowność królewny?
[Wt 01:42] <Martens_emenems> potem Ziobro już mi nic nie pomoże, ewentualnie dużo jodu i wyjazd nad morze
[Wt 01:42] <wrobelsparrow> będziesz później pisał do Ziobry petycje jak ci zapierdolę korepetycje
[Wt 01:40] <Martens_emenems> nie swym, lecz wziętym z twej broni kolekcji. bądź więc mi łaskawy i udziel mi lekcji.
[Wt 01:39] <wrobelsparrow> mam cię bić mym batem? chyba pojebało, za bardzo szanuję me delikatne ciało
[Wt 01:36] <Martens_emenems> bij mnie więc po piętach, bo na ciebie liczę, wiem, żem bardziej ci rad, niźli jakieś picze
[Wt 01:35] <wrobelsparrow> wałek u mnie wielki jak u wuja toma chata, gdy go ty zobaczysz, wnet popuścisz z bata
[Wt 01:33] <Martens_emenems> klnę się na mą duszę, że lubię boberki, lecz jeśliś na jeżyka ścięcty, bądź na łyso całkiem, będę z tobą walczył, nawet kuchennym wałkiem.
[Wt 01:32] <Martens_emenems> wybacz dociekliwość, lecz zapytać muszę, czy golisz klejnoty?
[Wt 01:31] <wrobelsparrow> ja cie bardzo prosze - gaci ja nie nosze - za to zawsze chętnie potargam za moszne
[Wt 01:30] <Martens_emenems> zapominasz bracie o jednym temacie: sztuka brać z połykiem, a nie brudzić gacie
[Wt 01:29] <wrobelsparrow> bo wszyscy polacy to jeedna rodzina - duży, czy mały byle kąsał grube pały
[Wt 01:27] <Martens_emenems> lecz nie o mnie wszak śpiewasz, lecz o panu młodym, zadek mu nadstawiaj, częstuj mocno, gęsto, urządź mu zawody
[Wt 01:26] <Martens_emenems> przyjmuję wyzwanie, po wazelinę już biegnę - seksu mało mi dziś, to jest przecież pewne
[Wt 01:25] <wrobelsparrow> mówię co to teraz, jako zorra swiadek - jak cię będzie świerzbić nadstawię ci zadek
[Wt 01:24] <Martens_emenems> niechaj wie kobieta, gdzie miejsce jej jest, zostaw takie rzeczy, do śmierci baw się fest
[Wt 01:23] <wrobelsparrow> na co ci to wszystko, ziomy piszą disy, czy to tak ciężko o dostęp do pizdy? nie bądź taki miętki jak prezydent bronek i każ oddać lali pierścionek
[Wt 01:21] <wrobelsparrow> aha, aha, wawa tutaj, emsi sparroł on da maaaajk, zorro ziom czek łan dys!

:choszatan: :choszatan: :choszatan:
« Ostatnia zmiana: 24 Sie, 2010, 10:08:21 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)