Autor Wątek: Dział OTE  (Przeczytany 44261 razy)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Dział OTE
« 29 Cze, 2009, 12:51:01 »
Ponieważ zauważyłem totalne rozluźnienie i rozlanie się offtopu na inne działy forum, mimo, że do offtopu służyły offtopy - w porozumieniu z zarządem podjąłem w sprawiedliwym gniewie decyzję o likwidacji działu OTE.
Co więcej, zamierzam bezlitośnie tępić przejawy nadmiernej radochy w działach do tego nie przeznaczonych, z czapą włącznie dla przeginających.
Od decyzji nie przysługuje prawo odwołania.
Niniejszym tytuł wykonawczy uważam za usankcjonowany.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #1 29 Cze, 2009, 21:51:39 »
Nie wiem jak inni, ale wg mnie ten pomysł jest głupi. Zabiłeś właśnie coś co tworzył pewien klimat. Yony, przemyśl to lepiej jeszcze raz. Komu przeszkadza offtop w offtopie? Działy tematyczne przecież trzymały poziom. Przynajmniej ja się niczego rażącego nie dopatrzyłem. W sumie nie moje forum, więc się nie będę może wymądrzać.
« Ostatnia zmiana: 29 Cze, 2009, 22:04:52 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #2 29 Cze, 2009, 22:42:18 »
powiem tak: Szkoda,mam nadzieje że zwykły fftop też będzie trzymał poziom elita :*
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #3 29 Cze, 2009, 22:54:25 »
Mimo że jestem tu zarejestrowany krótko to zżyłem się z tym forum i zgadzam się z Vladem. A poza tym.. jak usunięcie OTE miałoby niby wpłynąć na trzymanie poziomu w pozostałych działach? Trudno.. Ale Topic ze zdjęciami z NK możnaby przywrócić :P

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #4 29 Cze, 2009, 23:01:13 »
A ja się zgadzam z adminami. Zawsze to lepszy sposób na utrzymanie poziomu forum, niż np., napisanie jakiegoś testu, czy artykułu. Tak trzymać, świetna robota :)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #5 29 Cze, 2009, 23:08:48 »
A ja się zgadzam z adminami. Zawsze to lepszy sposób na utrzymanie poziomu forum, niż np., napisanie jakiegoś testu, czy artykułu. Tak trzymać, świetna robota :)
W samo sedno.
 Zmienne-nie ma takiej miejscowości.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #6 30 Cze, 2009, 01:44:53 »
Vlad, widze ze dzialacze dali Ci pajaca, sa wyrozumiali, mogli zbanowac.
 A Twój post dotyczy zamknięcia OTE?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #7 30 Cze, 2009, 07:57:54 »
Zabił właśnie coś co tworzył pewien klimat.Yony, przemyśl to lepiej jeszcze raz.

Nie Yony. To była jednogłośna decyzja wszystkich związanych z administracją i moderką ss.pl


Działy tematyczne przecież trzymały poziom. Przynajmniej ja się niczego rażącego nie dopatrzyłem.

Zdecydowanie nie trzymało a OT były masowo prowadzone wszędzie. 90% syfu leciało do kosza prawdopodobnie zanim go zdążyłeś nawet przeczytać (dzięki Lenowi i Domasowi), ale ileż można?

powiem tak: Szkoda,mam nadzieje że zwykły fftop też będzie trzymał poziom elita :*

a ja mam zajebistą nadzieję że nie będzie...

A ja się zgadzam z adminami. Zawsze to lepszy sposób na utrzymanie poziomu forum, niż np., napisanie jakiegoś testu, czy artykułu. Tak trzymać, świetna robota :)

Zawsze to dobrze dojebać kolejnym burackim tekstem po adminach mając taka okazje i srac we wlasne gniazdo czarnym PR. Az mi sie lac ze smiechu chce bo to ja zglosilem propozycje wywalenia OTE (ktore nic z elite wspolnego nie mialo), a zrobiłem to po niczym innym jak po odgrzebaniu TWOJEGO właśnie tematu "czarna lista sinnera". szkoda że nie znalazł się wcześniej w temacie "Topic dnia" bo pasował jak ulał. I zaraz mnie opieprzysz na gg ze nie trzymam Twojej strony men albo ze kumple tak sobie nie pisza... No wlasnie. Kumple tak sie nie zachowuja jak to robisz....

Nie wiem też co ma pisanie artów i testów współnego z "poziomem FORUM"??
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #8 30 Cze, 2009, 09:42:57 »
Vlad, widze ze dzialacze dali Ci pajaca, sa wyrozumiali, mogli zbanowac.
A Twój post dotyczy zamknięcia OTE?
TO forum miało klimat, dzięki któremu było niepowtarzalne. Było tak głównie dzięki temu, że za takie wypowiedzi nikt zielonych krop nie dawał... Robi się to teraz trochę takie cenzurowane PRLowskie, żeby nie powiedzieć faszystowskie... niestety forum powoli traci to dzięki czemu się tu zarejestrowałem nie mając gitary 7 strunowej.

Cytat:  link=topic=4412.msg47696#msg47696 date=1246309728
W samo sedno.
Zmienne-nie ma takiej miejscowości.
Jak nie ma się argumentów to używa się władzy... szkoda... nic już nie będzie takie jak było...
Niedługo będzie banowanie ludzi, którzy nie posiadają 7demki i więcej lub stroją się powyżej C....

Jeśli takie posty niezwiązane w 100% z tematem mają być usuwane bądź piętnowane to pewnie będzie trzeba z 20-30% postów wykasować...

A teraz, żeby nie było że OT robię...
Skoro dział jako taki został usunięty to powinno się przenieść chociaż tematy z tego działu do "normalnego" offtopa... Było tam kilka ciekawych rzeczy i teraz nijak nie mogę ich znaleźć... Ponadto... czy usuwanie postów zgodnych z regulaminem (bo skoro przez tyle czasu były i nikomu nie wadziły były zgodne) jest zgodne z regulaminem ??

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #9 30 Cze, 2009, 09:45:22 »
Ja pierdolę, ludzie!

Niestety, Panowie Ady - chcecie zrobić z forum encyklopedię? Przecież żarty, małe OT, docinki, tworzą klimat. Jak w zwykłej rozmowie, nie wyobrażam sobie inaczej. Na tle innych for jesteśmy i tak elite oraz pr00, (jak zaraz dodam jeszcze, że tr00 i HC, to mnie zbanujuecie/ostrzeżecie??) Ja tam bez problemu wyłapuję istotne informacje z wątków, są one na tyle rzeczowe oraz sprawdzone, że polecam forum ludziom, którzy szukają rzetelnej wiedzy, a nie mam czasu (i też wiedzy) żeby im pomóc. Teraz mam wrażenie, że muszę ważyć każde słowo, bo na wieżyczki wyszli uzbrojeni strażnicy... Nie po to uciekałem z takich miejsc (m.in. domu i prac), żeby TO znaleźć na NASZYM FORUM. Błąd, Panowie. IMO oczywiście... Ale i nie IMHO.

Ogólnie mam wrażenie, że za kotarą pt. "Admini, wstęp wzbroniony" jest atmosfera spisków i podejrzeń, jak w w najlepszych czasach PISu, a my to zagubione, niepoukładane, niegrzeczne żuczki.
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #10 30 Cze, 2009, 09:52:58 »
Vlad, widze ze dzialacze dali Ci pajaca, sa wyrozumiali, mogli zbanowac.

[Wt 03:28] <James Dean> dozobaczenia 7stringu, bylo milo
[X][Wt 03:27] <James Dean> ok, narazie
[X][Wt 03:27] <James Dean> bo jak tamto ruszy, to juz nie ma sensu abym tutaj siedzial

Niniejszym trzymam Cię za słowo, lizusie.


Cytat: wuj Batman
Niestety, Panowie Ady - chcecie zrobić z forum encyklopedię? Przecież żarty, małe OT, docinki, tworzą klimat
Żartu, docinki ok. Nikt do tego niemiał pretęchy.
Pretęcha była do wylewającego się na zewnątrz syfu, którego mogłeś nie zauważyć, dzięki naprawdę sprawnym i bezlitosnym moderatorom. Skoro masz wrażenie, że wśród redakcji jest atmosfera spisku to trudno.
Ale polecam Ci, jako lekturę forum landrowerowe gdzie praktycznie nie ma moderacji a każdy pisze co mu się podoba.
Spróbuj znaleźć tam jakąś informację. W tę stronę szło nasze forum, dzięki, przykro mi to mówić ale, jednemu z naszych kolegów, który po rezygnacji z funkcji redakcyjnych wymyślił sobie chyba, że zgitaropeeluje ten portal, oraz kilku jego przydupasom.
Nie podoba mi się to wybitnie. Klimat to jedno, ale w takim razie, jak chcemy robić sobie wyłącznie pogaduszki, wklejać fotki niedorżniętych kretynek i kolesi-z-liniami-papilarnymi-na-kutasie to wogóle zamknijmy to forum dla niezarejestrowanych, zamknijmy rejestrację, żeby nikogo więcej nie było i będziemy tak kurwa elitarni, że już bardziej nie można.
Sorry, ale na to, jako jednego z pomysłodawców tego forum, mojej zgody nie ma i będę tępił takie postawy. Jeśli to spowoduje odejście od nas 3 czy 5 gości to bardzo mi przykro. Na szczęście ciągle rodzą się dzieci, które w przyszłości będą gitarzystami i będą używać 7-emek.
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 10:08:21 wysłana przez se7en »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #11 30 Cze, 2009, 09:56:28 »
miało klimat, dzięki któremu było niepowtarzalne. Było tak głównie dzięki temu, że za takie wypowiedzi nikt zielonych krop nie dawał... Robi się to teraz trochę takie cenzurowane PRLowskie, żeby nie powiedzieć faszystowskie... niestety forum powoli traci to dzięki czemu się tu zarejestrowałem nie mając gitary 7 strunowej.

...

Jak nie ma się argumentów to używa się władzy... szkoda... nic już nie będzie takie jak było...
Niedługo będzie banowanie ludzi, którzy nie posiadają 7demki i więcej lub stroją się powyżej C....

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
patrz jakie to przewidywalne było co napisałeś



A teraz, żeby nie było że OT robię...
Skoro dział jako taki został usunięty to powinno się przenieść chociaż tematy z tego działu do "normalnego" offtopa... Było tam kilka ciekawych rzeczy i teraz nijak nie mogę ich znaleźć... Ponadto... czy usuwanie postów zgodnych z regulaminem (bo skoro przez tyle czasu były i nikomu nie wadziły były zgodne) jest zgodne z regulaminem ??

jakbyś sobie w ogóle zadał trud zeby regulamin na które się powołujesz przeczytać to byś wiedział że mają i że było to z nim zgodne

"3. Administratorzy i Moderatorzy maja prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu upomnienia, wycięcia niedozwolonych treści, jak i do wykasowania całego posta/tematu, bez obowiązku tłumaczenia się, lub informowania użytkownika. Skrajne niestosowanie się do tego punktu rozwiązanie znajdzie w punkcie 1. regulaminu ss.pl"
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #12 30 Cze, 2009, 09:56:56 »
Nie wiem o co chodzi NAPRAWDĘ i kto to zaczął/wymyślił, ale to jest pojebane!
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #13 30 Cze, 2009, 09:59:31 »
Vlad, widze ze dzialacze dali Ci pajaca, sa wyrozumiali, mogli zbanowac.

[Wt 03:28] <James Dean> dozobaczenia 7stringu, bylo milo
[X][Wt 03:27] <James Dean> ok, narazie
[X][Wt 03:27] <James Dean> bo jak tamto ruszy, to juz nie ma sensu abym tutaj siedzial

Niniejszym trzymam Cię za słowo, lizusie.


jaki to mialo zwiazek z tematem? Daj sobie zielona kropke.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #14 30 Cze, 2009, 10:13:15 »
Nie rozumiem tej wrzawy wokoło OTE. Z tego co mi sie wydawało to temat był stworzony z powodu zbyt śmiałych tematów, których niemalże wstyd było ujawnianie na szersza skalę. A jako że dostep do niego był ograniczony ilościa postów (bo tak było, right?) to IMO masa ludzi się rejestrowała i brała udział tylko w OT, zeby miec dostep do OTE, który sam w sobie nic takiego szczegolnego i wartosciowego nie posiada(ł).
Podsumowując, zwisa mi to czy OTE jest czy nie ma, ale uwazam ze skoro został stworzony z konkretnych względów, to usuniecie go może (nie musi, zależy od nas i was) spowodowac powrót do stanu wyjściowego, którego zapewne chciano uniknąć tworzac OTE. Ot taki błędne kolo ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #15 30 Cze, 2009, 10:24:11 »
W dupę najszczał z tym OTE, chodzi o jakieś paniczne/siłowe zachowania na innych wątkach, lecą kropy. I jakoś cicho dziś z nowymi watkami, ciekawe...

EDIT: co do prawa Godwina i innych: nie znałem go i nikt nie musi znać. Jeśli masz jakieś skojarzenie, to pozamerytoryczne jest przedstawianie prawa, które to limituje swoim istnieniem. Podejrzewam, że na każdy argument jest jakieś kontrprawo we wszechświecie.
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 10:27:53 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #16 30 Cze, 2009, 10:51:35 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina
patrz jakie to przewidywalne było co napisałeś
Cytat z Twojego linku:
 
Cytuj
Podczas przeciągającej się dyskusji w Internecie prawdopodobieństwo przyrównania czegoś lub kogoś do nazizmu bądź Hitlera dąży do 1 (ang. As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.)
Mój post był 9 ... więc skoro to jest dla Ciebie przeciągająca się dyskusja to ciekawe co powiesz o tematach na forum, które mają po 10 stron.
Ale najważniejsze: nie porównałem niczego do NAZIZMU ani DO HITLERA....
Porównałem nowy klimat forum do PRLowskiej CENZURY oraz do faszyzmu... czyli to bardzo mądre, wskazane przez Ciebie prawo nie ma żadnego zastosowania...
Skoro rzucasz linkami do wikipedii to proszę bardzo:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm
Może jak przeczytasz to poznasz różnice...
Może mały cytacik:
Cytuj
Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie oraz wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej (tu userów forum), głosząca kult państwa (tu adminów)



"3. Administratorzy i Moderatorzy maja prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu upomnienia, wycięcia niedozwolonych treści, jak i do wykasowania całego posta/tematu, bez obowiązku tłumaczenia się, lub informowania użytkownika. Skrajne niestosowanie się do tego punktu rozwiązanie znajdzie w punkcie 1. regulaminu ss.pl"
Jest napisane że Skrajne niestosowanie się do tego punktu, czyli do punktu 3 - powoduje uruchomienie punktu 1. regulaminu czyli: skutkuje natychmiastowym banem BEZ OSTRZEŻENIA!...
Wychodzi na to że to administratorowi grozi za niekasowanie postów BAN...
Bo jak ma się zwykły user zastosować ??? Tam jest napisane że administrator/moderator ma prawo do usunięcia itp posta... a nie że user ma nie pisać głupich rzeczy... czyli ten punkt dotyczy praw adminów i modów... a nie tego co się zabrania... czyli jak nie reagują na "złe" posty to muszą sami siebie banować...
Jeśli się mylę to mnie popraw
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 10:56:04 wysłana przez fireboy »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #17 30 Cze, 2009, 11:09:10 »
ma zastosowanie jak najbardziej. wystarczylo zabrac zabawke dla troli to odrazu leca teksty o cenzurze, PRLowskiej i faszystowskej. wybacz ale nie mam ochoty pisac z osoba ktora wyciaga takie okreslenia w moja strone na zaden temat a tym bardziej dyskutowac o czyms na co nie ma wplywu

demokracji?? o czym Ty w ogole nawijasz??

"3. Administratorzy i Moderatorzy maja prawo ingerencji w wiadomości użytkownika w celu upomnienia, wycięcia niedozwolonych treści, jak i do wykasowania całego posta/tematu, bez obowiązku tłumaczenia się, lub informowania użytkownika. "

ta czesc punktu zezwala. kapisz??
reszta to tylko rozwiniecie


co do reszty mylisz sie bo kasowanie postow bylo skutkiem czegos.

radze tez zastanowic sie nad tym co piszesz o banowaniu sie przez adminow na prywatnym forum :)

z mojej strony EOT w temacie.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #18 30 Cze, 2009, 11:25:17 »
To ja zacytuję regulamin zjawiska zwanego ŻYCIE (tylko proszę o postaranie się dotarcia do zawartej w tym myśli, zanim ktokolwiek pomyśli o skasowaniu poniższego, które jest 100% na temat):

- żaden admin nie jest a priori kimś lepszym czy mądrzejszym od reszty, tylko dlatego, że założył forum albo je ma zaszczyt moderować. Żaden człowiek z zasady też nie jest lepszy od innych. Niestosowanie się do tej zasady skutkuje wkurwieniem userów, a w życiu pozbawieniem towarzystwa/zębów.

- na forum zdarzają się - jako zwykli userzy - ludzie światli, doświadczeni i zajebiści.

- nie znam dyskusji 100% wyłącznie na temat

- prawo Batmana - człowiek ma prawo bez większego uzasadnienia po prostu poczuć się gdzieś w środku nieszanowany zachowaniem innych, nieważne jak bardzo umotywowanym.  




  












Podążając za argumentacją se7ena: obetnę dziś paznokcie, żeby mi się wiodło finansowo w życiu.
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 11:31:53 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #19 30 Cze, 2009, 11:28:40 »
a tym bardziej dyskutowac o czyms na co nie ma wplywu
dokładnie o tym mówię... skoro nie mam wpływu to po co ten temat został otwarty... był od samego początku zamknięty i miał formę informacji i taki powinien pozostać skoro nie można mieć wpływu... jest w 1. poście napisane Od decyzji nie przysługuje prawo odwołania. więc wszystkie posty z tematu należy usunąć...

demokracji?? o czym Ty w ogole nawijasz??
no właśnie o tym mówiłem porównując wiesz do czego... skoro na forum nic nie można powiedzieć bo jest to cenzurowane to jest to naruszenie demokracji...
Wychodzenie z założenia:
pkt 1. ADMIN/MOD ma zawsze rację.
pkt 2. Jeśli Ty masz rację patrz punkt 1.
Jest trochę dziwne..

ta czesc punktu zezwala. kapisz??
na co zezwala... ten punkt sam w sobie jest dziwny... rozumiem że chodzi o to że admin/ mod ma możliwości o jakie chodzi w tym punkcie....
ale to TY  nie rozumiesz o co mi chodzi... Przeczytaj ten punkt... i pomyśl... czy jest on logiczny...
Jest napisane niestosowanie się do tego punktu... a co jest NIEzastosowaniem się do tego punktu... czy ten punk czegoś ZABRANIA ?? nie, on daje uprawnienia dla ADMINÓW/MODÓW... więc NIESTOSOWANIEM się do TEGO PUNKTU jest niekorzystanie z praw przysługujących ADMINOM I MODOM... Nie umiem tego prościej wytłumaczyć....

Rozumiem ideę tego punktu, ale jest on źle sformułowany... jak na spokojnie przeczytasz i się zastanowisz to będziesz wiedział o co mi chodzi...

na prywatnym forum :)

Czyli co... rozumiem, że admini i modzi założyli to forum jako swoje prywatne... proponuję więc usunięcie wszystkich "zwykłych użytkowników" i będziecie mieli spokój... nikt wam nie będzie robił problemów... 100% na temat w każdym poście...
CZy o to chodzi?? Nie jest moim zamysłem żadna wojna. Przedstawiam spokojnie swoje argumenty, co jeszcze niedawno nie było problemem, ale widzę że nagle mówienie swojego zdania spotyka się z taką reakcją...

[edit]
A teraz personalnie do Ciebie... jesteś jedną z osób na forum, którą darzę na prawdę dużym szacunkiem, głównie ze względu na na prawdę przeogromną wiedzę, chęć do pomocy każdemu i ogólnie za sam klimat jaki tworzyłeś na forum... Nie wiem co się zmieniło, ale coś musiało bo od pewnego czasu zauważyłem inne podejście...
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 11:40:15 wysłana przez fireboy »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #20 30 Cze, 2009, 11:59:03 »
niech bedzie ze nasram we wlasne gniazdo, ale skoro chcecie robic z sevenstringa forum o wszystkim i o niczym, to czego narzekacie na forum sixstringa? tam jest (prawie) tylko offtopic. to co, gdzie tu logika?

polecam obejrzec sobie forum Harmony-Central, dzial gitarowy. tam to dopiero jest ciekawie. kiedys tam ktos moderowal, ale to bylo bardzo bardzo dawno. w kazdym razie - spojrzcie sobie jak to jest jak nikt nie pilnuje porzadku. i niech mi nikt nie mowi ze ostatnio offtopic rozszerzyl sie na wszystkie sevenstringowe dzialy.
Łe tej.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #21 30 Cze, 2009, 12:11:34 »
Rozumiem, że za duże rozluźnienie nie jest dobre. Ale bez przesady. Czy w normalnej rozmowie nie wtrącasz nigdy żadnych dygresji, czy zawsze w 100% rozmawiasz na temat... Tak się nieda... Chociaż z reguły te OT w jakimś tam stopniu dotyczą tematu... bo gdyby ten temat to nie było by powodu to OT. Czasem lekkie "zboczenie" z tematu robi mu tylko na dobre.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #22 30 Cze, 2009, 12:13:22 »
A ja za chuja nie kumam tego wrzasku. Przecież klimat tego forum powstał ZANIM powstał OTE. Stworzyliśmy ten dział tylko z tego względu, że pewne treści niekoniecznie szły w parze z naszym pomysłem na forum. Pomysł powstał, nie sprawdził się, zrezygnowaliśmy z niego. Jeśli ktoś się czuje urażony, sorry chłopaki, ale po prostu uważamy że to bez sensu było. Ze smaczków - powstanie działu nie było jednogłośne (m. in. ja byłem przeciwny), natomiast kasacja wyszła od pomysłodawcy tego działu i była w 100 % jednogłośna.

Co do marudzenia na moderację - jak moderujemy wszystkich po równo to jest wrzask że faszyzm i cenzura, jak nie moderujemy każdego świeżaka to wrzask że burdel się robi na forum. Decydujta się :)

Wuju - ja Ci mogę powiedzieć co się zmieniło w postawie Nikta. Tak samo jak mogę Ci powiedzieć czemu ja już nie znajduję specjalnej przyjemności w spędzaniu czasu na tym forum a od dwóch ponad lat uważałem je za swoje miejsce w sieci. Tylko po co mam to mówić? Oczu nie macie? Nie czujecie niezwykle subtelnej "krytyki" naszych działań ze strony naszego byłego kolegi (dosłownie i w przenośni)?

Sumując - jeśli ktoś uważa że kasacja jednego gównanego działu na forum niszczy jego klimat i godzi w uczucia to przykro nam, naprawdę. Wydawało nam się że mamy do czynienia z dorosłymi ludźmi.

EDIT: Fireboy - daję Ci moje uroczyste słowo, że nie utnę nikomu ręki maczetą jak będzie lekko offtopował. Nikt nie mówi o forum do bólu tematycznym. Czemu kurwa musicie zawsze lecieć w skrajności?? Ja wiem że to jest fajna technika dyskusyjna ale ręce opadają jak to czytam :/

EDIT 2: KURWA MAĆ PRZECIEŻ NIKT NIE ZAMKNĄŁ OFFTOPA!! JEDEN WAM NIE STYKNIE?!
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 12:16:16 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #23 30 Cze, 2009, 12:19:45 »
Zauważ Leon, że nie chodzi tu głównie o zamknięcie jednego gównianego działu... ludzie piszą o ogólnej atmosferze forum, która się ostatnio psuje. a zamknięcie OTE spowodowało, że zaczęliśmy o tym mówić wprost.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #24 30 Cze, 2009, 12:24:04 »
Wprost? Nie chcę pisać wprost o tym co się dzieje "za kulisami" bo uważam że jest to poniżej mojego poziomu. Ale kwasy zaczęły się od osoby uważającej się za księcia udzielnego. I mam nadzieję że jesteście na tyle rozsądnymi ludźmi że po jego odejściu się skończą. Jakkolwiek to może wyglądać, ostatnią rzeczą na jakiej nam zależy jest udowadnianie Wam że to my tu rządzimy a Wasze miesjce jest w chlewie. Przyznaję że trochę sobie odpuściliśmy pilnowanie tego forum bo jego specyfika jest hmm specyficzna :) Ale jest jakiś level przesady którego nie mamy ochoty przekraczać.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.