Autor Wątek: Dział OTE  (Przeczytany 44260 razy)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #50 30 Cze, 2009, 19:14:07 »
Po raz kolejny napiszę, że nie chodziło mi generalnie o zamknięcie OTE. Na forum jestem zarejestrowany stosunkowo niedawno. Wcześniej tylko czytałem... i ten właśnie niepowtarzalny klimat i sposób moderowania (czyli bez nerwowego usuwania wszelakich postów) mi się podobał... Więc się zarejestrowałem...
Tylko od jakiegoś czasu zauważyłem, że klimat ten się psuje... Np. w temacie o zakupie jakiegoś pieca ktoś podał linka do randalla, do którego koleś dołączał FOOD STEPA... wyśmiałem więc delikatnie tego FOOD STEPa. Mój post został usunięty (już to wyjaśniłem z odpowiednim modem :D) ... A właśnie z takich rzeczy to forum jest znane, że takie delikatne przycinki i małe OT tolerowało...
Zobaczyłem wczoraj ten topik i był zamknięty... szkoda było szczególnie tematu z dowcipami, laskami i prześmiewczego tematu o debilach z NK. Zgodzę się z tym, że do normalnego OT nie mogły by te rzeczy trafić bo by się mogło to źle skończyć...
Napisałem więc przy okazji OTE o tym klimacie...
Również dostałem zaproszenie na TC. Inicjatywa podoba mi się jak każda, która będzie pozwalała mi na wzbogacanie swojej wiedzy...
Dotychczas byłem zarejestrowany na chyba więcej niż 8 forach gitarowych... ale od czasu jak jestem na SS zaglądam prawie tylko i wyłącznie TU. No od czasu 6S też tam czasem zajrzę... ale dzień zaczynam od sprawdzenia co nowego na SS :)
Może właśnie dlatego, że się tak z forum zżyłem szkoda mi było tego, że klimat się psuje...

A to że ludzie piszą że jest coś nie tak... i dobrze niech piszą... moim zdaniem takie dyskusje, podobnie jak w rodzinie, pozwalają od czasu do czasu oczyścić atmosferę :) a co nas nie zabije to nas wzmocni...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #51 30 Cze, 2009, 19:31:37 »
Fireboy cieszę się że masz taki stosunek do tego. Bo myślę że obie strony się za bardzo spięły a to nie sprzyja sensownej rozmowie. Co do atmosfery - wybacz, ale od dłuższego czasu sprawdzam ssa tylko z moderatorskiego obowiązku. Co jest o tyle smutne, że kupę ludzi tutaj cenię i lubię. A kilka osób z premedytacją robi czarny PR w celu promocji Czegoś Co Nadeszło W Wersji Beta :) I to mnie zniechęca do uczestniczenia w życiu forum na którym jestem dłużej niż 99% tzw. Twardych Obrońców Niezawisłości SS7 :)

Vlad - machaj szableką gdzie indziej, jak już pisałem Twojemu poprzedniemu wcieleniu na tym forum, to nie pigmej :)

Musza - nie sądzę. Klimat tego forum powstał gdy było tutaj kilkudziesięciu ludzi dla których to było jedyne miejsce w polskiej sieci w którym mogli się przyznać do swojego kalectwa ;) i nie odpowiadać od razu na pytanie "a po co ci ta siódma struna?". Potem zaczął się trolling i dostaliśmy łatkę forum na którym garść ludzi liże się po jajach. No bo kurwa mać przecież spróbuj zwrócić uwagę którejś ze świętych krów tego forum :D Nawet teraz bronicie ich jak niepodległości, nie zauważając że to zwyczajne pierdolenie w bambus, promo kosztem ciężkiej pracy innych ludzi :)
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 19:33:17 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #52 30 Cze, 2009, 19:42:01 »
A kilka osób z premedytacją robi czarny PR w celu promocji Czegoś Co Nadeszło W Wersji Beta :)
Serio, to już zakrawa na pranoję, ja tu żadnego spisku nie widzę. Jeśli do mnie pijesz, to mówię, ja się dziś o ToneCordzie dowiedziałem i wierz mi, myśląc, że robię cokolwiek Tobie na złość sobie baaardzo schlebiasz.

Vlad - machaj szableką gdzie indziej, jak już pisałem Twojemu poprzedniemu wcieleniu na tym forum, to nie pigmej :)
Niczym nie macham, nie zamierzam z Tobą dyskutować o tym, bo rozmowa zaczyna zaniżać loty, odpowiadać na prymitywne zaczepki również nie zamierzam. Jeśli chcesz mnie sprowokować Leon, to próbuj dalej. Serio, mnie to co najwyżej może bawić miejscami... A i to już nie często.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #53 30 Cze, 2009, 19:47:40 »
Vladziu - nie mówię o Tobie, naprawdę schlebiasz sobie myśląc że mam Cię na myśli :) Do Ciebie był skierowany raptem jeden akapit z tej wypowiedzi i akurat był on w niej najmniej istotny. Traktuj to tylko jako przypomnienie tego jak prosiłeś żeby dać Ci drugą szansę na tym forum i że obiecujesz że nie będziesz więcej robił bydła :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #54 30 Cze, 2009, 19:48:29 »
uspokójcie się
przecież ta "dyskusja" do niczego nie zmierza

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #55 30 Cze, 2009, 19:49:41 »
wracając na chwilę, jak kogoś uraziłem swoim porzednim postem, to przepraszam, trochu poniosło mnie. naprawdę myślę, że nie ma co wylewać żalu nad skasowanym postem lub zamkniętym tematem. dostałem parę razy ostrzeżenie i pajaca, ale nikomu się nie skarżyłem, że gość, który później zrobił to samo co ja nie dostał, albo że otrzymałem je niesprawiedliwie (chyba raz tak miałem, ale już nie pamiętam - bo czy to aż takie ważne?). naprawdę wrzućmy wszyscy na luz, i nam, szarym użytkownikom, i administracji będzie się żyło lepiej :)

a co do tonecorda, cóż, promocja prowadzona na gg i privach zdecydowanie mnie zniechęciła do zaglądania tam, ale mimo wszystko inicjatywa wygląda ciekawie. jeśli tylko zarządy obu serwisów powstrzymają się od osobistych wycieczek pod swoimi adresami to myślę, że wszystko będzie w porządku (choć nie ukrywam, że bardziej w tym momencie obawiam się o tonecord)

także podtrzymuję z Gohesem - peace & love, misiaki kochane
do widzenia.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #56 30 Cze, 2009, 19:53:52 »
Napiszę tylko, że smutno mi się zrobiło, jak to wszystko przeczytałem.

Strasznie was ludzie polubiłem i nabrałem ogromnego szacunku (zwłaszcza po wizycie w Sosnowcu i warszawskim zlocie), korzystając z kompa najpierw sprawdzam pocztę, a potem od razu wchodzę tutaj. Usunięcie OTE przeżyję, ale coś chcę powiedzieć przy okazji:
zawsze uważałem, że potrzeba dwóch rzeczy, żeby dwoje ludzi się naprawdę polubiło (pokochało? jak kto woli) - wspólne zainteresowania i poczucie humoru.
Bez pierwszego składnika jest tylko zabawnie i kiepsko merytorycznie, a bez drugiego sucho i drętwo, mimo obfitości danych.

Proponuję wszystkim zapomnieć o sprawie, przeprosić się z szydercami i podziękować bardziej cierpliwym.

Spoiler

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #57 30 Cze, 2009, 19:55:12 »
Vladziu - nie mówię o Tobie, naprawdę schlebiasz sobie myśląc że mam Cię na myśli :) Do Ciebie był skierowany raptem jeden akapit z tej wypowiedzi i akurat był on w niej najmniej istotny.
Ojej, czuję się zaszczycony, że poświęciłeś mi tym razem cały akapit. Zaznaczę sobie ten dzień w kalendarzu. No offence, Leon, ale to Ty przeginasz.

Traktuj to tylko jako przypomnienie tego jak prosiłeś żeby dać Ci drugą szansę na tym forum i że obiecujesz że nie będziesz więcej robił bydła :)
Nie przypominam sobie bym prosił uniżenie o cokolwiek. Zwyczajnie spytałem, nie robiliście problemów, ok, także daruj sobie to plucie jadem, bo to o Tobie źle świadczy a nie o mnie. Jeśli, Ci ulży, to serio możesz mi dać bana. Poza tym nie przywykłem do tego, by jaśnie moderator z netu prawił mi morały, nie żeby mnie ukłuło co napisałeś, ale ale na pewną wysokość nie jesteś w stanie podskoczyć, choćby nie wiem co. Ale cóż, Twój problem. Miłego dzionka życzę.
 Masz ode mnie na w tygodnie żeby ochłonąć, bo już mi się naprawdę nie chce czytać jak podjeżdżasz do Leona i w kółko piszesz że masz coś w dupie, jak nie jest na twoim poziomie i jak nie szanujesz po prostu człowieka i jego pracy. Na siłę w dodatku wmawiając że to on pluje jadem. Jednocześnie nakręcasz  dalej rozmowę która jest OT. pozdro nikt

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #58 30 Cze, 2009, 20:00:13 »
Leon i Vlad, myślę, że możecie spokojnie przenieść tę rozmowę na priv
do widzenia.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #59 30 Cze, 2009, 20:01:14 »
wspólne zainteresowania i poczucie humoru.
Bez pierwszego składnika jest tylko zabawnie i kiepsko merytorycznie, a bez drugiego sucho i drętwo, mimo obfitości danych.


Jak mi jeszcze ktoś coś w tym tonie napisze, to serio napisze regexpa wywalającego 100 znaków przed każdym emotikonem - :), :D itp, wtedy dopiero kurwa będzie bez humoru. Dyć już pisałem że nie humor poszło, ale nie będę się powtarzał :)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #60 30 Cze, 2009, 20:02:21 »
Leon i Vlad, myślę, że możecie spokojnie przenieść tę rozmowę na priv
Ja już skończyłem życząc Leonowi miłego dnia.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #61 30 Cze, 2009, 20:57:38 »
Niezle, niezle.
Jezyk nienawisci  opanowany w 100%. Ja juz ze swojej strony nie mam nic do dodania. Robicie wszystko aby wspaniali kolesie odeszeli z tego forum.

Co do s6. To ze ktos mi podrzuci linka albo z ciekawosci zobacze co sie dzieje na s6 (bo cala energia adminow idzie w tamtym kierunku) i posmieje sie z tego co tam jest napisane, nie znaczy ze sledze z zapartym tchem. To nic nie znaczy.

Ciao. Nie mam zamiaru juz sie tutaj pojawiac. Skasujcie moje konto aby juz nikt mnie nie angazowal w dyskusje, bo to jest zenujace co tutaj wypisujecie.

A userow prosze aby sie uspokoili bo to forum nie jest warte aby podchodzic do tego az tak emocjonalnie.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #62 30 Cze, 2009, 21:31:35 »
wspólne zainteresowania i poczucie humoru.
Bez pierwszego składnika jest tylko zabawnie i kiepsko merytorycznie, a bez drugiego sucho i drętwo, mimo obfitości danych.


Jak mi jeszcze ktoś coś w tym tonie napisze, to serio napisze regexpa wywalającego 100 znaków przed każdym emotikonem - :), :D itp, wtedy dopiero kurwa będzie bez humoru. Dyć już pisałem że nie humor poszło, ale nie będę się powtarzał :)
Nie zrozumieliśmy się (albo ja się źle wyraziłem). OTE wg mnie służyło głównie pośmianiu się z czegoś, czemu zresztą większość jakiegokolwiek Offtopu służy.

Szkoda, że tak się sprawy potoczyły.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #63 30 Cze, 2009, 21:43:56 »
Czyli wychodzi na to, ze nie ma co liczyc na nastepny wszechpolski zjazd ss.pl, przynajmniej nie w takim skladzie jak ostatnio. Szkoda panowie, szkoda.
No pain No gain !

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #64 30 Cze, 2009, 21:45:18 »
ja żałuję że nie dałem rady ostatnio do w-wy przyjechać

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #65 30 Cze, 2009, 22:59:04 »
nie no, porażka Panowie.
nie chcę się już kłócić, ale serio - to, co napisał taki dla przykładu mondomg to szczera prawda.
grupa ad/mod ( a przynajmniej jej część ) nieco przegina - niby nic, bo to przecież tylko kilka usuniętych postów, parę mało-podstawnych ostrzeżeń, czy taki niby nic nie wnoszący dział OTE, ale to powoli zaczyna wzrastać do niepożądanych rozmiarów. każdy powinien być sobie równy, włącznie z grupą ad/mod, a jednak nie jest. w tym wypadku kiedy ktoś 'z góry' popełni błąd, bądź żre się z normalnym userem, zostaje bez winy, a tylko użytkownik ponosi konsekwencje ( vide konfrontacja Leon vs Vlad ). taki przykład, bo 'nierówności' było już więcej. śmiesznie przedstawiała się też sprawa niezdrowych podziałów - 'władza', 'koledzy władzy', 'szaracy' - myślę, że rozumiecie o czym mówię.
i tak - ogółem chyba nie wniosłem, ani nie wniosę nic do dyskusji, więc na tym poprzestanę.
najciekawsze jest teraz to, że w sumie odczuwam już lekką obawę, czy nie zostanę zaraz ukarany za mały sprzeciw, bądź wytknięcie błędów :-\ a tak być chyba nie powinno, bo zachowałem odpowiednią kulturę wypowiedzi, tak jak i wszyscy w tym topicu, choć nie wszyscy wyszli z tego bez szwanku. 

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #66 30 Cze, 2009, 23:28:40 »
a ja mam przeczucie, że za swoją wypowiedź nie zostaniesz w żaden sposób ukarany. konfrontacja Leon vs Vlad? ostatnie wypowiedzi Vlada powinny mówić same za siebie.

cholera, wychodzi na to, że bronię grupy trzymającej władzę tudzież staram się jej podlizać, ale kurna, oni naprawdę odwalają kawał zajebistej roboty, żeby to forum nie zostało zalane syfem produkowanym przez nas, szaraków, jak to ująłeś. i jak dla mnie zrozumiałe jest, że czasami mogą nadużyć władzy, wlepić komuś pajaca za byleco, bo kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. nie wiem, może czegoś nie dostrzegam, ale naprawdę myślę, że na forum nie dzieje się nic bardziej nadzwyczajnego niż powiedzmy pół roku temu. niepożądanych rozmiarów problemu też nie widzę

zastanawiam się, czy prowadzenie dalszych dyskusji w tym wątku jest bezpieczne, jakaś zła aura tu panuje... ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2009, 23:56:49 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #67 30 Cze, 2009, 23:38:39 »
Straszne rzeczy.
Grabki, łopatki i wiaderka zabrali, poszli do innej piaskownicy.
Nie ma to jak sobie nadinterpretować i dopowiadać swoje.
Oczywiście, straszliwi admini będą nas uciskać, pajacować, ostrzegać i banować nawet za najmniejsze pierdnięcie. Przecież żaden z nas nie ma co robić, tylko siedzieć na ss.pl i dawać się łajać za każde niestosowne słówko...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #68 30 Cze, 2009, 23:54:30 »
Spoko, mogę Cię uciskać. Tylko powiedz gdzie lubisz ;) Ale pajacować nie mam zamiaru. Mamy od tego ludzi :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #69 01 Lip, 2009, 00:22:26 »
Hm.. jak na me oko są i dobre, i złe strony tego, że ss7 opuszczają, zwał jak zwał, userzy ze stażem. Zacznę od złych, bo jest ich mniej - myślę, że może być teraz trochę drętwo. I koniec złych. Dobre zaś wiadomości są takie, że mimo wszystko rak, który to forum nadgryzał wreszcie odgryzł się sam. Teraz jedynie na barkach adminów ciąży nie tyle obowiązek, co wielka szansa na ponownie rozwinięcie skrzydeł ss7 (jakkolwiek górnolotnie to brzmi).

Co zaś to OTE... Dobrze, bardzo dobrze, że dział zniknął (mówię to pomimo, iż sam tam zabierałem głos ;)), aczkolwiek temat z samochodami chyba nic złego ani głupiego w sobie na tyle nie miał, aby nie móc go ewentualnie założyć ponownie w normalnym OT. :)

Ktoś tu wspominał o tym, by nie wywlekać brudów z życia osobistego. Owszem, tak być powinno, ale po części rozumiem adminów ss7, bo wiem ze sprawdzonych źródeł o co tak naprawdę kiedyś poszło. Od czego to się wszystko zaczęło. W moich oczach są dwie cechy człowieka, które go całkowicie dyskredytują i dyskwalifikują jako członka jakiejkolwiek społeczności. Hipokryzja i oportunizm.

Dlatego też uważam, że tonecord nie wypali i nigdy nie osiągnie wielkiego sukcesu. Zaś sevenstring, jak wszystko będzie dobrze, urośnie w siłę (hurray!).

Umarł król, niech żyje król.

Pzdr, Az.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #70 01 Lip, 2009, 00:36:59 »
Wybaczcie, ze znowu wrzucam swoje nic nie warte trzy grosze (ze niby taki zajebiscie samokrytyczny jestem, co nie?), ale moze zamiast tracic energie na ten temat mogli bysmy zajac sie bardziej istotnymi kwestiami na tym forum? IMO nie ma co sie dalej burzyc, bo dla mnie, jako dla postronnego obserwatora cala sytuacja prezentuje sie nastepujaco:

usunieto OTE -> informacja -> bluzgi -> pigmej...

W zwiazku z powyzszym powtorze: PEACE&LOVE :)

PS
a swoja droga szkoda krankhuia...
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #71 01 Lip, 2009, 00:52:18 »
w temacie chyba nic nowego nie usłyszymy, więc ja bym proponował zamknąć, a dalsze pierdolenie kierować do tematu "co mnie wkurwia". a najlepiej po prostu skończyć :)
do widzenia.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #72 01 Lip, 2009, 01:06:19 »
Popieram. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #73 01 Lip, 2009, 09:25:59 »
Uważam, że temat bez sensu, ja lubie to forum, a z racji tego ze pewni ludzie załozyli to forum, to uważam też że maja prawo decydować w jego sprawach. Mnie osobiście nie ubodło zamkniecie OTE, bo i tak czesciej zagladałem w tematyczne topiki. Ogólnie to jest sezon na granie chłopaki, więc zajmijcie się graniem a nie kłutniami :)

pozdr

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #74 01 Lip, 2009, 13:18:54 »
temat uwazam za wyczerpany bo tak od polowy drugiej strony nie ma nic wspolnego z tematem watku

zamykam
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan