Autor Wątek: Glosniki....k****sz maaaac :/ V12? V30? V6(66)???  (Przeczytany 9054 razy)

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Powiedzcie mi, czemu na tym kurewskim padole nie ma zadnych glosnikow ? Ja pierdole, ile czlowiek musi sie naczekac zeby dorwac cos innego niz jeden G12t75 albo chinskie V30 za astronomiczna sume ? Potrzebuje 2 glosnikow, ktore beda dobrze wspolpracowaly z JCM800. Maja byc w miare klarowne ale bez jazgotu, bedzie na nich grane wsio, wiec ma byc bez trzody typu wycinty srodek zyletkami fpoprzek i na kszysz...

Gral ktos na V12 kiedys ? Juz mi w sumie wszystko jedno, bo wiem, ze na Greenbacki u nas w kraju nie ma co liczyc, a V30 zanim sie pokaza to mi siwy wlos urosnie. To mowie, moze kupie chociaz jakies tanie gowno... A widzialem ze wkladaja je do niektorych "swiatowych" paczek...

Ja nie wiem jak ja wyrwalem w cenie 280zl. dwa Jenseny...
wearehelp.bandcamp. com

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Eee.... Mnie g12t75 z JCM grało bardzo dobrze. Pewien jesteś, że to ich wina? IMO te głośniki są wręcz stworzone do 800ki. Za to Jensen dużo gorzej na przesterze, clean bez rewelacji, ale może dlatego, że to były jakieś stare i mocno styrane egzemplarze, nawet nie wiem jaki model dokładnie. Co do V12, to mnie one nie podeszły do marshalla, takie były mocno metalowe, szczekliwe, dużo gorszy czysty niż na g12t75, a przester nie wydał mi się ciekawszy. G12T75 wygrał porównanie na całej linii. Identyczne odczucia towarzyszyły mi, kiedy obie te paczki (1936 i NoisyBox na V12) testowałem z moim Sidewinderem. A Noisy wcale nie był zrobiony ze styropianu tylko z porządnej sklejki, więc nie sądzę, by konstrukcja paczki tutaj grała jakąś wybitnie dużą rolę (nie dajmy się zwariować mitomanii).
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2009, 23:46:25 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Po pierwsze...nie negowalem zadnego glosnika. G12t75 po prostu nie ma na Allegro... Jest jedna sztuka i to jeszcze nie w tej impedancji co chce...
Po drugie.... Mam JCM800 (czy tam 1960B jak kto woli... ta stara, bez kolek) i mi ona zle nie brzmi. Dusze sobie wymienilem na dluzsza, wszystko jest ok... Po prostu ciagle gram na dwoch Jensenach C12k, ktore sa fajoskie i chce cos do nich na krzyz. Znajda sie t75 w dobrej cenie, kupie i je... Po prostu wkurwiaja mnie te pustki i nuda.
wearehelp.bandcamp. com

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
tylko nie zaczynaj szukac Classic Leadow, bo dopiero sie powiesisz ;)

jak graja te dwa Jenseny w porownaniu do innych szerzej znanych? jakie pasmo tam dominuje, czego jest malo itede.
Łe tej.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
A ja właśnie się zastanawiam czy nie popchnąć dwóch v30 z mojego Engla i wstawić coś mniej środkowego, ale zanim nie popróbuje z lepszymi ampami, nie bedę wyrokował, że to właśnie głośniki mi koniecznie potrzeba zmienić.

Co do jensenów również jestem ciekawy

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A ja właśnie się zastanawiam czy nie popchnąć dwóch v30 z mojego Engla i wstawić coś mniej środkowego, ale zanim nie popróbuje z lepszymi ampami, nie bedę wyrokował, że to właśnie głośniki mi koniecznie potrzeba zmienić.

Co do jensenów również jestem ciekawy
Bartku L, daj mi proszę znać, jeśli zdecydujesz się na popchnięcie tych dwóch v30 :* z góry dziemki.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Page a nie myslales o eminencach private jack? to są nakładowane greenbacki, taki opis kiedyś znalazłem.
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
Page_Hamilton aktualnie na allgero sa 8 i 16 v30. Co prawda cena nie porywa ale trzeba negocjować 8)

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=647676708
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=647676708




A ja to sie strasznie napalilem na te vintage century ponoć mniej sypia górą niz v30 a waga 1,5KG tylko że tez uzywek to sie raczej nie spodziewam, a cena nie mała ale mina osoby podnoszącej paczke bezcenna :lol:
« Ostatnia zmiana: 03 Cze, 2009, 07:55:52 wysłana przez zuraw »

Offline iscaryoth

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
@Page_Hamilton: tak się składa, że ja mam paczkę 2x12 na Legend V12... i akurat jestem z łodzi. ;)

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Wiem o tych V30... Od jakichs 2 miesiecy sa na allegro i dopiero niedawno sprzedal 2. Pisalem do niego wtedy, ze chce kupic 2 za 600zl. z wysylka (jego propozycja to 325zl. za sztuke), ale nie chcial sprzedac... To mowie, ze moze 650 juz z wysylka... Tez nie :|
Po 2 miesiacach pustek napisalem do niego, czy moze zmienil zdanie, to napisal ze sprzeda 4 za 1200zl. :) No bombowy facet normalnie. Teraz juz szkoda mi na niego maili, bo widac jest niereformowalny.
Jenseny to glosniki, ktore siedza w Twin Reverbach. Na pewno sa nizej osadzone niz V30. Nie maja tez tyle piaszczystej gory. Nie zamulaja, maja tez ogolnie nizszy srodek. Fajny glosnik. Dobra alternatywa dla piaszczystych Celkow, jak ktos ma jasny piec.
Eminency nowki (o Governora akurat pytalem) to 388zl./szt.



iscaryoth - a mobilny jestes ? odezwij sie na gg
wearehelp.bandcamp. com

Offline leszekblues

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
A miał ktos Tone Tubby?
MYsle o zakupie ...12"

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Ja sie pytam, kurwa, gdzie sa te glosniki ?! :/
wearehelp.bandcamp. com

Offline kraft

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Nastrofie!
Witam :)

Ze swojej strony polecę Eminence'y Wizard. Trochę głośniejsze od Governorów, bez siarowatej górki, z której słyną celki, bardzo dobry środek. W thomann.de stoją na polskie za 325 zł, a Governory za 260 PLN. 20 € za wysyłkę to przy tych cenach głośników i tak nie dużo :)
Suhr Modern 24 - Mesa Quad Preamp - G-major - Rocktron Velocity 300 - Marshall 1960B

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
O fuck...czemu ja wczesniej tego sklepu nie znalem :|
:*dziex
wearehelp.bandcamp. com

Offline kraft

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Nastrofie!
Spox :) Też go niedawno odkryłem jak szukałem Wizardów. Perspektywa 470 zł u nas a 325 zł u nich... sam wiesz ;p
Suhr Modern 24 - Mesa Quad Preamp - G-major - Rocktron Velocity 300 - Marshall 1960B

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
ale ja jednak wezme Governora, bo Wizard jednak ma wiecej siarki, przynajmniej z probek i wykresu tak to wynika :) Pozatym jest glosniejszy, a mi to zupelnie niepotrzebne. Za Governora chca u nas 388zl. i do tego podobno nigy nie slyszeli, zeby istniala wersja 16ohm, no komedia :D
wearehelp.bandcamp. com

Offline kraft

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
  • Nastrofie!
No i fajnie. Bierz tam gdzie taniej bo u nas się chyba nie nauczą przestać sztucznie windować cen.
Co do thomanna to w moim przypadku kompletowanie towaru trwało 3 dni, paczka szła od wysyłki 2 dni (4 głośniki), także w porównaniu do miesięcznego oczekiwania u dystrybutora w PL to ekspres.
Suhr Modern 24 - Mesa Quad Preamp - G-major - Rocktron Velocity 300 - Marshall 1960B

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dzięki za link, pewnie też zamówię dwie patelnie z tego thomanna całego.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
No kraft nas uratowal. Fajnie, widze, ze thomann ma nawet moje Jenseny :) Nietani glosnik, 280zl. za pare to byl grzech chyba :D
wearehelp.bandcamp. com

Offline bart5150

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • rapeonmind
z checia dowiem sie waszych opinii na temat jakie glosniki do 5150 pasuja.ja mam 4 Eminence Legend.niestety obudowa jest Tonsila z płyty wiórowej.Rozmawiale m kiedyś z Labogą bo on robi paczki i z płyty wiórowej i ze sklejki.osobiście nawet mi sie podoba sound tej paki ( podpinalismy ja z mesa i rivera i daje rade lepiej niz jakis randall ) . ma duzo dołu.
Ciekawi mnie seryjna paczka Peaveya i ewentulanie paka na v30.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
z checia dowiem sie waszych opinii na temat jakie glosniki do 5150 pasuja.ja mam 4 Eminence Legend.niestety obudowa jest Tonsila z płyty wiórowej.Rozmawiale m kiedyś z Labogą bo on robi paczki i z płyty wiórowej i ze sklejki.osobiście nawet mi sie podoba sound tej paki ( podpinalismy ja z mesa i rivera i daje rade lepiej niz jakis randall ) . ma duzo dołu.
Ciekawi mnie seryjna paczka Peaveya i ewentulanie paka na v30.

Ten temat przewalał się tu już mnóstwo razy, poszukaj.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline bart5150

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • rapeonmind
a moze ktos z was gral na paczce marshalla MF gdzie sa Celection MF Vintage 30.czy one sie roznią od klasycznych celeszczy ? o ile dobrze pamietam to to jest ta paka ktora sygnowal chlop z System of a Down.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Slayer bardziej.
wearehelp.bandcamp. com

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
no mozna, szkoda ze bez sztandarowych V30. generalnie... asortymentowo daloby rade wykombinowac to inaczej. no, ale nie bede wiecej narzekal, bo to nasza bezposrednia konkurencja ;)
Łe tej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
7458 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2012, 21:11:53
wysłana przez FlyingV
70 Odpowiedzi
27273 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2009, 18:45:48
wysłana przez headcharge
8 Odpowiedzi
3593 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2010, 19:47:34
wysłana przez Frantic
4 Odpowiedzi
3272 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2010, 17:28:11
wysłana przez Beastion
Glosniki/odsluchy do 350zl

Zaczęty przez bandit112 Hardware

20 Odpowiedzi
6785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2013, 23:29:02
wysłana przez Sali