Autor Wątek: Dyskusja na temat regulaminu forum  (Przeczytany 99126 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
ja mam Nova Aleksandria a to to samo co Puławy tylko nie piszcie ze z miasta siekiery  ::)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Tak szczerze to mi czasem nic nie mówią te lokalne nazwy. Jeśli "lokalizacja" ma czemuś służyć, to jestem tak jak Harv za nazwami miast, nazwami własnymi :) Inaczej można olać to ciepłym moczem.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
to nie jest glosowanie za i przeciw Panowie :)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Wyraziłem swoją aprobatę dla nowego paragrafu ;)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
a co ja mam poradzic jak zyje w Poznaniu a spie w moim wypizdowie?

Pyropolis to realne miejsce mojego zamieszkania i przebywania.
Łe tej.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Też pragnę wyrazić aprobatę. Bo jak widzę jakieś "zdupy", "stądy i owądy" i inne "tu i tamy" to mi się mdło robi, takie to oryginalne i zabawne.

Hmm, a jeśli za tydzień doszukam się osób, które mają dalej jakieś dziwne wpisy, to dacie mi możliwość pobanowania ich?
:D

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Hmm, a jeśli za tydzień doszukam się osób, które mają dalej jakieś dziwne wpisy, to dacie mi możliwość pobanowania ich?

No pośrednio tak ;) Napisz tylko PW o treści 'Uprzejmie donoszę' ;)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Też pragnę wyrazić aprobatę. Bo jak widzę jakieś "zdupy", "stądy i owądy" i inne "tu i tamy" to mi się mdło robi, takie to oryginalne i zabawne.

Hmm, a jeśli za tydzień doszukam się osób, które mają dalej jakieś dziwne wpisy, to dacie mi możliwość pobanowania ich?
:D

a może chemiczna kastracja  :P nie lepiej ak-47 i wiadro amunicji nie nie amputacja łokci  :-X
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
W dziale sprzedam mogłby obowiązywać zapis, o konieczności podawania cen ogłaszanych rzeczy. Przynajmniej orientacyjnych, do negocjacji, ale jakichkolwiek.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
dokladnie to bede forsowal,

a jesli ktos nie chce podawac ceny to moze sie oglaszac na allegro bo mam juz troche dosyc robienia z nas darmowej tablicy ogloszeniowej do handlu. gielda powstala z pewnymi zalozeniami i wiekszosc im sie podporzadkowala , dajac info zanim umieszcza graty na allegro lub dajac znizki forumowiczom...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
W dziale sprzedam mogłby obowiązywać zapis, o konieczności podawania cen ogłaszanych rzeczy. Przynajmniej orientacyjnych, do negocjacji, ale jakichkolwiek.

dokladnie to bede forsowal,

a jesli ktos nie chce podawac ceny to moze sie oglaszac na allegro bo mam juz troche dosyc robienia z nas darmowej tablicy ogloszeniowej do handlu. gielda powstala z pewnymi zalozeniami i wiekszosc im sie podporzadkowala , dajac info zanim umieszcza graty na allegro lub dajac znizki forumowiczom...

+251  :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ponaddto, wnioskuje o moderacje i restrykcje za zamieszczanie ogloszen w SB, przeciez mamy zapis w regulaminie; 3. Zamieszczanie ogloszen jest dopuszczalne tylko w dziale Gielda.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
popieram w calej swej okazałosci, ale IMO powinno to dotyczyć tylko ogłoszeń takich na chama, jawnych, z premedytacja i wciskaniem linka. Bo np jak gadamy o gitarach, cenach etc i wtrącę tekst że ja swojego XXX sprzedaje za XXX to nie znaczy że to od razu reklama...chyba nie zamotalem? :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
w wolnej dyskusji luzik. ale nie tak jak ostatnio kiedy wpadam na forum a tam pod rzad 3 osoby wklejaja akurat to co maja do sprzedania.... umonialem po czym dzien pozniej nitram znowu wrzuca swojego Sandiska
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
A co z umieszczaniem linka do allegro, bądź informacji o sprzedawanym sprzęcie w sygnaturce?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
wolabym zeby cena byla podawana nawet jesli na allegro jest licytacja i nie podano minimalnej. sygnaturki mi kolo dupy lataja
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Oczywiście bez przegięć, coby potem nie było 5 aukcji w sygnaturze ;)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
róbta porządek bo sie towarzystwo rozbestwiło mnie jeszcze wkurwia jak nie ma fot opychanego sprzetu jesli nie zostało wystawione na aukcji
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Albo mnie zjecie, albo będziecie kochać ;)
Moja propozycja jest taka, żeby w jakiś sposób panować nad nowymi użytkownikami, żeby widzieli co to za forum, co można, a czego nie, znali mniej więcej regulamin, tematy, potrafili zakładać konkretne tematy, nie powielali wcześniej założonych, używali opcji "szukaj" itd, itp...
Konkretnie: przykładowo posty można zacząć pisać np. po spędzeniu na forum 48h online (albo jakiś zamiennik typu miesiąc po zarejestrowaniu). A z zakładaniem tematu jeszcze zwiększyć ten czas...

Możecie gnoić :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
pomysl dobry, tylko 48h to IMO troche za duzo.

nie wiem czy to mozliwe, ale dla nowych uzyszkodnikow moznaby dolaczyc wyskakujace pytanie "uzyles opcji szukaj?" (wyskakujace jako ostrzezenie windowsowe), wlaczajace sie przy kazdym wyslaniu posta. powiedzmy ze pierwsze 50 postow byloby oblozone takimi upierdliwosciami. zeby nie bylo nudno moznaby sformulowac to w kilkanascie roznych sposobow, zeby nie czytac ciagle tego samego komunikatu.
Łe tej.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Tą cyfrę rzuciłem, żeby coś zaprezentować. Ale z drugiej strony 48h, to w zależności od intensywności przebywania na forum i czytania postów bierzących i wstecz, to w przybliżeniu miesiąc po 1.5h dziennie. IMO wcale nie tak dużo.
Z wyskakującym okienkiem też dobry pomysł. Ale ja jestem radykalnie nastawiony i bym przystopował trochę. Zobaczcie, że dużo osób ma tak, że znajduje forum, szybko się rejestruje, zakłada czasami jakiś głupi temat (lub go dubluje) i już się nie pojawia.
Druga strona jest taka, że spowoduje, że będę się logować "obserwatorzy", bo nie będą wiedzieli kiedy możliwość pisania postów i zakładania tematów im się przyda.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Albo mnie zjecie, albo będziecie kochać ;)

:sex: :D

przykładowo posty można zacząć pisać np. po spędzeniu na forum 48h online (albo jakiś zamiennik typu miesiąc po zarejestrowaniu). A z zakładaniem tematu jeszcze zwiększyć ten czas...

jak dla mnie to kiepska idea. Sam zanim się zarejestruje najpierw baaardzo długo czytam to forum. (w moim przypadku tak było z forum EiS, gdzie po roku czytania dopiero sie zarejestrowalem, bo potrzebowałem konkretnej pomocy), ale z 2 strony kiepski pomysl, bo jeśli cos potrzebuje nagle? (np potrzebowałem nagłej pomocy z elektroniki, to oczywiste że uderzam na np elektrode, a jakbym miał czekac miecha żeby móc uzyskac pomoc to by było bez sensu bo forum to nie tylko wzajemne lizanie sobie tyłków tylko też pomoc).

IMO jakby tak było że zanim o cos się zapyta to trza miecha poczekać, to by ludność szła pytać na pigmeja i by potem chodzili 10x glupsi a jeszcze by zostali zbluzgani i zofftopowani a nie dowiedzieliby sie niczego

Z 2 strony nie chciałbym zeby było tak jak z pigmejem ze sie namnoży 10000000000000 użytkowników...choć zawsze można wtedy założyć 8string.pl :D

Dla mnie bomba by była zasada, że dla nowych którzy pisza głupoty - ban od razu na 3 dni. A uprzedzenia i pajacyki zostawmy na starych użytkownikow, którzy wiedzą co i jak ale się zagalopują
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
IMO pomysł ssie. To tylko bedzie odstraszac uzytkowników. Ktoś bedzie mial nagły problem to nie bedzie mógł zapytać, bo mimo ze sie zarejestruje to nie bedzie mogl postów pisać. Intencje dobre, ale nie tędy droga.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ja tylko zauważam problem i bym go rozwiązał raz, a porządnie ;) A nie za 2 lata będzie tutaj drugi pigmej ;)
Nie będę forsował na siłę swojej propozycji, ale oczekuję, że coś w tym kierunku zostanie zrobione.
Można np. dla nowych użytkowników zrobić coś takiego jak "prośba o założenie tematu", czy "prośba o udział w konkretnej dyskusji". Przy założeniu, że wcześniejsza moja propozycja miałaby rację bytu.
Wtedy szefowie/kierownicy ss.pl decydowaliby, czy temat młodzieża zasługuje na publikację, czy byłoby to powieleniem czegoś, co już było poruszane.
Można wprowadzić różne inne obostrzenia dla nowych, co już wcześniej proponował dom?n i g-zs, jak chociażby brak możliwości pisania na niektórych działach itd.

g-zs: ja bym tu nie chciał pigmeja, a żeby ss.pl działało w podobnym kształcie jeszcze długo. Jak długo tak będzie uzależniają według mnie decyzje i środki podjęte już teraz ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.