Autor Wątek: Dyskusja na temat regulaminu forum  (Przeczytany 99711 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ja tylko zauważam problem i bym go rozwiązał raz, a porządnie ;) A nie za 2 lata będzie tutaj drugi pigmej ;)
Nie będę forsował na siłę swojej propozycji, ale oczekuję, że coś w tym kierunku zostanie zrobione.
Można np. dla nowych użytkowników zrobić coś takiego jak "prośba o założenie tematu", czy "prośba o udział w konkretnej dyskusji". Przy założeniu, że wcześniejsza moja propozycja miałaby rację bytu.
Wtedy szefowie/kierownicy ss.pl decydowaliby, czy temat młodzieża zasługuje na publikację, czy byłoby to powieleniem czegoś, co już było poruszane.
Można wprowadzić różne inne obostrzenia dla nowych, co już wcześniej proponował dom?n i g-zs, jak chociażby brak możliwości pisania na niektórych działach itd.

g-zs: ja bym tu nie chciał pigmeja, a żeby ss.pl działało w podobnym kształcie jeszcze długo. Jak długo tak będzie uzależniają według mnie decyzje i środki podjęte już teraz ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.